برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
دوستان
بین این بانک ها کدوم برا سپرده گزاری انتخاب کنم
بانک شهر
بانک اینده
بانک پاسارگاد
مبلغ سپرده 50 تومن 1 سال
پارسیان شش ماهه 22 درصد بزارید

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
بانک سپه یک سپرده داره برای ۱۰۰ میلیون یکساله ۲۰ درصد بدین شکل که میتونید بعد از یک ماه قسمتی از سپرده برداشت کنید و ۱۸ درصد پول برداشتی حساب میکنه بر خلاف اکثر بانکها که بعد از یکماه سود ۹.۵ درصد میدن یا نهایت بعد از ۹ ماه ۱۴/۷۵ .البته باید کف حساب از ۱۰۰ میلیون پایین تر نیاد، و روزشمار با ۵ میلیون ۱۴/۷۵ و با ۱۰ میلیون فکر کنم ۱۵ بود شاید اشتباه کنم ،بانک دولتی هستش و تو کدال هم مشکلی نبوده فعلا ، سودش کمتره اما با ریسک کم.
خودم حساب باز کردم قید سود بالا زدم عوضش خیالم یکم راحت شده، البته نمیگم بانکهای دیگه مشکل دارن این و برای دوستانی که مثل خودم اهل ریسک کردن نیستن و دلهره داران گفتم.
بانک سینا با ۱۰۰ میلیون کف یکساله ۲۰ درصد میده چندین ساله حساب دارم از وقتی که موسسه بنیاد مستضعفین بود و هنوزم برای بنیاد مستضعفین هستش یکی از پولدارترین نهادهای کشور که کدال مشکلی ندیدم و روزشمار ۱۸ درصد با کف ۵۰ که هنوز سپرده های قدیمی این سود تمدید کرده.
ضمن اینکه پاسارگاد حساب ندارم اما سوال کردم شرایط با ۲۰۰ میلیون کف شش ماهه ۲۰ درصد و با ۱۰۰ میلیون ۱۸ درصد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
دوستان برا مبلغ ۸۰ میلیون کجا حساب باز کنم ؟ یکساله نمیخوام باشه اما اگر ۶ ماهه هم بود مشکلی نیست
من کاری به سود این پول ندارم و بهش دست نمیزنم‌. هیچ حساب کوتاه مدتی هست که بالای ۲۰ سود بده و بصورت کوتاه مدت هم باشه ؟
چون اکثر بانکا حساب بلندمدت باز میکنن با نرخ سود نسبتا خوب اما سود رو میریزن به حساب کوتاه مدت ۱۰ درصدی که خب این ۱۰ درصد خیلی کمه

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
بانک سینا از بانکهای معتبر هست
هیچوقت فدای اون 2 درصد بیشتر بعضی موسسات و صندوقها نشین
از لحاظ کار چک . بانکداری الکترونیک . مشتری مداری بانک سینا واقعن عالیه
3 ماهه بالای 20 میلیون 18 درصد
روزشمار کف 50 میلیون 18 درصد
1 ساله بالای 100 میلیون 20 درصد
1 ساله بالای 40 میلیون 18 درصد

www.sinabank.ir

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
دوستان برا مبلغ ۸۰ میلیون کجا حساب باز کنم ؟ یکساله نمیخوام باشه اما اگر ۶ ماهه هم بود مشکلی نیست
من کاری به سود این پول ندارم و بهش دست نمیزنم‌. هیچ حساب کوتاه مدتی هست که بالای ۲۰ سود بده و بصورت کوتاه مدت هم باشه ؟
چون اکثر بانکا حساب بلندمدت باز میکنن با نرخ سود نسبتا خوب اما سود رو میریزن به حساب کوتاه مدت ۱۰ درصدی که خب این ۱۰ درصد خیلی کمه

کف 50 میلیون روزشمار . عابر بانک هم بهتون میدن
www.sinabank.ir
رفتید بگید سپرده با کد 880 افتتاح کنند واستون

avan

Registered User
لایک‌ها
207

www.sinabank.ir
دیگه کارمند بانک تعریف بانک خودشون نده چه کنه؟

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
سود موسسه کاسپین من الان دوماهه واریز نیمشه
زنگ میزنم میگن پول بهمون ندادن
کسی دیگه ای اینجا این مشکلو داره؟

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
سود موسسه کاسپین من الان دوماهه واریز نیمشه
زنگ میزنم میگن پول بهمون ندادن
کسی دیگه ای اینجا این مشکلو داره؟
اقا دو بار پرسیدی جوابتون رو دادم ! یا توجه نمیکنید یا ی منظوری دارید ! فرشتگان کاسپین پول نمیده 3-4 ماهه
هر هفته هم یه جا تجمع میکنن جلو مجلس ، علامه و....

