برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
درود بر دوستان عطرباز؛
راستش رضا جان من خواستم چندبار یه چیزی بگم و وارد بحث بشم ولی منتظر بودم تا آقا آرش تشریف بیارن و نظر تخصصی بدن بعد ما هم وارد شیم! ؛-)
بالاخره وقتی بحث تری ماگلر میشه ایشون از صاحب نظران و طرفداران نسبت به این عطرها هستند. البته ناگفته نمونه من خودم هم تا حد زیادی راقبم که چندتا از کارهای این برند رو تست کنم ولی حیف که به علت کمیاب بودن امکانش نیست. در مملکت ما هم که دوستان فروشنده منتظرن تا چیزی کم بشه و در حرکتی خودجوش قیمتها رو ببرن بالا!
دیدید وقتی مثلا با یک خانوم ترجیحا همسرتوون ،بازار میرید بعد خانوم انسان از کالایی خوشش میاد تا فروشنده این مطلب رو میفهمه و اصرار همسرتوون رو ، میبینی نهایت لطف رو در حقتوون میکنه و راحت چند ده درصد میکشه بالای جنس ، اینم وجدان و عرق دینی ما

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
یعنی یقین داشتم اسم تری ماگلر بیاد محاله آرش پیداش نشه! نه؛ بهرام؟!
:general709:
درود بر دوستان عطرباز؛
راستش رضا جان من خواستم چندبار یه چیزی بگم و وارد بحث بشم ولی منتظر بودم تا آقا آرش تشریف بیارن و نظر تخصصی بدن بعد ما هم وارد شیم! ؛-)
بالاخره وقتی بحث تری ماگلر میشه ایشون از صاحب نظران و طرفداران نسبت به این عطرها هستند. البته ناگفته نمونه من خودم هم تا حد زیادی راقبم که چندتا از کارهای این برند رو تست کنم ولی حیف که به علت کمیاب بودن امکانش نیست. در مملکت ما هم که دوستان فروشنده منتظرن تا چیزی کم بشه و در حرکتی خودجوش قیمتها رو ببرن بالا!
بدون تعارف و صادقانه بگم اصلا در حد این صحبت ها نیستم و خودم دارم از همه دوستان و تجربه هاشون استفاده میکنم
خواهشا دیگه این جملات را در مورد من استفاده نکنید و گرنه از پاتوق فرار می کنم

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
دیدید وقتی مثلا با یک خانوم ترجیحا همسرتوون ،بازار میرید بعد خانوم انسان از کالایی خوشش میاد تا فروشنده این مطلب رو میفهمه و اصرار همسرتوون رو ، میبینی نهایت لطف رو در حقتوون میکنه و راحت چند ده درصد میکشه بالای جنس ، اینم وجدان و عرق دینی ما
شوربختانه این هم یکی از معایب فرهنگی ماست...

:general709:

بدون تعارف و صادقانه بگم اصلا در حد این صحبت ها نیستم و خودم دارم از همه دوستان و تجربه هاشون استفاده میکنم
خواهشا دیگه این جملات را در مورد من استفاده نکنید و گرنه از پاتوق فرار می کنم
خواهش میکنم...
ولی یک چیز رو صادقانه بگم، اون هم اینکه در این پاتوق همه فارغ از شغل و تحصیلات و... دور هم جمع شدیم و راجع به علاقه مشترکمون که همون بحث عطر هست، صحبت میکنیم. هر کسی هم نظر و احساس شخصی خودش نسبت به عطرها و رایحه ها رو بیان میکنه. من خودم از خیلی پیش از اینها مطالب پاتوق رو مطالعه میکردم و خیلی هم از مطالب دوستان استفاده میکردم. از وقتی هم که خودم اسانس ها رو امتحان کردم و به دنیای اسانس وارد شدم، سعی کردم در حد بضاعت نظر خودم رو اعلام کنم. امیدوارم این پاتوق به همین صورت و حتی بهتر به راه خودش ادامه بده و دوستان بیشتری هم به جمع ما بپیوندند.

پ.ن: نکته جالب توجه برای من اینه که سلیقه عطری ما در عین تفاوت، در یه سری موارد خیلی به هم نزدیک است!:)

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
شوربختانه این هم یکی از معایب فرهنگی ماست...

