برگزیده های پرشین تولز

X1 بخرم یا نه ؟

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
سلام

دوست عزيز من چند جا خوندم كه كيفيت بدنه X1 زياد خوب نيست. اگر زمين بخوره ترك برميداره. حتي بعضيا ميگفتن زمين هم نخورده و ترك برداشته. در ضمن اين گوشي تقريباً از رده خارجه و فكر كنم ديگه توليد نميشه.
اگه گوشي با سيستم عامل نميخواي بهتره اين گوشيو نگيري. مثلاً Jet گوشي خوبيه (البته اگر با سامسونگ مشكل نداري كه به نظرمن كمتر از سوني نيست). قيمتش مناسبه و امكانات بيشتري داره.

اگه من هم زمین بخورم ترک بر میدارم چه برسه به X1 !

اتفاقا X1 بدنه مقاومی داره

شما هر گوشی بخرین باید ازش مواظبت کنین دیگه

در ضمن ما X1 رو به عنوان یه گوشی امروزی به ایشون معرفی نکریدم بلکه این گوشی رو در این رنج قیمت بهتر از سایر گوشی های بازار میدونیم .

etzio

Registered User
لایک‌ها
6
سلام

دوست عزيز من چند جا خوندم كه كيفيت بدنه X1 زياد خوب نيست. اگر زمين بخوره ترك برميداره. حتي بعضيا ميگفتن زمين هم نخورده و ترك برداشته. در ضمن اين گوشي تقريباً از رده خارجه و فكر كنم ديگه توليد نميشه.
اگه گوشي با سيستم عامل نميخواي بهتره اين گوشيو نگيري. مثلاً Jet گوشي خوبيه (البته اگر با سامسونگ مشكل نداري كه به نظرمن كمتر از سوني نيست). قيمتش مناسبه و امكانات بيشتري داره.

آقا تو رو به خدا اذیت نکنید:(:(:(:( چل شدم از بس دنبال گوشی گشتم:wacko::wacko::wacko:
درست میگه این آقا؟:(:(

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
سلام

والا ما حدود 9 ماهه داریم همچین موردی نداشته....در ضمن گوشی که دیگه تولید نشه از رده خارج به حساب نمیاد...کمتر گوشی دیدم که دو سال بعد از تولیدش هم هنوز تقاضا براش باشه ایکس وان به نظر میرسه بیشتر از اینا هم توی بازار دووم بیاره

پ ن:هر گوشی زمین بخوره ممکنه ترک بر داره که در مورد ایکس وان به خاطر قاب فلزیش فکر میکنم احتمالش کمتر هم باشه!!!!:cool::cool:

پ ن2:شما لطف کنید لینک اونجاهایی که این مورد گزارش شده و شما خوندید رو اینجا بذارید!!!!

Last edited:

etzio

Registered User
لایک‌ها
6
سلام مجدد خدمت دوستان
به علت نایاب شدن x1 و همچنین هزینه بالا واسه مموریش بودجه رو افزایش دادم حالا Sony Ericsson Vivaz Pro مد نظرمه
گوشیه خوبیه؟
کسی داشته؟

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
Last edited:
بالا