برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
اگر اجازه بدید به دلیل بعضی مسائل مبلغ رو نگم چون بعضی دوستان بنده رو میشناسن فقط مبلغش خیلی بالا هست
رییس بانک گفت که ۲۰ درصد مبلغ سپرده میره تو حساب خزانه بانک مرکزی برای تضمین. نمیدونم درسته یا نه اگر خدایی نکرده مشکلی پپیش بیاد بانک مرکزی مبلغ رو برمیگردونه ؟

Sent from my HTC One_M8 Eye using Tapatalk

کدوم بانک گفت ۲۰ درصد میره خزانه!؟
نظر منم تقریبا شبیه دوستمون mersa هستش ، چون مبلغتون بالاست حضوری از خود بانکها سوال کنید شاید پبشنهاد های بهتری داشته باشید معمولا کارمندا زنگ میزنن مرکز یا سرپرستی واسه این مبلغ برای اطلاع از سپرده ویژه، من فقط ملی میدونم بالا یک میلیارد ۲۲ درصد میده بقیه مبلغ بالا اطلاع ندارم، میتونید بین بانکهای مختلف مبلغ تقسیم کنید .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
اگر اجازه بدید به دلیل بعضی مسائل مبلغ رو نگم چون بعضی دوستان بنده رو میشناسن فقط مبلغش خیلی بالا هست
رییس بانک گفت که ۲۰ درصد مبلغ سپرده میره تو حساب خزانه بانک مرکزی برای تضمین. نمیدونم درسته یا نه اگر خدایی نکرده مشکلی پپیش بیاد بانک مرکزی مبلغ رو برمیگردونه ؟

Sent from my HTC One_M8 Eye using Tapatalk
واریز 20 درصد درست نیست
مکررا عرض کنم خیلی بعید است برای بانکی مشکلی پیش بیاد ولی اگرخدایی ناکرده مشکلی پیش بیاد اصلا روی کمک هیچ جایی حساب باز نکنید... تجربه نشون داده ( خصوصا در مورد کاسپین ) موقع مشکل بهرصورت یه بهانه ای میارن برای فرار از زیر پرداخت دیون و خود بانک مرکزی هم فرموده هیچ تعهدی نسب به مبلغ سپرده نداره... فقط صندوق ضمانت سپرده ها هست که اون هم برای هر شخص 100 میلیون و معلوم نیست دقیقا سازکار اجراییش چطوری پیش میره و چقدر زمان میبره... به کار اینها کلا اعتباری نیست در حال حاضر !

خودتون با دید باز تصمیم بگیرید و پولتون رو بین بانک های معتبر تقسیم کنید و گول سود های بالا رو نخورید

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
تنها تضمین یک سپرده،صندوق ضمانت هست اون هم ۱۰۰میلیون براب هر فرد در هر بانک
شما ملی سر بزن؛بعدشم دی و سپه و سینا
اینا ضریب اعتماد بهتری دارن و سود بدیم نمیدن؛
ملت هم البته با اینکه اوضاعش خراب شده اما باز‌ بانک قدیمی‌و نیمه دولتیه بعیده ورشکست بشه
چند درصد بهتون گفت؟اگه موارد بالا همچن درصد رو گفت بنظرم اطمینان بیشتری‌ بهشون هست
من 23 درصد یک ساله باز کردم در صورت برداشت 21 درصد سپاس از راهنماییتون
کدوم بانک گفت ۲۰ درصد میره خزانه!؟
نظر منم تقریبا شبیه دوستمون mersa هستش ، چون مبلغتون بالاست حضوری از خود بانکها سوال کنید شاید پبشنهاد های بهتری داشته باشید معمولا کارمندا زنگ میزنن مرکز یا سرپرستی واسه این مبلغ برای اطلاع از سپرده ویژه، من فقط ملی میدونم بالا یک میلیارد ۲۲ درصد میده بقیه مبلغ بالا اطلاع ندارم، میتونید بین بانکهای مختلف مبلغ تقسیم کنید .

