برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
با درود مجدد خدمت دوستان و عرض خسته نباشید؛
لیست جدیدترین عطرهای پاتوق خدمت تون اعلام میشه.
93 - ویاج هرمس
Voyage d`Hermes Hermes for women and men
سر لیست همه از نظر پسند شخصی و علاقه ی خودم عطری است از هرمس به نام ویاج.
nd.7916.jpg

در توصیفش همین یک جمله رو بگم که وقتی بوش کردم گفتم تا آخر عمرم فقط همینو باید بزنم! کلاس تام فورد رو اضافه کنید به شکوه کرید؛ میشه ویاج هرمس.

94 - اورنج هرمس Aroma d`Orange Verte Hermes
با اختلاف قابل توجه از هر عطر دیگه ای که تا حالا بوی پرتقال ازش استشمام کردین! چقدر فرش و چقدر طبیعی!
nd.4657.jpg

95 - تام فورد ماندارینو Mandarino di Amalfi Tom Ford
احتمالا علاقمندان نرولی پورتوفینو بعد استشمام این عطر؛ نرولی رو فراموش می کنن! نرولی پیش این؛ حرفی برای گفتن نداره. تام فورد سه سال بعد از نرولی؛ اینو به بازار داده و از اونجایی که حتی شیشه اودکلن هم شبیه نرولیه ؛ به نظر من همین پیام رو القا می کنه: به نسخه ی 2014 نرولی؛ خوش آمد بگین!

nd.25481.jpg

96 - تام فورد ساحارا نویر
لینک رو چک بفرمایید!

97 - الهوم لانویت ایوسنت لورن La Nuit de l`Homme Yves Saint Laurent
شبیه ترین اسانسی که به اصل اودکلنش تا به حال دیدم! رایحه ای بسیار دوست داشتنی و آرامش بخش؛ ترکیبی از لوندر و هل و ...
nd.5521.jpg

98 - بلک ایکس اس لکسس
Black XS L'Excès

paco-rabanne-black-xs-lexcs-pour-homme-edt-100ml-33-floz.jpg

طعم خوش آناناس ... یک عطر میوه ای بسیار با کلاس!

99 - آلور هوم ادیشن بلانچ
nd.2653.jpg

نسخه بهتر الور اسپرت (نظر شخصی)

100 - کرید وتیور Original Vetiver Creed

o.468.jpg

وتیور به روایت کرید!

101 - لاوی است بل لانکوم La Vie Est Belle Lancome
nd.14982.jpg

چرا این اسانس رو آوردم؟ دوستانی که از ابتدای تاسیس پاتوق همراه من بودن؛ تافی چاکلت رو به یاد دارن. دقیقا شکلات تافی بود. متاسفانه اسانس تافی چاکلت (توسط سازنده یا وارد کننده؟!) تغییر رایحه داد و من دیگه نمیارم. این اسانس در نت اول بوی خوش شکلات رو براتون تداعی می کنه منتهی خیلی با شکوه و اودکلنی. الان حدود سی ساعت بعد یک بوی خوشی ازش دارم که توش وانیل رو میتونم تشخیص بدم فقط. در یک کلام "عالی" از نظر من. فقط اگه منحصرا تلخ پسندین؛ به دردتون نمی خوره. در غیر این صورت برای رفتن به فضا آماده بشین و ترتیبی اتخاذ کنین که برگردین زمین!
پی نوشت مهم:
چند بلو شنل و کرید اونتوس جدید رو تست کردم در چند هفته ی اخیر. به اطلاع همه دوستان می رسونم که بلوشنل و کرید اونتوس پاتوق عوض شد. اولین نفری که کرید جدید رو تست می کنه حسین عزیزه در سفارش ششمش @shmp30 و اولین نفری که بلوشنل جدید رو تست می کنه سعید جان هست با آیدی @sata108
عطرهای جدیدی هم چنان در راهن! در پستهای بعدی از تست چندین رایحه جدید براتون می نویسم که دو تاش مورد توجه آرشه.
پاتوق عطربازها؛ این روزها بیش از همیشه؛ یک پاتوق زنده و فعال و پر جنب و جوشه که اعضای اون واقعا حضور هم رو حس می کنن. همه در کنار هم؛ لحظاتی خوش و معطر رو سپری می کنیم.
تا باد؛ چنین باد!
درود و شب خوش بر دوستان عطرباز؛
رضاجان در پوست خودم نمیگنجم که تک تک اینها رو تست کنم. :)
برای زمستان کیفمون کوک شد حسابی!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
عطرهای جدید هم مبارک باشه. هم برای شما هم برای اعضا.
حرفِ Rocky Mountain و l'instant بود یهو چنتا چیز جدید اومد ! :)
سرتون سلامت باشه برادرا

