برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

soroush_tayyebi

Registered User
لایک‌ها
110
اقا اگه كسي تو ياسيني كارش گير افتاد پخ بده شايد بتونم يه خورده كمك كنمش( مرخصي اينا رايزني كنم بده فرماندتون)
اگه ياسيني افتادين قشنگ با دمتون گردو بشكنين، خداييش هم فرماندش(خياباني) خيلي خوبه هم جانشين فرماندش(حسنوند)
راستي فرمانده گردان الان كيه؟ هنوز سرهنگ ائين هستش يا سرگرد دريكوند اومدش؟
١/٤ بودم خضرايي، ياسيني ... توش كه هستين برا اموزشي ميگين چقد گنده ولي وقتي مياين تو يگان ميفهمين اموزشي خيلي بهتر بوده ؛) لذت ببرين شديدا از اموزشيتون:p اردوگاهم اگه رفتني شدين بگين تا بگم چيا ببرين.

Silverado1371

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من ورودی 1 / 6 هستم و الان آموزشیم تموم شده و میخوام برم دانشگاه بدون کنکور ثبت نام بکنم الان باید چکار بکنم؟ تا 2 / 9 بیشتر وقت ندارم و هرجا میرم پاسم میدن یهه جایه دیگه رفتم دانشگاه گفتن **** وظیفه رفتم اونجا گفتن باید بری دانشگاه نمیدونم چکار کنم لطفا راهنماییم کنید تازمانش تموم نشده!

ali2772

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اقا اگه كسي تو ياسيني كارش گير افتاد پخ بده شايد بتونم يه خورده كمك كنمش( مرخصي اينا رايزني كنم بده فرماندتون)
اگه ياسيني افتادين قشنگ با دمتون گردو بشكنين، خداييش هم فرماندش(خياباني) خيلي خوبه هم جانشين فرماندش(حسنوند)
راستي فرمانده گردان الان كيه؟ هنوز سرهنگ ائين هستش يا سرگرد دريكوند اومدش؟
١/٤ بودم خضرايي، ياسيني ... توش كه هستين برا اموزشي ميگين چقد گنده ولي وقتي مياين تو يگان ميفهمين اموزشي خيلي بهتر بوده ؛) لذت ببرين شديدا از اموزشيتون:p اردوگاهم اگه رفتني شدين بگين تا بگم چيا ببرين.
داداش راسته که میگن روز اول آموزش اونایی که شرایط خاص دارن مثل پدر نظامی و متاهلی و تک پسری، رو سوا می کنن و میگن بیاین این ور، توی یه گردان دیگه میندازنشون؟

ali2772

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
!
سلام من ورودی 1 / 6 هستم و الان آموزشیم تموم شده و میخوام برم دانشگاه بدون کنکور ثبت نام بکنم الان باید چکار بکنم؟ تا 2 / 9 بیشتر وقت ندارم و هرجا میرم پاسم میدن یهه! جایه دیگه رفتم دانشگاه گفتن **** وظیفه رفتم اونجا گفتن باید بری دانشگاه نمیدونم چکار کنم لطفا راهنماییم کنید تازمانش تموم نشده!
سلام. میری دانشگاه یه نامه میگیری برا قبولی در دانشگاه بعد نامه رو می بری **** وظیفه برات باطل میکنه، اما دفعه بعد دوباره که اعزام شدی دوباره باید بری آموزشی!

soroush_tayyebi

Registered User
لایک‌ها
110
داداش راسته که میگن روز اول آموزش اونایی که شرایط خاص دارن مثل پدر نظامی و متاهلی و تک پسری، رو سوا می کنن و میگن بیاین این ور، توی یه گردان دیگه میندازنشون؟
نه داداش، فوق و دكترا ميرن لشگري فقط، بقيه تقسيم ميشن، سعي كنيد تو ياسيني جا كنيد خودتون رو. يدونه دكتر البته بعدش از لشگري مياد گروهان شما به عنوان پزشك گروهان ؛)

soroush_tayyebi

Registered User
لایک‌ها
110
روز اول كه ميرين(يكم) اگه گفتن تايپ بلديد برين جلو، اگه پرسيد خونتون كجاست بگين كرج! فقط بزارين تو چشمشون برين كه تايپ بلدين. بعد كه مرخصي لباس اينا برگشتين خودتون رو مظلوم و معصوم و تو سري خور و كاري نشون بدين، ميشين آجودان ؛)

ali2772

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نه داداش، فوق و دكترا ميرن لشگري فقط، بقيه تقسيم ميشن، سعي كنيد تو ياسيني جا كنيد خودتون رو. يدونه دكتر البته بعدش از لشگري مياد گروهان شما به عنوان پزشك گروهان ؛)
خب ولی اونایی که شرایط خاص دارن مثل پدر نظامی حتما نحوه ی برخورد و خدمت و درجه فرق میزارن آیا اینطور نیست؟؟

soroush_tayyebi

Registered User
لایک‌ها
110
خب ولی اونایی که شرایط خاص دارن مثل پدر نظامی حتما نحوه ی برخورد و خدمت و درجه فرق میزارن آیا اینطور نیست؟؟
یگانشون فرق میکنه. توی آموزشی فرقی نمیکنه آنچنان ;)

ali2772

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

soroush_tayyebi

Registered User
لایک‌ها
110
درجه ت چیه ؟ لباساتون سبز خیارشوری هست توی یگان یا هر یگانی فرق میکنه و برا بعضیا مثل لباس کادر هست ؟
من که امریم. درجه اینا نداریم و لباس شخصی هستم.
نیرو هوایی سربازاش همه سبز خیارشوری شده.
اونایی که لباس کادری میپوشن سربازای قدیمی هستن.

