برگزیده های پرشین تولز

؟؟؟پی پال؟؟؟

amir1981

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر امکان داره در باره باز کردن اکانت پی پال و وریفای آن یک راهنمایی جامع ارائه کنید:)

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
اگر امکان داره در باره باز کردن اکانت پی پال و وریفای آن یک راهنمایی جامع ارائه کنید:)
سلام .
در قدم اول باید یک هویت غیر ایرانی برای خودتون درست کنید و در سایت عضو بشید ( یعنی با IP ایران نمیشه عضو شد یا لاگین کرد .) و بعد بستگی به کشور داره بعضی جا ها با یک کارت اعتباری وریفای میشه اما کشوری مثل آمریکا حتما باید بانک Add کنی . مثل اینکه اگه با کشورهای اروپای ثبت کنی با کارت وریفای میشه ! .

اما چیزی که هست اگر حساب رو لیمیت کنن برگردوندنش تقریبا غیر ممکنه !
سوالی داشتی تا حدی که بلد باشم جواب میدم .
دوستانی توی همین فرم هستند که این کار رو انجام میدن . ( خودشون راهنمائی میکنن )

amir1981

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون! برای آدرس در هنگام ثبت نام باید چه کار کرد؟!

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
می بایست یک آدرس ولید (واقعی) رو بدین !
من شخصا از آدرس اقوام در خارج از کشور استفاده کردم .
البته شنیدم سایتهای هستند که آدرس (صدوق پستی) و حتی شماره تلفن و سرویس فکس ارائه میدن . ( اطلاعات دقیقی ندارم ) اگر پیدا کردم همینجا پست می کنم !

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
البته شنیدم سایتهای هستند که آدرس (صدوق پستی) و حتی شماره تلفن و سرویس فکس ارائه میدن . ( اطلاعات دقیقی ندارم ) اگر پیدا کردم همینجا پست می کنم !
من هم چند ماه پیش همچین سایتی دیدم ولی یادم نیست اگه کسی میدونه بگه.

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
سایت گراف کارت که بعضی از دوستان در آنجا نمایندگی دارن واسه کارت اعتباری (از این سایت اصلا خوشم نمی آد .. خیلی فی بالای داره ! واسه همین در پست قبلی معرفی نکردم ). اونجا همچین چیزی هست .
در ضمن این سایت با e-gold هم کار میکنه
http://www.graphcard.com ( بابا دردسر واسه خودت درست نکن . یک دامین که سرش به تنش بیرزه پیدا کن آدرس شو بردار ... )

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یعنی این سایت به ما آدرس و تلفن ولید میده؟! اگه لیمیت شدیم میونن مدارک بفرستند واسه پی پال؟

amir1981

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه بیشتر توضیح بدین! مثلا اگه بخواهیم با کارت های مجازی verify کنیم میشه آدرس آمریکا داد؟؟ چه کار باید کرد؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
در صورتی که با ادرس امریکا باز کنید احتیاج به اضافه کردن حساب بانکی هم دارید . پس بهتره به فکر یه کشور دیگه باشید مثل هند .

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
من آدرس رو توی paypal که میخواستم (قبلا) کار میکرد .
در مورد تلفن هم شنیدم که کار میکنه !.. می تونی فرواردش کنی روی تلفن همراه یا هر شماره دیگه ! ( من اینجور شنیدم !! )

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
در صورتی که با ادرس امریکا باز کنید احتیاج به اضافه کردن حساب بانکی هم دارید . پس بهتره به فکر یه کشور دیگه باشید مثل هند .
البته میشه پول هم دریافت و هم ارسال کرد با لیمیت !

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
میشه بیشتر توضیح بدین! مثلا اگه بخواهیم با کارت های مجازی verify کنیم میشه آدرس آمریکا داد؟؟ چه کار باید کرد؟
گمان میکنم کارتهای مجازی کمی باشن که بتونن verify کنن. قبل از خرید هر کارتی قبلش با فروشنده صحبت کن و تعهد ازش بگیر !!

mndst

Registered User
لایک‌ها
0
من اون اولا که paypal باز شده بود و شبکه کشوری هم نداشتیم یه حساب توی paypal باز کزدم و فکر کنم از اولین مشتری‌هاشون باشم.

