برگزیده های پرشین تولز

...بازاریابی شبکه ای ...

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
file0045512585.gif
تو یه جلسه ای شرکت کردم دقیقا مو به مو همین حرفا رو زد !! یا خودتون اونجا سخن ران بودید ! یا کلا این شستو مغزی شرکت بادران همین جملات کلیشه ای رو داره !!

طرف ماهی 162 میلیون درامد داره ! اون وقت هیچ جا دیده نشده !؟

کلاس اول دبستان هم همه معلما بابا اب داد و نان داد درس میدن، این یعنی شستشو مغزی میدن ؟! یه چیزی بگو بگنجه مهندس ... اگه چیزی غیر از اینی که من میگم هست شما بیا بگو روشن مون کن و از گمراهی نجات مون بده

این که شما عرضه ش رو نداشتید یا به هر دلیلی نتونستید این کار رو شروع کنید، دلیل نمیشه این کار پول نده، عکس رو هم که با مدرک براتون گذاشتم، هضمش براتون سخته ؟! می دونم سخته، می دونید چرا ؟! چون یکی تونست، یکی نتونس

taghi.karimi

Registered User
لایک‌ها
246
کلاس اول دبستان هم همه معلما بابا اب داد و نان داد درس میدن، این یعنی شستشو مغزی میدن ؟! یه چیزی بگو بگنجه مهندس ... اگه چیزی غیر از اینی که من میگم هست شما بیا بگو روشن مون کن و از گمراهی نجات مون بده

این که شما عرضه ش رو نداشتید یا به هر دلیلی نتونستید این کار رو شروع کنید، دلیل نمیشه این کار پول نده، عکس رو هم که با مدرک براتون گذاشتم، هضمش براتون سخته ؟! می دونم سخته، می دونید چرا ؟! چون یکی تونست، یکی نتونس

دوست عزیز شما مشخص هست که اعتبار این شرکت ها رو به مجوز داشتنشون میدونید بله ؟
مثال میزنم
اگر فردا بلند شدید و این شرکت و سر دسته هاش نبودن شما دستتون به کجا بنده ؟
شما قضیه ورمی کمپوست که تو ایران رگ و ریشه دووند رو اطلاع دارید ؟ میدونید گردش مالی این مجموعه چند میلیارد بود و با چه حجمی افزایش یافت ؟
میدونید که چه حجم سودی میداد اون هم نه یک روز و نه دو روز چندسال و نه به یک نفر و نه دو نفر صدها هزار نفر.

به هر حال کسی که رفته و قاطی این مجموعه ها شده نمیخواد و نمیتونه بگه بده و بیاد بیرون.

اون کسایی هم که میگید فلانی ماهی انقدر پورسانت داره میگیره و نشون دیگران میدن و شما میبینید،اگر ایشون نبود و اون مبالغ رو نمیگفت شما که ظاهرا فهمیده هستید بر چه اساسی قبول میکردید ؟بلاخره این همه پول باید به عده ای برسه تا شور برای زیر دست ها ایجاد کنه.
اینکه از یک کتاب چندتا پاراگراف رو یاد گرفتید و اون ها رو تکرار میکنید کمکی به افراد اینجا نمیکنه،شما خودتون رو قرق میکنید

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
بازاریابی شبکه ای زنجیره ای کلا برای کلاهبرداریه شک نکنید.این حرفا همش آموزشهای شرکتهای هرمی یا هر بازاریابی شبکه ای که همش روانشناسیه فقط برای کلاهبرداری و مخ زنیه. بخدا باور نکنید. بیچاره میشید بخدا. اعتماد نکنید

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
بازاریابی شبکه ای زنجیره ای کلا برای کلاهبرداریه شک نکنید.این حرفا همش آموزشهای شرکتهای هرمی یا هر بازاریابی شبکه ای که همش روانشناسیه فقط برای کلاهبرداری و مخ زنیه. بخدا باور نکنید. بیچاره میشید بخدا. اعتماد نکنید.

تموم آموزشها مثل 8سنگ بنای موفقیت . سی دی 3 جو فابرگاس .دلایل شکست جو فابرگاس . کتابهای مدیریت مثل مدیر یک دقیقه ای برایان تریسی . قورباغه ات را قورت بده و هر کتاب دیگه اینها فقط برای روحیه دادن و برای پیشبرد اهداف خودشون و کلاهبرداری خودشونه به هیچ وجه دلشون برای ما قشر ضعیف که چطور و با چه دل خونی پول بدست میاریم نیستند و فقط فکر خودشونند . فکر درآمد خودشون که فقط قصد کلاهبرداری و خوردن حق پدرامونه یا پول زحمت کشیده ماست . پول حلاله که با دقل بازی از ما میکشند و هدرش بدن.