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151

www.sinabank.ir
با این سود ها از بانک ملی هم کمتر میده !!

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
Sent from my SM-G930F using Tapatalk

کفش قبلا صد میلیون بود این حساب جدید باز میکنن؟[/QUOTE]
بله تا پایان ساله..البته اجتمال زیاد بعد عید کم میکنن در اولین فرصت ولی میگفت تا تیر میدیم این میزان... که البته نمیشه زیاد رو حرفشون حسساب کرد

hossghost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
هشداری که درباره ورشکستگی بانک_ها داده بودیم در حال تحقق می باشد

سقوط 45 درصدی سهام بانک_ملت و احتمال ورشکستگی بانک سرمایه

در پایان معاملات 8 مارس 2016 بورس تهران، ارزش بانک ملت ایران، 45 درصد سقوط کرد و احتمال ورشکستگی بانک سرمایه تقویت شد
#ارزش سایر بانک‌های ایران نیز با شیب_فراوان در حال #کاهش است.
به گزارش سایت انتخاب، در پایان معاملات چهارشنبه مارس 2016، شاخص کل بورس 514 واحد #کاهش یافت و به رقم 76285 واحد رسید

نمادهای فملی (صنایع مس ایران) با 73 واحد ،شبریز (پالایشگاه نفت تبریز) با 69 واحد ، وبملت (بانک ملت) با 60 واحد بیشترین #تاثیر_منفی را در #سقوط_شاخص کل بورس داشته‌اند.
در پایان معاملات امروز بورس، در گروه بانک و بیمه، سریال تلخ کاهش_قیمت در اکثر نمادهای معاملاتی بانک‌ها ادامه‌دار بود.
در این راستا، در ادامه‌ی روند کاهش ارزش وبملت (بانک ملت)، سهامداران این بانک 61 میلیون سهم از #سهام خود را #فروختند.

نکته قابل توجه، #سقوط_قیمتی بیش از 45 درصدی نماد این بانک از تیر ماه سال جاری است.

سهامداران نماد معاملاتی وپست (پست بانک) نیز اقدام به فروش سهام خود کردند.
مقدار فروش_سهم این بانک به نحوی بوود که حجم معاملات در این سهم حتی به اندازه ی حجم مبنا نیز نبود.
در مقابل نماد معاملاتی وخاور (بانک خاورمیانه) با #افزایش_قیمت مواجه شد به طوری که در قیمت 2488 ریال، خریداران برای خرید سهام این بانک به صف شدند.
حمایت کدهای حقوقی نماد معاملاتی وتجارت (بانک تجارت) از سوی بورس، موثر واقع شد و با حجم معاملات بیش از 50 میلیون سهمی، روند فروش سهام این بانک متوقف شد.
در بازار سهام، هنگامی که ارزش یک شرکت سقوط می‌کند سهامداران اقدام به فروش_سهام خود کرده و اصطلاحا برای آن #صف_فروش تشکیل می‌دهند
در نقطه_مقابل هنگامی که ارزش_سهام یک شرکت افزایش پیدا کند، سهامداران برای خرید آن #ترغیب شده و برای آن #صف_خرید تشکیل می‌دهند
به گزارش #انتخاب، اگرچه #بانک_سرمایه اخبار منتشره درباره #ورشکستگی این بانک را #تکذیب کرد،
لیکن #بانک_سرمایه در پایان عملکرد واقعی منتهی به 23 سپتامبر 2015 (حسابرسی شده) ، مبلغی در حدود 196 میلیارد و 800 میلیون تومان #زیان_انباشته در صورت‌های مالی خود منتشر کرده است
که با توجه به #سرمایه ثبت شده‌ی 400 میلیارد تومانی این بانک، این مقدار #زیان_انباشته در حدود #نیمی از #سرمایه ثبت شده‌ی بانک را تشکیل می‌دهد
باتوجه به موارد مطرح شده و #عدم_انتشار صورت‌های مالی #جدید بانک سرمایه خصوصا #ترازنامه این بانک و درخواست هیئت مدیره بانک به منظور #افزایش_سرمایه از مبلغ 4,000,000,000,000 ریال به مبلغ 28,000,000,000,000 ریال از محل #مطالبات حال شده #سهامداران و #آورده_نقدی به منظور اصلاح نسبت #کفايت_سرمايه در تاریخ 11 فوریه سال جاری،
این #احتمال وجود دارد که #بانک_سرمایه ورشکسته #شده_است

