برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

rezakhan007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام،
من فوق لیسانس صنایع-صنایع هستم از کرج
متاهل و معاف از رزم هم هستم.
اعزامم هم 2/1 خضرایی هست.
تو برگه اعزام زده 2 اردیبهشت (با توجه به اینکه یکم جمعه هست) ورزشگاه انقلاب کرج باشین. تو این روز فقط برگه میدن یا همون روز میبرن پادگان؟
درضمن به دلیل مسائل بیمه تامین اجتماعی (جایی که الان شاغل هستم) واسم خیلی مهمه که تا یک روز قبل از اعزام شرکتی که درش شاغل هستم بیمه ام رو رد کنه. با توجه به اینکه تو برگه سبز خورده اعزام یک اردیبهشت ولی تو برگه سفید زمان مراجعه رو زده دوم اردیبهشت، در کارت پایان خدمت زمان شروع خدمت چه تاریخی میخوره؟ (سر یک روز ممکنه به فنا برم!)
به نظر شما یگان کجا میفتم با توجه به اینکه کرج اصلا پادگان ارتش نداره؟! آیا دوره کد میخورم؟

keyvanjj

Registered User
لایک‌ها
8
سلام داداش
به سلامتی انشاالله زود بری برگردی تموم شه . سنگ بزرگیه سر راه زندگیت که وقتی ازش رد بشی واقعا" حس خلاصی میکنی.
اصلا چیز عجیب غریبی نیست نترس همه با هم میرید همه باهم کارتون انجام میشه. منم فوق بودم. راحت میگذره واسه شما. طبق اعلام برگه سفید باید بری.
روز اول میری هیچ کاری ندارن فقط چندتا فرم پر میکنن برگه سفیدت هم میگیرن بعد توضیحات دوره پیش رو را بهت توضیح میدن و راهنمایی میکنن که چی تهیه کنی بعد میفرستنت بری معمولا تا شنبه هفته بعدش . حدود 7/8روز. تا اون موقع موهای سرت هم میتراشی با شماره 4 .
گروهان شما میشه گروهان فوق لیسانس و دکتری ها درنتیجه همه باشخصیتن.
طبق روال روزای اول شدیدا سعی میکنن نسخ بگیرن و همع رو بترسونن که بتونن تا 2 ماه کنترلشون کنن. مخصوصا روز اول. نگران نباش و در جریان باش که چند روز اول اینطوره و بعد کن کم شل میکنن و شما هم با شرایط اشنا میشی و میفهمی که تو اموزشی هیچکس هیچ غلطی نمیتونه کنه و خودت شاخ میشی. تاریخ شروع هم تاریخ برگه سفید میخوره.
خوش میگذره اگر خودت سخت نگیری.
روزای اول غذا کم میدن. اجازه خواب نمیدن زیاد. همش را میبرنت. همش واسه اینه که یه عده که لات بازی در میارن شاخشون شکسته شه. اذیت نشو و راحت بگذرون.
حتما هر دفعه که پاتو میزاری تو پادگان با خودت شکلات و آب معدنی کوچیک و بادوم پسته و کلا چیز انرژی زا داشته باش تا گشنگی باعث سردرد و عصبی شدنت نشه. حتما هم غذا خورده با شکم سیر و پر برو پادگان.
اینم بدون. کسایی که شلوارشون یه نوار ابی داره حالا با هر لباسی باشن اونا سرباز وظیفن و اصلا هیچ قدرت اجرایی ندارن نترس. اونایی که شلواراشون نوار نداره کادرن و احترام بزار بهشون.
موفق باشی.

rezakhan007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با توجه به قدیمی بودن کلیه مطالب، راجع به موضوع این تاپیک یک وب سایتی رو تاسیس کردم : http://sarbazha.ir

hossein.sa.stu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه های اعزامی اردیبهشت 96 تا جایی که میتونین هیچ مسئولیتی قبول نکنین. چون دوره شما افتاده تو ماه رمضون. و مخصوصا که رژه ی سردوشیتون دقیقا تو ماه رمضونه پس اصلا بهتون سخت نمیگیرن. الکی دژبانی یا منشی و آشپزی نگیرین تو این دوره که فقط یه کار اضافس

hadibarzi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام به عزیزان
یادش بخیر 2 سال پیش که میخواستم اول تیرماه اعزام بشم همه ی مطالب رو قبلش خوندم-واقعا دوره ی گهیه
2 سال عمر ادم حروم میشه منکه قرصی شدم تو سربازی اونم اعصاب و وران

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,405
سلام به عزیزان
یادش بخیر 2 سال پیش که میخواستم اول تیرماه اعزام بشم همه ی مطالب رو قبلش خوندم-واقعا دوره ی گهیه
2 سال عمر ادم حروم میشه منکه قرصی شدم تو سربازی اونم اعصاب و وران
داداش النگوهات نشکنه،والا ما هم خدمت میکنیم ۳ ماه دگ تمومه تو مخی هم زیاده ولی اینحوری که میگی دگ نیست

ali1370117

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
واقعا از کسی که این تاپیک رو ایجاد کرده متشکرم کل 222 صفحه رو خوندم که کلی اطلاعات خوب بهم داد!
ضمنا من هم اعزامی 96/6/1 به پایگاه شهید خضرایی از تبریز هستم!
اگر کسی اعزامی این تاریخ هستش پیام بده اشنا شیم

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
سلام دوستان
واقعا از کسی که این تاپیک رو ایجاد کرده متشکرم کل 222 صفحه رو خوندم که کلی اطلاعات خوب بهم داد!
هزار و یکی پاDگان هست مگه اونجا چه خبره که 222 صفحه براش زدن؟!

ali1370117

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هزار و یکی پاDگان هست مگه اونجا چه خبره که 222 صفحه براش زدن؟!
اعزامی های سال 90 به بعد از این تاپیک استفده می کنند! وبسایت دیگه ای من ندیدم که راجع به این موضوع باشه!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022

vahid67

Registered User
لایک‌ها
26
سلام دوستان

موفق باشی دوست عزیز من اعزامی 1/2/92 بودم ... اون مستند رو ببین همه چیز مثل همون اتفاق می افته تقریبا اگر تغییر خاصی توی سیستمشون نداده باشن ...

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
شما مثل اینکه حالت خوب نیستا
اینجا فقط مربوط به این مرکز آموزشیه و اطلاعات بسیار کاملی راجع بهش هست که ازسال 90هرکس اعزام شده و تموم کرده خدمتشو یا در حال خدمته،میاد تجربیاتشو منتقل میکنه،اون مستند هم 0تا100اتفاقایی که تو خضرایی میفته رو به نمایش گذاشته که دیگه اطلاعاته کسایی که میخان اعزام بشن رو کامل کنه

vahid67

Registered User
لایک‌ها
26
بالا