برگزیده های پرشین تولز

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
بابا تو کشتی مارو بیا برو جونه خودت لفت بده از پی تی [emoji16] [emoji16] [emoji16] [emoji16] [emoji16]

Sent from my LG-F320K using Tapatalk

خخخخخ انقد که شوما سرت تو کاره ملته ؛ ملت اگه سرشون به کاره خودشون بود الان آلمان بودیم :general107::general304:

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
سلام کسی تا حالا با روحانی مهندسی نرم ۲ داشته؟امتحانش چطوره؟می دونم سخت میگیره اما می خام بدونم دقیقا از چی سوال میده از جزوه تعریفی میده یا بیشتر دنبال سیستم پیاده کردنه یک ترم آخری را از نگرانی نجات دهید:(

دوستم باهاش داشت افتاد فردی بود که ریز به ریز جزورو میخوند یه سریا میفتن یه سریا پاس میشن .
میگفت سخت بود مطمینن تعریفی میده یه چندتا بعد سراغ پیاده کردن میره ... وقتی باهاش برداشتی حالا باید همه جوانبشو پوشش بدی ... یهوییه :general304:
اگه بد دادی بهش بگو ترم اخریو اینا ... اگه واقعا ترم اخری

afsane_s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستم باهاش داشت افتاد فردی بود که ریز به ریز جزورو میخوند یه سریا میفتن یه سریا پاس میشن .
میگفت سخت بود مطمینن تعریفی میده یه چندتا بعد سراغ پیاده کردن میره ... وقتی باهاش برداشتی حالا باید همه جوانبشو پوشش بدی ... یهوییه :general304:
اگه بد دادی بهش بگو ترم اخریو اینا ... اگه واقعا ترم اخری
واقعا ترم آخرم:Dبراش میشه ته برگه نوشت ؟یا از ایناست که بدش میاد؟

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
واقعا ترم آخرم:Dبراش میشه ته برگه نوشت ؟یا از ایناست که بدش میاد؟

وقتی که میدونه ارشد قبولم و فرصتی نیست که دوباره امتحان بدم و اگه بیفتم سربازم و با این حال میندازه انتظار داری با ته نامه نمره بده؟
تمام بچه های معرفی به استاد رو این تابستون انداخت و جلوی منشی هم خیلی شیک و مجلسی گفت همه رو انداختم :|

در مورد سوالا. هم تعریفی داره هم رسم دیاگرام
تعریفی از هرجایی ممکنه بگه مثلا پیام ها، شی یا معماری سه لایه جاوا. اضافه بنویسی نمره نمیده و اگر هم سعی کنی همه چیو به هم بچسبونی که یه نمره ای توش بگیری بازم نمره نمیده.
رسم دیاگرام هم میگه مثلا رابطه دیوار با اتاق، یا رابطه ماشین با چرخاش یا خیلی راحت بگیره میگه مورد کاری کتاب خونه رو بکشین.
خونده باشی همرو میتونی جواب بدی ولی موقع تصحیح کردن به کوچکترین ایرادی گیر میده.
خارج از چهار چوب مطالب سر کلاس نمیگه. جزوه کامل بچه ها رو بگیری خوبه.
راستی اگه میخواهی نمره بگیری سعی کن موقع تصحیح ورفه بالا سرش باشی. چشمم نمیبینه، عینکم نمیزنه و ااینکه حال صحیح کردن هم نداره :|

Khanoom Samira

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ، منم دانشجوی تهران جنوبم رشته نرم افزار ورودی 92 ، خوب شد تو این سایت عضو شدم.
یه 2 تا سوال داشتم :
من مدار منطقی با استاد لطفعلی شمیرانی دارم ، استاد لطفعلی چجوری نمره میدن ؟ امتحانشون چجوریه؟
یه سوال دیگه هم که داشتم اینه که من الان این ترم تمامی واحدامو پاس کنم میشم حدود 75 واحد ، این درسای اختیاری که زده چجوری هستند ؟ از اختیاری منظورشون چی هست ؟ از چه ترم یا واحدی به بعد میتونیم برشون داریم ؟ همه اونایی که تو جدول هست ارائه میشه ما باید اون تعدادی که گفتن از این واحدا پاس کنیم ؟ یا یه بار فکر کنم شنیدم فقط یه سری از اون درسای چارت رو ارائه میکنن !

NOR-1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام عذر میخوام اینجا کسی هست که کاردانی به کارشناسی رشته عمران اجرایی تهران جنوب باشه ؟

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

NOR-1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
کسی اطلاع داره شهریه رشته عمران اجرایی برای ثبت نام بدون ازمون چنده؟

