برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
من تغ دغ مس میشنوم
الان برای من ۵۰ـ۵۰ است چندروز همو تحمل میکنیم ببینم بالاخره به تفاهم میرسیم یا نه

واقعا اون رایحه وسط عود در عود نویر (عود نواغ) خیلی جالبش کرده. چون شیرین هست فکر میکردم باید میوه باشه.

ورساچه ابی رو یادم نیست اولش تست کردم یا نه ولی الان که اصلا شبیه اکس نیست. رایحه اب مانند و خنک و کمی تلخ. ولی از بلو شنل بیشتر خوشم اومده البته کامل تستش نکردم
رایحه های میوه ای بیشتر حس خوردن رو برام تداعی می کنند مثل نارنگی و هلو

Sent from my iPhone using Tapatalk

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
ورساچه ابی رو یادم نیست اولش تست کردم یا نه ولی الان که اصلا شبیه اکس نیست. رایحه اب مانند و خنک و کمی تلخ. ولی از بلو شنل بیشتر خوشم اومده البته کامل تستش نکردم
من ورساچ ابی بدون فیکس رو در کنار آکس بدون فیکس که بو می کنم اولی خنک و تلخ شده ی دومیه!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
امروز باید عطرهای جناب @Amaspad برسه. پنج شنبه صبح برای تست سالمی اسپری یک پاف از عطر قهوه شون به لباسم زدم الان بعد از 100 ساعت هنوز بوش رو لباسمه. فکر می کنم با توجه به سلیقه ی تلخ پسندشون این عطر بیشتر از بقیه توجهشون رو جلب کنه!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
دیروز یکی از دوستان عطربازمون در یادداشتی نوشته بود اودکلن تام فورد بلک ارکید ؛ تنباکو و یونجه و نارگیل داره ( :general208::general107:) و پخش بوش هم کمه! عجیب تر این که برخی دیگر از دوستان عطرباز بابت مطلب مفیدش(!) نوشته ش رو لایک زده بودن و تشکر کرده بودن. کنجکاوم بدونم دوستانی که اون مطلبو لایک زدن تایید می کنن ادعاشو؟

Amaspad

Registered User
لایک‌ها
24
عطرهای من حدود نیم ساعت رسیده دستم! واقعا توقع این کیفیت رو از اسانس نداشتم!

فعلا یک مورد رو تست کردم، سعی می کنم تا چتد ساعت دیگه یا فردا نظرم رو در مورد بقیه بنویسم،

اول از هم ترکیب قهوه، کاپیتان بلک،اگزریوس، همونطور که می خواستم بوی قهوه قوی تر از سایر بوهاس، عطر رو که زدم خودم احساس می کنم گرمم شده! عطر فوق العاده مناسبی برای روزهای سرد. پخش بوش هم خوبه.

حدس می زنم سورپرایزی که فرستادید توسکان لدر بود، باز مطمئن نیستم!
مورد دیگه که لطف کردید فرستادید، هیچ ایده ای ندارم چه عطریه، بوی میوه تو ترکیبش هست احتمالا،

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
حدس می زنم سورپرایزی که فرستادید توسکان لدر بود، باز مطمئن نیستم!
مورد دیگه که لطف کردید فرستادید، هیچ ایده ای ندارم چه عطریه، بوی میوه تو ترکیبش هست احتمالا،
سلام. بله توسکان لدره!
دومی وان میلیون اینتنسه!
از نظر لطف تون نسبت به کیفیت عطرها تشکر می کنم و خوشحالم که مورد پسندتون واقع شده.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
دیروز یکی از دوستان عطربازمون در یادداشتی نوشته بود اودکلن تام فورد بلک ارکید ؛ تنباکو و یونجه و نارگیل داره ( :general208::general107:) و پخش بوش هم کمه! عجیب تر این که برخی دیگر از دوستان عطرباز بابت مطلب مفیدش(!) نوشته ش رو لایک زده بودن و تشکر کرده بودن. کنجکاوم بدونم دوستانی که اون مطلبو لایک زدن تایید می کنن ادعاشو؟
سلام
تایید و لایک پست نشون دهنده این این نیست که با تمام صحبت ها و اظهارنظر های انجام شده موافق هستیم فقط می تونه نشون دهنده موافقت با قسمتی از گفته ها و یا حتی به عنوان تشکر و سپاس از شرکت در موضوع باشه.
من تا الان بلک ارکید اورجینال رو تست نکردم برای همین نمی تونم اظهار نظری به گفته دوستمون داشته باشم. اظهارات این دوست مون هم می تونه برداشت و نظر شخصی خودشون هنگام استشمام این ادکلن باشه همونطور که من و شما هم بعضا روی رایحه های بکار رفته در یک اسانس واحد، اتفاق نظر نداریم و صرفا برداشت خودمون هست.
به هر صورت میشه از خودشون خواست که درباره گفته هاشون بیشتر توضیح بدن.

