برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
احتمال میدم همین باشه
بوش گرم و شیرینه؟
نوشتید گرمی؟ من میخوام کادو بدم به چه صورته ؟جعبه و شیشه نداره؟
این که من دارم به لحاظ حرارت ملایم و به لحلظ طعم هم ملایمه؛شیرینیش خیلی کمه. بوی غالبش ترکیب گلهای مختلفه و با بو کردنش انگار رفتی تو یه دشت پر از گل.
در پست اول کلی عکس گذاشتم از ظرف های کادویی و شیک؛ جعبه دار. دیدین عکسها رو؟
پی نوشت: عطرهای اقا مصطفی @mostafa a ارسال شد. کد پیگیری رو تو واتساپ میدم خدمتش.

Last edited:

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
من @kingPresident رو معرفی کردما،پورسانت فراموش نشه:)
--
عطر اسميت ويسون رو ندارید؟خیلی بوش جالبه؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
من @kingPresident رو معرفی کردما،پورسانت فراموش نشه:)
--
عطر اسميت ويسون رو ندارید؟خیلی بوش جالبه؟
همون طور که خوندی؛
"اسميت ويسون آمریکایی به راحتي در بازار پيدا نمي‌شود و بايد اكثر فروشگاه‌هاي بزرگ و معتبر را سركشي كنيد. يادتان باشد اين عطر صرفا يك مدل و يك حجم دارد كه در دو بسته‌بندي متفاوت عرضه مي‌شود، بسته بندي ساده و بسته بندي خاص در يك جعبه بزرگ چوبي به همراه محافظ فلزي و ابزار مربوطه. نوع تقلبي آن در بازار هم بي‌داد مي‌كند."
اسانسش نیومده هنوز.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
گرانترین عطر دنیا که 210 هزار دلار قیمت دارد و نمونه آن در ایران وجود ندارد!
atr.jpg
منبع خبر: اقتصاد آن لاین
پی نوشت: 735 میلیون تومن برای یک عطر؟!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
انتخاب عطر براساس موقعیت

* شغل: عطری که سر کار استفاده می کنیدبهتر است با عطری که در میهمانی می زنید متفاوت باشد. عطر محل کار باید صمیمی و ملایم باشد و در برخورد اول ضربه ای عمل نکند؛ به خصوص در شغل هایی که با ارباب رجوع در ارتباط است.

به عنوان مثال یک کارمندبانک نباید عطر تلخ و گرم استفاده کند چون ارباب رجوع ناخودآگاه نسبت به آن فرد گارد می گیرد. اگر عطر ملایم بزنید با آن بود می تواند ارتباط بهتری برقرار کند.

بهتر است عطرهای تند، تلخ و گرم سر کار استفاده نشود چون با آدم های مختلف سر و کار دارید و همانطور که گفته شد اولین احساس از بوی عطر به طرف مقابل منتقل می شود و چه بهتر است این حس در دیدار نخست تند و ضربه ای نباشد.

* میهمانی: عطری که در میهمانی زده می شود بستگی به نوع میهمانی دارد. میهمانی های رسمی براساس نوع لباس هم فرق می کند. مثلا با کت و شلوار یا در جلسات کاری که قرار است موضع خود را به شکل محکم مشخص کنید باید عطر تلخ و گرم بزنید.

بوی تلخ، قدرت و غرور را می رساند اما در میهمانی های معمولی بهتر است از عطر ملایم و خنک استفاده کنید. اگر میهمانی در فضای باز برگزار می شود توصیه می کنیم عطر تلخ و گرم بزنید چون فضای باز باعث می شود بو به شکل ملایم پخش شود اما اگر ملایم بزنید در فضا گم می شود و بویی به مشام نمی رسد.