کمی بفکر بیاید و فکر پدر و مادرتان باشید و زندگی و عمرتان باشید . بجای وقت طلف کردن برید حرفه ای یاد بگیرید و کسب روزی حلال کنید . درس بخونید و مدرک بگیرید .

موفق باشید

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
بازاریابی شبکه ای همه چه خارجی و چه ایرانی همه مدیران ارشد روزی در نت ورک گلدکوئیست بودند و امروز جدا شوند و خودشون این سبک رو پیاده کردند . سبک ژنولژی هرمی باینری از شرکت گلد کوئیست گرفته شد .

بیخیالش بشید و برید سراغ کارهای دیگه

kingPresident

Registered User
لایک‌ها
1,324
چرت ترین کار دنیاس
تمام کسائیم که تعریف کردن ازین شرکتا به خصوص بادران تو توهم خاصی هستند و میگن 200 میلیون درامد داریم ولی بری کارتشو ببینی 300 هزار تومنم نیست و تو وهم بدست آوردن پول میلیاردی ان و با افکار مزخرفی که تو کلشون فرو کردن دارن زندگی میکنن
لطفا کسی منو منشن نکنه نقل قولم نکنه
من لیدری شده بودم که 980 نفر زیر مجموعه یه دستم بودن 830 نفرم زیر مجموعه یه دست دیگم !
از موقعیم که دفتر کریم خان بود بعد رفت ستار خان بعد پلمپ شد بعد باز رفت کرج بعد یه سری خورده ویزیتور تو این پارکای اطراف خیابون ویلا و کریم خان پلاس بودن ، تو بادران بودم
تهش هیچی هیچی نداره
فقط باید جنسای آشغال بردن فیک بی یو تی رو بچپونی تو پاچه مردم همین !
ادکلان و کمربند 15 تومنی رو باید فرو کنی 250-300 !
خدافظ شما

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
ببینید دوستان عزیز من اگه با شما صحبت میکنم دلیل بر طرفدار نتورک بودنم نیست! من به هیچ عنوان آدمی نیستم که یک دنده باشم و به اصطلاح با حرف ها و کلاس های بازاریابی شبکه ای خام بشم و بگم الا و ولا اینا درست میگن! من سعی میکنم راجع ب چیزی ک میشنوم تحقیق کنم و با فکر باز تصمیم میگیرم. نه اینکه یه نفر بگه برو بگم چشم و یکی دیگه بگه نرو بازم بگم چشم. اون هم ک گفتم یک سال بعد نتیجه میده با اونکه گفتم دوستم 6 ماهه به درآمد 2 میلیونی رسیده تناقض نیست! تو نتورک اگه معمولی و یواش یواش کارکنی یواش یواش هم به نتیجه میرسی ولی اگه مث دوست من با تمام قوا و علاقه با درک درست از کارت کارکنی خیلی زودتر جلو میفتی
دوستم و پسر خالم و فلان و فلان را ول کنید شما درآمدتون چقدره ؟

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
بنده با این کار موافقم، در واقع می تونم بگم عاشقشم، اینجا با کسایی که دوسشون داری هر روز در ارتباطی، با دوستات ! با دوستات رُشد می کنی ! این کار خستگی نداره ... چون من رو به چالش هایی دعوت کرده که تا قبلا تو زندگی انجامش نداده بودم و جرئت انجام دادنشون رو نداشتم
نتورک جنگ با " خودت " هست ! اگه بتونی خودِ قبل از نتورکت رو شکست بدی می بری
راهنمایی من رو می خوای ؟ یا واردِ این کار نشو، یا اگه وارد شدی با 100 وارد شو ! 0 با 99 فرقی نداره
تو نتورک یا 0 ی یا 100

اینکه می فرمایید چرا TV نشون نمیده اینارو خیلی ساده بگم با توجه به این که خودم شخصا از نزدیک هم لیدرهای پورسانت بگیر رو بارها دیدم به جرئت میگم اصلا وقتش رو ندارن که بخوان درگیر حاشیه باشن
به عنوان مثال همین اقای بهرامی یک رستوران اختصاصی برای تیمش که " ویژن تیک " نام داره زدن در تهران
آدرسش :
سعادت اباد پل مديريت بعد از علامه جنوبي لاين كندرو پلاك ١٧ رستوران ويژن تيك
روز افتتاحیه رستوران هم 60 هزار نفر مجموعه شُ دعوت کرد به رستوران و هر شخصی اون روز رایگان می تونست غذا بخوره تو رستوران ...

