برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد از یـوتیـوب!

idinkhabis

Registered User
لایک‌ها
96
پست اول با حذف اسم 22hits و جایگذاری 247webhits آپدیت شد!
الان فقط 247webhits رو بورسه ظاهرا!!
به نظرم 247 یکم مشکل داره
بعد یه مقدار کار کردن ارور میده و تا چند روز هرچقدر بروزینگ رو میزنم کار نمیکنه
رو دوتا وی پی اس واسه من اینجوری بود
واسه شما هم اینجوریه؟

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
به نظرم 247 یکم مشکل داره
بعد یه مقدار کار کردن ارور میده و تا چند روز هرچقدر بروزینگ رو میزنم کار نمیکنه
رو دوتا وی پی اس واسه من اینجوری بود
واسه شما هم اینجوریه؟
الان نموداراشو نگا کردم، مشکلی نداشت واسه یه هفته گذشته! کلا imacro و .bat ـش واسه فایرفاکسو راه انداختم و خودش کارشو میکنه! کمترین درصد نگرانی رو دارم از نظر کارکردش!!

behnam1408

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ببخشید.دوست من هیچ کدام ازتوضیحاتی که اول پست گفتینودرست نفهمیدم.من تازه کارم.اولا که ممنون ازاموزشت چون تواین بیکاری واقعاخیلی کمک میکنه اگه زرنگ باشی.لطفایکم ساده تربیان کنیدبرای شروع کار.مثلا برای اول کاریکvpsبگیریم.برای ردشدن ازچیلتروثبت نام دریوتیوب.بعدایجادکانال واپلود ویدئو.بعدثبت نام دریکی ازدوسایتی که معرفی کردین.وثبت کانال دراون سایت.تااینجای کاردرست بودیانه.بعدش به ازای چی به ماپول میده اون سایت که معرفی کردین.

rezanikot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستان،یه سوال دیگه داشتم! من الان دارم رو کانال کار میکنم واسه قبول شدن تو fs یا bbtv ولی یه مشکلی پیش اومده! مشکل اینه که من با hitleap و websyndic یکم بازدید فرستادم، بعد رفتم تو یوتوب،
قسمت video manager تعداد بازدیدو درست مینویسه ولی وقتی میرم قسمت analytics تعداد بازدید رو خیلی کم مینویسه(مثلا 100 تا بازدید تو قسمت video manager هست ولی تو قسمت analytics نوشته
10 تا!) مشکل از نحوه بازدید فرستادنه یا یوتوب دیر به دیر آپدیت میکنه؟ اینم بگم که من دو روز پیش بازدیدارو فرستادم!

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
ببخشید.دوست من هیچ کدام ازتوضیحاتی که اول پست گفتینودرست نفهمیدم.من تازه کارم.اولا که ممنون ازاموزشت چون تواین بیکاری واقعاخیلی کمک میکنه اگه زرنگ باشی.لطفایکم ساده تربیان کنیدبرای شروع کار.مثلا برای اول کاریکvpsبگیریم.برای ردشدن ازچیلتروثبت نام دریوتیوب.بعدایجادکانال واپلود ویدئو.بعدثبت نام دریکی ازدوسایتی که معرفی کردین.وثبت کانال دراون سایت.تااینجای کاردرست بودیانه.بعدش به ازای چی به ماپول میده اون سایت که معرفی کردین.
برای شروع، بدون vpsـم میشه ولی با vps ساده تره! بعد از اینکه کانال به حد قابل قبولی رسید، باید تو یکی از اون دو سایت برید و ثبت نام کنید!(حداقل 100بازدید رو هر ویدئو و 200تا مشترک)
وقتی اون سایتا شما رو قبول کردن، میتونید توی کانالتون تبلیغاتو فعال کنید! درامد شما از تعداد بازدید تبلیغات بدست میاد!
دوستان،یه سوال دیگه داشتم! من الان دارم رو کانال کار میکنم واسه قبول شدن تو fs یا bbtv ولی یه مشکلی پیش اومده! مشکل اینه که من با hitleap و websyndic یکم بازدید فرستادم، بعد رفتم تو یوتوب،
قسمت video manager تعداد بازدیدو درست مینویسه ولی وقتی میرم قسمت analytics تعداد بازدید رو خیلی کم مینویسه(مثلا 100 تا بازدید تو قسمت video manager هست ولی تو قسمت analytics نوشته
10 تا!) مشکل از نحوه بازدید فرستادنه یا یوتوب دیر به دیر آپدیت میکنه؟ اینم بگم که من دو روز پیش بازدیدارو فرستادم!
اون کمی طول میکشه که آپدیت شه!

nnet00

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
آقا مسعود شما خودتون از این روش چقدر تا حالا بدست آوردید؟

nnet00

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
سلام
سلام
دو تا اکانت فروختم که سرجمع میشه ۸۵دلار! یه کانالم تازه آماده کردم که اگه قبول کنن میخام برم تو کار درامد ماهیانه!

rezanikot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام،دوستان بازم یه سوال داشتم،من دیروز که تو یوتوب نگا میکردم،تو قسمت video manager تعداد بازدید یه ویدیو 63 تا بود،رفتم سایت hitleap گذاشتم براش بازدید بفرسته که برسه به 100 تا،امروز که رفتم یوتوب نتیجه رو ببینم،تعداد بازدید شده 6 تا!!! کسی میدونه مشکل از کجا میتونه باشه؟ چرا تعداد بازدیدو کم کرده؟!!!!