خواهش میکنم...
ولی یک چیز رو صادقانه بگم، اون هم اینکه در این پاتوق همه فارغ از شغل و تحصیلات و... دور هم جمع شدیم و راجع به علاقه مشترکمون که همون بحث عطر هست، صحبت میکنیم. هر کسی هم نظر و احساس شخصی خودش نسبت به عطرها و رایحه ها رو بیان میکنه. من خودم از خیلی پیش از اینها مطالب پاتوق رو مطالعه میکردم و خیلی هم از مطالب دوستان استفاده میکردم. از وقتی هم که خودم اسانس ها رو امتحان کردم و به دنیای اسانس وارد شدم، سعی کردم در حد بضاعت نظر خودم رو اعلام کنم. امیدوارم این پاتوق به همین صورت و حتی بهتر به راه خودش ادامه بده و دوستان بیشتری هم به جمع ما بپیوندند.

پ.ن: نکته جالب توجه برای من اینه که سلیقه عطری ما در عین تفاوت، در یه سری موارد خیلی به هم نزدیک است!:)
دوستان چون بیشتر شاغل هستند و روزها مشغول امورات کاری خودشونند، فلذا شبها بیشتر فعالیت دارند و تجاربشوون رو به اشتراک میگذارند
بنظر بنده هرجاانصاف باشد و کیفیت کارها مطلوب و قیمتها واقعی تر باشد ، طالب این انجمن ها بیشتر راغب میشوند حضور داشته باشند و حضورشان از نوع فعال باشد

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
تا الان فکر میکردیم ما کار غیر عادی و عجیبی انجام میدیم که عطرها رو کنار همدیگه اسپری میکنیم. مخصوصا خودم که عطر برتر و انتخاب اولم اسپری همزمان "توسکان لدر" در کنار "توباکو وانیل" هست! ولی امشب که به سایت فراگرانتیکا سر زدم، در توضیح توسکان لدر دیدم جمله زیر رو نوشته:

Private Blend is first and exclusive collection by Tom Ford, which includes twelve eau de parfums, each of them can be used solely or in combination with other fragrances from the collection.

اما حالا خیالم راحت شد. انگار خود تام فورد هم با ما هم عقیده است! :)
پس یه کف مرتب به افتخار پاتوق عطربازها! ؛-)

پ.ن: بنظرم این جمله رو باید با قاطعیت در جواب اون دسته از کسانی گفت که حرفهای نامعقول در رابطه با ترکیب و اسپری همزمان عطرها میزنن...

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود بر همه عطربازان عزیز؛
شنبه؛ اولین روز هفته رو آغاز می کنیم با عطر بسیار محبوب شما؛ که بالاخره رسید!
0015588_tom-ford-italian-cypress-.png

به محض این که کاغذ تستر رو آغشته کردم بهش؛ کل فضا رو پر کرد از عطرش. با این حساب باید پخش بوی بالایی داشته باشه. به شامه ی من خنکه. در لحظه اول بوی "کوکا کولا" به مشامم رسید؛ دقایقی بعد بوی ریحان و نعناع حس می کنم. بوی چوبی / جنگلی هم داره. چه می کنه تام فورد!

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود بر همه عطربازان عزیز؛
شنبه؛ اولین روز هفته رو آغاز می کنیم با عطر بسیار محبوب شما؛ که بالاخره رسید!
0015588_tom-ford-italian-cypress-.png

به محض این که کاغذ تستر رو آغشته کردم بهش؛ کل فضا رو پر کرد از عطرش. با این حساب باید پخش بوی بالایی داشته باشه. به شامه ی من خنکه. در لحظه اول بوی "کوکا کولا" به مشامم رسید؛ دقایقی بعد بوی ریحان و نعناع حس می کنم. بوی چوبی / جنگلی هم داره. چه می کنه تام فورد!

درود بر همه دوستان عطرباز؛
پس با این اوصاف "Tom Ford Private blend collection " داره تکمیل میشه. مشتاقانه منتظرم اون یکی عضو این کلکسیون هم از راه برسه تا یه تست خوبی روشون داشته باشم. :)

