برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

azimoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حرف شما درسته،چون اولین سری هستید،فقط باید منتظر باشید ببینید درآینده چی میشی و هیچی قابل پیش بینی نیست
ولی اعزام شدید اگرامکان اطلاعاتتون اینجا بازگو کنید برای استفاده ی بقیه کاردانی ها که اعزامشون با دیپلمه ها یکی شده
خیلی ممنون جناب m2012m
راهنمایی هایی که توی صفحات قبلی کرده بودید رو مطالعه کردم
فقط
این پادگان امیر هم مربوط به نیروی هوائیه یا پدافند محسوب میشه؟

و یه سوال دیگه هم اینکه دوره کدهایی که میفرستن پدافند هم جزوشونه یا نه؟
چون استان ما اصلا هیچ پادگان یا یگان ارتشی نداره.
گفتیم حداقل بیوفتیم پدافند،شهرای اطراف استان بریم

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
خیلی ممنون جناب m2012m
راهنمایی هایی که توی صفحات قبلی کرده بودید رو مطالعه کردم
فقط
این پادگان امیر هم مربوط به نیروی هوائیه یا پدافند محسوب میشه؟

و یه سوال دیگه هم اینکه دوره کدهایی که میفرستن پدافند هم جزوشونه یا نه؟
چون استان ما اصلا هیچ پادگان یا یگان ارتشی نداره.
گفتیم حداقل بیوفتیم پدافند،شهرای اطراف استان بریم
نخیر تیپ حضرت امیر هم مربوط به نیروی هوایی هست،شما که آموزشی در نیروی هوایی هستید دیگه تااخر خدمتتون هم درهمین نیرو هستید و به پدافند و غیره تقسیم نمیشید
اگر شهرتون پایگاه یا پادگانی مربوط به نیروی هوایی نداره،شما توهرکدوم از( فکر میکنم 14تا شهری که یگانی مربوط به نیروی هوایی دارند،تقسیم میشید

amin2016

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اعزام 1/8 به پادگان شهید خضرایی.هم قطارها بیایید تلگرام قبل رفتن بیشتر اشنا بشیم
9384696907

majideadib

Registered User
لایک‌ها
85
من از شیراز اعزام میشم. توی صحفه های قبل گفتن روز اول لباس رو میدن ک یک هفته مرخصی. یعنی فقط میریم لباس رو میگیریم بر میگردیم؟ اگه ممکنه یه لیست کامل از وسایلی که باید ببریم هم بفرمایید
سپاس

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
من از شیراز اعزام میشم. توی صحفه های قبل گفتن روز اول لباس رو میدن ک یک هفته مرخصی. یعنی فقط میریم لباس رو میگیریم بر میگردیم؟ اگه ممکنه یه لیست کامل از وسایلی که باید ببریم هم بفرمایید
سپاس
بله روال کاری اینجوریه که شما اول آبان اگر خضرایی باشید،نهایتا دیگه تا بعدازظهر میمونید و بعد مرخصی میدن و برمیگردید،مرخصی بسته به شرایط از5روز تا7روز میدن
چون گفتید از شیراز میایید احتمال داره با یکی دو روز تاخیر بیایید،دوره ما دوستان شیرازی با 3روز تاخیر اومدن
دررابطه با وسایل هم یسری رو روز اعزام بهتون میگن خودشون،مابقی هم شامل:
دستمال کاغذی،نایلون فریزر،ناخن گیر،اسپری ضد تعریق،ادکلن،مسواک،نخ دندان،خمیردندان،شامپو،حوله دست و صورت آبی و حمام،جاصابونی آبی لباس زیر و لباس گرم،یک دفتر وخودکار،لیوان و قاشق و چنگال وچاقو،نخ و سوزن،تنقلات،چسب نواری و مایع،قفل کمد(قفل808)،شلوار کردی مشکی،گل آنکارد و 2تا پلاستیک60*60سفید،فرچه .غیره
اینا کلیات هستن،چون بعضیا که تهران هستن و زیاد میتونن برن خونه یسری رو نمیارن ولی بچه های که ازشهرستان میان اکثرش رو میاررن،شما بعد از مرخصی که اومدید،خودتون میفهمید ازوسایلی کع اوردید کدوم اضافه یا چیزی کم و کسر دارید و در اولین مرخصی جبرانش میکنید
یسری چیزهه هم مثل گل انکادر و پلاستیک60*60هم روز اعزام بتون میگن که از مغازه جلوی پادگان تهیه میکنید

peyman0071

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام به نظر من هیچی نیارید فقط خوردنی بیارید همه چی خودشون میدن الکی بارتون سنگین نکنید

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
سلام به نظر من هیچی نیارید فقط خوردنی بیارید همه چی خودشون میدن الکی بارتون سنگین نکنید
همه چیز که نمیدن ولی اون چیزهایی که میدن اصلا بدرد استفاده نمیخوره. مثل مسواک و خمیردندان و شامپو وغیره...

vergilangleos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلاااام
منم اعزام اول ابان شهید خضرایی
پستا رو خوندم ظاهرا خیلی جای اوکیه اره ؟!؟!

Mahdi-kh013

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام رفقا
خیلی مخلصم
منم اول ابان شهیر خضرایی ام
از همدان میام
بیاین تلگرام اشنا شیم
9189507929

peyman0071

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
همه چیز که نمیدن ولی اون چیزهایی که میدن اصلا بدرد استفاده نمیخوره. مثل مسواک و خمیردندان و شامپو وغیره...
چرا بدرد استفاده نمیخوره؟شما از مسواک و خمیر دندون ۵۰ هزار تومنی استفاده میکنید؟سوسول بازی بزارید کنار ،تمام چیزایی که نورد نیازه خودشون میدن

ali2772

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همگی. کمکم کنید... من اعزامی 1دی 95 هستم... ازطرفی هم پدرم بازنشسته نیروی هوایی هست... خیلی دوست دارم خودمم هم توی آموزشی شهید خضرایی بیفتم، میگن چون پدرم نظامی نیروی هوایی هست میشه اینکار رو کرد، باید چیکار کنم ؟ تو رو خدا کمکم کنید....

bonbast

Registered User
لایک‌ها
9
همه آش خورای با عشــق ! ;)
8/1 نبود خضرایــی ؟ :p

amin2016

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی. کمکم کنید... من اعزامی 1دی 95 هستم... ازطرفی هم پدرم بازنشسته نیروی هوایی هست... خیلی دوست دارم خودمم هم توی آموزشی شهید خضرایی بیفتم، میگن چون پدرم نظامی نیروی هوایی هست میشه اینکار رو کرد، باید چیکار کنم ؟ تو رو خدا کمکم کنید....
یا برو از خود پادگان سوال کن یا بیا تو گروه شاید بچه تونستن کمکت کنن
9384696907 ادد کن بیارمت گروه

بالا