برگزیده های پرشین تولز

فروش XXX فروش کارت وایرلس آلفا AFLA (اصل تایوان) XXX

oblomof

Registered User
لایک‌ها
142
سلام در OSX ساپورت میشه ؟ برای مک بوک پرو میخوام

khorzookhan

Registered User
لایک‌ها
28
والا بنده که 10 کیلیومتر رو نخواستم. تا داخل خونمون هم 30 مترم نیست دو تا دیوارم بیشتر جلوش نیست پوشش _78db هست.

فرستندگی کمی داره

گیرندگی سیگنالش فقط خوبه

داخل ویندوز زیاد تعریفی نداره
دوست گرامی سلام
با اجازه استارتر محترم
شما دارید کم لطفی میکنید چون اولا این کارت شبکه از جمله بهترین گیرنده های وایرلسه و دوما اسمش روشه دیگه (گیرنده) و شما نباید انتظار داشته باشید براتون هواپیما هوا کنه و از این طرف شهر تا اون طرف شهر براتون سیگنال پخش کنه.فروشنده هم تو پستش زده قابلیت گیرندگیش تو فضای باز تا 10 کیلومتره و من خودم تایید میکنم که این قابلیت رو داره.ببخشید اگه سرتون رو درد آوردم.

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281

hamed_0101

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام.جناب توکلی تو مصاحت 360 درجه 10 کیلومتر پوشش دهی میکنه؟ چندتا یوزر میتونه همزمان باهاش استفاده بکنه؟

hamidrasool671

Registered User
لایک‌ها
2
سلام آقای توکلی
درباره اون کارت شبکه آلفا خواستم چند تا سوال بپرسم نو یا دست دوم
هنوز موجوده یا نه ؟
من تهران هستم آیا فروش حضوری هم انجام می دهید ؟
قیمت آخرش چند ؟
من دانشجوی هستم ؟ دانشجویی با من حساب کنید لطفا

ashk4n

Registered User
لایک‌ها
330
با توجه به توان خروجی 30dbm این دستگاه برای پوشش دهی بالاتر از یک کیلومتر بهتره از انتنهای outdoor استفاده شود انتن grid 24 dbi برای این دستگاه کاملا مناسبه به شرطی که انتن در فضای باز ترجیحا پشت بام متصل شود
انتنهای 360 درجه هر چی هم که قوی باشن وقتی که در فضای بسته مثلا اتاق باشه به شدت افت سیگنال پیدا میکند اینو من به شخصه با یک انتن 10 امنی تست کردم بر روی مودم ایسوس 2 انتنه در فاصله تقریبا 150-200 متری
قدرت سیگنال با کارت الفا db -70 بود با انتن grid 24 dbi تست کردم بر روی پشت بام قدرت سیگنال به 39- dbi رسید ! این نوع انتنها برای لینک گیری Point To Point بسیار عالی میباشد
در اخر این کارت شبکه جز بهترین هاست قابلیت پکت اینجکشن و چیپست Realtek RTL 8187 و برد این دستگاه مورد علاقه لینوکس کاران و هکرها واقع شده است

فایل های ضمیمه

• 1.JPG
    1.JPG
    416.4 KB · نمایش ها: 107

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
سلام.جناب توکلی تو مصاحت 360 درجه 10 کیلومتر پوشش دهی میکنه؟ چندتا یوزر میتونه همزمان باهاش استفاده بکنه؟

سلام و عرض ادب

-در مناطقی که نویز کم باشد به راحتی شعاع 10 کیلومتر را تحت پوشش قرار میدهد! برای کارایی عالی پیشنهاد میکنم آنتن امنی 15dbi تهیه و بر روی دیوایس آلفا استفاده فرمایید.

-تعداد یوزر ها برمیگرده به میزان ترافیک شبکه و قدرت سخت افزار pc مرتبط.

سلام آقای توکلی
درباره اون کارت شبکه آلفا خواستم چند تا سوال بپرسم نو یا دست دوم
هنوز موجوده یا نه ؟
من تهران هستم آیا فروش حضوری هم انجام می دهید ؟
قیمت آخرش چند ؟
من دانشجوی هستم ؟ دانشجویی با من حساب کنید لطفا
سلام و عرض ادب

-بله فعلا فقط یک عدد پکیج باقی مانده است... امکان خرید حضوری هم وجود دارد! لطفا با آی دی یاهوی بنده در تماس شوید!

[email protected]

-میزان تخفیف را برایتان در نظر خواهم گرفت.

موفق و پیروز باشید

Last edited:

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
قابل توجه طرفداران محصولات آلفا :

قویترین و بهترین دانگل وایرلس (USB) از برند آلفا (ALFA) تا 45 روز کاری آینده آماده ی تحویل به دوستان میباشد!