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
سلام

اسانس rsvp از کنت کول هم لطفن بیارید
من راستش میخاستم سفارش بدم دیدم دیگه کم کم داره تابستون تموم میشه . گفتم دیگه تا سفارش اسانسی بردارم که برای پاییز و زمسستون خوب باشه کم کم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام
اسانس rsvp از کنت کول هم لطفن بیارید
من راستش میخاستم سفارش بدم دیدم دیگه کم کم داره تابستون تموم میشه . گفتم دیگه تا سفارش اسانسی بردارم که برای پاییز و زمسستون خوب باشه کم کم
سلام. نام عطر برام آشنا نیست. لیست عطرها در پست شماره یک قید شده لطفا از اونجا انتخاب بفرمایید عطر مورد نظر رو.
درود بر همه دوستان عطرباز؛
پس با این اوصاف "Tom Ford Private blend collection " داره تکمیل میشه. مشتاقانه منتظرم اون یکی عضو این کلکسیون هم از راه برسه تا یه تست خوبی روشون داشته باشم. :)
بهرام؛ تردید دارم اینو بنویسم؛ نگرانم بخاطر "نو که اومد به بازار...." باشه حرفم؛ اما توسکان و توباکو و بلک ارکید و نرولی پورتوفینو کجا و ایتالین سایپرس کجا!
جناب مخدومی @مخدومی مهندس توصیفی که من از ایتالین سایپرس میدم با سایپرسی که شما از همکار گرمی 9 هزار تومن خریده بودین یکیه؟ رنگش که همونه که گفتین. باقی هم مثل همونه؟ نت انتهایی که شما از سایپرس می گیری چیه؟ من کاملا موافق نظر اون دوستی هستم که در سایت فرگرانتیکا برای سایپرس کامنت گذاشته که دارچین هم تو عطر هست. به وضوح متوجه میشم و فوق العاده هم دلنشینه این دارچین. فقط تو بخشی از کامنتش میگه اودکلنش پخش بوش کمه. هنوز اسپری نکردم اما مشخصه که پخشش کم نیست. در این صورت؛ اسانسش قطعا از اودکلنش سره! موندگاریش چند ساعت بود در تست شما؟

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
بهرام؛ تردید دارم اینو بنویسم؛ نگرانم بخاطر "نو که اومد به بازار...." باشه حرفم؛ اما توسکان و توباکو و بلک ارکید و نرولی پورتوفینو کجا و ایتالین سایپرس کجا!

یعنی رضا تا این حد؟! جالب شد برام...
ولی فکر کنم این هم از نوع همون قول ها و توبه ها باشه... ؛-)
پس با این اوصاف دیگه حتما باید هرچه زودتر تستش کنم. وقتی توسکان، توباکو و نرولی رو در مقابل این میذاری کنار حتما باید کار خاصی باشه...

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
سلام. نام عطر برام آشنا نیست. لیست عطرها در پست شماره یک قید شده لطفا از اونجا انتخاب بفرمایید عطر مورد نظر رو.

جناب مخدومی @مخدومی مهندس توصیفی که من از ایتالین سایپرس میدم با سایپرسی که شما از همکار گرمی 9 هزار تومن خریده بودین یکیه؟ رنگش که همونه که گفتین. باقی هم مثل همونه؟ نت انتهایی که شما از سایپرس می گیری چیه؟ من کاملا موافق نظر اون دوستی هستم که در سایت فرگرانتیکا برای سایپرس کامنت گذاشته که دارچین هم تو عطر هست. به وضوح متوجه میشم و فوق العاده هم دلنشینه این دارچین. فقط تو بخشی از کامنتش میگه اودکلنش پخش بوش کمه. هنوز اسپری نکردم اما مشخصه که پخشش کم نیست. در این صورت؛ اسانسش قطعا از اودکلنش سره! موندگاریش چند ساعت بود در تست شما؟
باسلام جناب آقارضا @دل آهنگ ، درتست بنده هم کار سمت کارهای چوبی و جنگلی و ریحان و نعنا است و البته یمقدارحس مرکباتی داره
دارچین خیلی ازش نگرفتم در هیچکدام از لایه های نتی
اما پخش بالا و ماندگاری خوبی داره
پخشش در تست 20 درصد لایت اینقدر بالا بود که بنده که طبقه بالا یک واحد زندگی میکنم پیراهن را به گیره لباس در حال اوون طبقه زده بودم از ورودی طبقه اول بوش رو بوضوح حس میکردم واقعا مثل کوکا کولا اینگار گاز داره تووی پخش رایحه
موندگاری بالایی ازش گرفتم حدودا 16 ساعت
نت پایانی کمی ویسک مانند و تلخ بود شاید دارچین باشه اما شامه ام ازش نگرفت
بوی چوب جنگلی خیس برش خرده و نعنای عالی و ریحوون تازه تازه بوضوح داره
اگه میگم مرکبات هم میگیرم ازش اما کمه ولی برای شامه من هم همین مقدار هست
رنگ اسانس قهوه ای شکلاتی یا همون قهوه ای سیر تریاکی رنگ است
غلظت اسانس خالص ،فوق العاده بالاست
کارصافی وسبکی بالایی داره

