برگزیده های پرشین تولز

X1 بخرم یا نه ؟

etzio

Registered User
لایک‌ها
6
فرق خازنی با مقاومتی اینه که برای خازنی باید از یه چیزه رسانا استفاده کنید ولی تاچش از مقاومتی بهتره تو سایت mobile.ir فرقشونو گفته خیلی دقیقتر

آقا من بین سه تا گوشی موندم:
1-x1
HTC tattoo-2
x10minipro-3
میخام تو این 2 و3 روز بخرم لطفا اگه میتونید قیمتهای روزشون و اونکه پیشنهاد میدید رو بگید

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
فرق خازنی با مقاومتی اینه که برای خازنی باید از یه چیزه رسانا استفاده کنید ولی تاچش از مقاومتی بهتره تو سایت mobile.ir فرقشونو گفته خیلی دقیقتر

آقا من بین سه تا گوشی موندم:
1-x1
HTC tattoo-2
x10minipro-3
میخام تو این 2 و3 روز بخرم لطفا اگه میتونید قیمتهای روزشون و اونکه پیشنهاد میدید رو بگید

290
275
325

من قبلا نظرمو گفتم X1 :)

etzio

Registered User
لایک‌ها
6
من دوست دارم ، تتو یه جوری بیشتر خانم ها میپسندن :lol:

دست شما درد نکنه:D:D:D
نه بابا ولی من هنوز x1 رو دست نگرفتم اون دکمه هاش تو ذوق نمیزنه که حالت ضربدری داره؟

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
به اختیار داری:happy::happy::happy::D:D:D
قیافه نداره؟:eek::eek::eek:
خیلی باحال و خوشدسته
x1 چطور اونم خوشدسته؟

من هم با شما موافقم راجع به تتو .....ایکس وان که به نظر من خوشدسته البته یک کم ضخامتش زیاده ولی در کل برای من یکی که خیلی خوشدسته!!!!!:cool::cool:

etzio

Registered User
لایک‌ها
6
من هم با شما موافقم راجع به تتو .....ایکس وان که به نظر من خوشدسته البته یک کم ضخامتش زیاده ولی در کل برای من یکی که خیلی خوشدسته!!!!!:cool::cool:

حالا شما خودت کدومو پیشنهاد میدی؟ دکمه های ضربدری x1 توی ذوق نمیزنه؟پهناش زیاد نیست؟تاچش خوبه؟

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
حالا شما خودت کدومو پیشنهاد میدی؟ دکمه های ضربدری x1 توی ذوق نمیزنه؟پهناش زیاد نیست؟تاچش خوبه؟

والا من با تتو و اندروید کار نکردم که بخوام پیشنهاد بدم...نه دگمه هاش به نظرم اتفاقا قشنگه....نه پهناش کاملا مناسبه تاچ اسکرینش هم مقاومتیه من که مشکلی نداشتم باهاش:cool:

scanme

Registered User
لایک‌ها
85
من با x1 کار کردم یکم تنبله یعنی کنده

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
X2 به نظر من کاملتره

فقط از نظر دوربین و وینموبایل 6.5

من با x1 کار کردم یکم تنبله یعنی کنده

شما سخت افزار این دوتا رو مقایسه کنید مثل(رم و رام و سی پی یو) عینا مشابه هست....اونوقت رو چه حسابی x2 رو از نظر سرعت برتر میدونید؟....بد نیست به ریویو x2 در سایت جی اس ام آرنا مراجعه کنید اون هم x2 رو با این قیمت سوای دوربین آپدیت خوبی از ایکس وان ندونسته شما 200 تومن بالاتر میدین همون سی پی یو و همون رم و رام رو میخرین نگید ویندوز موبایل 6.5 که همین الان تعداد رامهای غیر رسمی 6.5 برای ایکس وان داره روز به روز زیادتر میشه....تازه با ایکس وان شما توانایی استفاده از اچ تی سی سنس رو هم خواهید داشت که با ایکس 2 نمیتونید مگر اینکه رام غیر رسمی براش باشه که اگر هست خوشخال میشم لینکشو اینجا بذارین!!!!!!:cool:

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
فقط از نظر دوربین و وینموبایل 6.5

شما سخت افزار این دوتا رو مقایسه کنید مثل(رم و رام و سی پی یو) عینا مشابه هست....اونوقت رو چه حسابی x2 رو از نظر سرعت برتر میدونید؟....بد نیست به ریویو x2 در سایت جی اس ام آرنا مراجعه کنید اون هم x2 رو با این قیمت سوای دوربین آپدیت خوبی از ایکس وان ندونسته شما 200 تومن بالاتر میدین همون سی پی یو و همون رم و رام رو میخرین نگید ویندوز موبایل 6.5 که همین الان تعداد رامهای غیر رسمی 6.5 برای ایکس وان داره روز به روز زیادتر میشه....تازه با ایکس وان شما توانایی استفاده از اچ تی سی سنس رو هم خواهید داشت که با ایکس 2 نمیتونید مگر اینکه رام غیر رسمی براش باشه که اگر هست خوشخال میشم لینکشو اینجا بذارین!!!!!!:cool:

موافقم تازه X2 چینی هست

etzio

Registered User
لایک‌ها
6
آقا امروز رفتم دیدم
باحال بود منتها اینجا گرون میگفت 310 بدون گارانتی

peaceshielder

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

دوست عزيز من چند جا خوندم كه كيفيت بدنه X1 زياد خوب نيست. اگر زمين بخوره ترك برميداره. حتي بعضيا ميگفتن زمين هم نخورده و ترك برداشته. در ضمن اين گوشي تقريباً از رده خارجه و فكر كنم ديگه توليد نميشه.
اگه گوشي با سيستم عامل نميخواي بهتره اين گوشيو نگيري. مثلاً Jet گوشي خوبيه (البته اگر با سامسونگ مشكل نداري كه به نظرمن كمتر از سوني نيست). قيمتش مناسبه و امكانات بيشتري داره.

بالا