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
سلام ، منم دانشجوی تهران جنوبم رشته نرم افزار ورودی 92 ، خوب شد تو این سایت عضو شدم.
یه 2 تا سوال داشتم :
من مدار منطقی با استاد لطفعلی شمیرانی دارم ، استاد لطفعلی چجوری نمره میدن ؟ امتحانشون چجوریه؟
یه سوال دیگه هم که داشتم اینه که من الان این ترم تمامی واحدامو پاس کنم میشم حدود 75 واحد ، این درسای اختیاری که زده چجوری هستند ؟ از اختیاری منظورشون چی هست ؟ از چه ترم یا واحدی به بعد میتونیم برشون داریم ؟ همه اونایی که تو جدول هست ارائه میشه ما باید اون تعدادی که گفتن از این واحدا پاس کنیم ؟ یا یه بار فکر کنم شنیدم فقط یه سری از اون درسای چارت رو ارائه میکنن !
یادش بخیر پی تی و انتخاب واحد و استادا. مام فارغ التحصیل شدیم. این چند ماهه دلم تنگ شده نه واسه استادا واسه بچه ها یادش بخیر چقدر فان داشتیم:D. و اما جواب سوال بالا: لطفعلی نداشتم ولی خیلی از دوستام داشتن. درسای مختلف هم داشتن. کلن اکیه . خوب نمره میده .آمار پاسی بالاست. کلن جزو اساتید نمره بیار و خوب محسوب میشه. و اما درس اختیاری. شما در طول دوره تحصیل باید یه تعداد واحد اختیاری رو حتمااااا پاس کنی مثلا مجموعا 15 واحد . دقیقش توی چارت هست. حالا فرض می کنیم کل اختیاری های ارائه شده این ترم 20 واحده. شما باید بین اون اختیاری هایی که توی اون ترم ارائه شدن(مثلا 20 تا) و پیش نیازشون رو پاس کردی انتخاب کنی. بعدشم انتخاب و گرفتن درس توی انتخاب واحد بصورت عادی . نیازی نیست همرو یه جا بگیری مثلا ترمی 6 واحد اختیاری بگیر. دیگه باقی قوانین بجز چیزای خاص کاملا شبیه گرفتن یه درس عادیه. ینی نمره همونجوری حساب میشه، امتحان و سایر چیزا هم عادیه. در ضمن همش ارائه نمیشه هر ترم . مثلا کلن 5تا درس لازم باشه بگیری 7-8 تا ارائه میشه معمولا . از ترم 1 تا ترم اخر می تونی بگیری ولی باید پیش نیازی که توی چارت برات زده رو پاس کرده باشی. اونایی که شنیدی قانون داره زیر تعداد واحد خاصی نباید بگیری درسای دیگه ایه. (کاراموزی و پروژه) .

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
یه موقعی این تاپیک تهران توجوب چقدر در صفحه اول وول میخورد
پیر شدیم رفت

MY EDU

Registered User
لایک‌ها
56
سلام؛ این سئوال یکی از دوستامه که گفت بپرسم:

" مدار الکتریکی 1 از 90 تا 94 کسی سوالاشو با جواب داره؟ ممنون میشم

و اینکه امتحان مدار چجوریه؟ "

از خودش نقل قول کردم؛ تشکر:D

hesipesi

Registered User
لایک‌ها
41
سلام
بچه ها حامد کرمي براي معادلات نمره ميده?
کسي ميدونه?

dante h3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام خدمت دوستان.
من سه ترم انتخاب واحد کردم و رفتم دانشگاه و دو ترم هم هست بدون مرخصی گرفتن پیچوندم.
الان میخوام کلا انصراف بدم و قید دانشگاه رو بزنم.

سوالی که از دوستان دارم اینه که با توجه به شرایط باید چقدر برای انصراف دادن پول خرج کنم !؟ :general208:
اینا هرکاری میخوای کنی میفرستنت امور مالی! خواستم قبل اینکه اقدامی کنم از بچه هایی که آمار دارن بپرسم.

بعد اگه کلا پیگیر نشم و رسما انصراف ندم چطور میشه؟

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
اینکه اگه بیخیال شی نری رو نمیدونم. ولی اگه بخوای بری انصراف بدی شهریه ثابت این 2ترمی که نبودی رو ازت میگیرن.

dante h3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
ممنون از پاسخ.
دوستان اگه کسی اطلاعات بیشتری داره بهم پیام خصوصی کنه یا داخل تاپیک مطرح کنه.

accio

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی اگه میخواهی نمره بگیری سعی کن موقع تصحیح ورفه بالا سرش باشی. چشمم نمیبینه، عینکم نمیزنه و ااینکه حال صحیح کردن هم نداره :|

چطوری موقع تصحیح ورقه بالا سرش باشیم آخه؟ اصن کی قراره صحیح کنه؟کجا؟ :eek:

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38
سلام

این اساتیدو میشناسید؟

محسن اسد
سیاوش اسحقی
مسعود شیرویی
سبحان صوفی

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

NOR-1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام دوستان من خونم هفت تیر هست میخواستم راهنماییم کنین بهترین مسیر به دانشگاه با مترو یا تاکسی یا اتوبوس کدوم هست مرسی

MY EDU

Registered User
لایک‌ها
56
سلام دوستان من خونم هفت تیر هست میخواستم راهنماییم کنین بهترین مسیر به دانشگاه با مترو یا تاکسی یا اتوبوس کدوم هست مرسی

شما 7 تیر مترو سوار میشی به سمت کهریزک؛ بعد 2 تا ایستگاه بعدش میرسی یه ایستگاه دروازه دولت؛ اونجا پیاده میشی و خط مترو شهید کلاهدوز رو سوار میشی؛ بعد 2 تا ایستگاه دیگه میرسی به ایستگاه میدان شهدا؛ اونجا ویاده میشی و سوار اتوبوس میشی 30 دقیقه بعدش میرسی دقیقا جلوی در دانشگاه.
یا میتونی تو دروازه دولت خط عوض نکنی و تو امام ***** پیاده شی و خط به سمت بهارستانو سوار شی؛ تو بهارستان پیاده میشی؛ وقتی پیاده شدی دقیقا جلو مترو خط تاکسی به سمت دانشگاه هست که 1800 میگیره و تا سال بعد میشه 2000 تومن؛ 200 - 300 متر جلو مترو هم خط اتوبوس هست که 40 دقیقه بعدش دقیقا جلو در دانشگاه پیادت میکنه.

پ.ن: اتوبوسی که میدون شهدا سوار میشی همونیه که از بهارستان راه افتاده :D

بالا