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
آقارضا @دل آهنگ ، کاش هموون وقت که بهتوون اعلام کردم ازش 10 گرم خالص دارم و دوست داشتم کار رو ببینید و تست کنید رخصت میدادید حضورا خدمت میرسیدیم یا حداقل پیشنهاد ارسال پستی می دادید ،تا براتوون میفرستادم
امان ازدست این خانوم ها ، مگه میشه چیزی رو که عاشقش میشند رو ازشوون پس گرفت ،
هموون شب که لایت کردم ، این رو خیلی بیشتر پسند کرد و رو هوا زد
فکر نمیکردم زنها هم ایتالین سایپرس رو پسند کنند اما اینقدر شیک دید کا رو که موندم چیکارکنم
تووی مقوله اسانس همش باهم بحث داریم
اوون هم کارها رو تست میکنه و ارزیابی میکنه و نظر میده
میترسم معتاد بشه و من رو برشکست کنه
باید به فکر چاره ای باشم ، دوستان لطفا دراین زمینه هم تجربیاتشوون رو به بنده آموزش بدهند تا استفاده کنیم
راستی آقارضا @دل آهنگ ، یادتوونه در مورد نت انتهایی جوبیلیشن باهم بحث داشتیم
دقیقا تووی نت انتهایی ایتالین سایپرسی که بنده تست کردم نت انتهایی ایتالین سایپرس دارای رایحه پایانی جوبیلیشن هست البته بصورت خیلی قوی تر اما همراه با هموون بوی ویکس مانند
حالا این شامه بنده اینو اینطوری فهمید ، شما آقارضا @دل آهنگ ، تووی نت انتهایی ایتالین سایپرسی که تست گرفتید باشامه خودتوون که خیلی هم تیزه و ریز بینه ،چی گرفتید ازش؟

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485

آقا رضا @دل آهنگ ، بزرگوار در اعلام این قیمت که گفتید برادر اشتباه شده
بنده هم جایی اعلام نکردم ایتالین سایپرس گرفتم 9 هزارتومان ، بلکه گفتم همین مقدارش هم که خوب بده براموون گرون تمووم شده
اما حالا که این شبهه پیش آمد باید دقیقا موضوع رو باز کنم که مبادا به ناحق آبرویی از کسی برده شود

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
سفارش بنده از یکی از تایپیکها به این مقدار بوده که سند هم هست در تایپیهای اونجا
40 گرم توسکان لدر
10گرم ایتالین سایپرس
10 گرم کرید اونتووس
کل مبلغ پرداختی برای کل این حجم ها 250000 هزارتومان
قرار بر 15 گرم اشانتیوون هم از هموون گرید توسکان لدر بود
بیش از 10 سمپل رایگان هم آمد
اما گویا در زمان مسافرت و غیبت مسئول اوون تایپیک ،یکی از همکاران قیمتهایی رو در پیامک اعلام کردند که الان باحضور و برگشت مسئول مربوطه این قیمتها غیر اوون قیمتهای اعلامی قبل ،در جواب پیامکی دوستان است
اما مشکل کجا بود
وقتی بنده در نحوه چیدمان و اشانتیوونها دقت کردم مسأله ای بنظرم مشکوک آمد که بماند تا چند مدت صبر کردم و گفتم شاید بنده اشتباه میکنم
اما بعد از اوون جریانهایی که پیش آمد و قفل تایپیکها و حذف کامنتها
، خود مسئول اصلی اوون تایپیک در خصوصی جریان را جویا شد و با دادن نشانی ظرفها سریعا قبول کرد که اشتباه در رنگ اسپریها باعث تفاوت در وزنها شده ، یعنی ظروفی هم شکل با دو رنگ اسپری طلایی و نقره ای در مجموعه هست که اختلاف وزنیشان حدودا بین 13 تا 15 گرم است البته بسته به نوع اسانس
اوون بنده خدا سریعا اعلام کردند که جبران میکنند و امروز 4 اسانس پیشنهادی بنده رو در عوض اوون مقدار مابه التفاوت کسری ، قرار شد که بفرستند و گویا فرستادند و احتمالا فردا یا پس فردا برسد

