برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام.
والا من حرفه ای نیستم و گرم و ترش و سرد و شیرین و اینا حالیم نیست:دی
عطر هایی که تا حالا زدم و همیشه هم میخرم ایناست: (اوریجینالش رو از خارج از کشور میخرم. نمیدونم واقعا فرق ادکلن، اسانس چمیدونم چی و چی چیه!) (ولی عاشق این عطر ها هستم)
D&G : The One
بولگاری آکوآ
کرید اونتوس

کلا با اینا فقط حال میکنم...
شبیه به اینا چی دارید؟ حقیقتا فعلا وضعیت مالیم خوب نیست که بخوام دوباره اوریجینال اینارو بگیرم:دی و اینکه کیفیت اینا که اصل هستن، با مال شما خیلی خیلی فرق داره؟ در ضمن، اینا الان اسانس ۱۰۰ درصد هستن؟ یا لایتن؟ اصلا این قضیه چند درصد بودنش چیه؟ممنون!
سلام. خیر مقدم عرض میشه خدمت تون! اگه دقایقی وقت صرف کنین نظرات دوستانی که قبل از شما خرید کردن رو مطالعه بفرمایین؛ احتمالا به این نتیجه میرسین که اسانسهای بنده در مجموع تا حد قابل توجهی شبیه اصل اودکلنهاست. من برخی موارد رو شخصا با اودکلنش تطبیق دادم. مثلا دانهیل الفرد (رنگ جعبه ی اودکلن قهوه ایه). صد در صد بو مطابقت داره! اودکلن یک سری از اسانسهای موجودم رو متاسفانه تا به حال ندیدم و برای همین از حیث تطابق با اودکلن نظری ندارم . اما نکته کلی این که ؛ این 46 عطری که لیست کردم؛ بین چند صد عطر از تقریبا تمام شرکت های اروپایی که عطرشون به ایران میاد گلچین شده و رایحه های دلنشین و شامه نوازی هستن با پخش بو و ماندگاری برخی خیلی زیاد برخی کمتر (بسته به این که بوی گرم داشته باشن یا سرد؛ شیرین باشن یا تلخ؛ ملایم باشن یا تند ....)
شما وقتی از فروشگاه بنده خرید می کنین چه مزیتی براتون داره؟
- قیمت خرده فروشی این عطرها با این کیفیت؛ با اطمینان خیلی زیاد عرض می کنم که از هر جای دیگه داخل و خارج اینترنت ارزون تره. برخی عطرها خیلی ارزون تره!
- تا حد نسبتا زیادی به منابعی که عطر رو ازشون تهیه کردم اطمینان دارم. به عبارت دیگه کیفیت عطرها بالاست و این نکته رو مکرر عزیزانی که تا الان خرید کردن در نوشته هاشون بهش اشاره کردن.
و اما غلظت عطر:
عطر گرمی فروخته میشه و قیمت هر گرم اسانس خالص برای هر عطر ذکر میشه. برای همین مشتریان محترم خیلی راحت می تونن قیمت سفارش شون رو محاسبه کنن. حالا به عنوان مثال شما در یک ظرف 10 میل از عطر بلک افغان قصد خرید دارین. پیشنهاد من به شما استفاده 5 گرم اسانس هست در این ظرف(باقیش فیکساتور) . شما پول 5 گرم اسانس رو پرداخت می کنی و عطرتون لایت میشه. بوی غلیظ و سنگین نداره؛ رایحه از نظر من دلنشین تره و همه پسند تر. اما یک موقع هست شما رایحه رو غلیظ و سنگین می خوای. در همین ظرف 10 میل 7 گرم اسانس می خوای (باقیش فیکساتور) در این حالت طبیعتا بخاطر غلظت اسانس؛ شما ماندگاری بیشتری داره اودکلن تون؛ اما رایحه سبک نیست و مطلوب همه نیست.
برای رایحه های ملایم تر من غلظت بالا پیشنهاد میدم. حدود 80 درصد اسانس و 20 تا فیکساتور اما برای رایحه های خیلی قدرتمند مثل توباکو وانیل و بلک افغان به نظر من حداکثر 50 درصد اسانس کافیه.
د وان دیزایر و کرید و آکوا بولگاری هر سه موجودن. اولی نسبتا بوی گرمی داره اما دومی و سومی خنک هستن. در پست شماره یک جلوی هر عطر مختصر توضیح دادم که گرمه یا سرد و ... یک مطالعه بفرمایید بنده در خدمتم!