رضاجان در پوست خودم نمیگنجم که تک تک اینها رو تست کنم. :)
برای زمستان کیفمون کوک شد حسابی!
از همه دوستانی که به نحوی ابراز خوشحالی و رضایت کردن از عطرهای جدید پاتوق؛ سپاسگزارم. امیرحسین عزیز؛ ال اینستنت هنوز از لیست من حذف نشده؛ فقط در اولین فرصت باید اودکلنش رو تست کنم. اگه بخوام مقایسه اسانسی بکنم لاوی استبل لانکوم خیلی سره از اسانس ال اینستنت گرلن. اگه اودکلنشو دیدم و شبیه اسانسش بود؛ میارم. اگر نبود؛ لانکوم چند سر و گردن بالاتره. هی وود راکی مانتین نازنین هم بسیار محبوب من و باقی دوستانه؛ منتهی هر اسانسی ازش می بینم کم جونه. پخش و موندگاریش رضایت بخش نیست. تنها امیدم در این مورد اینه که عزیزان وارد کننده اسانس که محبت می کنن از من نظر مشورتی می خوان؛ یک راکی مانتین سوپرعطر بیارن. باور کنید به تنها چیزی که اهمیت نمیدم قیمتشه.
بهرام جان؛ عطرهای بیشتری هم تو راهه! اما در همین عطرها که میدونم شما ساحارا نویر رو خیلی دوست داری؛ ویاج هرمس ... به قول محمد @mohamadeblis2 روانی کننده است! الان بعد سی و چند ساعت نت انتهاییش وادارم می کنه براش بخونم:"حواسمو پرت می کنه ..."!
آقارضا @دل آهنگ ، بزرگوار
قراربود عکسهای ظروف کریستالی و شیشه ای رو براموون بفرستید مثل اینکه یادتوون رفته عزیز
لطف میکنید اگه برای بنده ارسال کنید
فردید جان؛ انشالله فردا 4 شنبه آخرین روز کاریمه و 5 شنبه که تعطیل هستم برات عکسها رو می فرستم. این چند روزه مرتب جلسه داشتم. هم جلسه شغلی؛ هم جلسه عطری!
پی نوشت:
همین الان داشتم عبارت "معروف ترین فروشگاه اینترنتی عطر ایران" رو در گوگل سرچ می کردم دیدم 24 لینک اول متعلق با پاتوقه!

Last edited:

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
از همه دوستانی که به نحوی ابراز خوشحالی و رضایت کردن از عطرهای جدید پاتوق؛ سپاسگزارم. امیرحسین عزیز؛ ال اینستنت هنوز از لیست من حذف نشده؛ فقط در اولین فرصت باید اودکلنش رو تست کنم. اگه بخوام مقایسه اسانسی بکنم لاوی استبل لانکوم خیلی سره از اسانس ال اینستنت گرلن. اگه اودکلنشو دیدم و شبیه اسانسش بود؛ میارم. اگر نبود؛ لانکوم چند سر و گردن بالاتره. هی وود راکی مانتین نازنین هم بسیار محبوب من و باقی دوستانه؛ منتهی هر اسانسی ازش می بینم کم جونه. پخش و موندگاریش رضایت بخش نیست. تنها امیدم در این مورد اینه که عزیزان وارد کننده اسانس که محبت می کنن از من نظر مشورتی می خوان؛ یک راکی مانتین سوپرعطر بیارن. باور کنید به تنها چیزی که اهمیت نمیدم قیمتشه.
بهرام جان؛ عطرهای بیشتری هم تو راهه! اما در همین عطرها که میدونم شما ساحارا نویر رو خیلی دوست داری؛ ویاج هرمس ... به قول محمد @mohamadeblis2 روانی کننده است! الان بعد سی و چند ساعت نت انتهاییش وادارم می کنه براش بخونم:"حواسمو پرت می کنه ..."!

