برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

PezhmaXn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
میگم من ۱۹ همین ماه یعنی بهمن اعزام
مدرک هم فوق دیپلمه، ولی دارم با دیپلما میرم
دلیلشم نمیدونم
حالا بگذریم
اقا ما وسیله مسیله برا آموزشی چی بخریم و ببریم که اونجا به مشکل بر نخوریم و اینکه من یسری لوازم مثه حوله و دمپایی رو چه رنگی بگیرم آبی نفتی یا سبز خیارشوری
خواهشن کامل توضیح بدید.
دمتون گرم

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
سلام
دلیلشم نمیدونم
حالا بگذریم
اقا ما وسیله مسیله برا آموزشی چی بخریم و ببریم که اونجا به مشکل بر نخوریم و اینکه من یسری لوازم مثه حوله و دمپایی رو چه رنگی بگیرم آبی نفتی یا سبز خیارشوری
خواهشن کامل توضیح بدید.
دمتون گرم
مگه حوله و... هم باید همرامون ببریم؟؟!

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
sarbazi23-300x165.jpg

hhrrbb

Registered User
لایک‌ها
39
سلام
دلیلشم نمیدونم
حالا بگذریم
خواهشن کامل توضیح بدید.
دمتون گرم
سلام
شما ک 19 بهمن اعزامی شاید از لحاظ تاریخ با دیپلم و یا پایینتر یکی باشید اما یک جا نیستید
محض اطلاعتون تمامی افراد دیپلم یا پایین تر در پایگاه های نیرو هوایی آموزش میبینن و نه در خضرایی
هنوز تصمیم گیری راجب شما فوق دیپلم ها نشده که به چه صورت ازتون استفاده کنن و از لحاظ کاری مثل لیسانس یا بالاتر بستگی به شانستون داره.
فقط از لحاظ درجه متفاوت هستید.
راجب وسایل هم فعلا چیزی لازم نیست تهیه کنید ، عجله نکنید هرچیزی ک لازم داشته باشید بهتون میدن و یا میگن تهیه کنید.
درضمن تمامی وسایل نیروی هوایی به رنگ آبی آسمانی باید باشه.

PezhmaXn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
شما ک 19 بهمن اعزامی شاید از لحاظ تاریخ با دیپلم و یا پایینتر یکی باشید اما یک جا نیستید
محض اطلاعتون تمامی افراد دیپلم یا پایین تر در پایگاه های نیرو هوایی آموزش میبینن و نه در خضرایی
هنوز تصمیم گیری راجب شما فوق دیپلم ها نشده که به چه صورت ازتون استفاده کنن و از لحاظ کاری مثل لیسانس یا بالاتر بستگی به شانستون داره.
فقط از لحاظ درجه متفاوت هستید.
راجب وسایل هم فعلا چیزی لازم نیست تهیه کنید ، عجله نکنید هرچیزی ک لازم داشته باشید بهتون میدن و یا میگن تهیه کنید.
درضمن تمامی وسایل نیروی هوایی به رنگ آبی آسمانی باید باشه.
دمت گرم، لطف کردی
تایپم خوبه
اونجا بگم تایپم خوبه برام خوبه نه ؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
دمت گرم، لطف کردی
تایپم خوبه
اونجا بگم تایپم خوبه برام خوبه نه ؟
تایپ که همه تیپیستن. برو سند و مدرک جمع کن به فقط گفتن بهشون اکتفا نکن. من یه کارت icdl جور کردم نمیدونم تاثیر داره یانه ولی میدونم که دکترا هم که باشی هیچ چیزی روی آموزشی که اصل ماجرا هست تاثیر نننداره

