برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
هر دو مال itc هست که مخابرات و اسیاتک ازش استفاده میکنن !!!
اصل کاری هم همون اولی هست و بیشتر اوقات نمیره روی دومی مگر اینکه سرور به کل دان شده باشه !!! ( که کمتر اتفاق میفته )
شما تست کن ببین کدوم dns پینگ کمتری داری همون رو قرار بده .
dns های پیشفرض آسیاتک برا من اینا هست
10.201.32.162
10.201.32.163
روی اینترانت ایران هست ولی با اینترنت ایران هم میشه بهش دسترسی داشت .
تا حالا مشکلم با این dns کم بوده . این dns ها قابل پینگ گیری نیستن ( فک کنم )
ولی میتونید تست کنید .
از این بابت عرض کردم برای کیه ، چون از یک پشتیبان آسیاتک و یک کارشناس رسمی و معتبر مخابرات نقل قول می کنم.
منم نمیگم دومی اصل کاریه ، اصولا هر چی اول باشه اول از همون سوال میشه و دومی در صورتی هست که از اولی جواب گرفته نشه.
ولی واقعا من با 4.2.2.4 خیلی راحت ترم تا دی ان اس داخلی.
در ضمن حتما میدونید این دی ان اس ها به هیچ وجه دی ان اس اصلی نیستند و در کل آسیا یک دی ان اس سرور اونم در ژاپن قرار داره. 4 تا توی یک از دانشگاههای آمریکاست.

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
از این بابت عرض کردم برای کیه ، چون از یک پشتیبان آسیاتک و یک کارشناس رسمی و معتبر مخابرات نقل قول می کنم.
منم نمیگم دومی اصل کاریه ، اصولا هر چی اول باشه اول از همون سوال میشه و دومی در صورتی هست که از اولی جواب گرفته نشه.
ولی واقعا من با 4.2.2.4 خیلی راحت ترم تا دی ان اس داخلی.
در ضمن حتما میدونید این دی ان اس ها به هیچ وجه دی ان اس اصلی نیستند و در کل آسیا یک دی ان اس سرور اونم در ژاپن قرار داره. 4 تا توی یک از دانشگاههای آمریکاست.
هر طور راحت ترید .
به پشتیبانی آسیاتک اعتباری نیست . اون کارشناس هم نمیدونم چقدر معتبر باشه . ولی چیزی که مشخصه آیپی ها به اسم itc ثبت شده !!!

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
هر طور راحت ترید .
به پشتیبانی آسیاتک اعتباری نیست . اون کارشناس هم نمیدونم چقدر معتبر باشه . ولی چیزی که مشخصه آیپی ها به اسم itc ثبت شده !!!
آره به پشتیبان اون اعتباری نیست ، در حد نتورک پلاس هم گمان نکنم بدونه :دی
ولی اون طرف مدرس رسمی مجتمع فنی و چندین آموزشگاه تهران هست.

حالا یه سوال، حالا که شما هستید از حضورتون استفاده کنیم.
یه جا هفته ای یه بار باید برم. 2-3 هفته است نمی تونم به اینترنت وصل بشم ، یعنی به اکسس پوینت وصل میشم ولی میزنه لیمیتد ، آی پی رو چک کردم ، تنظیمات مودم رو چک کردم ، مک آدرس توی بلک لیست نیست ، توی کانکشن سیستمم هم مشکل خاصی ندارم. ولی به هیچ وجه نمی تونم از طریق لب تابم به اینترنت وصل بشم.
همه سیستم های موبایل ، تبلت ، پی سی ها و... بدون مشکل با وای فای یا سیم بدون مشکل وصل میشن ولی لب تاب من وصل نمیشه.
به نظرتون چه مشکلی میتونه باشه؟

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
آره به پشتیبان اون اعتباری نیست ، در حد نتورک پلاس هم گمان نکنم بدونه :دی
ولی اون طرف مدرس رسمی مجتمع فنی و چندین آموزشگاه تهران هست.

حالا یه سوال، حالا که شما هستید از حضورتون استفاده کنیم.
یه جا هفته ای یه بار باید برم. 2-3 هفته است نمی تونم به اینترنت وصل بشم ، یعنی به اکسس پوینت وصل میشم ولی میزنه لیمیتد ، آی پی رو چک کردم ، تنظیمات مودم رو چک کردم ، مک آدرس توی بلک لیست نیست ، توی کانکشن سیستمم هم مشکل خاصی ندارم. ولی به هیچ وجه نمی تونم از طریق لب تابم به اینترنت وصل بشم.
همه سیستم های موبایل ، تبلت ، پی سی ها و... بدون مشکل با وای فای یا سیم بدون مشکل وصل میشن ولی لب تاب من وصل نمیشه.
به نظرتون چه مشکلی میتونه باشه؟
در تنظیمات مودم قسمت وایرلس کانل را روی 6 یا 11 تنظیم کنید

kooolak

Registered User
لایک‌ها
559
دوستان متاسفانه برای مرکز مخابراتی ما آسیاتک محدودیت پورت داره ، گفتن شاید تا یک ماه هم رانژه طول بکشه ، به نظر شما ارزش انتظار داره یا از جای دیگه سرویس بگیرم ؟

fazel_shams

Registered User
لایک‌ها
45
دوستان متاسفانه برای مرکز مخابراتی ما آسیاتک محدودیت پورت داره ، گفتن شاید تا یک ماه هم رانژه طول بکشه ، به نظر شما ارزش انتظار داره یا از جای دیگه سرویس بگیرم ؟
کجا هستید؟

make16

Registered User
لایک‌ها
38
با سلام کسی می دونه تعرفه برنزی نامحدود 512 اسیا تک در هر ثانیه چند کیلو بایت بر میداره

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
عزيزان بنده محل زندگيم تغيير كرد. قبلا توي محله قبليم آسيا تك داشتم قطعي زياد داشت اما سرعت خوب بود. الان سرعت عاليه و قطعي هم ندارم. در حال حاضر به نظر من بهترين سرويس دهنده اينترنت در اكثر مناطق شيراز اين ISP هستش.

fazel_shams

Registered User
لایک‌ها
45
عزيزان بنده محل زندگيم تغيير كرد. قبلا توي محله قبليم آسيا تك داشتم قطعي زياد داشت اما سرعت خوب بود. الان سرعت عاليه و قطعي هم ندارم. در حال حاضر به نظر من بهترين سرويس دهنده اينترنت در اكثر مناطق شيراز اين ISP هستش.
صد در صد

بالا