فردید جان؛ انشالله فردا 4 شنبه آخرین روز کاریمه و 5 شنبه که تعطیل هستم برات عکسها رو می فرستم. این چند روزه مرتب جلسه داشتم. هم جلسه شغلی؛ هم جلسه عطری!
پی نوشت:
همین الان داشتم عبارت "معروف ترین فروشگاه اینترنتی عطر ایران" رو در گوگل سرچ می کردم دیدم 24 لینک اول متعلق با پاتوقه!
بنده هم شیفته این پیگیری و اشتیاق شما به تکمیل کلکسیون رنگارنگ بهترینها هستم
آقا رضا @دل آهنگ ، عزیز دنبال کارهای بیشتری از تام فورد مثل اکستریم و تام فورد فور من و تام فورد پچولی و تاپ ترینهای نارسیسورودیگرز و روشاس و فارانهایت هم باش
دلم برای اکستریم و پورهیم رودیگرز خیلی تنگ شده
دارم غش میکنم از همین حالا بایه خبری که شاید این روزها از این دوتای آخر براموون بیاری
راستی نرولی پورتوفینیو رو دست کم نگیر ، قرار نبود نو که اومد به بازار ..‌‌.....
باور میکنی تووی این خنکی پاییز باهاش دارم حال میکنم
فعلا بای
مخلص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بنده هم شیفته این پیگیری و اشتیاق شما به تکمیل کلکسیون رنگارنگ بهترینها هستم
آقا رضا @دل آهنگ ، عزیز دنبال کارهای بیشتری از تام فورد مثل اکستریم و تام فورد فور من و تام فورد پچولی و تاپ ترینهای نارسیسورودیگرز و روشاس و فارانهایت هم باش
دلم برای اکستریم و پورهیم رودیگرز خیلی تنگ شده
دارم غش میکنم از همین حالا بایه خبری که شاید این روزها از این دوتای آخر براموون بیاری
راستی نرولی پورتوفینیو رو دست کم نگیر ، قرار نبود نو که اومد به بازار ..‌‌.....
باور میکنی تووی این خنکی پاییز باهاش دارم حال میکنم

فعلا بای
مخلص
درود و روز همگی دوستان به خیر و شادی؛
فردید جان؛ ممنون از لطف و محبتت؛ به روی چشم؛ من مرتب و مکرر عطرهای شرکتهای مختلف رو چک می کنم و اگه در این بین عطری توجهم رو جلب کنه به کلکسیون عطرای پاتوق اضافه می کنم.
نرولی عطر محبوب من بود و هست اما همین طور که نوشتم نسخه Mandarino di Amalfi Tom Ford تکمیل شده نرولی است و الان حدود 48 ساعت بعد دارم رو کاغذ تستر بهار نارنج هم می گیرم. چون که 100 آید 90 هم پیش ماست.

shmp30

Registered User
لایک‌ها
96
سلام دوستان.

امروز بسته من صحیح و سالم و خیلی به موقع رسید و عطر ها رو تحویل گرفتم.
اولین اسانس هایی که تست کردم آنتوس جدید و الهوم لانویت ایوسنلورن بود.

آونتوس رو همون اول که اسپری کردم فکر کردم یه عطر دیگه ای رو اشتباه زدم چون رایحه ش با چیزی که از آونتوس های قبلی یادمه کاملا فرق داره.
خیلی خنک و تلخ شده و نوت اول بوی نسبتا سنگینی شبیه نعنا و رایحه های جنگلی میده و الان بعد از 2 ساعت اسپری هنوز اون بوی نعنا داره منتشر میشه.
بوی نعنا طوری هست که وقتی از نزدیک اسانس رو بو میکنید احساس خنکی در بینی حس میشه (شبیه حس آدامس اکالیپتوس)
قبلا هم در تاپیک نوشته ام که زیاد طرفدار بوهای جنگلی نیستم که متاسفانه این آونتوس خیلی با قبلی تفاوت داره.
به چند نفر که آونتوس قبلی رو خریده بودن هم دادم بو کنن و هیچکدومشون دوست نداشتن.
این اسانس خیلی با کیفیته ولی رایحه مورد علاقه من نیست.
پخش و موندگاری مطلوبه / من با غلظت 50% تهیه کردم.
خیلی دوست دارم نظر بقیه دوستان رو در مورد این اسانس بدونم.