ali2772

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من که امریم. درجه اینا نداریم و لباس شخصی هستم.
نیرو هوایی سربازاش همه سبز خیارشوری شده.
اونایی که لباس کادری میپوشن سربازای قدیمی هستن.
آخه میگن لباس سربازا با توجه به یگان و قسمتی که می تفتن فرق میکنه؛ یه جا آبی مثل لباس های کادر، در بعضی جاها هم سبز خیارشوری... بستگی به به قسمتش داره...

soroush_tayyebi

Registered User
لایک‌ها
110
آخه میگن لباس سربازا با توجه به یگان و قسمتی که می تفتن فرق میکنه؛ یه جا آبی مثل لباس های کادر، در بعضی جاها هم سبز خیارشوری... بستگی به به قسمتش داره...
نه عزیز. ربطی نداره دیگه به جاش. با اون لباس آبیه یه زمانی مزاحمت و ... زیاد شد، برداشتن خط انداختن کنارش،‌ بعد بازم ملت نفهمیدن اینا سربازان که مزاحمت ایجاد میکنن، کلا عوضش کردن چند دوره پیش و شد سبز خیارشوری، شاید فرمانده اوتجا که باشی بری التماس کنی و اینا بزاره لباس آبی بپوشی ولی اینکارش قانونی نیست. لباس تمام سربازای فوق دیپلم به بالا سبز خیارشوری هستش و دیپلم و زیر دیپلم آبی نفتی :)

ali2772

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نه عزیز. ربطی نداره دیگه به جاش. با اون لباس آبیه یه زمانی مزاحمت و ... زیاد شد، بداشتن خط انداخت!ن کنارش،‌ بعد بازم ملت نفهمیدن اینا سربازان که مزاحمت ایجاد میکنن، کلا عوضش کردن چند دوره پیش و شد سبز خیارشوری، شاید فرمانده اوتجا که باشی بری التماس کنی و اینا بزاره لباس آبی بپوشی ولی اینکارش قانونی نیست. لباس تمام سربازای فوق دیپلم به بالا سبز خیارشوری هستش و دیپلم و زیر دیپلم آبی نفتی :)
و یه سوال دیگه، اگه محل آموزشی رو توی برگه سفیدمون بزنه شهید خضرایی و محل مراجعه رو بزنه مکانx یا y باید اول به اون مکان x بریم ؟آخه نمیشه که!! مثلا زده ساعت 7 صبح چطور هم میشه بریم خضرایی و هم اون مکان x ? نمیشه مستقیم بریم خضرایی؟ چ فرقی میکنه مگه؟ میشه توضیح بدین؟ ممنون.

yaser_iii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
و یه سوال دیگه، اگه محل آموزشی رو توی برگه سفیدمون بزنه شهید خضرایی و محل مراجعه رو بزنه مکانx یا y باید اول به اون مکان x بریم ؟آخه نمیشه که!! مثلا زده ساعت 7 صبح چطور هم میشه بریم خضرایی و هم اون مکان x ? نمیشه مستقیم بریم خضرایی؟ چ فرقی میکنه مگه؟ میشه توضیح بدین؟ ممنون.
سلام
اول برو مکان مراجعه بعد خودشون شمارو می برن شهید حضرایی
به عنوان مثال ما از چابهار بودیم که محل مارجعه ما زاهدان بود , رفتیم زاهدان بعد مارو با اتوبوس بردند تهران :)

yaser_iii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز سلام :)
یه گروه تلگرامی برای دانشجو های شهید خضرایی درست کردیم برای تبادل نظر و اطلاع رسانی و زنده کردن خاطرات قدیمی در خضرایی , برای ورودروی لینک زیر کلیک کنید :
https://telegram.me/joinchat/Bpx7Uj_f2lrNhHrBloVrbg

mahkoom021

Registered User
لایک‌ها
489
بودم خیلی وقت پیش
کم ترین تاثیرش : باباش زنگ میزنه به دوست اونم زنگ میزنه به دوستش و اونم ...... این سناریو انقدر ادامه پیدا میکنه تا دوستش دوست دوستش..... فرمانده گردان در میاد

haftshanbe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يادش بخير ،
تو گوگل داشتم سرچ ميكردم تا رسيدم به اينجا ، چقدر استرس داشتم واسه آموزشى ...
حتى يه گروه تلگرام درست كردم كه همه بيان توش راحت سوالامونو بپرسيم . يه دويست نفرى شديم !
الان كه چند ماه سربازيم تموم شده دلم گرفت ...
خدمت درسته وقت تلف كردنه ولى رفقاى خوبى از توش در مياد ...
موفق باشين ...

ali2772

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اعزامی های 95/8/1 چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تعریف کنید:general207:

بالا