برگزیده های پرشین تولز

World of War craft

amir_bobo

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
من خیلی تعریف این بازی و شنیدم.میخوام آنلاین بازی کنم.
کسی لینک دانلودش رو نداره.اگه resume دار بود که چه بهتر:happy:
من warcaft ||| رو دانلود کردم. یه توضیح کوچیک میدین که چه فرقی با word of warcraft داره ممنون.

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
راستش اول باید topic رو بخونید، wow رو هم نمیشه دانلود کرد. من پیشنهاد می کنم به یکی از سایت های www.worldofwarcraft.com و یا www.wow-europe.com برین و این تاپیک رو هم کامل بخونید. ولی به طور کل warcraft استراتژیک هست ولی WoW RP هست. ( دقیقش MMORP )

Last edited:

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی با چه lateny ای بازی می کردین ؟

والا دوستانی که Datak Wireless دارن میدونن که در مورد ping چه افتضاحی میتونه بشه، به طور معمول 1000msec ، که تازه خوب بود، فکر کن برای یه Healer یه همچین ping یعنی چی :(

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
والا دوستانی که Datak Wireless دارن میدونن که در مورد ping چه افتضاحی میتونه بشه، به طور معمول 1000msec ، که تازه خوب بود، فکر کن برای یه Healer یه همچین ping یعنی چی :(
منم داتک دارم latencyم 800-1800 هست! دوستم با diel-up سپنتا با latecy 500 بازی می کنه!!! یکی دیگه هم با ADSL 200-300 هستش! متاسفانه تو منطقه ما ADSL نیومده. منم سرعت بالا می خوام که بشه باهاش دانلود کرد. واسه همین مجبورم از داتک استفاده کنم. واسه gm تو tech support forum یه تاپیک زدم گفت باید trace route رو ببینم که چجوریه. گفتش که انگار از خاورمیانه به آمریکا وصل میشی و بعد از اونجا به سرور اروپا !!! واسه همین latency بالایی داری. هر چی هست مربوط به داتک هست. من که از network چیزی حالیم نمیشه! باید یه روز اینو به خود داتک بگم.

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره متاسفانه ping با Dialup بهتره اما یه جاهایی که خیلی شلوغ میشه dialup بد کم میاره، الان guild ما BWL میره اما دوستم چون dialup هستش نمیکشه خطش، تازه بحث TeamSpeak هم هست، البته شما که ظاهرا Xfire استفاده میکنین:)
منم سیدخندانم ADSL نداریم ، به داتک گفتم ، گفتن "مرکز مربوطه همکاری نمیکند!!!"، اگر ADSL راه بیفته که عالیه ! هم ping بهتر هم ارزونتر :wacko:
ADSL بیاد با کله برمیگردم هیچی BC رو هم میخرم :p

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
البته به این Xfire نگاه نکنید که نوشته 76 ساعت این هفته بازی کردم 0.o !!! بعضی مواقع مثلا سینما می رم ولی کامپیوتر رو روشن میذارم واسه خودش ساعت می نویسه !

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
به طرز عجیبی دیروز 300-900 ms پینگم بود !!! نمی دونم داتک چیزیش شده بود یا blizzard !!!

AHT7

Registered User
لایک‌ها
0
سلام میشه یکبار دیگه لینک دانلود war craft را بزارین آخه خرابه

LEON__AM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

كدوم سرور بازي مي كني با اينهم ساعت لول واسط مونده رد نكرده باشي :D

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
اگه منو میگین تو nordrassil هستم. فقط hunter60 دارم با چند تا alt ( 7-10-20-22) priest-shaman-mage-rogue ولی الان 1 سال و دو ماه هست که با hunterم بازی می کنم!!! چون اولین characterم بود، کند پیش رفت. من شنیدم 60-70 شدن به اندازه 1-60 شدن xp میخواد !!!