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
آقارضا @دل آهنگ ، و دوستان محترم بنده در یکی از پستها در اوون تایپیک هم اعلام کردم حدودا پانزده روز در انتخاب اسانس از مسئول اوون تایپیک راهنمایی خواستم و ایشان هم الحق تا دیر وقت پاسخگو بودند
اما دقیقا قیمتها برایم تا الان هم برایم مکشوف نبوده و نیست ، فقط میدانم که گریدهای متفاوتی در هر اسانس در مجموعشوون هست که طبق اطلاع بنده و پیامکها ابعضی اسانسها از حدودا گرمی 600 تومان و نهایت الان تا 6500 تومان قیمت گرفته شده
اما درزمان مسافرت و غیبت اوون بنده خدا بله بعضی قیمتها که دوستان ما گرفتند تا 8800 تومان در بعضی کارها و گرید ها قیمت دارند
بنده قبلا هم اعلام کردم و باز هم اعلام میکنم و البته خواهش ، وآن اینکه خواهشا قراربراین است که کار خودمان رابکنیم و اگر قبلا بحثی بوده اساس بحث در اصلاح معاملات بوده و نه چیز دیگری،
آبروی برادر مومن ، احترامش از خانه کعبه بالاتر است مبادا به این گناه گرفتار شویم
اگر به کنایه به اسانس این و اوون گیر ندهیم و اگر نقد منصفانه داشته باشیم یقینا طراوت انجمنها بیشتراز مقوله کسب منفعت مالی و دنیوی محض است
حالا کدام کیفیت و کدام قیمت ،این انتخاب خریداراست که بررسی کند و تصمیم بگیرد
اما صراحتا اعلام میکنم به همه دوستان ، تمامی اسانسهای موجود در بازار ایران ، چه داخلی و چه وارداتی ،طبق تحقیقات جامعی که دوستانمان داشته اند بالحاظ حداکثری سود نهایت بصورت خالص وقتی بدست مشتری و مصرف کننده میرسد زیر 5000 تومان است و بیشتر از آن رایگان کردن بعضی از اضافات کار است،و این قیمت در زمان اوج قیمت دلار بوده یعنی دوره دلار 4050 تا 4100 تومان ،
الان اسانس خالص بهترین برندهای مطرح و مشهور بااین دلار نهایت 3350 تومان بازار، نباید قیمت یک گرم اسانس خالص دست مصرف کننده رسیده بیش از 2730 تومان باشد و البته این قیمت بالحاظ همان سود مطرح شده است
این مطلب را بنده که در تحلیل مباحث دلار و مظنه و سکه ،در بزرگترین انجمن تحلیلی اقتصادی ایران در بزرگترین سایت اینترنتی این مجموعه به مدیریت دکتر حمید افشار، عضو فعال هستم اعلام میکنم
هزینه های خرید بیکباره حجره های لوکس و گران و غیره و غیره که نباید از جیب مشتری بیروون بیاید
بنده دقیقا با مرز غربی به خاطر مباحث کاری درارتباطم و اعلام میکنم بنکدارهای بزرگ در شهرهایی مثل اصفهان و تهران وشیراز و تبریز ، خریدهای کلی اسانس از اوون طرف مرز رو در بعضی پارتها و بعضی شرکتها حتی تا گرمی 470 تومان هم اطلاع دارم ,حالا بماند که بعضی کارها ازبعضی شرکتها زیر این قیمت هم خرید هست
***اما بنده و شمایی که با گرم کار داریم و مصرف کننده هستیم و نهایت از یک کار 100 تا 200 گرم خرید میزنیم نباید انتظار داشته باشیم که همین قیمتهای زیر 1000 تومان بدست ما برسد
اماازطرفی هم نباید فروشنده سود مافوق عرف بازار درنظر بگیرد
همین و والسلام
بیایید صادقانه نقد پذیرباشیم و با تبادل اطلاعات ،محیطی دوستانه برای هم بسازیم و بجای مباحثی که موجبات کدورت خاطرها میشود و یاآبرویی زیر سوأل میرود ، در تمامی انجمنها و تایپیکها *** چه اوون تایپیک چه این تایپیک *** با ارائه جنس خوب و باکیفیت و قیمت منصفانه و همچنین رقابت سالم با کارهای تاپ ، در کنار بازار یابی بفکر بارور کردن اندیشه ها و روحیات باشیم و ابزاری به هر مقوله ای فکر نکنیم
همین جا اعلام میکنم و خدا راشاهد میگیرم و با گفتن این مطالب و مطالب قبلی ،قصد تهمت و یا تخریب و یا ریختن آبرو از هیچ انسان بزرگواری را نه اینجا نه جای دیگر نداشته ام و ندارم
قصد فقط اصلاح دیدگاه ها و شفاف سازی معاملات بوده است
به هر عزیزی هم که جنس عالی و قیمت معقولانه و منصفانه دست ملت میدهد احترام میگذارم و با تعصب بیجا ، نظر نمیدهم ، شاید قبلا زودتر قضاوت میکردیم و نظری میدادیم اما دانستیم که فضای مجازی موجبات برداشت هزار گونه از جملات را فراهم آورده و این کمی خطرناک است
این هم از معظلات این پدیده رو به رشد دنیای آی تی امروز و دنیای ارتباطات اجتماعی الکترونیکی است