اما الهوم لانویت ایوسنلورن که ادکلن‌ش رو هم دارم (نسخه ادو تویلت) بسیار خوبه.
این اسانس رو با ادکلن ش یکی روی دست راست و یکی روی دست چپ اسپری کردم.
اسانس تقریبا 70-80 درصد شبیه ادکلنش هست و خیلی ها نمیتونن زیاد تفاوتش رو بگن.
بوی اسطوخودوس و هل توی نوت اول واضحه و یه مقدار خیلی کمی شیرینی داره این عطر
برای فصل پاییز و زمستان خیلی مناسبه. حتما پیشنهاد میشه که تست کنید.
من به صورت 50% تهیه کردم و فکر میکنم نسبت خیلی مناسبی هست.
پخش بو این اسانس خیلی بالا نیست (ادکلنش هم همینطوره) و موندگاری بالای 5 ساعت داره.
در کل خیلی راضیم ازش.

بقیه اسانس های جدید رو هم تست میکنم و نظرمو در موردشون میگم.

sata108

Registered User
لایک‌ها
78
با تشکر از اقا رضا عطرهای من رسید. هنوز وقت نکردم تست کنم تا فردا حتما حداقل بلو شنل رو تست میکنم و نظرم رو مینویسم
اما در مورد کاغذ تستها باید بگم تغریبن با هم قاطی شده بوشون.
اما چیزی که من فهمیدم
توسکان به مزاج من سازگار نیست بوی چرمش مشخصه منو یاد این دسکشای چرمی میندازه.چرمش حال بهم زنه
ویتیور تام فوردم زیاد جالب نبود اینم یکم بوی شبیه چرم میده که خیلی بهتر از توسکان هست. یکم برام اشناست.
کرید اونتوس برام جالب نبود. بوی تند و تیزی داره
پشن بد نیست.بوی هلو و شلیل میده و شیرینه.انگار رفتی تره بار
از اینا فقط تغ هرمس بوی جالبی داشت .فکر کنم اون حس ارامش بخشی که میگفتید تا حدودی توش هست
الان نایلنی که همه تسترها توش بود بوی جالبی داره. بیشتر تغ هرمس بعد توسکان بعد پشن.
من نمیدونم دوستان چجوری یباره چندتا عطرو مقایسه میکنن من که قاطی کردم.الان بخاطر بو کردن اینا یه حسی بهم دست .ذهنم خالیه اما درگیر و مشغول.هنگ کردم

خوب در مورد بلو شانل بگم تا یه ساعت اول بوش یکم تلخی و تیزی داره و واسم جالب نبود.اما خوب حالا بعد گذشت یه ساعت حس خاصی ندارم.در کل تا حالا جالب نبوده و یه زمانی (شامپو اوه فور من) داشتم بوی اونو میده.
نظرات کاملا برداشت شخصیه و قبلا گفتم عادت به عطر اودکلن ندارم مخصوصا تند و تیز .قبلا فقط عطر بیک میزدم که میدونید خیلی رقیق و ملایمن و قدرت پخش نداره

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
آونتوس رو همون اول که اسپری کردم فکر کردم یه عطر دیگه ای رو اشتباه زدم چون رایحه ش با چیزی که از آونتوس های قبلی یادمه کاملا فرق داره.
خیلی خنک و تلخ شده و نوت اول بوی نسبتا سنگینی شبیه نعنا و رایحه های جنگلی میده و الان بعد از 2 ساعت اسپری هنوز اون بوی نعنا داره منتشر میشه.
بوی نعنا طوری هست که وقتی از نزدیک اسانس رو بو میکنید احساس خنکی در بینی حس میشه (شبیه حس آدامس اکالیپتوس)
قبلا هم در تاپیک نوشته ام که زیاد طرفدار بوهای جنگلی نیستم که متاسفانه این آونتوس خیلی با قبلی تفاوت داره.
به چند نفر که آونتوس قبلی رو خریده بودن هم دادم بو کنن و هیچکدومشون دوست نداشتن.
این اسانس خیلی با کیفیته ولی رایحه مورد علاقه من نیست.
پخش و موندگاری مطلوبه / من با غلظت 50% تهیه کردم.
خیلی دوست دارم نظر بقیه دوستان رو در مورد این اسانس بدونم.
حسین جان؛ با سپاس از نظرتون؛ با اجازه ی شما به اطلاع دوستان می رسونم که شما کرید قبلی رو خیلی دوست داشتین؛ هم پخشش رو "کاملا" راضی بودین (هر دفعه هم با غلظت 50 درصد تهیه می کردین) هم نوشتین که موندگاری بالای 7 ساعت ازش می گرفتین با همون غلظت.
بله؛ کرید فعلی کاملا متفاوت با کرید قبلی است. در کنار مقایسه این کرید با کرید قبلی (که مایلم شما در کنار مقایسه رایحه ؛ پخش و موندگاریش رو هم بعد پایان تست بنویسین؛ خوشبختانه هر دو هم در غلظت مساوی 50 درصد تهیه شدن) مقایسه ی دیگه ای هم می توان داشت. مقایسه ای که اکثر دوستان آن را انجام می دهند و آن مقایسه اسانس با اصل اودکلن اورجینال کرید اونتوس است. بنده هم مشتاقم نظر سایر دوستان را در خصوص این کرید جدید بخوانم. هم مقایسه اش با کرید قبلی؛ هم مقایسه با اودکلن اصلی! هر دو مقایسه را دوستان انجام می دهند و محبت می کنند برای مان می نویسند.