PezhmaXn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تایپ که همه تیپیستن. برو سند و مدرک جمع کن به فقط گفتن بهشون اکتفا نکن. من یه کارت icdl جور کردم نمیدونم تاثیر داره یانه ولی میدونم که دکترا هم که باشی هیچ چیزی روی آموزشی که اصل ماجرا هست تاثیر نننداره
نه بابا مدرک این چیزا نمیتونم جور کنم فقط فوق دیپلمم کامپیوتره همین
پس تکلیف ما چی میشه به نظرت

hhrrbb

Registered User
لایک‌ها
39
نه بابا مدرک این چیزا نمیتونم جور کنم فقط فوق دیپلمم کامپیوتره همین
پس تکلیف ما چی میشه به نظرت
دوستان سخت نگیرید
تو آموزشی هیچ فرقی نداره مدرکتون چیه
خود آموزشی تقسیم کار میکنن ، دژبان ، منشی ، مسئول غذا و...
در نهایتش هیچ فرقی ندارن
پیشنهاد میکنم سخت نگیرین که سخت میگذره
بدون استرس و ترس و با آمادگی ذهنی برین ایشالا زود بگذره براتون
درضمن کل آموزشی فقط دو هفته اول سخته هم از نظر روحی فشار میارن هم از نظر جسمی
بعدش کلا صبح میرین تا بعد از ظهر کلاس
موفق باشید

Mohammadfotros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عرض ادب
بنده هم یک دوازدهم رهسپار مدرسه عشق خضرایی هستم !!! با امریه:)
چند تا سوال؛ ممنون میشم لطف کنید جواب دهید.
از قبل اراشدمون تعیین شده؟ کدومشون خوبه از جهت مرخصی
نکته بعد اینکه منشی گری خوبه؟
و سوال بعدی آیا میشه مثلا یک روز مرخصی گرفت یا کلا در آموزشی این امکان وجود نداره؟ چون ما امریه دارهایی هستم داریم ارشد هم میخونیم!!! کلاس ارشد با سربازی خخخخ:general106:
گفتن ساعت ۹صبح خودتون معرفی کنید من چون سالگرد پدر بزرگم هست اگر ساعت یازده برم ایراد داره؟
باتشکر

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
سلام دوستان عرض ادب
و سوال بعدی آیا میشه مثلا یک روز مرخصی گرفت یا کلا در آموزشی این امکان وجود نداره؟ چون ما امریه دارهایی هستم داریم ارشد هم میخونیم!!! کلاس ارشد با سربازی خخخخ:general106:
گفتن ساعت ۹صبح خودتون معرفی کنید من چون سالگرد پدر بزرگم هست اگر ساعت یازده برم ایراد داره؟
باتشکر
سلام
شما فرمانده گردان و گروهان دارید به اضافه ارشد هنرآموز و وظیفه،که ممکنه هر دوره تغییر کنن
مرخصی در آموزشی 5شنبه صبح تاشنبه صبح،وبرای متاهل ها 4شنبه تاشنبه،البته به شرط اینکه نگهبان نباشید
مرخصی غیراز این رو هم میدن ولی مورد خاصی اگر باشه...
نه مشکلی نداره،فقط تاهمون11برسونید خودتونو

cortez

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان عرض ادب
باتشکر
داداش من اعزامی 1 دی هستم . مرخصی روزانه میدن اگه اول دوره بگی بچه ی تهرانی یا جا برای موندن داری. ساعت 5 عصر تا 6 صبح فرداش میدن ولیی نمیذارن یه روز بری .
یه گروه تلگرام بزنین هماهنگ کنید خیلیا میان این سایتو میبینن.من خودم یه گروه زدم کارارو حل کردیم

sajjad abd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید لیسانس پیوسته برق الکترونیکم با هفت سال سابقه بسیج فعال بخاطر نبود پارتی بعد از دویدن زیاد فقط تونستم قول اتش نشانی رو برای امریه بگیرم ولی باید 24 ماه خدمت کنم درواقع بااحتساب کسری بسیج حدود هشت ماه اضافه خدمت **حالا نمیدونم چکارکنم خیلی تعریف خضرایی رو شنیدم از بچه های بسیج به نظرتون **** محمد بهتره یا خضرایی یا همون امریه اتش نشانی **
چجوری باید امریه اش رو بگیرم بدون پارتی امکانپذیره وچجور جاییه تا ساعت چن اونجام ؟اخه مشکل اقتصادی دارم ومجبورم برم سرکار* باشرایط موجود فقط میحوام شر سربازی رو زودتر کم کنم به نظرتون حضوری برم تاثیر داره یا مثل وزارتخونه ها با بهونه ای ردم میکنن؟ راستی من اول اردیبهشت 96 اعزامم ممنون میشم کمکم کنید چون دیگه فرصتی ندارم

بالا