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود
سفارش دوم هم به آقا رضای گل داده شد !
7 قلم عطر بعنوان تستر !

سلام جناب هادی این سفارش سوم بنده هست لطفا خصوصی را چک کنید
این ویکتوس 1
کارتیر پاشا 2
رالف لورن بلو 1
ویکند باربری 2
وان دیزایر 1
دانهیل آلفرد 1
رچارز 1
باربری لندن 1
بوگارت 1
بلو مجیک 2
استیل 1
بلک افغانو 1
و تستر 2 گرمی این چند کار جدید.
سلام به شما و سایر عزیزان. آقا مصطفی که همه عطرهای یاد یار رو خریداری کردن؛ این بار هم اولین دوستی هستن که به جدیدترین عطرهای این مجموعه (اگزریوس پرتقالی؛ال هوم خنک و ملایم و آرام بخش) دسترسی پیدا می کنن. هم چنین به طور مشترک با جناب
aiza1372 عطرهای دیور هوم اینتنس و پگاسوس مارلی رو تست می کنن. مطمئنم در مورد این عطرها بیشتر صحبت خواهیم کرد!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
یه درخواست!
لطفا دوستانی که بی دلیشس و بلک افغان یا بی دلیشس و رالف لورن رو خریداری کردن همزمان بر یک لباس در دوسمت راست و چپش اسپری بکنن نظرشون رو در مورد بوی حاصل از ترکیب این دو به من بگن! می خوام ببینم جز خودم کس دیگه ای هم به ترکیب این دو بو توجهش جلب میشه یا نه! به نظرم میاد بوی بی دلیشس در کنار خیلی بوهای دیگه خوش می شینه و خوش می درخشه.
رفقای عطرباز؛ منتظر نظرات تون هستم!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
وقتی تنش هیجانی یا روانی تحت کنترل در آید، آن دسته از اختلالات جسمانی – که عوامل هیجانی و روانی را در میان علل زمینه ای خود دارند- اغلب بر طرف می شود یا درمان آنها آسانتر می گردد.

وقتی که اسانس های روغنی معطر به روش استنشاق یا از طریق موضعی استعمال شدند، به علت کوچکی مولکول هایشان به سرعت از طریق فولیکول های مو یا منافذ پوست به درون پوست نفوذ کرده و وارد سیستم جریان خون مویرگها می شوند. علاوه بر این در روش استنشاقی مولکولهای کوچک عطر ها مستقیما از طریق پوشش حفره بینی به سلول های گیرنده در پیاز بویائی مغز منتقل می شوند. سپس در این گیرنده ها پیغام های الکترو شیمیایی درباره رایحه منتقل شده که به دنبال آن یکسری مواد شیمیایی عصبی سنتز می گردد که نتیجه آن اثرات تسکینی، تحریکی، آرام بخشی یا نئشه آور در افراد می باشد. عطر ها همچنین مرکز هیجانات و حافظه را از طریق تاثیر بر سیستم عصبی limbic تحت تاثیر قرار داده و باعث ذخیره اطلاعات و بازیافت آموخته ها می شوند.

از روی مطالعه بسامد امواج مغزی معلوم شده است که استشمام اسطوخودوس امواج آلفا را در پشت مغز زیاد می کند که با احساس آرامش همراه است. بویی مثل یاسمن امواج بتا را در جلو سر را افزایش می دهد که تشدید حالت هوشیاری را به دنبال دارد. در تحقیقی از یکسری شرکت کنندگان سوال هایی شد که به طور معمول موجب افزایش فشار های روانی می شود. برخی از افراد در همان لحظه در حال بوئیدن عطر رایحه سیب بودند. کسانی که این عطر را می بوئیدند نسبت به افراد دیگر، دارای فشار خون، ضربان قلب و سفتی عضلانی کمتری شدند.