Sent from my iPhone using Tapatalk
بانک آینده .گفتن که 20 درصد از کل مبلغ به عنوان تضمین میره به خزانه بانک مرکزی ...
خیلی ممنون بابت راهنمایی

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
اینطور که اساتید اینجا به روش دایی جان ناپلئون تحلیل میکنند،حتما تعطیلی کاسپین و ثامن الحجج و پدیده هم توطئه پاکدستان هست!!!!!!وقتی امثال عبده تبریزی و نیلی از همین دولت خدمتگزار تدبیر و امید!!!میان جو ترس و یاس القا میکنند،چه ربطی به سایرین داره،سوءتفاهم جناب سیف سر قضیه کاسپین هم احتمالا تقصیر پاکدستان بوده
تمام این اتفاقات دقیقا داره به خواست و نیت همین دولت اتفاق میفته نه جناح و حزب خاصی و اینکه بانکی هم درآینده بخواهد منحل بشه تماما به اراده و نیت دولت اتفاق خواهد افتاد خواه کثیف دست باشه یا پاکدست

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,543
آقا شما پول رو توی بالشتون هم بذارید، امکان داره تختخوابتون آتش بگیره و پول ها بسوزه :D...اینقدر حساسیت به خرج ندید. سرمایه زندگیتون رو بین چیزهای مختلف تقسیم کنید، اون مقداری هم که نقدا در بانک نگه میدارید، بین چند تا بانک مختلف تقسیم کنید، با خیال راحت زندگی کنید. این چه وضعیه که همش استرس دارید. اینم شد زندگی ؟:D

Last edited:

eco-exchanger

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
دوستان ایا بانک انصار برای افتتاح جدید سود 22 درصد داره هنوز؟

pars2016

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
با عرض سلام خدمت دوستان...دوستان یه سوال؟پارسیان 22 درصد یکساله شنیدم داره..کسی از دوستان شرایطش رو میدونه مثل کف مبلغ و اینکه آیا کارت داره یا دفترچه هست/؟
من الان در حال حاضر حساب آینده ساز دارم و امروز سود اولین ماه رو واریز کردن .گفته بودن 22 درصد ولی 21.6 درصد سالیانه واریز کردن...

dvb595959

Registered User
لایک‌ها
323
با عرض سلام خدمت دوستان...دوستان یه سوال؟پارسیان 22 درصد یکساله شنیدم داره..کسی از دوستان شرایطش رو میدونه مثل کف مبلغ و اینکه آیا کارت داره یا دفترچه هست/؟
من الان در حال حاضر حساب آینده ساز دارم و امروز سود اولین ماه رو واریز کردن .گفته بودن 22 درصد ولی 21.6 درصد سالیانه واریز کردن...
درود
از شعبه سوال نکردی چرا کم ریختن ؟

فرستاده شده از Che2-L11ِ من با Tapatalk

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
تلفن بزنین بپرسین دلیلش رو
حساب یکساله روز افتتاح هم سود میگیره قاعدتا
حالا شاید اینها روز افتتاح رو حساب نکردن سودشو مثل قانون روزشمار
شاید مقدار کمی پس انداز شده به صورت اتوماتیک
تو پیشخوان مجازی چک کنین

آینده ساز جدید شده 23 درصد به مبلغ اولیه نرخ انصراف 21 و واریزهای بعدی هم 21
حساب جدید باز کنین تو همون آینده بهتر نیست

منم حساب باز نکردم در آینده ساز اطلاعات دقیق بدین تا تکلیف خودم رو روشن کنم

اصلا بگین چجور حساب کردین
چقدر کی واریز کردین

Last edited:

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
سلام دوستان...ممنون میشم راهنمایی کنید
الان بهترین بانک یا موسسه واسه حساب روزشمار کدوم بانک هست که بالاترین سود رو میده...
میخوام امکان واریز و برداشت داشته باشه و اینترنت بانکم داشته باشه...
با تشکر

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
الان بهترین بانک یا موسسه واسه حساب روزشمار کدوم بانک هست که بالاترین سود رو میده...
با تشکر
بانک،ایران زمین؛۱۸% با کف ۱۰۰هزار تومان

eco-exchanger

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
دوست عزیز شاید 30روز کامل پول نگذاشتین

pars2016

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
تلفن بزنین بپرسین دلیلش رو
حساب یکساله روز افتتاح هم سود میگیره قاعدتا
حالا شاید اینها روز افتتاح رو حساب نکردن سودشو مثل قانون روزشمار
شاید مقدار کمی پس انداز شده به صورت اتوماتیک
تو پیشخوان مجازی چک کنین

آینده ساز جدید شده 23 درصد به مبلغ اولیه نرخ انصراف 21 و واریزهای بعدی هم 21
حساب جدید باز کنین تو همون آینده بهتر نیست