* سن و سال: سن و سال از جمله معیارهایی است که باید در انتخاب عطر به آن توجه کنید. معمولا سازنده های عطر بر روی شیشه به عنوان پیشنهاد اینکه عطر برای چه سن هایی مناسب است را می نویسند. در کل هر چه سن پایین تر باشد، عطر ملایم، خنک، میوه ای، برگی و گلی بهتر است. سن هر چه بالاتر می رود، ادویه و چوب وارد آن می شود و برای این سن مناسب تر است.
منبع:اقتصاد آن لاین

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
جدیدترین عضو مجموعه عطرهای یاد یار خدمت دوستان معرفی می شود:
پگاسوس
برند مارلی که معرف حضورتون هست؟ پگاسوس رایحه ای است به لحاظ درجه حرارت نسبتا گرم و به لحاظ طعم آمیزه ای بسیار عالی از تلخی و شیرینی. بوش منو یاد جوپ قرمز میندازه (جوپ هوم قرمز بوش مرکباتی تر از اینه) و خیلی دوست دارم هر دوشون رو.
درصد بسیار پایین تلخیش از بادام میاد که خیلی خوب توی ترکیب نهایی رو به شیرینیش حس میشه. پخش بو و ماندگاری بسیار عالی داره.

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
سلام شب همگی بخیر
با تشکر از جناب هادی سری دوم عطرهای ارسالی امروز رسیدند.
و تشکر مجدد بابت هدیه ( اسکالیپچر ) با بوی فوق العاده ای که داره.
همه کسانی که براشون عطر سفارش داده بودم از عطرها رضایت 100 درصد داشتند.
فعلا من تا همه عطرها را تست کنم زمان میبره اما بصورت کلی عرض میکنم خدمت دوستان که تمام کارهای آقای هادی گلچین شده هستند یعنی اصلا کار بد توشون نیست برای هر نوع سلیقه ای هم توی کارهاشون عطر مورد پسند پیدا میشه قیمتها هم از همه جا کمتر هست میتونید با قیمتهای بقیه فروشنده ها توی همین انجمن مقایسه کنید.
خیالتون هم از بابت کیفیت عطرها جمع اگر کیفیتشون خوب نبود برای بار دوم و سوم سفارش نمیدادم خلاصه اینکه ایشون فروشنده صادق و قابل اطمینانی هستند.
انشالله سری سوم را هم هفته آینده سفارش میدم، تا تسترهای جدید را هم به دوستان و آشنایان نشون بدم چند روز طول میکشه/
فعلا خداحافظ

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
تام فورد نویر
یه رایحه دوم و ضعیف تری داره که واقعا عالی و دوست داشتنی هست بقول مهندس بوی پنکیک لوازم ارایشی خانم ها رو داره و بنظر من ته رایحه ای است که تو دیور هوم اینتنس هم وجود داره یه نوع بوی عود یا زنبق باید باشه (برای من حس خاک ابپاشی شده رو داره که ادم دوست داره مزش کنه)
امروز اودکلن دیور هوم و دیور هوم اینتنس رو بو کردم. اسانسی که الان دست منه به دیور هوم نزدیکتره تا دیور هوم اینتنس. تست پخش بو و ماندگاری که بگیرم خبر میدم.تعدادی از دوستان دنبال دیور هوم بودن و حالا باید از تست بگذره تا وارد لیست عطرای من شه! بوی اسانسشو دوست دارم. رایحه متفاوت و خاصیه. نه تلخیش تو ذوق میزنه نه گرمیش. تازه متوجه شدم منظور آرش جان از خاک آب پاشی شده چیه! در اسانس دیور هوم یک بوی خاصی هست که به حاک آب پاشی شده تشبیه کرده دوست عزیزمون.
بوش ؛ بوی تام فورد نویر رو تداعی می کنه. هر دو نسبتا تلخ و گرمند اما دیور هوم ملایم تر از تام فورد نویره.
چند کار دیگه رو هم دارم تست می کنم:
کرید سیلور مانتن؛گرین ایریش؛ ال هوم ؛ بلک کد ارمانی ...