AWUS036NHR V2 + U- mount kit

توضیحات:

- توان خروجی: 2000 میلی وات (قابل کنترل کاهش-افزایش توان خروجی بصورت نرم افزاری)
- توان آنتن: 5Dbi
- پشتیبانی کامل از سیستم عامل لینوکس (بهینه شده مخصوص Penetration test)
- حساسیت فوق العاده بالا در دریافت سیگنال (40برابر بیشتر از تمامی محصولات قبلی آلفا)

•AWUS036NHR V.2
•5dBi Dipole Antenna
•CD
•USB Cable
•U mount kit
•tQuick installation Guide

alfa-awus036nhr-v2-latest-realtek-8188ru-tunglt-1309-20-tunglt@1.jpg
109798175_2_644x461_novyy-2013-alfa-awus036nhr-v2-ne-peregoraet-fotografii.jpg
maxresdefault.jpg

برای اطلاعات بیشتر فقط با آی دی یاهوی بنده در تماس شوید: [email protected]

Last edited:

Eliven

Registered User
لایک‌ها
30
قیمت سری جدید ؟ برای ارسال سیگنال در محدود یک کیلومتری مناسب هست ؟

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
قیمت سری جدید ؟ برای ارسال سیگنال در محدود یک کیلومتری مناسب هست ؟

سلام و عرض ادب و احترام

- سعی بر اینست که قیمت را بین 150 الی 170 نگه دارم...قیمت دقیق بعد از موجود شدن دیوایس اعلام میشود!

- با 2000میلی وات خروجی قدرتمند و حساسیت دریافت سیگنال فوق العاده با آنتن 10dBi در فضای باز تست و براحتی مسافتی بین 10 تا 15کیلومتر را تحت پوشش قرار میدهد!

sarbaztobe

Registered User
لایک‌ها
32
بیشتر کسانی‌ که نظر میذارند اصلا نمیدونند کاربرد این چیه. شما هم نیاز نداری توضیح بدی، من ۵ سال پیش به سختی دنبال آلفا می‌گشتم از شرکت اکتیو رایان سر انجام گرفتم که قلابی در اومد. به هر حال تنها راه فهمیدن اصل بودن یا قلابی بودن این. فرستادن سریال نامبرش به خود آلفا بود. و باز کردنش و دیدن چیپست. البته اینو بگم که ۲وات با ۱ وات فرقی‌ نداره. اگه عکس پوینت بد باشه مهم نیست توانت چه قدر باشه. کار نخواهد کرد.

و نه!! این ۱ کیلومتر هم نمی‌تونه پوشش بده. ۱۵ کیلو متر؟! نهایت پوشش ۲۰۰ متر هست که بشه استفاده کرد. برای مسافت‌های بالا آنتن باید مستقیم باشه.

کسانی‌ که دنبال برقراری لینک هستند با مسافت زیاد، این بدردتون نمی‌خوره. فقط کسانی‌ که میدونند این به چه کار میاد بگیرند. اگه نه پشیمون میشید و می‌خواین پس بدید lol

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
بیشتر کسانی‌ که نظر میذارند اصلا نمیدونند کاربرد این چیه. شما هم نیاز نداری توضیح بدی، من ۵ سال پیش به سختی دنبال آلفا می‌گشتم از شرکت اکتیو رایان سر انجام گرفتم که قلابی در اومد. به هر حال تنها راه فهمیدن اصل بودن یا قلابی بودن این. فرستادن سریال نامبرش به خود آلفا بود. و باز کردنش و دیدن چیپست. البته اینو بگم که ۲وات با ۱ وات فرقی‌ نداره. اگه عکس پوینت بد باشه مهم نیست توانت چه قدر باشه. کار نخواهد کرد.

و نه!! این ۱ کیلومتر هم نمی‌تونه پوشش بده. ۱۵ کیلو متر؟! نهایت پوشش ۲۰۰ متر هست که بشه استفاده کرد. برای مسافت‌های بالا آنتن باید مستقیم باشه.

کسانی‌ که دنبال برقراری لینک هستند با مسافت زیاد، این بدردتون نمی‌خوره. فقط کسانی‌ که میدونند این به چه کار میاد بگیرند. اگه نه پشیمون میشید و می‌خواین پس بدید lol

سلام و عرض ادب

دوست گرامی بنده تمامی پکیج ها را شخصا از تایوان خریداری میکنم! حدود 10 سال هم در زمینه ی شبکه و وایرلس فعالیت دارم و بخوبی میتوانم دیوایس FAKE را از اصلی تشخیص بدهم!