LEON__AM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تو wow scape بازي مي كنم جاي خوبيه اصلا كرش نداره
الان يه نايت الف دريد لول 22 دارم كارم گره خورده آخه Up كردنش خيلي سخت شده چه برسه به لول 60

البته اينجا از 60 به بالا رو آدمين بايد بهت آجازه بده كه به كمتر كسي ميده

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تو wow scape بازي مي كنم جاي خوبيه اصلا كرش نداره
الان يه نايت الف دريد لول 22 دارم كارم گره خورده آخه Up كردنش خيلي سخت شده چه برسه به لول 60

البته اينجا از 60 به بالا رو آدمين بايد بهت آجازه بده كه به كمتر كسي ميده

یعنی از این سرورهای کرک شده استفاده میکنین؟ من تا نخریده بودم فکر میکردم فرقی نمیکنه ولی باور کنید اگر میخواین واقعا wow بازی کنید نباید وقتتون رو با fun server تلف کنید مگر اینکه بخواین کاراکتر تست کنید، اونم با اینهایی که سریعتر XP میدن :)
اولین کاراکتر من 5-6 ماه طول کشید 60 بشه :D البته روی سرورهای blizz

LEON__AM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی از این سرورهای کرک شده استفاده میکنین؟ من تا نخریده بودم فکر میکردم فرقی نمیکنه ولی باور کنید اگر میخواین واقعا wow بازی کنید نباید وقتتون رو با fun server تلف کنید مگر اینکه بخواین کاراکتر تست کنید، اونم با اینهایی که سریعتر XP میدن :)

اين سروري كه ميگم سرور اصلي نيست يه گروه هستن 4 تا سرور دارن كه از فان تا بليز اصلا كرش نميكنه من يه ماهي هست بازي ميكنم تازه شدم 22 اما از 20 به بالا خيلي سخته موندم چي كار كنم

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0

من هم موافقم! این سرورهای کرک شده اصلا به درد نمی خوره. همه دوستام که تو کرک شده بازی می کردن الان خسته شدن و دارن میان سرور اروپا. من هم یه هفته تو سرور fun بودم، هر چی که می خوای رو دو روزه می گیری و بازی واست خسته کننده میشه. بهتره اگه می خواین wow بازی کنید، بیاین سرور اروپا.

LEON__AM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پاشين بيان تو سرور ي كه من ميگم پچ 1.12 ميخواد كرش هم فوقش هفته اي يك بار

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
خیلی ببخشید ولی مگه ما مرض داریم که سرور اصلی رو که کرش نداره و پچ 2.0.3 می خواد رو ول کنیم و بیایم تو سرور کرک شده ؟!!!

LEON__AM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی ببخشید ولی مگه ما مرض داریم که سرور اصلی رو که کرش نداره و پچ 2.0.3 می خواد رو ول کنیم و بیایم تو سرور کرک شده ؟!!!

نه دوست من شما مرض و هر گونه بيماري ديگه نداري ، من كه نگفتم بياين سرور كرك شده
منم تو سرور كرك شده بازي نمي كنم سروري كه من ميگم كاملا با سرور اصلي منطبق هست و اصلا نيازي به هك پچ نداره

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
lol
اين رفيق ما هم گير داده ها ، بيخيال سرور Private ( به اين سرهايي كه شما ميرين مفتي بازي ميكنين ميگن Private نه هك شده در ضمن جز گرافيك بازي حتي 5% هم با Blizzard شباهت ندارن) من 1 سال عمرم رو تو اين سرورها گزروندم 5-6 تا هيرو 60 دارم ولي به اين نتيجه رسيدم كه عمرم رو حروم كردم
حالا ميخوام بعد از release شدن Burning crusade برم Blizz در ضمن عشق Hunter ام و اوناي كه مثل shshshsasasa Hunter دارن لطفا بيان راهنمايي كنن

osho

Registered User
لایک‌ها
1
یه لطفی می کنید یه سرور مجانی قابل تحمل معرفی کنید برای یه تازه کار

و بگید که نرم افزار و پچ چی می خواد و از کجا باید بگیرم و حجمش چه قدره ؟

مرسی

LEON__AM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
lol
اين رفيق ما هم گير داده ها ، بيخيال سرور Private ( به اين سرهايي كه شما ميرين مفتي بازي ميكنين ميگن Private نه هك شده در ضمن جز گرافيك بازي حتي 5% هم با Blizzard شباهت ندارن) من 1 سال عمرم رو تو اين سرورها گزروندم 5-6 تا هيرو 60 دارم ولي به اين نتيجه رسيدم كه عمرم رو حروم كردم
حالا ميخوام بعد از release شدن Burning crusade برم Blizz در ضمن عشق Hunter ام و اوناي كه مثل shshshsasasa Hunter دارن لطفا بيان راهنمايي كنن

به نظر من ارزش نداره نزديك 120 تومن بازي رو بخري بعد هر ماه نزديك 40 تا 60 تومن پول بدي تا بتوني تو سرور اصلي بازي كني

مگه اينكه يه راهكار ديگه اي داشته باشي

بالا