تا اونجایی که من ایشون رو میشناسم، مثل شما یکی از معدود افرادی هستند که بطور مستقیم با صنعت عطر و ادکلن سروکار داشته و حتی دستی در ترجمه و تالیف مطالب مرتبط با این رشته را دارند.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
تا اونجایی که من ایشون رو میشناسم، مثل شما یکی از معدود افرادی هستند که بطور مستقیم با صنعت عطر و ادکلن سروکار داشته و حتی دستی در ترجمه و تالیف مطالب مرتبط با این رشته را دارند.
سلام. من اصلا دانش ایشون رو ندارم و اتفاقا یکی از کتابهاشون رو مدتها قبل دانلود کردم و دیدم. نکته جالب این که فروشنده ی عطر یا اودکلن هم نیستند. با این حال اظهار نظرشون برام عجیب بود. در سایت فرگرانتیکا اکثریت رای دادن
بلک ارکید پخش بوی زیادی داره و تجربه ما از اسانسش همینو میگه. در مورد نتهای سازنده ش هم چه در اونجا چه در سایت عطر افشان اطلاعات متفاوتی هست و باز تجربه ی ما از اسانسش بوی تنباکو و نارگیل رو در بلک ارکید تایید نمی کنه.
دیروز خواستم مطلبی اونجا بنویسم ازش بپرسم اما تو اون تاپیک حساسیت هست روی فعالیت من! خوشحال میشم شما زحمتشو بکشی آرش جان. چون دادن لینک به انجمنهای دیگه ممنوعه؛ لینک نمی گذاریم.

alireza beats

Registered User
لایک‌ها
86
از كارات كدومشو پيشنهاد ميدي ؟
از امواژ اسانسي داري ؟

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام. من اصلا دانش ایشون رو ندارم و اتفاقا یکی از کتابهاشون رو مدتها قبل دانلود کردم و دیدم. نکته جالب این که فروشنده ی عطر یا اودکلن هم نیستند. با این حال اظهار نظرشون برام عجیب بود. در سایت فرگرانتیکا اکثریت رای دادن
بلک ارکید پخش بوی زیادی داره و تجربه ما از اسانسش همینو میگه. در مورد نتهای سازنده ش هم چه در اونجا چه در سایت عطر افشان اطلاعات متفاوتی هست و باز تجربه ی ما از اسانسش بوی تنباکو و نارگیل رو در بلک ارکید تایید نمی کنه.
دیروز خواستم مطلبی اونجا بنویسم ازش بپرسم اما تو اون تاپیک حساسیت هست روی فعالیت من! خوشحال میشم شما زحمتشو بکشی آرش جان. چون دادن لینک به انجمنهای دیگه ممنوعه؛ لینک نمی گذاریم.
اتفافا سایت فروش ادکلن دارن، مثل اینکه دستی هم تو ساخت مواد اولیه یا حداقل اینکه اطلاعات شون توی این زمینه خوبه
بنظرم مساله مهمی نیست زیاد ذهنت رو درگیر اون پست نکن. تا شما اشاره نکرده بودی خودم هم به اون قسمت صحبت هاشون دقت نکرده بودم

این پشن هم واقعا ماندگاریش فوقالعاده است
بلو شنل هم برخلاف اسمش پخش بوش بالاست و یه رگ تیزی هم داره، زیاد باید لایت بشه

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
این پشن هم واقعا ماندگاریش فوقالعاده است
بلو شنل هم برخلاف اسمش پخش بوش بالاست و یه رگ تیزی هم داره، زیاد باید لایت بشه
سلام. پس بالاخره PASSION توجهتو جلب کرد! احتمالا الان جز هلو هیچ بوی دیگه ای رو نمی گیری؟ بلو شنل رو با چه درصدی فیکس مناسب میدونی؟
چند هفته پیش مهمون یک شرکتی بودم؛ یه بلو شنل داشتن که گفتن خاص هدیه دادن هاشونه و فروشی نیست! به منم یه ظرف کوچک هدیه دادن و هنوز استفاده اش نکردم. از بلو شنل من کمی خنک تره ولی کمتر رایحه اش اودکلنیه.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام. پس بالاخره PASSION توجهتو جلب کرد! احتمالا الان جز هلو هیچ بوی دیگه ای رو نمی گیری؟ بلو شنل رو با چه درصدی فیکس مناسب میدونی؟
چند هفته پیش مهمون یک شرکتی بودم؛ یه بلو شنل داشتن که گفتن خاص هدیه دادن هاشونه و فروشی نیست! به منم یه ظرف کوچک هدیه دادن و هنوز استفاده اش نکردم. از بلو شنل من کمی خنک تره ولی کمتر رایحه اش اودکلنیه.
هنوز دارم لایتش می کنم فعلا از بیشتر از ۵۰ شده
بنظرم اونی که خنکتر بهتره