Last edited:

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
اقتصاد نوین 3ماه 22داره
آینده روزشمار 22داره با کف یک میلیون سودشم میاد تو خودش
اگر فقط مشکلتون اینه که سود پول میاد تو حساب کم سود طرح سودمند بانک آینده یکساله پول را می گذارید سود یکسال را همین الان بهتون می دهند با نرخ20یعنی پول شما 16تومن بعد 16را بگذارید بانک آینده حساب آینده ساز روزشمار 22و سودشم میاد دوباره داخل خود همین حساب اما 20درصد حساب میشه

Tom.Cruise

Registered User
لایک‌ها
168
هشداری که درباره ورشکستگی بانک_ها داده بودیم در حال تحقق می باشد

سقوط 45 درصدی سهام بانک_ملت و احتمال ورشکستگی بانک سرمایه

در پایان معاملات 8 مارس 2016 بورس تهران، ارزش بانک ملت ایران، 45 درصد سقوط کرد و احتمال ورشکستگی بانک سرمایه تقویت شد
#ارزش سایر بانک‌های ایران نیز با شیب_فراوان در حال #کاهش است.
به گزارش سایت انتخاب، در پایان معاملات چهارشنبه مارس 2016، شاخص کل بورس 514 واحد #کاهش یافت و به رقم 76285 واحد رسید

نمادهای فملی (صنایع مس ایران) با 73 واحد ،شبریز (پالایشگاه نفت تبریز) با 69 واحد ، وبملت (بانک ملت) با 60 واحد بیشترین #تاثیر_منفی را در #سقوط_شاخص کل بورس داشته‌اند.
در پایان معاملات امروز بورس، در گروه بانک و بیمه، سریال تلخ کاهش_قیمت در اکثر نمادهای معاملاتی بانک‌ها ادامه‌دار بود.
در این راستا، در ادامه‌ی روند کاهش ارزش وبملت (بانک ملت)، سهامداران این بانک 61 میلیون سهم از #سهام خود را #فروختند.

نکته قابل توجه، #سقوط_قیمتی بیش از 45 درصدی نماد این بانک از تیر ماه سال جاری است.

سهامداران نماد معاملاتی وپست (پست بانک) نیز اقدام به فروش سهام خود کردند.
مقدار فروش_سهم این بانک به نحوی بوود که حجم معاملات در این سهم حتی به اندازه ی حجم مبنا نیز نبود.
در مقابل نماد معاملاتی وخاور (بانک خاورمیانه) با #افزایش_قیمت مواجه شد به طوری که در قیمت 2488 ریال، خریداران برای خرید سهام این بانک به صف شدند.
حمایت کدهای حقوقی نماد معاملاتی وتجارت (بانک تجارت) از سوی بورس، موثر واقع شد و با حجم معاملات بیش از 50 میلیون سهمی، روند فروش سهام این بانک متوقف شد.
در بازار سهام، هنگامی که ارزش یک شرکت سقوط می‌کند سهامداران اقدام به فروش_سهام خود کرده و اصطلاحا برای آن #صف_فروش تشکیل می‌دهند
در نقطه_مقابل هنگامی که ارزش_سهام یک شرکت افزایش پیدا کند، سهامداران برای خرید آن #ترغیب شده و برای آن #صف_خرید تشکیل می‌دهند
به گزارش #انتخاب، اگرچه #بانک_سرمایه اخبار منتشره درباره #ورشکستگی این بانک را #تکذیب کرد،
لیکن #بانک_سرمایه در پایان عملکرد واقعی منتهی به 23 سپتامبر 2015 (حسابرسی شده) ، مبلغی در حدود 196 میلیارد و 800 میلیون تومان #زیان_انباشته در صورت‌های مالی خود منتشر کرده است
که با توجه به #سرمایه ثبت شده‌ی 400 میلیارد تومانی این بانک، این مقدار #زیان_انباشته در حدود #نیمی از #سرمایه ثبت شده‌ی بانک را تشکیل می‌دهد
باتوجه به موارد مطرح شده و #عدم_انتشار صورت‌های مالی #جدید بانک سرمایه خصوصا #ترازنامه این بانک و درخواست هیئت مدیره بانک به منظور #افزایش_سرمایه از مبلغ 4,000,000,000,000 ریال به مبلغ 28,000,000,000,000 ریال از محل #مطالبات حال شده #سهامداران و #آورده_نقدی به منظور اصلاح نسبت #کفايت_سرمايه در تاریخ 11 فوریه سال جاری،
این #احتمال وجود دارد که #بانک_سرمایه ورشکسته #شده_است