بنابر این از این مباحث می توان نتیجه گیری نمود، انواع موادی که از راه هوا منتقل می شوند ممکن است دلیل برخی از رفتارهای غیر قابل توضیح ما در طی روز باشد
منبع: سایت پزشک آشنا

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
نسخه ویرایش شده آواتار جدیدم پس از مشورت با دوستان
1atr new card.jpg

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بوھا در زندگی ما نقش تعیین كننده ای دارند و باعث تحریك احساسات شده و تعادل روانی ما را برقرار می كنند.
از نظر روان شناسی، بوھا مھمترین عامل در بازگردانی یك خاطره یا حادثه در ذھن ھستند. تبلیغات وسیعی كه در خصوص آروماتراپی (عطر درمانی) به گوش می رسد، باعث شده تا بخشی از اروپاییان در برخورد با ھرگونه بیماری كه منشأ روانی دارد قبل از مراجعه به پزشك به آروماتراپی رجوع كنند و از آن برای رفع اختلالات خواب، وسواس، تحریك پذیری، افسردگی و نظیر اینھا استفاده نمایند.
در میان بوھایی كه وارد مغز می شوند، آنھایی خوشایند انسان ھستند كه بر سیستم عصبی مركزی اثر نموده و موجب ترشح موادی مثل آندروفین و آنكفالین ( آرام بخش های طبیعی بدن) می شوند.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
بنظرم بیشتر بدرد تالار یا کارت عروسی میخوره. کاش یه نماد از عطریات هم توش بود.
اگه دوست دارید حرفه ای تر باشه بهتره با عبارت "یادیار" بیشتر بازی کنید و گرافیکی تر بشه (مخصوصا بعنوان اواتار). تو انجمن هم دوستانی هستند که این کار رو انجام میدن
http://us.123rf.com/450wm/stiven/st...iness-company-it-represent-a-design-of-an.jpg
https://u2911282.files.wordpress.com/2014/01/1350123574-801a6a0e2c1c75edf371e1304aaaa674.png

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بنظرم بیشتر بدرد تالار یا کارت عروسی میخوره. کاش یه نماد از عطریات هم توش بود.
اگه دوست دارید حرفه ای تر باشه بهتره با عبارت "یادیار" بیشتر بازی کنید و گرافیکی تر بشه (مخصوصا بعنوان اواتار). تو انجمن هم دوستانی هستند که این کار رو انجام میدن
http://us.123rf.com/450wm/stiven/st...iness-company-it-represent-a-design-of-an.jpg
https://u2911282.files.wordpress.com/2014/01/1350123574-801a6a0e2c1c75edf371e1304aaaa674.png
ممنون آرش جان. راستش همیشه در کار طراحی (متاسفانه سوادشو ندارم!) ترجیح میدم بجای استفاده از نماد مستقیم از بیان غیر مستقیم استفاده کنم. در طرحی که آپلود کردم و البته در سایز کوچک و آواتار چندان قابل رویت نیست زیر کلمات عطر یاد یار حباب هایی هست که به نشانه پراکندگی عطر در فضا استفاده کردم. خطوط مورب داخل عکس هم در درجه دوم به نشان تابش آفتاب (آفتاب عشق!) یا باران (هم به معنای رمانتیکش؛ هم به نشانه سراپا عطرآگین شدن؛ به اصطلاح خودمون دوش گرفتن با عطر) استفاده شدن. دو قلب هم که معنای یار رو می رسونه و هر دو قلب در پس زمینه و کمی مات هستن به خاطره و یاد یار اشاره دارن! قلب ها روی پر هستن و روی پر (قو) بودن کنایه از دل آرامی و رفاه و نعمته و در کل این معنا رو می رسونه که "یاد یار" هم مایه تسکینه و حال خوش فراهم می کنه. فضای کلی طرح هم صورتی و قرمز و بنفشه که فکر می کنم برای عطر رنگهای بسیار مناسبیه (اینو یک متخصص بهم گفت) و در کل روح رمانتیکی حاکم هست بر کل اثر.
یاد اولین استاد فتوشاپم آقای جوادی (سال 81) که دوره مقدماتی رو پیش ایشون گذروندم بخیر. می گفت رضا؛ این روحیه ات رو دوست دارم که وقتی یک طرح میسازی عاشقش میشی!
نظر شخصی من که شاید از نظر اهل فن و گرافیستها غلط باشه (نمی دونم نظرشون چیه!) ؛ استفاده از طرحیه که طرف رو به تامل و تفکر وادار کنه. اصلا نمی تونم با بیان و کارهای تبلیغاتی رابطه برقرار کنم. همون طور که در کار عطر با شرکتهایی که عطرهاشون ته بوی صنعتی داره اصلا کار نمی کنم و عطرهاشون رو نه می خرم نه می فروشم! یکی شون هم خیلی معروفه در دنیا و رتبه جهانیش هم خوبه (فرانسویه) اما به نمایندگیش هم گفتم شما عطرهات ته بوی صنعتی داره و بوشون تمیز نیست!
اگه دوست گرافیستی هست که مایله در جهت اصلاح معنایی اثر راهنماییم کنه با کمال میل همیشه آماده یاد گرفتنم.
از لطف شما و دیگر دوستانی که نظرشون رو برام در اینجا یا وایبر و واتساپ نوشتن ممنون.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
اغلب نمادهایی که بهشون اشاره کردی جالب بودن ولی نمادها معانی متفاوتی دارند که معمولا یکی از معانی شون اصلی تر و مشهورتر هست. نمادهای مورد استفاده شما هم با توجه به توضیحاتتون خوب هستند ولی اون چیزی که مردم ازشون برداشت می کنند معنی معروف تر نماد هست مثل قلب ، پر و رنگ صورتی که همه جا وجود داره. برخی از نمادها هم که کمرنگ هستند و کمتر خودشون رو نشون میدن مثلا شاید بهتر بود قلب ها محوتر و حباب ها بولد تر باشند که اول اونا دیده بشن
البته من که اصلا از علم گرافیک و تبلیغ چیزی سرم نمیشه و فقط از برداشت خودم گفتم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
اغلب نمادهایی که بهشون اشاره کردی جالب بودن ولی نمادها معانی متفاوتی دارند که معمولا یکی از معانی شون اصلی تر و مشهورتر هست. نمادهای مورد استفاده شما هم با توجه به توضیحاتتون خوب هستند ولی اون چیزی که مردم ازشون برداشت می کنند معنی معروف تر نماد هست مثل قلب ، پر و رنگ صورتی که همه جا وجود داره. برخی از نمادها هم که کمرنگ هستند و کمتر خودشون رو نشون میدن مثلا شاید بهتر بود قلب ها محوتر و حباب ها بولد تر باشند که اول اونا دیده بشن
البته من که اصلا از علم گرافیک و تبلیغ چیزی سرم نمیشه و فقط از برداشت خودم گفتم
ممنون از پیشنهادت. اجراش کردم شد این:
1atr new card.jpg
حباب ها نمایان تر و قلبها کمی محو شدن. قلب بالا سمت راست کمی قرمز تر از قلب پایینیشه و می خواد بگه علیرغم این که حرف از "یاد" یار هست نه خودش؛ اما یاد یار هم گرمه!