من درست متوجه نشدم، شما فکر می کنید همچین درامدی غیرممکن هست ؟!

پس اینطوری که شما میگید یکی مثل حسین ثابت بیکاره که ازش مصاحبه پخش میشه ولی این آقا از حسین ثابت ثروتمند تره و وقتشو نداره یا مثلا بیل گیتس کلان بی کاره که مصاحبه میکنه ..این حرف غیر قابل باوره که چون سرش شلوغه ازش هیچ مصاحبه ای نیست حتی یکدونه دیگه هرچقدرم سرش شلوغ باشه از بیل گیتس که بیشتر شلوغ نیست جز اینکه بگید از بیل گیتس درآمدش بیشتره و مشغله کاریش بیشتره .شما یه سرچ بزنید بیل گیتس صدها فایل ویدئویی و مصاحبه ازش وجود داره چون ثروتمند واقعیه ولی ایشون عجیب نیست که مصاحبه ای ازشون نیست؟

جز اینکه هی منت دوست و فامیل و آشنا بکشی که بیا زیر مجموعه من شو چه چالشی داشتید؟

Last edited:

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
رابرت کیوساکی میگه پدرپولدارم مدام حرفایی رو بهم میزده که اهل ریسک باشم و از این مسایل! پدر بی پولم میگفته دنبال شغل ثابت کارمندی باش! رابرت میگه بارها گیج میشدم که کدوم راهو انتخاب کنم پدر بی پولم یک تحصیل کرده و رییس آموزش و پرورش بود و پدر پولدارم که سواد نداشت و هنوز پولدار نشده بود... شما بودین به حرف کدوم یکی توجه میکردین؟ از یک طرف هم رابرت قلبا میخواست که پولدار بشه! دوستان وقتی از کسی حرفی رو میشنوین دنبال مصداق ظاهری نباشید خودتون بسنجید که چطور میتونید به چیزی که میخواید برسید. من هم فرد پولداری نیستم که اینجوری صحبت میکنم. ولی میدونم که حتما در آینده پولدار میشم. چون با تمام وجودم میخوام و تلاش میکنم. و میتونه این حرفم برای شما یه تلنگر باشه! من این صحبتم رو توی موضوع کارمند بانک در پاسخ به یک دوست نوشتم. فک کردم شاید اینجا هم بی ربط نباشه

اون میشه قانون جذب ولی چه ربطی به بازاریابی شبکه ای داره

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
بازاریابی شبکه ای چرا میره دنبال کسایی که بیکارن هستند ؟؟ من تاحالا چند موردی که دیدم دنبال بازاریابی شبکه ای رفتند همشون جوونای بیکار بودن که مدرک گرفتن و دنبال کار هستن.

فکرشو بکنید روش جذب جالبه یه جوون که لنگ 10 هزار تومان پوله مدرکشو گرفته کاری نداره و اعصابش خورده یهو بیان بگن ما یه شغل داریم و بهت یاد میدیم که ماهی 700 میلون درآمد بهت میده خب ماها هم باشیم میگیم چه عالی میرم تو شغله درآمدم از همه ثروتمندای ایرانی تو 2 دو سال بیشتر میشه پس جذب میشه

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
پس اینطوری که شما میگید یکی مثل حسین ثابت بیکاره که ازش مصاحبه پخش میشه ولی این آقا از حسین ثابت ثروتمند تره و وقتشو نداره یا مثلا بیل گیتس کلان بی کاره که مصاحبه میکنه ..این حرف غیر قابل باوره که چون سرش شلوغه ازش هیچ مصاحبه ای نیست حتی یکدونه دیگه هرچقدرم سرش شلوغ باشه از بیل گیتس که بیشتر شلوغ نیست جز اینکه بگید از بیل گیتس درآمدش بیشتره و مشغله کاریش بیشتره .شما یه سرچ بزنید بیل گیتس صدها فایل ویدئویی و مصاحبه ازش وجود داره چون ثروتمند واقعیه ولی ایشون عجیب نیست که مصاحبه ای ازشون نیست؟

