برگزیده های پرشین تولز

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
سلام.
من يه سوال در مورد عباسي داشتم مربوط به اين پست تو تاپيك معرفي اساتيد.

اين كدوم عباسي هست ؟ من يه درسي دارم به نام تفسير موضوعي نهج البلاغه.
محمد تقي عباسي بود دقيقا ؟ قدش نسبتا كوتاه . عينك ميزد. بي جنبه . حرف مخالف هم قبول نميكرد.به گوشي هم گير ميداد. دير هم ميومدي سر كلاس كار نداشت و حضور ميزد.اين همون هست ؟
كتابش 200 صفحه هست. ولي ماله خودش نيست. براي مصطفي دلشاد تهراني هست. هيچي سوال نداده. گفت كل كتابو بخونين. در حد همون 50 صفحه فقط حذف كرد.
واقعا نميدونم چه فكري كرد. همش هم آيه و روايت و حديث هست. :| سر تخصصي انقدر مكافات ندارم. اگر اطلاع دارين يه راهنمايي بكنين.
ممنون...

خود بی جنبشه.
برا انقلاب کتاب خودشو نوشته بود گفته بود بخونین
اخرسرم شدم 18 باهاش
تیترها رو بخونی کافیه.
ریز سوال در نمیاره

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
با سلام .
موضوع : ساخت برنامه های سه بعدی
از دوستان شخصی این مطالب رو بصورت کامل داره تا بهم برسونه ؟ و یا دوستان اون وبلاگ رو میشناسه تا بتونم مراجعه داشته باشم ؟ من به اون فایل ها و مطالب به شدت نیاز دارم . کلی هم ایمیل زدم . اما تا الان خبری نشده ! متشکرم .
http://programming88.blogsky.com/

درس گرافیک اشاره هایی شده بود بهش.
جزوشم دادم به یکی از بچه ها
میتونم بگم باید از ماتریس ها و Open GL برای این کار استفاده کنی.
یا اینکه تو برنامه نویسی صاف بری سراغ نوشتن معادلات ریاضی

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
خود بی جنبشه.
برا انقلاب کتاب خودشو نوشته بود گفته بود بخونین
اخرسرم شدم 18 باهاش
تیترها رو بخونی کافیه.
ریز سوال در نمیاره

از شما هم ممنونم.تيتر هم كم نداره ولي از هيچي بهتره. سر اين عباسي ها من همش پام به اينجا باز ميشه. :d پارسالم سر عباسپور @#%^^ بود .
پس كارم درومد. موردي هم ميده ؟ مثلا بگه 5 مورد از اينو بنويس ، 2 تاشو توضيح بده ؟

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
از شما هم ممنونم.تيتر هم كم نداره ولي از هيچي بهتره. سر اين عباسي ها من همش پام به اينجا باز ميشه. :d پارسالم سر عباسپور @#%^^ بود .
پس كارم درومد. موردي هم ميده ؟ مثلا بگه 5 مورد از اينو بنويس ، 2 تاشو توضيح بده ؟

عباسپور خوشحالم دارن پرتش میکنن بیرون
مرتیکه حرامخور

سوالارو یادم نیست. 4 سال پیش بوده داشتم :دی
خیلی ریز نبود سر سوالا

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
اتفاقا از اینجام انداختنش بیرون. :d
ولی چه فایده.
آب که از سر ما گذشت.

باز خوب یادت مونده :d
ممنون

Codex1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
درس گرافیک اشاره هایی شده بود بهش.
جزوشم دادم به یکی از بچه ها
میتونم بگم باید از ماتریس ها و Open GL برای این کار استفاده کنی.
یا اینکه تو برنامه نویسی صاف بری سراغ نوشتن معادلات ریاضی
بله . خودم نوشتم و تا حد خیلی زیادی هم اشنا هستم . ولی می خام اگر رکوردی باشه ببینم و مطالعه م کامل بشه . چون تنها استادی که سرش برای این مطالب درد می کرد هاشمیان بود :) .
ممکنه مطالب اون وبلاگ رو از خود استاد بگیرین . من الان شهرستان هستم و تا اونجائی که می دونم ایشون مسافر هستن و دیگه امکان دیدنشون ممکن نخواهد بود . من بعدا از شما تحویل می گیرم . یک دنیا ممنون تون خواهم شد . می دونم زحمت هست ... . متشکرم .