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
سلام،دوستان بازم یه سوال داشتم،من دیروز که تو یوتوب نگا میکردم،تو قسمت video manager تعداد بازدید یه ویدیو 63 تا بود،رفتم سایت hitleap گذاشتم براش بازدید بفرسته که برسه به 100 تا،امروز که رفتم یوتوب نتیجه رو ببینم،تعداد بازدید شده 6 تا!!! کسی میدونه مشکل از کجا میتونه باشه؟ چرا تعداد بازدیدو کم کرده؟!!!!
سلام
متاسفانه مدتیه که اینطوری شده! راههاییم که به ذهنم میرسیده امتحان کردم ولی باز اذیتشو میکنه!

rezanikot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
متاسفانه مدتیه که اینطوری شده! راههاییم که به ذهنم میرسیده امتحان کردم ولی باز اذیتشو میکنه!
عجب!!!! خب حالا چیکار کنیم به نظرت؟ بازدید بفرستیم یا نه؟

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
عجب!!!! خب حالا چیکار کنیم به نظرت؟ بازدید بفرستیم یا نه؟
نمیدونم چی بگم که بد نباشه!! خودم که میفرستم!!(البته بخاطر همین کارش یه کانالیو که واسش کلی زحمت کشیده بودمو میخواستم بعد قبولی باهاش کار کنم، رد کردن و مجبورم سه هفته صب کنم تا دوباره بتونم درخواست بدم!!)

rezanikot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
نمیدونم چی بگم که بد نباشه!! خودم که میفرستم!!(البته بخاطر همین کارش یه کانالیو که واسش کلی زحمت کشیده بودمو میخواستم بعد قبولی باهاش کار کنم، رد کردن و مجبورم سه هفته صب کنم تا دوباره بتونم درخواست بدم!!)
آقا مسعود میشه لطف کنی و بگی با کودوم exchanger ها کار کنیم ؟ و لینکارو چجوری درست کنیم؟ البته منظورم روشی که جواب بده!!!

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
آقا مسعود میشه لطف کنی و بگی با کودوم exchanger ها کار کنیم ؟ و لینکارو چجوری درست کنیم؟ البته منظورم روشی که جواب بده!!!

برای درامد که تعداد بازدید اهمیتی نداره و در نتیجه همون hitleap خوبه! به جز اونم که تو پست اول هست!
ولی برای قبولی من چیزی رو نمیشناسم که عالی باشه! چیزی که خودم میزنم، hitleap و followlikeـه و بد نیست!

alexa10

Registered User
لایک‌ها
363
درود هم استانی

از این روش ماهی چقدر میشه در آورد؟

کلا بیشترین بازدهی رو کدوم سایت داره واسه درامد؟ یوتیوب یا دیلی موشن یا...؟

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
درود هم استانی

از این روش ماهی چقدر میشه در آورد؟

کلا بیشترین بازدهی رو کدوم سایت داره واسه درامد؟ یوتیوب یا دیلی موشن یا...؟
سلام
محدودیت نداره ولی واسه جلوگیری از اذیت، تا نهایتش 500دلار کافیه!

در حال حاظر یوتیوب! چون دیلی موشن خیلی اذیت میکنه و تازگیا خیلیا رو بن و... کرده!

Vampire Retire

Registered User
لایک‌ها
113
من نفهمیدم درامدش چطوریه دقیقا باید سایت داشته باشی ؟ یا کانال یوتیوب ؟
و اونوقت اگه فیلم گذاشتم تو کانال و بازدید هم گرفت چه اتفاقی میوفته ؟

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
من نفهمیدم درامدش چطوریه دقیقا باید سایت داشته باشی ؟ یا کانال یوتیوب ؟
و اونوقت اگه فیلم گذاشتم تو کانال و بازدید هم گرفت چه اتفاقی میوفته ؟
سایتم ممکنه کمک کنه اگه قصد داشته باشید که بازدید واقعیم داشته باشید! ولی در کل فقط یه کانال یوتیوب لازمه و کمی وقت!
قبل از قبول شدن که فقط باید بازدید بالا(هر فیلم 100تا حداقل) و 200 300تا مشترک داشت! و کلا تنها کاربردش قبول شدنه و نه درامد! ولی بعد از قبول شدن، تبلیغات روی فیلماتون فعال میشه و به ازای هر بازدید تبلیغات، درامد کسب میکنید! البته فرقش با خود adsense اینه که بازدید تقلبی رو هم قبول میکنه و اکانتو بن نمیکنه!

alexa10

Registered User
لایک‌ها
363
الان از کدوم سایت ها واسه مشترک گرفتن و کامنت گرفتن استفاده کنم؟

نکته ی مهم استفاده از exchangerـا اینه که هر ویدیو بیش از حد بازدید نگیره! یعنی امروز فیلم 1، فردا فیلم 2!

یعنی امروز واسه چند تا فیلم فرستادیم فردا واس چند تا فیلم دیگه بفرستیم و کاری به فیلم های امروز نداشته باشیم؟

بالا