برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

skiey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اعزامی 1 اسفند 95 هستم مدرک لیسانس
ساکن ورامین افتادم مرکز آموزشی 04بیرجند
چطور مرکزیه خوبه؟

morteza4338

Registered User
لایک‌ها
26
سلام دوستان.بنده سربازی هستم.والان 16ماه خدمت کردم.دوستانی که خدمت رفتند.خواستم سوال کنم ازخدمت چه استفاده هایی میشه کرد؟
مثلا:گرفتن گواهینامه ماشین وموتور .ساده تر هست.
دوم اینکه درست کردن دندان ها.ازمایش ها.و...
اگه موارد دیگری هم وجود دارد.شما ذکرکنید.ممنون

skiey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گروه تلگرامی
(سربازی)
(لینک را در یک چت برای خود یا دوستان ارسال کنید و سپس با کلیک بر روی لینک وارد گروه شوید.)

لینک گروه

لینک اصلی

Last edited:

amin_947

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
186
دوستان بنده موقع ارسال مدارک سربازی برای صدور کارت، تسویه حساب دفترچه بیمه رو ندادم (یعنی یگان چیز به من در این مورد نگفت و مدارک رو به **** وظیفه فرستاد).
آیا کارت برای من صادر میشه؟

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
دوستان بنده موقع ارسال مدارک سربازی برای صدور کارت، تسویه حساب دفترچه بیمه رو ندادم (یعنی یگان چیز به من در این مورد نگفت و مدارک رو به **** وظیفه فرستاد).
آیا کارت برای من صادر میشه؟
سلام
روالش اینه که برای تسویه حساب باید قبلش بیمه رو باطل کنی ولی فک نمیکنم مشکلی باشه چون تو خود دفترچه بیمه تاریخ اعتبار بیمه رو نوشته و دیگه بعد اون تاریخ اعتباری نداره

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
سلام دوستان.بنده سربازی هستم.والان 16ماه خدمت کردم.دوستانی که خدمت رفتند.خواستم سوال کنم ازخدمت چه استفاده هایی میشه کرد؟
مثلا:گرفتن گواهینامه ماشین وموتور .ساده تر هست.
دوم اینکه درست کردن دندان ها.ازمایش ها.و...
اگه موارد دیگری هم وجود دارد.شما ذکرکنید.ممنون
برای بحث پزشکی یکمی دیر اقدام کردی.اما بازم ماهی هروقت از آب بگیری تازه است.من خودم گفتم بذارم آخرای خدمت بررم چکاپ کامل.
سه ماه مونده بود تموم بشه رفتم برای قلب چشم گوش و حلق و بینی مغز و اعصاب آزمایش کامل کامل سونوگرافی همه جا.میخاستم برای دندون برم که دفترچه ام تموم شد رفتم برای اعتبار زدن دیدم نوشته زودتر از 6ماه اگر میخاید تمدید کنید دفترچه رو باس بره کمیسیون و ... منم اگر دفترچه ام میرفت کمیسیون تمدید نمیشد.(توی دفترچه تون نوشته این زمان ها رو)
کلا هم به شما و هم به بقیه دوستان میگم از همون روز اول برید سراغ دندون و هر مشکلی داره درمونش کنید آخرای خدمت هم برید برای چکاپ کلی بدنتون.اینطوری وقتی خدمتتون تموم شد لااقل تنتون مشکل خاصی هم اگر داشت درمونش کردید.
وقتی دارن ازتون بیگاری میکشن و چندرغاز حقوق میندازن جلوتون شما هم توی بحث بیمه ای و درمان حداکثر استفاده رو ببرید.مخصوصا اون دوستایی که تهران خدمت میکنن.
موفق باشید.

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,815
دوستان کسی شرایط بخشش اضافه خدمت رو می دونه؟
راسته که می گن با حفظ یک جز قران میشه سنوات رو بخشید؟

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
چون می گذرد غمی نیست , جمله ای که از دیوار توالت و آسایشگاه و ... پادگان نوشتن تا هر جایی که سرباز ازش رد میشه !!!!
من تو خدمت حالم از این جمله بهم میخورد , چون واقعا احساس میکردم تموم نمیشه و تا آخر عمر سرباز میمونم :):(
ولی الان چندماهه تموم شده خدمتم و واقعا دیدم میگذرد ....