جز اینکه هی منت دوست و فامیل و آشنا بکشی که بیا زیر مجموعه من شو چه چالشی داشتید؟

مهندس، دنبال چی هستی ؟! اومدی میگی بازاریابی شبکه ای پول میده ؟! بهت میگم پول میده، از همون محمدرضا بهرامی بگیر تا لیدر خودم که 3 ماه پیش گرفت 5 تومن !

photo_2016-03-07_09-39-51.jpg

ماهِ قبلی همین لیدر، آقای مسعود جنتی گرفت 10 تومن
عزیزِ من داره پول میده، از 200 هزار تومن بگیر، تا 164 میلیون ! هرکی بسته به تلاشی که تو این سیستم داشته داره پورسانت میگیره

شما نمی خوای باور کنی ؟! باور نکن .... سخته باورش ؟ معلومه که سخته
کدوم کاری میاد بهت میگه من قابلیت این رو دارم که 1-2 ساله تو رو به همچین درامدی برسونم ؟! معلومه، هیچ کاری
فقط تصاعدِ که این قدرت رو داره
من قبلا هم تو بقیه تاپیک های مربوط گفتم، نتورک برا همه س ولی همه برا نتورک نیستن
n تا ادم دیدم اومدن نتورک و موفق نشدن، خیلی عذر می خوام، هرکی گفته که " هرکی " بیاد تو این سیستم 2 ساله زندگیش عوض میشه و همه می تونن خیلی گُ*ه خورده ! چون 80% اینجا ول می کنن میرن ! شایدم بیشتر ! کاری که می خواد تو این بازه زمانی راهِ 30 سالَرو برات هموار کنه تو همون 2 سال اندازه 30 سال بهت فشار میاره

شما باور کنی یا باور نکنی، خوشت بیاد یا خوشت نیاد، می تونی تخریبش کنی، می تونی کسایی که داخلش هستن رو مسخره کنی، می تونی هرکاری که دوست داری انجام بدی، مهم نیست، این کار داره پول میده، خوبم میده ! ولی زود نمیده ...

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
دوست عزیز شما مشخص هست که اعتبار این شرکت ها رو به مجوز داشتنشون میدونید بله ؟
مثال میزنم
اگر فردا بلند شدید و این شرکت و سر دسته هاش نبودن شما دستتون به کجا بنده ؟
شما قضیه ورمی کمپوست که تو ایران رگ و ریشه دووند رو اطلاع دارید ؟ میدونید گردش مالی این مجموعه چند میلیارد بود و با چه حجمی افزایش یافت ؟
میدونید که چه حجم سودی میداد اون هم نه یک روز و نه دو روز چندسال و نه به یک نفر و نه دو نفر صدها هزار نفر.

به هر حال کسی که رفته و قاطی این مجموعه ها شده نمیخواد و نمیتونه بگه بده و بیاد بیرون.

اون کسایی هم که میگید فلانی ماهی انقدر پورسانت داره میگیره و نشون دیگران میدن و شما میبینید،اگر ایشون نبود و اون مبالغ رو نمیگفت شما که ظاهرا فهمیده هستید بر چه اساسی قبول میکردید ؟بلاخره این همه پول باید به عده ای برسه تا شور برای زیر دست ها ایجاد کنه.
اینکه از یک کتاب چندتا پاراگراف رو یاد گرفتید و اون ها رو تکرار میکنید کمکی به افراد اینجا نمیکنه،شما خودتون رو قرق میکنید

:general404::general304::general304::general304::general304:
این یه دونه نظر آخرتِ فان بود، شما فکر کن یروز پاشی ببینی این شرکت و بقیه نیستند ؟! فیلم هندیه مگه مهندس ؟! :general304::general304::general304: مثه اینه شما مثلا کارمند یه اداره باشید بگی شما فکر کن یروز پاشی ببینی اداره ت آتیش گرفته ! خدایی فک هم می کنید وقتی این سخنان گرانبها رو می زنید ؟!
وقتی اطلاعاتی ندارید، نیازی نیست بیاید تو فضای عمومی جار بزنید تا بقیه سطح فکری تون رو ببینند
شرکت های بازاریابی شبکه ای که از سال 1390 مجوز گرفتند، برا گرفتن مجوز اینا باید 3 تا چیزشون اوکی می بود :
1- چشم انداز 20 ساله
2- پلن درامدزایی
3- محصول
هرشرکتی این 3 فاکتور رو داشت بهش مجوز دادن