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
بله . خودم نوشتم و تا حد خیلی زیادی هم اشنا هستم . ولی می خام اگر رکوردی باشه ببینم و مطالعه م کامل بشه . چون تنها استادی که سرش برای این مطالب درد می کرد هاشمیان بود :) .
ممکنه مطالب اون وبلاگ رو از خود استاد بگیرین . من الان شهرستان هستم و تا اونجائی که می دونم ایشون مسافر هستن و دیگه امکان دیدنشون ممکن نخواهد بود . من بعدا از شما تحویل می گیرم . یک دنیا ممنون تون خواهم شد . می دونم زحمت هست ... . متشکرم .

من دانشگاه نمیرم :)
یکی از بچه این کارو اگه زحمتی نیست انجام بده.

Codex1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من دانشگاه نمیرم :)
یکی از بچه این کارو اگه زحمتی نیست انجام بده.
من دورم و مشغول امتحانات . دستم از تهران کوتاهه . لطفا به دوستان بگین اگر ممکنه از استاد تمامیه مطالب اون وبلاگ رو بگیرن و من ممنون شون خواهم شد . دیگه نمی دونم چی کار کنم و چی باید بگم . امیدورم شما ئی که تهران هستید کمکم کنین . بازم ممنون . :)

sahy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام بچه ها
من یکم کنجکاو شدم:D
چرا دارن پرتش میکنن بیرون؟؟یا اینکه پرا حرامخور؟؟؟؟؟؟؟
من باش زبان ماشین داشتم.انصافا دلسوز بود واسه دانشجو

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
سلام.
من يه سوال در مورد عباسي داشتم مربوط به اين پست تو تاپيك معرفي اساتيد.

اين كدوم عباسي هست ؟ من يه درسي دارم به نام تفسير موضوعي نهج البلاغه.
محمد تقي عباسي بود دقيقا ؟ قدش نسبتا كوتاه . عينك ميزد. بي جنبه . حرف مخالف هم قبول نميكرد.به گوشي هم گير ميداد. دير هم ميومدي سر كلاس كار نداشت و حضور ميزد.اين همون هست ؟
كتابش 200 صفحه هست. ولي ماله خودش نيست. براي مصطفي دلشاد تهراني هست. هيچي سوال نداده. گفت كل كتابو بخونين. در حد همون 50 صفحه فقط حذف كرد.
واقعا نميدونم چه فكري كرد. همش هم آيه و روايت و حديث هست. :| سر تخصصي انقدر مكافات ندارم. اگر اطلاع دارين يه راهنمايي بكنين.
ممنون...
من باهاش انقلاب داشتم تمام خصوصیاتی که گفتی درسته ولی موقع امتحان اگه کم آوردی اون حرفایی که سر کلاس میزدو بنظرت چرت میادو بنویس لای جوابات .... من با همین روش 19 شدم ...8 تا سوال داد من 4 تاشو نوشتم بعد تو 4 تای بعدی جواب سوال قبلیارو کپی کردم به اضافه اون اراجیف:D
ولی بیشتر همون تیترا رو سوال میده و قضیه رو پیچیده نمیکنه

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
سلام بچه ها
من یکم کنجکاو شدم:D
چرا دارن پرتش میکنن بیرون؟؟یا اینکه پرا حرامخور؟؟؟؟؟؟؟
من باش زبان ماشین داشتم.انصافا دلسوز بود واسه دانشجو

اولا از همه بگم که دست اقا رو شد که از بچه ها پول میگیره پاس میکنه برا همین اخراجش دارن میکنن.
دوما حرامخوریشم برا همین پول گرفتناس

خوب میگین باقیه استادا هم پول میگیرن پاس میکنن.این حرف درست ولی نه اینکه برا نمره خودت هم باید پول بدی. این اقا منو سر درسی که پاس میشدم انداخت. اطمینان من از پاس شدن هم 100% بود. حالا شک کردم هیچی نگفتم.بار دوم که داشتم مطمئن بودم زیر 15 نمیشم بهم داد 13 :|

بعد از این درس از یکی از بچه ها شنیدم گفته بهش حقوقم کمه یا این درسو پاست میکنم یا اوون درستو یکیشو انتخاب کن یا اینکه پول بده. یکیشو انتخاب کن
ترم بعدشم بچه ها گفتن ما میخواهیم سکه بدیم بهش که نمره بالا بهمون بده.

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
اخ اخ، اقا در جریان این عباسپور نبودم من پولیه مرتیکه.... البته واقعا ادم طرف و نوع درس دادنشو ببینه میفهمه .

خدا شاهده 300 صفحه مهندسی نرم مدرسان شریف بود کتابش. و تست های ارشد که از روش نمیشد خوند و منظورو گرفت حتی.
+
با یه جزوه 50 60 صفحه فقط نمودار.

ماهم ترم اول ناپیوسته، چاره ای نبود و نمیشناختیم.

