برگزیده های پرشین تولز

فروش نرم افزار تبدیل pdf به word فارسی

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
دوران دانشجویی خیلی دنبال یه همچین برنامه ای بودم
که اون دوران یکی دو نمونه خارجی بود و یه نمونه ایرانی به قیمت خیلی بالا
اگر امکان داره میشه یه مقایسه ای بین نرم افرار خودتون با سایر برنامه های مشابه به صورت مورد به مورد انجام بدین

حواب bootshow:
برنامه ایرانی که ندیدم.
تفاوت با برنامه های خارجی:
پشتیبانی از تمام pdf های فارسی
اسکریپت راست به چپ مخوص pdf
پاراگراف خروجی word ، کاملا بازسازی میشه.یعنی با تغییر اندازه برنامه ، متنها جابجا میشن.به اصطلاح reflow میشن.
خروجی word عالی
پشتیبانی از تمام فارسی نویسهای مریم، پروین، ایران سیستم، نویسه
تشخیص نام فونت حدود 5000 فونت ایرانی
هایلایت و کپی متن در pdf
جستجو کلمه در pdf فارسی
ایندکس شدن pdf در گوگل.یعنی به pdf قابلیت جستجوی کلمه فارسی میده

Last edited by a moderator:

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
من پرداخت رو انجام دادم ولی فقط یه کد خرید بهم داد. این کد رو چیکار کنم؟

جواب bootshow:
از طریق اینترنت، فقط رسید خرید بهت میده.
کد خرید و کد فعالسازی باید از طریق اس ام اس دریافت کنی.
بعضی اس ام اس ها ممکن دیر برسه.معمولا کمتر از یک دقیقه میرسه.اگر بیشتر از یه ساعت طول کشید، در پیام خصوصی یا پشتیبانی سایت بگید.
الان که بررسی کردم، اس ام اس ارسال شده.اگر اس ام اس دریافت نکردی، رسید خرید که از اینترنت گرفتی تو پیام خصوصی بگو.

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
بله اس ام اس رسید ، ممنون واقعاً برنامه ی خوبی درست کردید واقعاً جای تقدیر دارد. فقط توی pdf های سنگین یه مقدار دیر عمل میکنه یعنی خیلی دیر یعنی گیرمیکنه موقع ذخیره.
ولی الان مشکلی که هست اینه که من با ایمیل و شماره موبایلم نمیتونم وارد بخش کاربران سایت بشم، میگه این اطلاعات ثبت نشده است . ممنون میشم اگر درستش کنید.

جواب bootshow:
ممنون.
برای pdfهای سنگین، باید صبر کنی.از تمام قدرت cpu برای تبدیل استفاده میکنه.
ورود به بخش کاربران هم تقریبا درست شد.

samirjan20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عرض میکنم .
حقیقتا مدتی 3-4 روزی است که نرم افزار را از سایت شما دانلود کرده وتا حم اکنون موفق به استفاده
از نشده ام .
چندین با به شماره اعلام شده اس ام اس ارسال نودم برای ریجستر کردن نرم افزار ولی نشد که نشد
لطفا راهنمایی بفرمایید که چکار کنم .؟ چون واقعا به این نرم افزار نیاز فوری دارم

اقا من هم واریز کردم به شماره کارت اعلام شده در سایت pdftoword.ir ولی هنوز نتونستم کاری با نرم افزار انجام بدم
هر چقدر هم شماره سیال و کد خرید رو اس ام اس میکنم بی فایده است
حد اقل 1 ادرس ایمیل ..... یا تلفن برای مشکلات اعلام کنید.