بانک قوامین در چه وضعیتیه؟
قبلا چک کردم زیان ده نبود ولی میزان سود آوریش کم شده بود!
فکر نکنم وضعش خیلی بد باشه

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
دوستانی که آگاهی دارن وضعیت بانک آینده چطوره ؟
دار و ندارمون رو گذاشتیم اونجا یه وقت ورشکست نشه:general112:

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
9ef0835bffa470a68065268606eee77f.jpg

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
دوستان عزیز،حرفایی که میزنم نقل از دکتر مهدیار اسماعیلی است :
وضعیت همه بانکها بحرانیه.در حال حاضر هزار ترلیون تومان دارایی منجمد بانکی داریم که اگه این پولها فعال شه قطعا فاجعه رخ میده و کسی به فکر نیست .بحران معوقات در بانکها بسیار جدیه.سال اتی سخت ترین سال در تاریخ بانکی ایرانه.بدهی دولت به بانکها در 6 ماه اخیر ده هزار ملیارد تومن اضافه شده و رقم کل بدهی صدوپنجاه هزار ملیارد تومنه.کل نقدینگی خلق شده بانکها در سه سال اخیر تقریبا صرف پرداخت سود سپرده ها شده.یعنی بانک داره بدون هیچ فعالیت اقتصادی فقط با ارقام بازی میکنه. مثل بازاری هایی که ناگهان ورشکسته میشن و میگن ندارم یا بندازینم زندان یا نصف پولتون رو بگیرید اگه بانکی ورشکسته بشه از هر یک تومان شما ممکنه 5 یا 6 ریال به شما برگردونن یا پولتون مثل ثامن الحجج بلوکه میشه 6 ماه یا یکسال و بعد از یکسال با حساب تورم ارزش پولتون نصف میشه.بانکداری در ایران فقط بر اثاث ربا است و بر اساس هیچکدام از اصول نوین بانکداری دنیا نیست. .بهتر اینه که با پولمون کار کنیم و از خیر ربا بگذریم.با گذاشتن پول تو بانک فقط باعث رقابت بانکها میشیم و به خاطر دو درصد سود بیشتر پول رو ازین بانک به اون بانک میزاریم.خودم 200 تومن پارسیان دارم که تصمیم دارم تا قبل از عید سریعا بزارم تو بخش مسکن.دوستان ربا هم مارو و هم مملکت رو داغون میکنه.رشد اقتصاد با کار ایجاد میشه.
حتما سری به کانال تلگرام زیر بزنید و اخرین فایل صوتی در این مورد رو گوش بدید.:
به کانال تلگرامی دکتر محمدرضا مهدیار اسماعیلی بپیوندید؛

https://telegram.me/mrmi_ir

ب مردم پول تو بانک بزارن باعث رقابت بانکها میشه ؟ چطوری به این تحلیل رسیدی؟ پولو مردم بعد باید کجا بزارن زیر بالشت؟ شما الان با دویست تومنت خونه بخری فروشنده مگه پولتو چیکار میکنه اونم میزاره بانک دیگه

حالا فرقش اینکه هرچی گردش پول از بانکی به بانکی دیگه بره تورم تو کشور زیاد میشه ... تمام هدف دولت هم اینکه جلوی تورم بگیر با جلوگیری از گردش زیاد پول در بانکها

شما بانک مرکزی مملکت داره جریمه 34 درصدی میگری از هر بانگی که اضافه برداشت داره این ربا نیست ؟؟؟؟

شما برو بانک ملی یک حساب قرض الحسنه باز کن پولتو بزار اونجا هم مشکل شرعی دیگه نداری هم احنمال ورشکستگی نداره

Last edited:
بالا