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بعد حدود 8 ساعت از مصرف اسانس دیور هوم بوی وانیل بسیار معرکه ای به مشامم می خوره که مستقیم میرم فضا!
احتمالا تا مدتی فقط این عطر رو می زنم. از بو کردن لباسم سیر نمیشم!
به نظرم باید پست قبلی رو اینجور اصلاح کنم: این اسانس دیور هوم اینتنسه بخاطر این که تو اینترنت خوندم دیور هوم وانیل نداره!
دیور هوم اینتنس (نسخه 2007):
زنبق و سوسن، وانیل، عنبر، خس خس، سرو
40348564104886386635.jpg

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
تست پخش بو و ماندگاری دیور هوم اینتنس انجام شد و نمره ی خیلی خوبی گرفت! عطر یاد یار این رایحه 5 ستاره را به شما پیشنهاد می دهد! با گرمی و تلخی معتدل که به تدریج و طی ساعتها از تلخی آن کاسته میشه و یک رایحه ی بسیار خوش وانیلی / شکلاتی به شامه تون می خوره.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
اگزریوس بوی خیلی شیکی داره. درجه حرارت معتدل (به سمت گرمی) و تلخی بسیار خوش عطر پرتقال. پخش بو و ماندگاری عالی داره و بعد حدود 24 ساعت هنوز میشه بوی پرتقال رو توش حس کرد. به همون لباسی که دیور هوم اینتنس رو زدم؛ اگزریوس زدم و چون جنس هر دو رایحه یکی است به لحاظ دما و کمی تلخی؛ ترکیب بوشون هم بسیار عالی از کار دراومد.
بعد از ترکیب بی دلیشس+تافی عطر یاد یار ترکیب اگزریوس+دیور هوم اینتنس را پیشنهاد می دهد. برای اطمینان بیشتر اینها را در ظرف جدا تهیه کنید و هر دو را با هم به لباس تان اسپری کنید. یکی را به سمت راست و دیگری به سمت چپ!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
چند روز پیش یکی از دوستان اودکلن فروش فعال در پی تی رو دیدم و دقایقی با هم گپ زدیم. بهش گفتم که من عطربازم و یه پاتوق کوچیک درست کردم برای عطربازها (همین فروشگاه)؛ خیلی خودمونی در مورد عطرهای مورد علاقه مون حرف می زنیم و تبادل نظر می کنیم و سلیقه مون رو به اشتراک می گذاریم.
یه بار یکی از مشتریام بهم حرف قشنگی زد:"فلانی تو جوری در مورد عطر حرف میزنی که انگار یه موجود زنده است"! و راست می گفت. به نظر من عطر (درست مثل یک قطعه موسیقی) چون با احساس و عاطفه و روان و خاطره ی آدما سر و کار داره؛شبیه موجودات زنده است. حتما برای شما هم پیش اومده که با استشمام یک رایحه؛ یه دفعه سالها در زمان جا بجا شدین و به یک زمان و مکان دیگه در ذهن تون منتقل شدین. احساسی بهتون دست داده که هیچ توضیح و توجیهی براش نداشتین. فقط می دونستین و با تمام وجود حس می کردین که این بو حالتون رو عوض کرده.
با یک رایحه که خاطره بسازی؛ این اتفاق زیاد می افته. برای من هر رایحه کلی خاطره رو به همراه داره. بعضی خاطره ها تلخن بعضی شیرین. عطر فروشی با فروختن کالاهای دیگه تفاوت داره. مشتریهای عطرهام با خودم هم ارتباط برقرار می کنن. دلیلش هم خیلی ساده است؛ چیز مشترکی بین مون هست که هر دو بهش حس داریم:عطر.

aiza1372

Registered User
لایک‌ها
86
درود
سفارش دوم هم به آقا رضای گل داده شد !
7 قلم عطر بعنوان تستر !
ایشاللا بعد از رسیدن ، تست میکنم و نظرمو ثبت میکنم !
آقا رضا مبلغ صبح ساعت 8 حسابتون ـه !
یاعلیـ♥