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستداران عطر

محصولات جدید مبارکه

ادکلن ویاژ رو دارم بقیه رو نه

من امروز توباکووانیل رو تست کردم باهاش ارتباط برقرار نکردم

اولین نفری هم که الور هوم ادیشن بلانچ رو گرفته منم تا برم سراغ تست کمی زمان میبره

یک مقایسه ای بین نرولی و ماندارینو انجام بدید خوبه

ظرفهای شیشه ای هم بیاد عالی میشه

دور از نور بودن ظرفها چقدر اهمیت داره؟
پس بهتر نیست ظرفهای تیره تر انتخاب کرد یا تفاوتی نمیکنه

ممنون از زحماتتون

ادیت

بنظر من پخش بوی ایوسنت لارن لنوید لهوم خوبه
البته منم ادکلنش رو دارم

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با تشکر از اقا رضا عطرهای من رسید. هنوز وقت نکردم تست کنم تا فردا حتما حداقل بلو شنل رو تست میکنم و نظرم رو مینویسم
اما در مورد کاغذ تستها باید بگم تغریبن با هم قاطی شده بوشون.
اما چیزی که من فهمیدم
توسکان به مزاج من سازگار نیست بوی چرمش مشخصه منو یاد این دسکشای چرمی میندازه.چرمش حال بهم زنه
ویتیور تام فوردم زیاد جالب نبود اینم یکم بوی شبیه چرم میده که خیلی بهتر از توسکان هست. یکم برام اشناست.
کرید اونتوس برام جالب نبود. بوی تند و تیزی داره
پشن بد نیست.بوی هلو و شلیل میده و شیرینه.انگار رفتی تره بار
از اینا فقط تغ هرمس بوی جالبی داشت .فکر کنم اون حس ارامش بخشی که میگفتید تا حدودی توش هست
الان نایلنی که همه تسترها توش بود بوی جالبی داره. بیشتر تغ هرمس بعد توسکان بعد پشن.
من نمیدونم دوستان چجوری یباره چندتا عطرو مقایسه میکنن من که قاطی کردم.الان بخاطر بو کردن اینا یه حسی بهم دست .ذهنم خالیه اما درگیر و مشغول.هنگ کردم
خوب در مورد بلو شانل بگم تا یه ساعت اول بوش یکم تلخی و تیزی داره و واسم جالب نبود.اما خوب حالا بعد گذشت یه ساعت حس خاصی ندارم.در کل تا حالا جالب نبوده و یه زمانی (شامپو اوه فور من) داشتم بوی اونو میده.
نظرات کاملا برداشت شخصیه و قبلا گفتم عادت به عطر اودکلن ندارم مخصوصا تند و تیز .قبلا فقط عطر بیک میزدم که میدونید خیلی رقیق و ملایمن و قدرت پخش نداره
دقیقا به همین دلیل به عزیزان بو کردن عطر رو از روی کاغذ تستر توصیه نمی کنم. هم چنین بوییدن چند عطر رو با هم در یک زمان. شما در خصوص 5 عطر که کاغذی آغشته به اون رو بو کردین نظر نوشتین. عطر روی کاغذ دقیقا مثل بدن آدمیزاد بدون روحه!
ممنون که وقت صرف کردین تجربه تون رو برامون نوشتین.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
دور از نور بودن ظرفها چقدر اهمیت داره؟
پس بهتر نیست ظرفهای تیره تر انتخاب کرد یا تفاوتی نمیکنه