جواب bootshow:
سلام.
بجای آدرس ایمیل از طریق پشتیبانی سایت http://pdftodoc.ir مطلبی ارسال کنی، بهم ایمیل میشه.
از طریق شماره 50002346263 ، سه شنبه 18 آذر اس ام اس داده بودم.همون روزی که خریدی.یا اشتباها sms پاک کردی یا به دستت نرسیده.
با یه شماره دیگه اس ام اس دادم.

gravity

Registered User
لایک‌ها
98
سرعت اسکن و تبدیلش چقدره؟

جواب bootshow:
این نرم افزار، اسکن نمیکنه.برای تبدیل از ocr استفاده نمیشه.فقط pdf هاییکه متنشون encrypt شده یا حروف فارسیش و انگلیسیش به هم ریخته هست،تبدیل میکنه.
اگر pdf متنی میخوای تبدیل کنی،که سرعتش خیلی مهم نیست.با سیستم سرعت پایین،1000 صفحه حدودا توی 15 دقیقه.

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
ببخشید میگم این کتاب همه ی شرایطی که شما گفتید را دارد اما من نتونستم تبدیلش کنم . اگر امکانش هست خودتون تبدیلش کنید یا اگر به من و بقییه ی دوستان بیاموزید که تبدیلش کنیم که چه بهتر .
این هست:
http://www.dll.pars-pdf.com/adabi/toop-morvari-h_www.pars-pdf.com_.zip

جواب bootshow:
روی لینک پایین کلیک کن و راهنمای برنامه دانلود کن.

معرفی و راهنما(کلیک کن)
بعد از اینکه pdf با برنامه باز کردی، روی آیکن جعبه ابزار هلال احمر بالای برنامه کلیک کن تا به قسمت تصحیح حروف بری.
اگر نوشته قرمز رنگ با نوشته روبروش یکی بود، روی "بعدی" کلیک کن.وگرنه روبروی شناسایی خودکار یه کادری هست،گزینه هاش که تغییر بدی ، حرف روبروی هر نوشته قرمز رنگ تغییر میکنه.برای این pdf حالت 3 نوع 1، حروف نوشته قرمز رنگ درست میشن.
یه بار که این مراحل طی کردی و به صفحه اول برنامه برگشتی، بهتره pdf دوباره ذخیره کنی (گزینه "ذخیره به pdf")
pdf جدید باز کن و روی آیکن "ذخیره به ورد(doc)" کلیک کن.

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
بله، متوجه کلامتون هستم، من خودم اون معرفی رو دیده بودم، از همین دیروز هم که ازتون خریدمش چندین تا کتاب باهاش تبدیل کردم و خیلی خوب هم تبدیل رو انجام دادم با همین روش . حتی سنگین ترین کتاب ها رو هم بدون مشکل و در عرض فقط چند دقیقه تبدیل کردم.
اما مشکل من این فایل پی دی افی هست که بهتون دادم و البته پی دی اف های دیگه ای که ممکن است مثل این باشند و وجود داشته باشند این نرم افزار شما مثل اینکه این فایل رو نمیتونه تبدیل کنه. یک نمونه ی دیگه مثل اینی که بهتون دادم دارم که باز اونم نتونستم تبدیل کنم.
اینم لینک اون یکی :
http://s2.mihandownload.com/2011/Alipour0c/2011.3/Koori_Novel_Mihandownload.com.rar

باید دوباره خدمتتون عرض کنم که این دوتا فایلی که من بهتون دادم علی رغم این که شرایطی که شما توی پست اول گفتید را دارا می باشند ولی من نتوانستم با این نرم افزار آنها را تبدیل کنم. پس یا من اشتباه راه را میروم یا نرم افزار در برخورد با این گونه پی دی اف ها مشکل دارد. پس شما لطف کنید این دوتا پی دی افی که بهتون دادم را بررسی کنید و اگر توانستید تبدیلش کنید که به من هم بیاموزید و اگر خودتان هم نتوانستید یعنی مشکل از نرم افزار بود که خیلی بهتر میشه اگر در نسخه های بعدی نرم افزار این مشکل را حل نمایید.
با تشکر