- با AWUS036H لینک 1 کیلومتری آن هم با دید غیر مستقیم برقرار کردم! (تست این مورد در تاپیک قبلی قرار دارد و اگر مایل باشید برای اثبات میتوانید بصورت حضوری تشریف بیاورید!) کاملا استیبل و سیگنال حدودا -57dbm .

- با AWUS036NHR V2 و آنتن 10dBi لینک حدودا 12کیلومتری در فضای کم نویز دارم! طرف مقابل هم روتر برد rb411ah و کارت وایرلس Xr2 و آنتن امنی 24dBi است!!!

- برای اطلاعتان عرض کنم که AWUS036NHR V2 در حساسیت دریافت سیگنال دقیقا 40 برابر از AWUS036H قویتر است!

برای اثبات قدرت awus036nhr v2 کافیست لینک زیر را مشاهده فرمایید: (توجه کنید که این تازه تست مدل v1 میباشد!)

Last edited:

ashk4n

Registered User
لایک‌ها
330
این دستگاه رو به یک Ampli booster وصل کنید قدرتش 2برابر میشه !
جناب این دستگاه موجوده؟

bjtony52wuvts9gkoyq9.jpg

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
این دستگاه رو به یک Ampli booster وصل کنید قدرتش 2برابر میشه !
جناب این دستگاه موجوده؟

bjtony52wuvts9gkoyq9.jpg

- دوست عزیز نیازی به آمپلی فایر نیست! شما ویدئوی پست قبلی را مشاهده فرمایید تا به قدرت این دیوایس پی ببرید!!!
- پیشنهاد میکنم صبر کنید دیوایس موجود شود ... اگر جوابگوی نیازتان نبود (بعید میدونم) آنوقت برای خرید آمپلی فایر اقدام کنید!!!قیمت آمپلی فایر باید حدودا 300هزارتومان هزینه کنید!!! این مورد را هم اگر خواستید برایتان موجود میکنم!!!

Last edited:

amirhossein79

Registered User
لایک‌ها
43
ببخشید من چندتا سوال داشتم که شاید بعضی مربوط به تاپیک نباشه:
اول اینکه می خواستم بدونم این دانگل با هر سیستمی کار می کنه یا ممنکنه به خاطر قدرتش آسیبی به مثلا نت بوک بزنه اگر استفاده بشه؟
دیگه اینکه کلا هر آنتنی را میشه به هر روتر یا کارت شبکه ای زد یا اینکه باید اون روتر یا دانگل ساپورتش بکنه؟
و در آخر امکانش هست یک توضیحی راجع به dbm بدید؟

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
ببخشید من چندتا سوال داشتم که شاید بعضی مربوط به تاپیک نباشه:
اول اینکه می خواستم بدونم این دانگل با هر سیستمی کار می کنه یا ممنکنه به خاطر قدرتش آسیبی به مثلا نت بوک بزنه اگر استفاده بشه؟
دیگه اینکه کلا هر آنتنی را میشه به هر روتر یا کارت شبکه ای زد یا اینکه باید اون روتر یا دانگل ساپورتش بکنه؟
و در آخر امکانش هست یک توضیحی راجع به dbm بدید؟
سلام و عرص ادب و احترام

- دوست عزیز میزان برق ورودی این دیوایس برابر Voltage: 5V+5% میباشد! و هیچگونه مشکلی برای لب تاپ یا PC ایجاد نمیکند!

- مورد دوم باید به فرکانس کاری روتر یا دانگل و کانکتورها دقت کنید که با آنتن هماهنگ باشند!

- dBm مبنای سنجش میزان قدرت خروجی کارت وایرلس است!
dBm (sometimes dBmW or Decibel-milliwatts) is an abbreviation for the power ratio in decibels (dB) of the measured power referenced to one milliwatt (mW)

به طور مثال 2000mw برابر 33dBm است.

موفق و پیروز باشید.

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
استاد امیدوارم فروش خوبی داشته باشید
یک سوال دارم:دستگاهی دارید که باهاش بتونم به ماهواره های رادیو آماتوری دسترسی داشته باشم؟(فقط گیرنده باشه)

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
استاد امیدوارم فروش خوبی داشته باشید
یک سوال دارم:دستگاهی دارید که باهاش بتونم به ماهواره های رادیو آماتوری دسترسی داشته باشم؟(فقط گیرنده باشه)
سلام و عرض ادب

- خیر امکان پذیر نیست!

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
سلام هنوز موجوده؟
سلام و عرض ادب

بار جدید تا 24 ساعت دیگه میرسه!

AWUS036H 1000mw با آنتن 8dbi (پکیج جدید!) فقط 120.000 تومان

اصل تایوان - برد آبی رنگ - چیپست RTL8187L (فروش فقط بر مبنای ضمانت اصل بودن کالا)

09364487750 - 09197050844 توکلی

ID Yahoo: [email protected]

بالا