کاملا مهمه شهرام عزیز. نور آفتاب که مطلقا نخوره. در خصوص نور معمولی مطمئن نیستم اما برای این که روزه شک دار نگیریم؛ توصیه همیشگی من محل خنک و تاریکه برای نگهداری عطرها. دربشون هم همیشه محکم بسته باشه (به خصوص اگه در pet هست) تا با اکسیژن ترکیب نشه.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
آقا معضل عطر فروشی و عطرفروشهای دروغگو رو یادتونه که! (لینک در پست اول)
یه قسمت جدیدشو می خوام براتون تعریف کنم! دیروز با یکی از دوستان نزدیکم در بازار نخ قرار سفر به اصفهان رو برای بازدید از کارگاه اودکلن سازی آقای "م" هماهنگ کردم. البته یکی دو روز بود که از ایشون عکس از کارگاهش می خواستم و ... آدرس برای رفتن. امروز ظهر تماس گرفت باهام یکساعت هم صحبت کرد و گفت: تو همین چند روز که تهرون بودم؛ برگشتم دیدم شریکم دستگاه اودکلن سازی رو با خودش برداشته و رفته. حالا شما بیا سرمایه گذاری کن دوباره دستگاه بخریم؛ البته دستگاهش رو دقیق نمی دونم چه مشخصاتی باید داشته باشه تا به یکی سفارش بدیم برامون بسازه؛ اما راهشو پیدا می کنم؛ اودکلن سازی سخت نیست؛ اسانس هم از شما؛ من هم قسمت فروش رو بر عهده می گیرم؛ خیلی هم متخصصم تو فروش. روی اعتبار شما هم در بازار تهران خیلی حساب می کنم. برام نفع داره با شما کار کردن.
(پایان نقل قول)
هیچی دیگه! من الان شدیدا شیفته صداقت این آقا شدم دارم شدیدا از آشنایی باهاش احساس خوشبختی می کنم.

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
یه قسمت جدیدشو می خوام براتون تعریف کنم! دیروز با یکی از دوستان نزدیکم در بازار نخ قرار سفر به اصفهان رو برای بازدید از کارگاه اودکلن سازی آقای "م" هماهنگ کردم. البته یکی دو روز بود که از ایشون عکس از کارگاهش می خواستم و ... آدرس برای رفتن. امروز ظهر تماس گرفت باهام یکساعت هم صحبت کرد و گفت: تو همین چند روز که تهرون بودم؛ برگشتم دیدم شریکم دستگاه اودکلن سازی رو با خودش برداشته و رفته. حالا شما بیا سرمایه گذاری کن دوباره دستگاه بخریم؛ البته دستگاهش رو دقیق نمی دونم چه مشخصاتی باید داشته باشه تا به یکی سفارش بدیم برامون بسازه؛ اما راهشو پیدا می کنم؛ اودکلن سازی سخت نیست؛ اسانس هم از شما؛ من هم قسمت فروش رو بر عهده می گیرم؛ خیلی هم متخصصم تو فروش. روی اعتبار شما هم در بازار تهران خیلی حساب می کنم. برام نفع داره با شما کار کردن.
(پایان نقل قول)
هیچی دیگه! من الان شدیدا شیفته صداقت این آقا شدم دارم شدیدا از آشنایی باهاش احساس خوشبختی می کنم.
یعنی رضا از وقتی نوشته ات رو خوندم دارم میخندم. :) من نمیدونم این جماعت چه حسابی روی ادم میکنن! واقعا وقاحت هم حد داره اخه...