lovely72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام دوستان مدتی هست که به این صفحه سر میزنم ولی متاسفانه تا به حال افتخار آشنایی با آقا رضا رو نداشتم
متوجه شدم که دنبال یه طرح برای آواتار فروشگاه یادیار هستن
اینم هدیه من به آقا رضا.... امیدوارم که مورد پسند واقع بشه:p
در ضمن این سری عطر هام که تموم بشه بی شک به خاطر صداقتی که تو صحبت های ایشون میبینم به جمع یاد یاری ها اضافه میشم;)

فایل های ضمیمه

• Untitled(Frame 1)f.jpg
    Untitled(Frame 1)f.jpg
    364.1 KB · نمایش ها: 47

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام دوستان مدتی هست که به این صفحه سر میزنم ولی متاسفانه تا به حال افتخار آشنایی با آقا رضا رو نداشتم
متوجه شدم که دنبال یه طرح برای آواتار فروشگاه یادیار هستن
اینم هدیه من به آقا رضا.... امیدوارم که مورد پسند واقع بشه:p
در ضمن این سری عطر هام که تموم بشه بی شک به خاطر صداقتی که تو صحبت های ایشون میبینم به جمع یاد یاری ها اضافه میشم;)
سلام. خیلی از محبت تون ممنونم. عکسی رو که برام هدیه فرستادین گذاشتم روی صفحه لپتاپم. سپاس بسیار بابت لطف تان و وقتی که گذاشتین و این اثر رو تهیه کردین.
بابت لطف و بزرگواری تان نسبت به خودم هم تشکر می کنم. خوشحال میشم همه عطربازها این پاتوق صمیمی و کوچک رو برای خودشون بدونن و تجربه هاشون رو از عطرها و ترکیب رایحه ها برامون بنویسن.
امروز عصر در دفتر میهمان عزیزی دارم. جناب @arash59b دوست عزیزم علیرغم فشرده بودن برنامه سفرشون به تهران محبت کردن ساعتی رو به بنده اختصاص دادن. من کم کم آماده شم برم دفتر. گزارشش بعدا خدمت تون ارسال میشه!