توی تمام این 100 شعبه ای که بادران تو شهرستان ها داره، داخل همشون بدون استثنا یه سرهنگ هست تا ببینه کی داره چیکار می کنه و کسی خلاف قانون عمل نکنه

تحت نظر وزارت صنعت معدن و تجارت کار می کنن، پلیس فتا تحت نظرشون داره، ابتدا به این نوع شرکت ها مجوز 5 ساله میدن تا آزمون و خطاشون رو ببین، اگه دیدن که این 5 سال با رشد همراه بوده یک مجوز 5 ساله دیگه بهشون میدن و بعد از اون مجوز شون دائمی میشه
بادران گستران سالِ پیش مجوزش رو تمدید کرد برای 5 ساله ی دوم و تا سال 99 مجوز داره الان ....
http://networkmarketing.mimt.gov.ir/Forms/ActiveCorporateLists.aspx#1

درموردِ این که می فرمایید " یهو " ببینی اینا نیستن:general304: واقعا حرفی ندارم، حتی یک بچه 2 ساله هم ازش برنمیومد زدنِ همچین حرفی، اما بزار روند پورسانت دهی رو بهت بگم تا جای دیگه نری بگی

به عنوان مثال توی بادران گستران 58% پورسانت بازاریاب ها هستش
می دونی یعنی چی ؟ بیا فرض کنیم فروش شرکت بوده 10 میلیارد تو ماه
اول این که تمامی این 10 میلیارد میریزه تو یه حساب Blocke شده بانک ملت، بلوکه شده می دونی یعنی چی ؟ یعنی خودِ شرکت هم حق نداره و نمی تونه پولی از این برداره
58% 10 میلیارد میشه چقدر ؟ میشه 5 میلیارد و 800 میلیون
اول این که شرکت موظفه هر ماه یه وثیقه دقیقا معادل پول پورسانت بازاریابا به بانک بده، یعنی اگه یه ماهی فروش شرکت بود 1 میلیارد، شرکت باید وثیقه 580 میلیونی بزاره و .... به همین منوال
آخر هر ماه پورسانت همه بازاریابا حساب میشه، خودِ مسئولِ حسابرسی دونه به دونه بازاریاب هارو چک می کنه و پورسانتشون رو از 10 هزار تومن بگیر تا 162 میلیون تومن واریز می کنه، وقتی پورسانت واریز شد، سودِ خودِ شرکت هم به حسابِ اصلی شرکت واریز میشه، بعد هم وثیقه شون رو پس میدن
یعنی احتمال این که شرکت جمع کنه بره " 0 " هست !
اگه راجع به این چیزایی که گفتم شک داری می تونی بری وزرات صنعت معدن تجارت پرس و جو کنی ...

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
مهندس، دنبال چی هستی ؟! اومدی میگی بازاریابی شبکه ای پول میده ؟! بهت میگم پول میده، از همون محمدرضا بهرامی بگیر تا لیدر خودم که 3 ماه پیش گرفت 5 تومن !

مشاهده پیوست 914269

ماهِ قبلی همین لیدر، آقای مسعود جنتی گرفت 10 تومن
عزیزِ من داره پول میده، از 200 هزار تومن بگیر، تا 164 میلیون ! هرکی بسته به تلاشی که تو این سیستم داشته داره پورسانت میگیره

شما نمی خوای باور کنی ؟! باور نکن .... سخته باورش ؟ معلومه که سخته
کدوم کاری میاد بهت میگه من قابلیت این رو دارم که 1-2 ساله تو رو به همچین درامدی برسونم ؟! معلومه، هیچ کاری
فقط تصاعدِ که این قدرت رو داره
من قبلا هم تو بقیه تاپیک های مربوط گفتم، نتورک برا همه س ولی همه برا نتورک نیستن
n تا ادم دیدم اومدن نتورک و موفق نشدن، خیلی عذر می خوام، هرکی گفته که " هرکی " بیاد تو این سیستم 2 ساله زندگیش عوض میشه و همه می تونن خیلی گُ*ه خورده ! چون 80% اینجا ول می کنن میرن ! شایدم بیشتر ! کاری که می خواد تو این بازه زمانی راهِ 30 سالَرو برات هموار کنه تو همون 2 سال اندازه 30 سال بهت فشار میاره

شما باور کنی یا باور نکنی، خوشت بیاد یا خوشت نیاد، می تونی تخریبش کنی، می تونی کسایی که داخلش هستن رو مسخره کنی، می تونی هرکاری که دوست داری انجام بدی، مهم نیست، این کار داره پول میده، خوبم میده ! ولی زود نمیده ...