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
(پایان نقل قول)

[emoji50][emoji47][emoji51][emoji52]

Sent from my iPad using Tapatalk

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
یعنی رضا از وقتی نوشته ات رو خوندم دارم میخندم. :) من نمیدونم این جماعت چه حسابی روی ادم میکنن! واقعا وقاحت هم حد داره اخه...
خب مساله دقیقا اینه که به نظرم "وقاحت" حد نداره.
از دوستان کسی roger & gallet از open رو تست کرده؟ پخش بوش فوق العاده است. سمپلی حدود 1.5 گرم داشتم ازش؛ حدود 5 گرم فیکساتور بهش اضافه کردم یک پاف زدم کل اتاقم رو پر کرد عطرش. گرم و تلخه. کپی برابر اصل اودکلن open هست که در دهه هفتاد خیلی رو بورس بود.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
الان تو فرگرانتیکا سرچ کردم دیدم ظاهرا اینم ری فرموله شده. منتهی اسانسی که دست منه دقیقا همون اودکلنیه که اون موقع داشتم. اول جوونیم! به درد کسانی می خوره که بوی کلاسیک تلخ می پسندن.
Can any one suggest another perfume like "Open" with similar fragrance and more intensity (long lasting)?

The present "Open" is not quite similar to what it used to be back in 2004-2005. That was really long-lasting. The present production by Roger and Gallet seems to wear out within 1-2 hr. Though the box says "Made in France".

haven't they produced a perfume with similar fragrance & considerable longevity?
nd.5973.jpg

احتمال میدم شهرام که سنش از باقی دوستان بیشتره اینو داشته یا هنوزم داره. دوستان جوون تر رو (احتمالا جز بهرام که پدرشون هم اهل اودکلن هستن) زیاد مطمئن نیستم.
میگم بو با خاطره خیلی سر و کار داره ... خیلی با این رایحه خاطره دارم. حتی یک بار برای دوستی کادو گرفتم این عطر رو.
راستی شهرام جان من مقایسه نرولی و ماندارینو رو نوشتم صبح و هم چنین دیشب. (در مورد اسانس دارم حرف میزنم!) اولی در دل دومیه. به عبارت دیگه دومی؛ تکمیل شده ی نرولیه.

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
الان تو فرگرانتیکا سرچ کردم دیدم ظاهرا اینم ری فرموله شده. منتهی اسانسی که دست منه دقیقا همون اودکلنیه که اون موقع داشتم. اول جوونیم! به درد کسانی می خوره که بوی کلاسیک تلخ می پسندن.
Can any one suggest another perfume like "Open" with similar fragrance and more intensity (long lasting)?

The present "Open" is not quite similar to what it used to be back in 2004-2005. That was really long-lasting. The present production by Roger and Gallet seems to wear out within 1-2 hr. Though the box says "Made in France".

haven't they produced a perfume with similar fragrance & considerable longevity?
nd.5973.jpg

احتمال میدم شهرام که سنش از باقی دوستان بیشتره اینو داشته یا هنوزم داره. دوستان جوون تر رو (احتمالا جز بهرام که پدرشون هم اهل اودکلن هستن) زیاد مطمئن نیستم.
میگم بو با خاطره خیلی سر و کار داره ... خیلی با این رایحه خاطره دارم. حتی یک بار برای دوستی کادو گرفتم این عطر رو.
راستی شهرام جان من مقایسه نرولی و ماندارینو رو نوشتم صبح و هم چنین دیشب. (در مورد اسانس دارم حرف میزنم!) اولی در دل دومیه. به عبارت دیگه دومی؛ تکمیل شده ی نرولیه.
اتفاقا پدرم اودکلن اوپن رو داشت و یه دونه کوچیکش ( مینیاتوری) هم برای من خریده بود. عاشق بوش بودم اونزمان، اتفاقا چندوقت پیش شیشه این و " گودلایف" رو تو وسایلم پیدا کردم. کلی خاطره برام زنده شد. رضا اگر میتونی یه آمار هم از اسانس "گودلایف دیویدوف" بگیر یادمه بوی عالی داشت ولی متاسفانه شرکت دیویدوف تولیدش رو متوقف کرده. :-(

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
خب مساله دقیقا اینه که به نظرم "وقاحت" حد نداره.
از دوستان کسی roger & gallet از open رو تست کرده؟ پخش بوش فوق العاده است. سمپلی حدود 1.5 گرم داشتم ازش؛ حدود 5 گرم فیکساتور بهش اضافه کردم یک پاف زدم کل اتاقم رو پر کرد عطرش. گرم و تلخه. کپی برابر اصل اودکلن open هست که در دهه هفتاد خیلی رو بورس بود.
سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستداران عطر