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
آقارضا @دل آهنگ ، لطفا هر موقع از ایتالین سایپرس و سایر سفارشاتی که در خصوصی داشتیم ،موجودی جهت فروش داشتید اعلام بفرمایید تا لیست سفارشات جدید رو ببندیم و خدمتتوون اعلام کنیم
باتشکراز لطف شما

R3ND

Registered User
لایک‌ها
122
سلام
برادر تشکر می کنم بابت اسانس ها، کیفیت بسیار خوبه، اما به نظرم عمونطور که گفتین راه داره که بعضیاشون کمی رقیق تر بشن که با این کار پخش بو هم نسبتا بیشتر میشه.
پگاسوس بوی خیلی شیکی داره
آمواژ اپیک هم فوق العاده ادویه ای اما کیفیت بالانس و ترکیب بسیار خوب که رایحه رو دلنشین می کنه
جوبیلیشن هم ادویه ای اما خیلی خاص تر، مسلما همه پسند نیست اما من شخضا کارای آمواژ رو می پسندم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با درود؛ صبح همگی دوستان بخیر
آقا رضا @دل آهنگ ، بزرگوار در اعلام این قیمت که گفتید برادر اشتباه شده
بنده هم جایی اعلام نکردم ایتالین سایپرس گرفتم 9 هزارتومان ، بلکه گفتم همین مقدارش هم که خوب بده براموون گرون تمووم شده
اما حالا که این شبهه پیش آمد باید دقیقا موضوع رو باز کنم که مبادا به ناحق آبرویی از کسی برده شود
جناب مخدومی؛ قبلا خدمت تان عرض شده بود پست های پیاپی و بی ربط به موضوع تاپیک ندهید. بنده برای دفاع از اعتبار سخن خود؛ این سند را منتشر می کنم از سخنان خودتان در تلگرام. مطالب بیشتری هم جهت انتشار هست؛ چون نمی خواهم تاپیک منحرف شود از موضوع اصلی؛ از پاسخ دادن این پست خودداری بفرمایید.
makh.gif

آبروی برادر مومن ، احترامش از خانه کعبه بالاتر است مبادا به این گناه گرفتار شویم
برای تان صراحتا نوشتم به ایشان بگویید رسما و علنا بابت همه دروغ ها و تهمتهایش از بنده و اعضای محترم پاتوق معذرت خواهی کند؛ تا قضیه فیصله یابد. خبری نشد. اگر اعلام قیمت یک کالای فروش رفته؛ آبرو بردن از کسی است (!) - که نیست - ؛ قیمت از طرف شما اعلام شده. نه من!

اما صراحتا اعلام میکنم به همه دوستان ، تمامی اسانسهای موجود در بازار ایران ، چه داخلی و چه وارداتی ،طبق تحقیقات جامعی که دوستانمان داشته اند بالحاظ حداکثری سود نهایت بصورت خالص وقتی بدست مشتری و مصرف کننده میرسد زیر 5000 تومان است و بیشتر از آن رایگان کردن بعضی از اضافات کار است،و این قیمت در زمان اوج قیمت دلار بوده یعنی دوره دلار 4050 تا 4100 تومان ،
الان اسانس خالص بهترین برندهای مطرح و مشهور بااین دلار نهایت 3350 تومان بازار، نباید قیمت یک گرم اسانس خالص دست مصرف کننده رسیده بیش از 2730 تومان باشد و البته این قیمت بالحاظ همان سود مطرح شده است

این مطلب را بنده که در تحلیل مباحث دلار و مظنه و سکه ،در بزرگترین انجمن تحلیلی اقتصادی ایران در بزرگترین سایت اینترنتی این مجموعه به مدیریت دکتر حمید افشار، عضو فعال هستم اعلام میکنم
برادر؛ اطلاعات شما غلط است. تک اسانسهایی هستند با قیمت کیلویی 2.5 یا حتی 4.5 میلیون تومن . (قیمت خرید عمده)

بالا