جواب bootshow:
متن زیر از صفحه 3 کتاب koori.pdf هست.از خروجی متن استفاده کردم.خروجی ورد هم مشکلی نداره.
"درباره ی مترجم
مینــو مشــیری ، متولــد تهــران ، تحصــیلات ابتــدایی را در مدرســه ی ژانــدارک و
تحصیلات متوسطه و دانشگاهی را در انگلستان گذراند و داری فـوق لیسـانس در
زبان و ادبیات انگلیسی و فوق لیسانس در زبان و ادبیات فرانسه ( قـرن هیجـدهم ،
عصر روشن گری ) از دانشـگاه Exeter اسـت ."
این نرم افزار با کتابهای Koori.pdf و هیچ مشکلی نداره.
خروجی pdf مشکل داره.همون مراحل پست قبلی انجام بده.ولی قبل از خروجی pdf ، از خروجی متن یا word استفاده کن.
یه سطرش هم مشکل داره که با خروجی pdf تا چند روز دیگه یه نسخه جدید میزارم.فعلا همین ورژن هم کارت راه می اندازه.

Last edited:

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
خوب جان من، دارم میگم متوجه ام چی مفرمایید، باز شما می گید برید دوباره بخونیدش :general509: :general208:
اصلاً یه لطفی کنید خودتون این دوتا pdf رو برای من تبدیل کنید و فایل وورد و متنی شان را برام بذارید.

جواب bootshow:
دونه دونه که نمیشه همه pdf ها رو تبدیل کنم بزارم.
بالاخره باید معلوم بشه مشکل از کجاست.از روی koori.pdf مرحله به مرحله کارایی که انجام میدی بگو.بعد بگو چه متنی بهت میده یا چه پیغامی میده
شاید برنامه روی سیستمت مشکل داره.
یه چیز دیگه پست قبلیو دوبار ویرایش کردم.از خروجی pdf استفاده نکن.

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
بله ، با این روشی که الان فرمودید فایل تبدیل شد اما خوب اگر بخوایم طبق آموزشی که توی فایل آموزش داده شده پیش برویم فایل تبدیل نخواهد شد . پس به نظرم بهتر است که در نسخه ی بعدی این مشکل را حل نمایید.
یک دنیا سپاس به خاطر ساختن همچنین نرم افزاری .

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
البته اینم بگم برنامه خیلی خوبه، شما کلید یک کار خیلی بزرگ و درخشان را زدید اما واقعاً باید تلاش کنید که این برنامه رو کاری کنید که یک فایل پی دی اف رو بدون نقص تبدیل کند.
توی تشخیصحروف هم در بعضی پی دی اف ها واقعاً هیچی رو تشخیص نمیده و توی اون جعبه ی حلال احمر خودمون باید نزدیک 100-200 حرف رو به صورت دستی وارد کنیم.
بازم میگم کارتان بسیار درخشان است و در مقابل 10 هزارتومان برای همچین کاری هیچ است ولی خوب این اشکالات وجود دارد و به گمانم باید سعی کنید در نسخه های بعدی همه ی این مشکلات را حل نمایید.
ممنون

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
یک سوال دیگر :
آیا اگر در اون قسمت جعبه ی حلال احمر عیناً همون شکل حرف رو وارد کنیم تاثیری در بهبود فایل تبدیل شده دارد؟
مثلاً فرض کنیم اگر حرف ه در کلمه ی هلیا مدّ نظر باشد و ما در جعبه ی تشخیص وارد کنیم هـ
یا مثلاً اگر حرف ع در کلمه ی فعل مدّ نظر باشد ما در جعبه ی تشخیص وارد کنیم ـعـ
آیا این کار باعث بهبود فایل تبدیل شده می شود یا هیچ فرقی به حال آن فایل ندارد که ما در جعبه بنویسیم ع یا ـعـ ؟

جواب bootshow:
تا این ورژن ، هیچ فرقی نداره
.
توی راهنما گفتم بهتره که دقیقا خودش بنویسید.ممکن بود بخوام توی ورژنهای بعدی برنامه، ازش استفاده کنم.
از pdf هایی که توی پست قبل گفتی،از هر کدوم یه نمونه برام بزار، تا اگر شد توی ورژن بعدی درستش کنم.