lovely72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام. خیلی از محبت تون ممنونم. عکسی رو که برام هدیه فرستادین گذاشتم روی صفحه لپتاپم. سپاس بسیار بابت لطف تان و وقتی که گذاشتین و این اثر رو تهیه کردین.
بابت لطف و بزرگواری تان نسبت به خودم هم تشکر می کنم. خوشحال میشم همه عطربازها این پاتوق صمیمی و کوچک رو برای خودشون بدونن و تجربه هاشون رو از عطرها و ترکیب رایحه ها برامون بنویسن.
امروز عصر در دفتر میهمان عزیزی دارم. جناب @arash59b دوست عزیزم علیرغم فشرده بودن برنامه سفرشون به تهران محبت کردن ساعتی رو به بنده اختصاص دادن. من کم کم آماده شم برم دفتر. گزارشش بعدا خدمت تون ارسال میشه!

خواهش میکنم . موفق باشید

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
جای همه دوستان خالی؛ ما دو تا عطرباز خوردیم به پست همدیگه دو ساعت تموم گپ زدیم. عکس دو نفره سلفی هم گرفت آرش جان که قرار شد برام بفرسته. یکی از موضوعات گفت و گومون در مورد توزیع عطرهام بود در شهرشون.می گفت مردم اگه عطر خوب با قیمت مناسب دست شون برسه حتما استقبال می کنن. کاملا باهاش موافق بودم. الان @mostafa a مصطفای عزیز هم داره همین کار رو می کنه و سفارش های مکرر و پر تعدادش عطرهاییه که برای دوست و اشناهاش میخره. باقی گزارش امروز رو سر فرصت آرش می نویسه!

shmp30

Registered User
لایک‌ها
96
سفارش دوم من از ایشون، تحویل گرفتم نظرم رو در موردشون میگم

تق هرمس ==> ظرف 30 میل ==> 20 میل اسانس + 10 میل رقیق کننده
رالف لورن بلو ==> ظرف 30 میل ==> 20 میل اسانس + 10 میل رقیق کننده
کرید اونتوس ==> ظرف 30 میل ==> 20 میل اسانس + 10 میل رقیق کننده
کوکو شانل ==> ظرف 30 میل ==> 15 میل اسانس + 15 میل رقیق کننده
بی دلیشس ==> ظرف 30 میل ==> 20 میل اسانس + 10 میل رقیق کننده
تام فورد توسکان لدر ==> ظرف 30 میل ==> 20 میل اسانس + 10 میل رقیق کننده
بی دلیشس ==> ظرف 30 میل ==> 15 میل اسانس + 15 میل رقیق کننده
آزارو کروم لجند ==> ظرف 30 میل ==> 20 میل اسانس + 10 میل رقیق کننده
لالیک انسر نویر ==> ظرف 30 میل ==> 20 میل اسانس + 10 میل رقیق کننده
تام فورد نویر ==> ظرف 30 میل ==> 15 میل اسانس + 15 میل رقیق کننده
مونت بلانک این دی ویژوال ==> ظرف 30 میل ==> 15 میل اسانس + 15 میل رقیق کننده
سیلور سنت بوگارت ==> ظرف 30 میل ==> 15 میل اسانس + 15 میل رقیق کننده

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام
دیشب فرصتی شد تا در دفتر آقا رضا مهمانشون باشم که مصاحبت و دیدار ایشون برای من بسیار باعث خوشبختی و سعادت شد و از تجربیات شون در این زمنیه بسیار استفاده کردم و تقریبا از هر مبحثی با هم صحبت کردیم.
البته گل مجلس هم عطرهایی بود که ایشون لطف کردن بعنوان هدیه با خودشون اورده بودن و گل عطرها هم دیورهوم اینتنس بود که مدت ها دونبالش بودم و همونطور که گفته بودن واقعا کیفیت عالی داشت.
انشاءاله سر فرصت بقیه اسانس ها رو تست می کنم و نظرم رو با بقیه دوستان به اشتراک خواهم گذاشت.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
گل عطرها هم دیورهوم اینتنس بود که مدت ها دونبالش بودم و همونطور که گفته بودن واقعا کیفیت عالی داشت.
سلام به همه دوستان؛ عطربازان عزیز به ویژه آرش جان. تشکر از لطف و محبتت.
مشتاقانه منتظر نظرات مفصلت در خصوص سایر عطرها هستم. از پگاسوس و جیونچی اگزریوس و ال هوم ... تا بقیه!
راستی گفتی که روی کل لباسهات در کمد تام فورد نویر اسپری کردی! با موندگاری عجیب غریب این عطر؛ چه جوری از عطرهای دیگه ات استفاده می کنی؟! نکنه مثل من رفتی تو فاز بوهای ترکیبی؟