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
چون می گذرد غمی نیست , جمله ای که از دیوار توالت و آسایشگاه و ... پادگان نوشتن تا هر جایی که سرباز ازش رد میشه !!!!
من تو خدمت حالم از این جمله بهم میخورد , چون واقعا احساس میکردم تموم نمیشه و تا آخر عمر سرباز میمونم :):(
ولی الان چندماهه تموم شده خدمتم و واقعا دیدم میگذرد ....
آره واقعا زود میگذره...
یادمه یه جا توی پادگانی که برای ۲ روز آموزشی رفتم نوشته بود "موقعی که من سر پستم تو توی خونه گرم نشستی و داری چایی میخوری! و موقعی که من تو خونه گرم نشستم و دارم چایی میخورم تو سر پستی!!!" عجب روزگاریه... موقعی که تسویه حساب کردم با خودم فکر میکردم چقدر زود گذشت که خداروشکر این اولین زود گذشتی بود که بهم حال داد!:D

I_Love_NY

Registered User
لایک‌ها
464
من آموزشی افتادم پدافند هوایی سمنان آجا همین اسفند ماه هستم اگه بریم اول اسفند اونجا بهمون مرخصی میدن برگردیم برای اندازه کردن لباسها ؟ کوله و وسایل شخصی ببریم یا نه ؟ کچل کنیم یا نه ؟ :)

hamsokhan68

Registered User
لایک‌ها
52
آره واقعا زود میگذره...
یادمه یه جا توی پادگانی که برای ۲ روز آموزشی رفتم نوشته بود "موقعی که من سر پستم تو توی خونه گرم نشستی و داری چایی میخوری! و موقعی که من تو خونه گرم نشستم و دارم چایی میخورم تو سر پستی!!!" عجب روزگاریه... موقعی که تسویه حساب کردم با خودم فکر میکردم چقدر زود گذشت که خداروشکر این اولین زود گذشتی بود که بهم حال داد!:D
خیلی جملش باحال بود . آخه الان داشتم به این فکر میکردم که اون موقعی که میومدم تو این تاپیک و پست ها رو میخوندم و استرس رفتن داشتم این بچه ها که الان پست میذارن اصلا تو این فازا نبودن. حالا اونا تو این فازن و من جای دیگه[emoji1] [emoji1]

فرستاده شده از SM-J110Fِ من با Tapatalk

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,233
من آموزشی افتادم پدافند هوایی سمنان آجا همین اسفند ماه هستم اگه بریم اول اسفند اونجا بهمون مرخصی میدن برگردیم برای اندازه کردن لباسها ؟ کوله و وسایل شخصی ببریم یا نه ؟ کچل کنیم یا نه ؟ :)
خوب وقتی افتادی نزدیک عید کلا تق و لق میشه مرخصی میدن کلا برید خونه هاتون
اولش هم بری اره ارتش اکثرا مرخصی میدن همون اول کار برمیگردین

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
بازم بعد مدت ها اومدم این تاپیک.
بدلیل محل خدمتم کمی از قوانین رو میدونم.
موردی بود دوستان سوال داشتن بگن و تگ کنن منو در خدمت دوستان هستم.

murchehh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بازم بعد مدت ها اومدم این تاپیک.
بدلیل محل خدمتم کمی از قوانین رو میدونم.
موردی بود دوستان سوال داشتن بگن و تگ کنن منو در خدمت دوستان هستم.
سلام دوست عزیز
کدوم ارگان بودید شما و مرخصی ها به چه صورته!؟

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
سلام دوست عزیز
کدوم ارگان بودید شما و مرخصی ها به چه صورته!؟
من 2 سال هست که ترخیص شدم.
اعزامی 91 بودم.
ارتش
مرخصی هیچ قانونی نداره.یکی هست 90 روز حصور میزنه 10 روز میره مرخصی .یکی هست 60 روز میمونه 20 روز میره.
همش بستگی به فرمانده یگانت داره.هیچ چیز در نیروهای نظامی بخصوص ارتش قانون نیست.
همه چیز ربط به مافوق داره.
مثلا من شعبه رایانه خدمت میکردم.به دلیل اینکه کارم زیاد بود و خوب کار میکردم.مرخصی تشویقی زیاد داشتم.مثلا یکبار فرمانده پادگان 26 روز برام مرخصی نوشت.در صورتی که روز قبلش رفتم پیش فرمانده یگانم گفت 8 روز بیشتر نمیتونی بری.
همه چیز مرتبط با مافوق.

joker_war

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
430
دوستان من کهریزک بودم اموزشی,چند روزه ترخیص شدم,سوالی بود بپرسید بگم چه جهنمیه و چیکارا کنید که راحت تر و بی دقدقه تر براتون بگذره

Last edited:

epsi1on

Registered User
لایک‌ها
2,605
دوستان من اعزام 1 اسفند ناجا هستم. 13 روز عید رو مرخصی میدن آیا؟

I_Love_NY

Registered User
لایک‌ها
464
پدافند سمنان کسی بوده چند تا سوال ازش بپرسم

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
دوستان من کهریزک بودم اموزشی,چند روزه ترخیص شدم,سوالی بود بپرسید بگم چه جهنمیه و چیکارا کنید که راحت تر و بی دقدقه تر براتون بگذره

نیروزمینی ارتش دیگه؟؟؟

یه توضیحی بده داداش دربارش

بالا