رضا جان یک 100 میل دارم که 20 میل تهش مونده
یک 50 میل هم زاپاس دارم هنوز آکبنده

ولی عقیده شخصی من اینه الان فروش نمیکنه

چندی پیش وان من شو رو دیدم خودم خجالت کشیدم به خودم میزدم

انگار بعضی عطرها تاریخ مصرف دارن

البته تمامی سخنان عقیده شخصیه و ممکنه کاملا غلط باشه

ارادتمندم

ادیت

پس واجب شد نسخه تکمیلی نرولی تهیه بشه

اواسط هفته بعد 10 روزی نیستم اگر عمری بود مزاحم میشم

فردا اگر فرصت کنم یک تست حداقل از الور هوم ادیشن بلانچ بکنم

فقط پتش خوبیش به اینه با فیکساتوره و نیاز به دخالت من نداره برای ترکیب

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
اتفاقا پدرم اودکلن اوپن رو داشت و یه دونه کوچیکش ( مینیاتوری) هم برای من خریده بود. عاشق بوش بودم اونزمان، اتفاقا چندوقت پیش شیشه این و " گودلایف" رو تو وسایلم پیدا کردم. کلی خاطره برام زنده شد. رضا اگر میتونی یه آمار هم از اسانس "گودلایف دیویدوف" بگیر یادمه بوی عالی داشت ولی متاسفانه شرکت دیویدوف تولیدش رو متوقف کرده. :-(
دوشنبه عصر جایی بودم ؛ اسانس اودکلن چارلی رو داشتن. حرف دهه 60 شد و اودکلنهای معروف اون موقع. میزبانم سه تا اسانس آورد گفت مال اودکلنهای قدیمیه بو کن ببین یادته؟ از اون سه تا یکیش گود لایف بود (اسم دوتای دیگش تو ذهنم نیست) و البته بهش گفتم اصلا یادم نمیاد اینو.
انگار بعضی عطرها تاریخ مصرف دارن
بستگی داره عطر رو برای دل خودت بزنی یا بقیه؟ با احترام به نظر شما؛ نظر من به بهرام نزدیک تره! اگه عطری می تونه کلی احساس و خاطره ی خوب رو (حتی بدون جزییات؛ مثلا اگه متعلق به دوران کودکی باشه) زنده کنه؛ دلیلی نداره ازش استفاده نکنیم. همون طور که با تفکیک جنسیتی عطرها مخالفم و میگم زنانه مردانه کردن عطرها فاقد کمترین اعتباره و صرفا جنبه فرهنگی داره به همون اندازه با دسته بندی تاریخی عطرها مخالفم. بوی خوش؛ رایحه لذت بخش؛ عزیزه و همیشه قابل استفاده. ته تهش یکی می خواد با زیر پا گذاشتن حریم خصوصیت (سلیقه ی افراد جزو حریم خصوصی شونه) بهت بگه عطری که زدی زنانه است یا قدیمیه. خب بگه. چه اهمیت داره؟

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام مجدد

منم تا حدی موافقم با حرفهات

اما الان محاله که وان من شو حتی مجانی به خودم بزنم

اپن رو تنها ادکلنی بود که اینهمه ازش کم شده تازه همون زمان عطرش رو هم پیدا کردم و خریدم تو ظرف اسپری دار شیشه ای هنوزم دارمش

بهرحال اینو هممون قبول داریم که تو انتخاب رایحه هرکسی علایقی داره

و خیلی وقتها فیدبک مثبت از دیگران تو انتخاب شما اهمیت به سزایی داره بجز مواردی که هیچ ارتباطی باهاش برقرار نمیکنی

رفته بودیم با پسرم ادکلن بخره رفت کرید وتیور برداشت
حالا اینم قبول دارم که شامه من افتضاحه
اما بنظر من رسید ادکلنش بوی خیار میده

هر چی گفت حاضر نشدم اونهمه پول بابتش بدم

حالا که پاتوق کرید وتیور آورده شاید اینم کمی بگیرم هرچند ایشون رو تا الان نتونستم به سمت عطر تشویق کنم

حتی بار دوم 100 گرم محبوب ایشون اونتوس رو خریدم حتی نگاهش هم نکرد

میدونید ادکلنش تا 500 سی سی تو خارج موجوده
فکر کنم یک دورخیز برای اون برداشته:eek:

Last edited:
بالا