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
همین رمان کوری هم در ذخیرش مشکل دارد و هم با وجود اینکه تمام حروف رو در جعبه حلال احمر درست وارد میکنیم باز اشتباهاتی مثل اینکه تمام حرف های ک به آ تبدیل می شووند یا بین حروف علامت فاصله میافته مثلاً سلام میشود س_لام از این مشکلات توی چندتا کتاب وجود داشت که تقریباً تمام مشکلات توی همین کتاب کوری وجود داره :
http://s2.mihandownload.com/2011/Alipour0c/2011.3/Koori_Novel_Mihandownload.com.rar

یه پی دی اف دیگه هم بود توی تبدیلش باز مشکلات زیادی وجود داشت که خودتون نگاش کنید مشکلات از همونایی که گفتم:
http://readbook.ir/404/

جواب bootshow:
مشکل تبدیل ک به آ: کتاب چخوف.تو قسمت تصحیح حروف زیر حرف الله بجای ک، آ نوشته شد.اونجا باید بصورت دستی بنویسی ک.بعضی وقتا ممکن از 50 تا حرف،49 تاش درست باشه و یکیش اشتباه.با تغییر گزینه های شناسایی خودکار بیشتر وقتها اون یکی هم درست میشه.توی این قسمت باید بیشتر دقت کرد.
برای خروجی word از فونتهای درست استفاده کنی خیلی بهتره.ولی برای ویندوز از Courier New یا tahoma استفاده کن.
سلام میشود س_لام : اینو پیدا نکردم.شماره صفحه و سطرش بده.برای اینکه بین دو حرف فارسی از (shift+j) استفاده شده.بعضی از فونتها برای نمایشش مشکل داره.
یه نکته دیگه هم اگر یه بار از تصحیح حروف استفاده کردی، اگر دوباره وارد اون قسمت شدی، حروف به هم میریزه.درست کردن این مورد مشکله.چون روی یه تنظیمات دیگه تاثیر منفی میزاره.ولی مشکل جدی برای تبدیل بوجود نمیاره.

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
یک سوال دیگه:
میگم نمیشه بعد از انجام مراحل جعبه ی حلال احمر مستقیم فایل رو به صورت متن یا وورد ذخیره کنیم؟ شما خودتون توجیهتون چیه که گفتید اول به صورت پی دی اف ذخیره کنید و بعد دوباره پی دی اف ذخیره شده رو تبدیل به متن کنید؟ چون من با یه دونه پی دی اف امتحان کردم ظاهراً که تفاوتی وجود ندارد.
یک سوال دیگه:
آیا بین خوانا بودن و تصحیح حروف در فایل متنی و فایل وورد تفاوتی وجود دارد؟ یعنی اگر ما فایل را به صورت وورد ذخیره کنیم امکان دارد تصحیح حروف در آن بهتر انجام شده باشد به نسبت این که آن را به صورت فایل متنی ذخیره کنیم؟

جواب bootshow:
میشه.تفاوتی وجود نداره.بخاطر یه سری اشتباهات کاربری، پیشنهاد دادم انجوری بهتره.مثلا کاربر دوباره وارد بخش تصحیح حروف نشه و ....
سول دوم:خیر.تفاوتی ندارد

sr.majid

Registered User
لایک‌ها
323
سلام و خسته نباشید
عزیز این نمونه ها که گذاشتی قایل های pdf ائی که قابل انتخاب هست به ورد تبدیل شده، این نرم افزار شما فایل هائی که قابلیت انتخاب ندارن (مثل عکس که تبدیل به pdf شده) رو میتونه تبدیل کنه؟
این قابلیتی که شما برای فروش گذاشتید چیز خارق العاده ائی نیست

(برای پاسخ کاربرها هم میتونید از نقل قول استفاده کنید که هم کاربر متوجه بشه پاسخش رو دادین هم نیاز نیست کپی پست کنید)
Last edited:

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
نمونه 1stMarketingHelp.pdf با چه برنامه ای به word تبدیل میشه؟1stMarketingHelp_pdftodoc_ir.pdf با برنامه من درست شده.
منم از همون اول گفتم که عکس نمیتونم تبدیل کنم.
برای خارق العاده بودنش شما همون 1stMarketingHelp.pdf را با برنامه دیگه ای میتونی بتدیل کنی؟دیگه کاری به بقیه قابلیتهاش هم ندارم.

برای پاسخ کاربرها اولا که پستشون ویرایش میکنم و کپی پیست نمیکنم، ثانیا با این کار تاپیک خیلی کوتاه تر و منظمتر میشه.اگر اینکارو نمیکردم، الان تاپیک 4 صفحه ای بود.خود شما هم الان حوصله دیدن کامل نمونه ها و نوشته های تاپیک نداشتی.

لایک‌ها
32
سلام و خسته نباشید
عزیز این نمونه ها که گذاشتی قایل های pdf ائی که قابل انتخاب هست به ورد تبدیل شده، این نرم افزار شما فایل هائی که قابلیت انتخاب ندارن (مثل عکس که تبدیل به pdf شده) رو میتونه تبدیل کنه؟
این قابلیتی که شما برای فروش گذاشتید چیز خارق العاده ائی نیست

(برای پاسخ کاربرها هم میتونید از نقل قول استفاده کنید که هم کاربر متوجه بشه پاسخش رو دادین هم نیاز نیست کپی پست کنید)
قابلیت در این هستش که خیچ نرم افزاری تو بازار نیستش که 1000 صفحه رو با کمترینمشکل به ورد تبدیل کنه جالب تر از اون حتی به نظرمن قیمت فوق العاده پایین هستش و ارزش چیزی که میخرید خیلی بالاتر از اون هستش که داریم پول میدیم پس جا داره از سازنده برنامه تقدیر بشه

sr.majid

Registered User
لایک‌ها
323
نمونه 1stMarketingHelp.pdf با چه برنامه ای به word تبدیل میشه؟1stMarketingHelp_pdftodoc_ir.pdf با برنامه من درست شده.
منم از همون اول گفتم که عکس نمیتونم تبدیل کنم.
برای خارق العاده بودنش شما همون 1stMarketingHelp.pdf را با برنامه دیگه ای میتونی بتدیل کنی؟دیگه کاری به بقیه قابلیتهاش هم ندارم.

برای پاسخ کاربرها اولا که پستشون ویرایش میکنم و کپی پیست نمیکنم، ثانیا با این کار تاپیک خیلی کوتاه تر و منظمتر میشه.اگر اینکارو نمیکردم، الان تاپیک 4 صفحه ای بود.خود شما هم الان حوصله دیدن کامل نمونه ها و نوشته های تاپیک نداشتی.
میبخشید ، جائی ندیدم که این نکته رو ذکر کرده باشید واسه همین پرسیدم
شاید برای جملم کلمه مناسبی انتخاب نکردم الان تصحیحش میکنم : این قابلیت برای بنده خارق العاده و مورد نیاز نیست شاید برای دیگران باشه از این بابت معذرت

استفاده از نقل قول رو هم برای خودتون عرض کردم وقتی نقل قول کنید کاربر متوجه میشه جوابش رو دادین، صاحب اختیار تاپیک خودتون هستید
نهایتاً فقط یه سئوال کردم همین. باز هم بابت استفاده نکردن از کلمه مناسب معذرت خواهی میکنم

قابلیت در این هستش که خیچ نرم افزاری تو بازار نیستش که 1000 صفحه رو با کمترینمشکل به ورد تبدیل کنه جالب تر از اون حتی به نظرمن قیمت فوق العاده پایین هستش و ارزش چیزی که میخرید خیلی بالاتر از اون هستش که داریم پول میدیم پس جا داره از سازنده برنامه تقدیر بشه

نظرتون قابل احترام هر شخصی استفاده بکنه و کارش راه بیوفته معقولش این هست که تشکر کنه بخصوص به این دلیل که ایشون قیمت فوق العاده مناسبی هم روی محصولشون گذاشتن

Last edited:
لایک‌ها
32
میبخشید ، جائی ندیدم که این نکته رو ذکر کرده باشید واسه همین پرسیدم
شاید برای جملم کلمه مناسبی انتخاب نکردم الان تصحیحش میکنم : این قابلیت برای بنده خارق العاده و مورد نیاز نیست شاید برای دیگران باشه از این بابت معذرت

استفاده از نقل قول رو هم برای خودتون عرض کردم وقتی نقل قول کنید کاربر متوجه میشه جوابش رو دادین، صاحب اختیار تاپیک خودتون هستید
نهایتاً فقط یه سئوال کردم همین. باز هم بابت استفاده نکردن از کلمه مناسب معذرت خواهی میکنم

نظرتون قابل احترام هر شخصی استفاده بکنه و کارش راه بیوفته معقولش این هست که تشکر کنه بخصوص به این دلیل که ایشون قیمت فوق العاده مناسبی هم روی محصولشون گذاشتن
ببینید اصول معامله به این صورت که هر شخصی هر چیزی که میخره قطعا رضایت باید داشته باشه تو همین سایت ما دیدیم به وضوح که اشخاصی جنس های رو میفروشن با دو برابر قیمت خوب اگر شخصی قیمت واقعی ندونه تشکر هم میکنه چون از محصول راضیه ولی زمانی که ارزش یک کالا رو ببینه و قیمت مناسب رو قطعا بیشتر به دلش میشینه که از اون محصول استفاده کنه
شما فکر کنید پروژه دانشگاهی دارید باید هزینه تایپ متنی رو بدهید که فوق العاده زمان بر و هزینه بالایی برای تایپ داره حالا فکر کنید در عرض 15 مین همون فایل تایپ شده در اختیار شما هستش در دانشگاه ها به تازگی باب شده استادان و پایان نامه ها رو هم در قالب پی دی اف دریافت میکنند خوب به فرض مثل برای من به صرفه هستش که این نرم افزار بخرم یا برم 100 صفحه تایپ کنم به همین دلیل و هزاران دلیل مختلف هزینه معقولی داره ولی خوب شما نظر محترم هستش و هر شخصی دیدگاه رو متناسب با کارش پیش میبره
تشکر موفق باشید شرمنده که دخالت کردم

pedram_sad

Registered User
لایک‌ها
38
سام
این فایل اموزش رو چندین بار دانلود کردم همش تا 99 درصد میره و دیگه دانلود نمیشه
خود نرم افزار رو هم دانلود و نصب کردم گذاشتم تبدیل بشه و بدیل به ورد رو انتخاب کردم اما تو اون محلی که میخواد ذخیره کنه به تعداد صفحات فایلهای جدا از هم میسازه و یک بار بعد از اتمام تمام صفحات رو پاک کرد و فقط یک صفحه تحویل داد که اونم نوشته ها برعکس بود
دفعه دوم وسط کار not respond داد و قفل شد نرم افزار

اون فایل اموزش رو میتونید جای دیگه اپلود کنید ؟

جواب bootshow:
راهنما از لینک پایین دانلود کن.
http://pdftodoc.ir/phocadownload/moarefi.exe
توی خروجی از فونت tahoma استفاده کن.اول ببین خروجی متنش مشکل نداره بعد به ورد تبدیل کن.روی آیکن هلال احمر بالا کلیک کن.نوشته قرمز رنگ باید با نوشته روبروش یکی باشه.

gravity

Registered User
لایک‌ها
98
خب من میخوام بخرمش ویندوزم 8 هست آیا مشکلی ندارد؟

جواب bootshow:
نه باویندوز 8 مشکلی نداره.

بالا