منم حساب باز نکردم در آینده ساز اطلاعات دقیق بدین تا تکلیف خودم رو روشن کنم

اصلا بگین چجور حساب کردین
چقدر کی واریز کردین

دوست عزیز شاید 30روز کامل پول نگذاشتین

با عرض سلام خدمت دو دوست عزیز...چرا والا 30 روز هم کامل شد...دقیقا 21ام برج بهمن گذاشتم...البته ساعت دقیقی که گذاشتم ساعت 10 صبح بود...اما امروز که 21 اسفند هست ساعت 7 صبح واریز کردن...
حالا نمیدونم دیگه یعنی بنظر شما 3 ساعت تفاوت باید 0.4 کم کنه توی سود سالیانه !!!؟؟؟؟
اما یه چیز دیگه ای هم هست..اینکه ساعت رو توی پیامک زده 1 شب 21 اسفند..اما پیامک برای بنده ساعت 7 صبح اومده...حالا دیگه نمیدونم والا چطوری بوده...

در رابطه با اینکه یکی از دوستان گفتن که حساب اینده ساز 23 درصد باز کنم فکر کنم الان فرقی دیگه نکنه..چون اگر بخوام اینو ببندم 20 درصد حساب میشه و کلا در جمعش شاید فرق خیلی خاصی نکنه...

eco-exchanger

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
با عرض سلام خدمت دو دوست عزیز...چرا والا 30 روز هم کامل شد...دقیقا 21ام برج بهمن گذاشتم...البته ساعت دقیقی که گذاشتم ساعت 10 صبح بود...اما امروز که 21 اسفند هست ساعت 7 صبح واریز کردن...
حالا نمیدونم دیگه یعنی بنظر شما 3 ساعت تفاوت باید 0.4 کم کنه توی سود سالیانه !!!؟؟؟؟
اما یه چیز دیگه ای هم هست..اینکه ساعت رو توی پیامک زده 1 شب 21 اسفند..اما پیامک برای بنده ساعت 7 صبح اومده...حالا دیگه نمیدونم والا چطوری بوده...

در رابطه با اینکه یکی از دوستان گفتن که حساب اینده ساز 23 درصد باز کنم فکر کنم الان فرقی دیگه نکنه..چون اگر بخوام اینو ببندم 20 درصد حساب میشه و کلا در جمعش شاید فرق خیلی خاصی نکنه...
خب پس دلیل میتونه این باشه یک روز به حساب نیامده

pars2016

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
خب پس دلیل میتونه این باشه یک روز به حساب نیامده

دقیق بخوام بگم پول نیم روز رو ندادن...البته حالا سوال اینجاست که چرا دقیقا 30 روز رو حساب نمیکنن که بخوان 1 شب سود رو بریزن!

دوستان حالا فارغ از این مسائل اگر بانک پارسیان سود 1ساله میده و کارت هم داره من میرم اونجا میزارم..نه اینکه بانک آینده بد باشه..فقط دلیلش اینه که این حساب آینده ساز، کارت نداره و دفترچه ای هست متاسفانه..

shooshijoon

Registered User
لایک‌ها
110
بنظر میرسه کسانی که در مسکن سرمایه گذاری کردن سعی دارن فضای بانکها رو متشنج و در حال ورشکستگی نشون بدن تا شاید سرمایه ها به سمت مسکن بره
100 میلیون و 200 میلیون و ... برای من و شما پوله ، برای بسیاری از کسبه اینا سرمایه ی خیلی ریزه
اغلبه کسبه پولهای خیلی خیلی درشت تر از این حرفها در بانک دارن که نه تنها سپرده نیست بلکه بصورت جاری در بانکها گذاشتن و دائماً در حال گردشه
بانکها به این راحتی و در اقتصاد دولتیِ ایران ورشکست نمیشن
همه ی بانکهای خصوصی هم به یک نحوی به یک جای حکومتی و دولتی وصل هستن
جای نگرانی نیست
اگر بخواهیم با احتمالات زندگی کنیم هر چیزی شامل ریسکه حتی زمین

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
هی ما میگیم اینده بد قوله فک میکنن ارث بابامو خورده اینده

fcbarca2013

Registered User
لایک‌ها
94
با تشکر
بانک آینده 22درصد با کف یک میلیون

آرتیمس محتشم

Registered User
لایک‌ها
158
كلي تحقيق كردم بانكهاي سينا و خاورميانه از لحاظ اعتبار خيلي بالا بودن
و از لحاظ ريسك بانكهاي آينده و سرمايه و قوامين خيلي پر ريسك بودن

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها