برگزیده های پرشین تولز

World of War craft

terminator666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من همهء برنامه های لازم برای ساخت سرور رو دارم همه هم درست فقط نمیدونم کجای کارم اشتباهه لطفا اگه کسی بلده کمکم کنه
ممنون

saeedppp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من این بازی رو تازه گرفتم
هیچی از این بازی نمیفهمم
وقتی میرم داخت بازی پسورد میخواد

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از saeedppp :
سلام
من این بازی رو تازه گرفتم
هیچی از این بازی نمیفهمم
وقتی میرم داخت بازی پسورد میخواد
دو حالت داره اگه ميخواهيد بازي رو افلاين بازي كنيد توي سي دي پنجم بازي دستور العمل كار بايد نوشته باشه.
اما براي بازي انلاين اول بايد پچ بازي رو دانلود كنيد.بعد در يكي از سرورهايي كه پچ دريافتي شما رو ساپورت ميكنه ثبت نام كنيد كه در اين ثبت نام user name و password خودتون رو انتخاب ميكنيد و وقتي وارد بازي شديد اونها رو وارد ميكنيد.براي ديدن ليست سرورها و پچي كه ساپورت ميكنند هم ميتونيد به اين سايت مراجعه كنيد.
http://www.wowstatus.net

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
تمام کارهای که اینجا توضیح داده را انجام دادم ولی بعد از زدن پسور وارد بازی نمیشه و این پیغام را میدهد
unable to connect

فایل های ضمیمه

• Help.zip
    507 بایت · نمایش ها: 25

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
اين صفحه اي كه گذاشتيد عكسهاش ديده نميشن.
من فايل pdf ش رو attach كردم طبق دستورات اون انجام بدين بعد اگه نشد يه فكري ميكنيم.

فایل های ضمیمه

• Help.zip
    456.5 KB · نمایش ها: 37

terminator666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهش میکنم یکی کمکم کنه میخوام سرور آنلاین بسازم
اگه ممکنه یکی کمکم کنه ممنون

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
بابا چه خاکی رو این تاپیک نشسته !
می خواستم ببینم کسی تو اینجا از وایرلس داتک استفاده می کنه ؟ تو این یه ماه 13k lag دارم و دائم disconnect می شم :( می خواستم بدونم کی دیگه این مشکل رو داره، چون ممکنه به خاطره داتک باشه.
بعد می خواستم بدونم latency معمولی تون تو بازی چنده ؟ من خودم معمولا 800ms latency داشتم که خودش خیلیه ولی بازم بد نیست. اگه داتک دارین و latency تون کمتره، دلتاتون چنده ؟ ( ماله من 14 هست ) اگه نه از چه اینترنتی استفاده می کنین که latency پایین داره ؟
ولی باز خوبه شما تو guild هایی هستین که aq raid می کنن. ما که تا hunter ساختیم سرور پر شد از hunter . فعلا تونستم یه guild پیدا کنم که شروع کرده zg raid کنه ولی انقدر lag دارم که تو raid نمی تونم بمونم. امیدوارم blizz یه فکره اساسی راجع به hunter تو TBC کنه !

LEON__AM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها منم خريدمش كرك داخليه ماله شركت مافيا:hmm:

فقط به من بگين جريان بازي چيه . من فكر ميكردم استراتژيكه

كلا بايد شروع بازي چيكار كنم همين جوري دارم ول مي چرخم
من انسان رو انتخاب كردم

LEON__AM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه آدم پيدا نميشه يكم در مورد نحوه بازي و طرز بازي به ما توضيح بده:hmm:

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
بازي كه مشخصه . شما يه شخصيت داريد . از يك نژاد و يك race خاص . كه قابليتهاي ويژه اي داره .
بازي رو از lvl1 شروع ميكنيد . بايد Quest , جونور بكشيد تا ارتقا سطح پيدا كنيد . نهايتا به لول 60 تو سرورهاي blizlike ميرسيد . ما بين اين قضيه شما بايد مدام به فكر ارتقا جادوها و سلاحها هم باشيد تا بتونيد با دشمنهاي قويتر مبارزه كنيد .

LEON__AM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسي رفيق
ولي با توضيحات شما اگه آدم 24 ساعت هم پشت WOWبشينه
باز هم كم مياد

يعني نتيجه اي كه بايد بگيره نميگيره

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
مرسي رفيق
ولي با توضيحات شما اگه آدم 24 ساعت هم پشت WOWبشينه
باز هم كم مياد

يعني نتيجه اي كه بايد بگيره نميگيره
دقيقا به همين دليله كه اين بازي اينقدر جذابه ! چون هرگز تمام نميشه .

LEON__AM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واسه ما ايروني ها كه همه بازيهامون crackشده هست آيا سروري هست كه بشه با بقيه بازي كرد

تو خود ايران يا همين دورو برا ؟

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
تا دلت بخواد سروز هست ! offline, blizzlike, funserver و... blizzlike ها اینه خود اروپاست، فقط تا دلت بخواد bug داره ! funserver ها جالبه. با اینکه اونا هم bug زیاد داره، ولی باحال تره !! ( نظر خودم ) اینا هموشون مجانی هستن و نباید ماهانه بهشون پول بدین. به سایت http://www.wowstatus.net/ برای لیست سرور ها مراجعه کنین. ولی fun server ها هم برای مدت کمی جالبه، به نظر من هیچ سروری مثل ماله خود blizzard نیست، فقط مجبورید ماهانه پول بدین !

کسی نبود جواب پست منو بده ؟! :(

LEON__AM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا دلت بخواد سروز هست ! offline, blizzlike, funserver و... blizzlike ها اینه خود اروپاست، فقط تا دلت بخواد bug داره ! funserver ها جالبه. با اینکه اونا هم bug زیاد داره، ولی باحال تره !! ( نظر خودم ) اینا هموشون مجانی هستن و نباید ماهانه بهشون پول بدین. به سایت http://www.wowstatus.net/ برای لیست سرور ها مراجعه کنین. ولی fun server ها هم برای مدت کمی جالبه، به نظر من هیچ سروری مثل ماله خود blizzard نیست، فقط مجبورید ماهانه پول بدین !

کسی نبود جواب پست منو بده ؟! :(

اي عزيز برادر شما كه لطف كردي همه چي رو گفتي ، يه زحمتي بكش مراحلي كه بايد انجام بدم تا بتونم بازي كنم هم بگو ;)

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
چه مراحلی ؟! هر سروری چند تا patch, addon و فایل می خواد که اونم می شه از خود سایت اون سرور گرفت. فقط هر سروری addon های خاصی رو ساپورت می کنه و مثله اروپا نیست. همچنین اگه خواستین سرورتون رو عوض کنین ( اگه ورژن بالاتر بود که هیچی ) ولی اگه پایین تر بود باید بازی رو reinstall کنید. اگر تو اطلاعات هر سرور ( تو خود wowstatus ) برید، علاوه بر اطلاعات، لینک سایت سرور رو هم داره.

LEON__AM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه مراحلی ؟! هر سروری چند تا patch, addon و فایل می خواد که اونم می شه از خود سایت اون سرور گرفت. فقط هر سروری addon های خاصی رو ساپورت می کنه و مثله اروپا نیست. همچنین اگه خواستین سرورتون رو عوض کنین ( اگه ورژن بالاتر بود که هیچی ) ولی اگه پایین تر بود باید بازی رو reinstall کنید. اگر تو اطلاعات هر سرور ( تو خود wowstatus ) برید، علاوه بر اطلاعات، لینک سایت سرور رو هم داره.

يه سرور كه ساده بشه توش بازي كرد رو معرفي مي كني

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
من خودم تو این سرور ها بازی نکردم، فقط دوستام بازی می کردن که اونا هم دارن سعی می کنن بیان تو سرور اروپا. فکر کنم بهتره تو همون سایت ویژگی های سرورهای مختلف رو ببینید و بهترین رو انتخاب کنید !!

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همه ی دوستان
من این بازی رو دانلود کردم و اولش میخواستم توی این سرور های مجانی بازی کنم که دیدم فایده ای نداره .
حالا من توی سایت worldofwarcraft.com یه اکانت 10 روزه ی trial گرفتم و چند تا سوال ازتون دارم :

اول این که کجا باید یه کاراکتر واسه خودم بسازم .
دوم این که من سریال نامبر بازی رو ندارم و اگه بخوام این اکانت رو آپگرید کنم باید چی کار کنم ؟ (منظورم خریداری اکانت هست)

ممنون میشم که من رو راهنمایی کنید .

گراسیاس !:happy:

بالا