MoReNu

Registered User
لایک‌ها
20
اگزریوس بوی خیلی شیکی داره. درجه حرارت معتدل (به سمت گرمی) و تلخی بسیار خوش عطر پرتقال. پخش بو و ماندگاری عالی داره و بعد حدود 24 ساعت هنوز میشه بوی پرتقال رو توش حس کرد. به همون لباسی که دیور هوم اینتنس رو زدم؛ اگزریوس زدم و چون جنس هر دو رایحه یکی است به لحاظ دما و کمی تلخی؛ ترکیب بوشون هم بسیار عالی از کار دراومد.
بعد از ترکیب بی دلیشس+تافی عطر یاد یار ترکیب اگزریوس+دیور هوم اینتنس را پیشنهاد می دهد. برای اطمینان بیشتر اینها را در ظرف جدا تهیه کنید و هر دو را با هم به لباس تان اسپری کنید. یکی را به سمت راست و دیگری به سمت چپ!
وای بوی پرتقال چه عالی
قسمت بشه اینبار می یام دفترتون برای خرید

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
ال هوم لانوین جدیدترین عطر یاد یاره که از تست گذشته و نمره ی بسیار بالایی بهش میدم. بوی خنک و ملایم و بسیار ارام بخشی داره. از لانوین؛ اکلتش رو هم خیلی دوست دارم که کار زنانه ای محسوب میشه.
ال هوم رو مطمئنم از این پس خیلی مصرف می کنم. هم برای قدرت آرام بخشی که داره (بخاطر lavender ش ؛ مکرر از یکی از معروف ترین روان شناسان ایرانی سر کار خانم دکتر فرنودی شنیدم که به مراجعینش توصیه می کنه لوندر بو کنن) هم برای معرفیش به دیگران!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
تام فورد نویر و اگزریوس و ال هوم به لیست اضافه شدن. ته بوی اگزریوس بعد 50 ساعت بسیار دوست داشتنیه و هر چند که دیگه پرتقال نیست؛ اما رایحه دلچسبیه.
یکی از ماندگارترین اسانسهایی که تو عمرم دیدم تام فورد نویره. خیلی عجیبه قدرت اسانس خالصش.
ال هوم بوی خنک و ملایمی است و شما در 24 ساعت نیاز به استفاده مجدد دارین؛ اما واقعا خوش بو و نابه!
شارژ شگفت انگیز عطر در پاتوق عطربازها؛فروشگاه عطریادیار یادتون نره!

aiza1372

Registered User
لایک‌ها
86
درود
آقا رضا ممنون از قبول زحمتتون !
ایشاللا بعد رسیدن عطر ها نظرمو اینجا مینویسم !
ولی ای کاش تام فورد نویر رو هم میفرستادین ! :(
قیمتش هم ذکر نشده !:D
یاعلیـ♥

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
سلام جناب هادی این سفارش سوم بنده هست لطفا خصوصی را چک کنید
این ویکتوس 1
کارتیر پاشا 2
رالف لورن بلو 1
ویکند باربری 2
وان دیزایر 1
دانهیل آلفرد 1
رچارز 1
باربری لندن 1
بوگارت 1
بلو مجیک 2
استیل 1
بلک افغانو 1
و تستر 2 گرمی این چند کار جدید.

Amirjames

Registered User
لایک‌ها
67
سلام.
والا من حرفه ای نیستم و گرم و ترش و سرد و شیرین و اینا حالیم نیست:دی
عطر هایی که تا حالا زدم و همیشه هم میخرم ایناست: (اوریجینالش رو از خارج از کشور میخرم. نمیدونم واقعا فرق ادکلن، اسانس چمیدونم چی و چی چیه!) (ولی عاشق این عطر ها هستم)
D&G : The One
بولگاری آکوآ
کرید اونتوس

کلا با اینا فقط حال میکنم...
شبیه به اینا چی دارید؟ حقیقتا فعلا وضعیت مالیم خوب نیست که بخوام دوباره اوریجینال اینارو بگیرم:دی و اینکه کیفیت اینا که اصل هستن، با مال شما خیلی خیلی فرق داره؟ در ضمن، اینا الان اسانس ۱۰۰ درصد هستن؟ یا لایتن؟ اصلا این قضیه چند درصد بودنش چیه؟ممنون!

بالا