رایحه پشن بعد از یکی دو ساعت دیگه تغییر نکرده و همون مونده. رایحه اش خیلی ساده است و هلوی خالیه

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
رایحه پشن بعد از یکی دو ساعت دیگه تغییر نکرده و همون مونده. رایحه اش خیلی ساده است و هلوی خالیه
خب حالا چطور مقایسه می کنی پشن رو با بلو مجیک؟ (البته من متاسفانه قادر به دریافت بوی هلو در بلو مجیک نیستم هنوز)

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
کلا رایحه بلو مجیک رو بیشتر دوست دارم. فرش تر و جذاب تره
در مورد هلو شاید من اشتباه می کنم

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
ضمن تشکر از دوست مون بابت برخورد و عطر های خوبشون ،
اینم سفارش دوم بنده:

سیلور سنت بوگارت
Blue magic
اکوا دی جیو
تام فورد بلک ارکید
توسکان لدر
آکوا بولگاری
آیدل گرلن

البته فعلا دارم تست می کنم اینا رو و سفارش اصلی بمونه سفارش سوم ; )

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
ضمن تشکر از دوست مون بابت برخورد و عطر های خوبشون ،
اینم سفارش دوم بنده:
سیلور سنت بوگارت
Blue magic
اکوا دی جیو
تام فورد بلک ارکید
توسکان لدر
آکوا بولگاری
آیدل گرلن
سلام؛ با تشکر از لطف و محبت شما؛سفارش دوم تون ارسال شد و فکر می کنم از اونجایی که در سفارش اول تون
Axe, the special one و رالف لورن بلو رو بیشتر پسندیدین؛ احتمالا در سفارش دوم تون آیدل گرلن و بلک ارکید رو بیشتر می پسندین! نمیدونم با دو رایحه نسبتا گرم و تلخ سیلور سنت بوگارت و توسکان لدر چه رابطه ای برقرار می کنین (کنجکاوم بدونم!) در خصوص بلو مجیک حدس میزنم جادوش شامه تون رو بگیره! می مونه دو بوی خنک آکوا بولگاری و آکوا دی جیو! شاید رایحه ای مثل بلک ایکس اس با سلیقه تون بیشتر می خوند؛ به خصوص وقتی با کرید اونتوس ترکیب میشه یه عطر استثنایی به وجود میاد که اکثریت قاطع عاشقش میشن.

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
سلام؛ با تشکر از لطف و محبت شما؛سفارش دوم تون ارسال شد و فکر می کنم از اونجایی که در سفارش اول تون
Axe, the special one و رالف لورن بلو رو بیشتر پسندیدین؛ احتمالا در سفارش دوم تون آیدل گرلن و بلک ارکید رو بیشتر می پسندین! نمیدونم با دو رایحه نسبتا گرم و تلخ سیلور سنت بوگارت و توسکان لدر چه رابطه ای برقرار می کنین (کنجکاوم بدونم!) در خصوص بلو مجیک حدس میزنم جادوش شامه تون رو بگیره! می مونه دو بوی خنک آکوا بولگاری و آکوا دی جیو! شاید رایحه ای مثل بلک ایکس اس با سلیقه تون بیشتر می خوند؛ به خصوص وقتی با کرید اونتوس ترکیب میشه یه عطر استثنایی به وجود میاد که اکثریت قاطع عاشقش میشن.
البته پشن و رالف توی سفارش اول هم عطر های فوق العاده ای بودن و ترکیب این دو با هم چیز خوبی درمیاد بنظر من.
ایشالله باشه برای سفارش بعدی بیشتر مزاحم بشیم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
البته پشن و رالف توی سفارش اول هم عطر های فوق العاده ای بودن و ترکیب این دو با هم چیز خوبی درمیاد بنظر من.
تا حالا پشن و رالف رو با هم ترکیب نکردم. تو ظرف خالی پشن؛ بلو آیس ریختم که خیلی خوب شد. الان یه کم پشن می ریزم تو ظرف رالفم ببینم چی در میاد بعدا گزارش میدم نتیجه شو.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
الان چند ساعته از تست گذشته و می تونم نتیجه ی آزمایش و سلیقه ی خودمو این جوری گزارش بدم که رالف لورن بلو که بوش از جنس گل هست با درجه حرارت ملایم؛ مناسبتره با یک بوی گل از نوع خنکش (تر جیحا دلارنتا یا اسپرینگ) ترکیب بشه تا یک بوی میوه ای خنک و کاملا قدرتمند مثل پشن که اجازه عرض اندام به رالف رو نمیده و کاملا غالب میشه.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
68b3fac5cbb96421761f6b6ac9a42370.jpeg

خنک و تلخ؛ سبز و جنگلی!
عطر شماره 65 در لیست. جزو عطرهای سوئیسی لیسته.

بالا