شما جواب سوال منو بده

taghi.karimi

Registered User
لایک‌ها
246
اقا شما بت من و همه چیز دون
شما فیرسلس
برو میلیارد بشو

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
شما جواب سوال منو بده

شما جوابِ سوالِ من رو دادی ؟!
ازتون پرسیدم الان شما شک داری به این که این سیستم پول میده ؟!
این که میگی مصاحبه نکردن، هیچ نظری ندارم، چون تو همه شرکت های بازاریابی شبکه ای هستن لیدرهایی که از 1 میلیون بگیر تا +100 میلیون میگیرن ! اقای محمدرضا بهرامی هم یکی از اینا ! اگه قرار باشه با همه اینا مصاحبه کنن که کلا فقط باید تو TV اسمِ اینا باشه !

حالا شما به من بگو، شما می فرمایید این سیستم پول نمیده ؟!

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
شما جوابِ سوالِ من رو دادی ؟!
ازتون پرسیدم الان شما شک داری به این که این سیستم پول میده ؟!
این که میگی مصاحبه نکردن، هیچ نظری ندارم، چون تو همه شرکت های بازاریابی شبکه ای هستن لیدرهایی که از 1 میلیون بگیر تا +100 میلیون میگیرن ! اقای محمدرضا بهرامی هم یکی از اینا ! اگه قرار باشه با همه اینا مصاحبه کنن که کلا فقط باید تو TV اسمِ اینا باشه !

حالا شما به من بگو، شما می فرمایید این سیستم پول نمیده ؟!
من میگم عکسها امکانش هست غیر واقعی باشه و سرکاریه این شرکتها

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
من میگم عکسها امکانش هست غیر واقعی باشه و سرکاریه این شرکتها

حاجی بیخیال، من پورسانت خودمم گذاشتم، کافی نبود ؟!
من حتی user و password همین اقای محمدرضا بهرامی رو داشتم، ایشون در اختیار همه قرار داده بود ( یوزر و پسورد رو داشته باشی کارِ خاصی نمی تونی بکنی یعنی نمی تونی شماره کارت عوض کنی و در کل جوری نیست که ریسک باشه و در اختیار بچه ها گذاشته بود هرکسی شک داشت نشونش بدیم ) حتی من اون عکس رو که 124 میلیون گرفته بود رو خودم گرفتم ولی خب این ماه یوزر و پسوردش رو عوض کرده برا همین نتونستم از حقوق جدیدش عکس داشته باشم اما خب ایشون 164 میلیون گرفتن، چه شما باور کنی چه نکنی

photo_2016-01-23_12-11-08.jpg
photo_2016-01-23_12-11-11.jpg
photo_2016-01-23_12-10-59.jpg

این هم تصویرشون برا شما که انقدر حساسی ! بنده هم خودش رو دیدم، هم ماشینش رو، هم پورسانتش رو، هم رستورانِ اختصاصیش رو !

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
تازه ایشون فقط یک نفر هستند ...
آقای بهرامی Level 7 کمپانی هست، یعنی 7 نفر بالا سرِ ایشون هستن تو مجموعه ...
انقدر هستند کسایی که دارند پول میگیرن و خودم به شخصه دیدم و یسریاشون رو هر روز می بینم، بردیا بخشی 60 میلیون، شایان بخشی 30 میلیون، حمیدرضا طاهر زاده 20 میلیون، مسعود جنتی 10 میلیون، هامون فرید اذر 5 میلیون و ....... !!!!!
تازه مابین این لیدرا بازم n نفر هستند که دارن پورسانت میگیرن ! تازه این فقط لیدرهای تیمِ خودم هست وگرنه تو بادران درامد 4-5 میلیونی دیگه خزه ! n تا ادم هستن که من نمیشناسم شون و اصن نمی دونم کجان و دارن 70-80 میلیون میگیرن و یه طرف دیگه هستن !!

بالا