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام به همه دوستان؛ عطربازان عزیز به ویژه آرش جان. تشکر از لطف و محبتت.
مشتاقانه منتظر نظرات مفصلت در خصوص سایر عطرها هستم. از پگاسوس و جیونچی اگزریوس و ال هوم ... تا بقیه!
راستی گفتی که روی کل لباسهات در کمد تام فورد نویر اسپری کردی! با موندگاری عجیب غریب این عطر؛ چه جوری از عطرهای دیگه ات استفاده می کنی؟! نکنه مثل من رفتی تو فاز بوهای ترکیبی؟
الان دیگه حدود یک هفته ازش گذشته فقط وقتی کشو رو باز می کنم یا ساعت های اول بوش رو حس می کنم
فقط هم اون نت اخرش که بقول شما پنکیک هست باقی مونده

اتفاقا دیشب تو راه برگشت اون رایحه عالی رو که تو دفتر بهش اشاره کردی رو بعضی لحظه ها متوجه می شدم ولی نفهمیدم ترکیب کدوم اسانس ها باعثش شده بود

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
الان دیگه حدود یک هفته ازش گذشته فقط وقتی کشو رو باز می کنم یا ساعت های اول بوش رو حس می کنم
فقط هم اون نت اخرش که بقول شما پنکیک هست باقی مونده

اتفاقا دیشب تو راه برگشت اون رایحه عالی رو که تو دفتر بهش اشاره کردی رو بعضی لحظه ها متوجه می شدم ولی نفهمیدم ترکیب کدوم اسانس ها باعثش شده بود
قطعا بین عطرهایی که دیشب رو لباس و شالت زدی قوی ترین بو رو اگزریوس داشته. اما فکر کنم ال هوم و دیور هوم اینتنس هم زدی. دانهیل هم به دستت زدی! ترکیب بوها خیلی کار جالبیه و آدمو می بره فضا! ال هوم به تنهایی علیرغم این که موندگاری زیادی نداره ولی به تنهایی خیلی شاخه!
لطفا سفارشی که در پ خ نوشتی رو در تاپیک هم بنویس. همون طور که میدونی این رویه رو از روز اول داشتم در این فروشگاه تا اگه کسی اومد در نظر سنجی بالای تاپیک ؛ گزاره چهارم:
"من خرید کردم و از کیفیت عطر دریافتی و قیمتش راضی نیستم. مشروح نظرم را در تاپیک برای همه می نویسم"
رو تیک زد جز ضایع شدن خودش بهره دیگه ای نبره. چون اولا باید نشون بده با کدوم آیدی کدوم عطر رو خریده در چه تاریخی؛ ثانیا باید مشروح نظرش رو در خصوص نارضایتیش از کیفیت و قیمت عطر یا عطرهای خریداری شده بنویسه. خوش بختانه تمام دوستان عزیزی که عطرهای منو بردن همگی از کیفیت و قیمت عطرها راضی بودن و حتی یک کدومشون در تاپیک ابراز نارضایتی نکرده.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
یعنی تو فضام اساسی! دلارنتا و بلو فورمن رو با هم اسپری کردم رو لباسم. دو بوی خنک و هر کدام جداگانه ‫؛‬ شاخ! ترکیب بوهاشون یک رایحه جادویی شده. تو فروشگاه اینترنتیم بلو فورمن کمتر دیده شده فقط یادمه @msaj87 در سفارش سومش که حدود 15 رایحه بود نوشت از بلو فورمن خیلی خوشش اومده. در بیرون اینترنت همون طور فروش میره که در اینجا رالف لورن و توسکان لدر و کرید اونتوس.
دوستانی که بلو فورمن و دلارنتا رو خرید کردن با هم اسپری کنن و نتیجه رو گزارش بدن. امروز سفارش سوم آرش جان @arash59b حضوری خدمت شون تحویل میشه و منتظرم سفارش رو در تاپیک ثبت کنن. این تست رو هم می تونن انجام بدن چون هر دو عطر در سفارش شون هست.
ترکیب بلو فورمن و دلارنتا برای خنک پسندها آخر رایحه است. این ترکیب رو امتحان کنید و تحسین اطرافیان رو بشنوید!

بالا