یه 12 به من داد 3 واحدی.لعنت بهش.
80% رو انداخت. منم ریاضی 2 رو حذف کردم گذاشتم پای این زمانشو.
که پاس شدم.

حالا درس دادنش یه چیزی بود که بگم فکر میکنین دارم اغراق میکنم.
میومد خاطره از منشی فلان شرکت (تق تق تق ) و بیلگیتس و سربازیش ( این سربازیش نمیدونم چقدر بود، تموم نمیشد! )
کلا خاطراتش از سن خودش بیشتر بود.
اینارو میگفت و اخر کلاس میگفت 70 صفحه درس دادم :|

والا من یارو میاد ریاضی مهندسی یا 2 درس میده، میدونه
ما نمیفهمیم با این پایمون.
10 بارم بگی فایده نداره. حاظرم باهاش یه خصوصی بگیرم ولی پاس کنه.

اینم واقعا میدونستم اعصابم برام مهمتر بود. پولو میدادم و خلاص.

بعد میگن چرا از درس و دانشگاه بدت میاد.خارج از وقت تلف کنیش.

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
استاد درس نهج البلاغه ما همه جاهای کتابو که از آن می خواست امتحان بگیره گفته بود
ولی امتحانش 40 سوال تستی (عین سوالات کنکور) بود خیلی از سوالاتو هم راجع به احادیث
به عربی داده بود (که قرار نبود اصلا سوال عربی باشه )که فرصا الف در فلان حدیث که به عربی
داده بود به چه موضوعی دلالت دارد و... خلاصه اصلا درسو اپن بوک هم امتحان می گرفت تو کتاب
جوابش نبود و به قدری سخت بود که بچه ها دستپاچه همه جلوی ناظر تقلب می کردن و فایده ای
هم نداشت من فکر می کردم شاید بندازه که نهایت به من 12 داد ، لابد می خواسته مشروط هم نشوم
و عدل علی رو رعایت کرده باشه نه 0.25 بالای 12 نه 0.25 پایین آن

sahy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
اولا از همه بگم که دست اقا رو شد که از بچه ها پول میگیره پاس میکنه برا همین اخراجش دارن میکنن.
دوما حرامخوریشم برا همین پول گرفتناس

خوب میگین باقیه استادا هم پول میگیرن پاس میکنن.این حرف درست ولی نه اینکه برا نمره خودت هم باید پول بدی. این اقا منو سر درسی که پاس میشدم انداخت. اطمینان من از پاس شدن هم 100% بود. حالا شک کردم هیچی نگفتم.بار دوم که داشتم مطمئن بودم زیر 15 نمیشم بهم داد 13 :|

بعد از این درس از یکی از بچه ها شنیدم گفته بهش حقوقم کمه یا این درسو پاست میکنم یا اوون درستو یکیشو انتخاب کن یا اینکه پول بده. یکیشو انتخاب کن
ترم بعدشم بچه ها گفتن ما میخواهیم سکه بدیم بهش که نمره بالا بهمون بده.

نمیدونم چی بگم...:(
من کلا ب آدما با دید خوب نگا میکنم،واسه همین الان شوکه شدم!
خاطره که با ربطو بی ربط زیاد میگف ولی درسشو به نظره من بد نمیداد،حالا شاید زبان ماشین خیلی سخ نبوده بقیه درسارو بد میداده نمیدونم ولی به نظرم قضاوت کردن راجبه آدما خیلی سخته وباید دلیله قانع کننده ای واسش داشته باشی!!
اینم که به شما نمره بد داده و تو مطمءنی نمرت بهتر میشده واقعا نامردیه!

djalireza4mixer

Registered User
لایک‌ها
26
سلام
بیزحمت کسی جوابه اینارو میدونه بگه
کارنامه ترم کی میاد؟ترم بعد انتخاب واحدش از چندم شروع میشه؟
درسی که به الکترونیک و ساخت مدار و کار و برنامه نویسی با میکروکنترلر و میکرو پروسسور ربط داشته باشه چیاس؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
بعد امتحان هر درس بین چند روز تا حداکثر نزدیکای انتخاب واحد نمرش در کارنامه نوشته میشه و برای دیدن آن باید
حساب کاربری دانشگاهیتان را چک کنید ، ترم معمولا بعد آخرین روز انتخاب واحد شروع میشه ، پیشنیاز دروس در چارت
رشته نوشته شده و آنرا از گروهتان باید بگیرید

Last edited:

jkm

Registered User
لایک‌ها
51
سلام دوستان
فاطمه معتمد آمار و احتمالات چطور امتحان میگیره؟
از چه منبعی سوال میده؟

alidodar1

Registered User
لایک‌ها
18
فاطی کماندو خیلی بد صحیح میکنه مواظب باش:D

بالا