گذشت و یه مدت نرفتم دنبال این کارا تا اینکه چندوقت پیش که اومدم login کنم گفت شما دارید از یک منطقه ممنوعه دسترسی پیدا می‌کنید و امکان نداره وارد شید.

هنوز چند وقت یکبار ازشون برام email میاد که نمیدونم: پسورد خود را به هیچکس ندهید و حساب خود را upgrade کنین و از این نکته‌های امنیتی.
به‌ نظر شما کار عاقلانه‌ایه که الان بهش پول واریز کنم؟

دیگه اینکه ip خارجی از کجام بیارم؟ قضیه *** که میگن چیه و چنده؟

سوال آخر اینکه چجوری می‌تونم پول را بیارم ایران؟

mohsen57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
*** ارزونه می تونی از سایتهای goldvpn.ir , irvpn.com بخری. اگه مخوای حرفه ایی کار کنی ip اختصاصی بگیر. من چند روز پیش به حساب سایت goldvpn.com (نه ir) پول واریز کردم ولی هرچی ایمیل می زنم جواب نمیدن.

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
من اون اولا که paypal باز شده بود و شبکه کشوری هم نداشتیم یه حساب توی paypal باز کزدم و فکر کنم از اولین مشتری‌هاشون باشم.

گذشت و یه مدت نرفتم دنبال این کارا تا اینکه چندوقت پیش که اومدم login کنم گفت شما دارید از یک منطقه ممنوعه دسترسی پیدا می‌کنید و امکان نداره وارد شید.

هنوز چند وقت یکبار ازشون برام email میاد که نمیدونم: پسورد خود را به هیچکس ندهید و حساب خود را upgrade کنین و از این نکته‌های امنیتی.
به‌ نظر شما کار عاقلانه‌ایه که الان بهش پول واریز کنم؟

دیگه اینکه ip خارجی از کجام بیارم؟ قضیه *** که میگن چیه و چنده؟

سوال آخر اینکه چجوری می‌تونم پول را بیارم ایران؟
حالا كه حسابت اينجوري شده . به نظر حسابت فعلا بسته شده باشه .( حالا ميگن كه ما به ايران سرويس نميديم اگر كه ايراني نيستي ثابت كن , فكر منم با پاسپورت اكتيوش كنن )

اگر *** گرفتي و وارد حسابت شدي (با موفقيت‌) يك خبري بده !ً

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
*** ارزونه می تونی از سایتهای goldvpn.ir , irvpn.com بخری. اگه مخوای حرفه ایی کار کنی ip اختصاصی بگیر. من چند روز پیش به حساب سایت goldvpn.com (نه ir) پول واریز کردم ولی هرچی ایمیل می زنم جواب نمیدن.
من راسياتش يك CGI-Proxy اختصاصي همراه با SSL نصب كردم با او وصل ميشم .
شما كه استفاده كردي سرعتش چطور بود ؟

R.Alizadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سرویس fax سایتهای زیادی هستند که ارائه میکنند. این سایتها به شما یک شماره تلفن هم میدن که میتونید باهاش از هر جای دنیا fax دریافت کنید. بعضی هاشون شماره‌هارو به انتخاب شما میدن ، بعضی ها هم خودشون یه شماره random بهتون میدن. برای پیدا کردن این سایتها هم در گوگل سرچ کنید < online fax >

R.Alizadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پیشنهاد میکنم *** رو از goldvpn.ir خریداری کنید ( و یا irsorat.ir ) چون هر دو نماینده یکجا هستند و کیفیت سرویس‌هاشون تست شده هست. البته فقط IP اختصاصی چون ظاهرا چند تا از دوستان با IP های share این سایتها رفته بودند و حسابشون limit شده بوده که طبیعی هم هست.

oceanic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چه جوری میتونم یه آی پی اختصاصی تهیه کنم ؟

amir1981

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

خوب چه طور میشه یک آدرس هند پیدا کرد؟؟؟ یعنی باید یک آدرس الکی فرستاد؟:blink:

بالا