برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
كلي تحقيق كردم بانكهاي سينا و خاورميانه از لحاظ اعتبار خيلي بالا بودن
و از لحاظ ريسك بانكهاي آينده و سرمايه و قوامين خيلي پر ريسك بودن
که قوامین خیلی پر ریسکه :general404::general404::general404::general404:

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
دی روزشمار 22 درصد کف 50 میلیون . زیر 50 میشه 15 درصد . متاسفانه برای باز کردنش 1 میلیون تومن اسکناس نقدی باید ببرید و این 1 میلیون هم برای همیشه بلوکه مگر حساب رو ببندید

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
گردشگری صندوق سرمایه گذاری روزشمار 22.5 درصد

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
بنظر میرسه کسانی که در مسکن سرمایه گذاری کردن سعی دارن فضای بانکها رو متشنج و در حال ورشکستگی نشون بدن تا شاید سرمایه ها به سمت مسکن بره
100 میلیون و 200 میلیون و ... برای من و شما پوله ، برای بسیاری از کسبه اینا سرمایه ی خیلی ریزه
اغلبه کسبه پولهای خیلی خیلی درشت تر از این حرفها در بانک دارن که نه تنها سپرده نیست بلکه بصورت جاری در بانکها گذاشتن و دائماً در حال گردشه
بانکها به این راحتی و در اقتصاد دولتیِ ایران ورشکست نمیشن
همه ی بانکهای خصوصی هم به یک نحوی به یک جای حکومتی و دولتی وصل هستن
جای نگرانی نیست
اگر بخواهیم با احتمالات زندگی کنیم هر چیزی شامل ریسکه حتی زمین
احسنت
دقیقا توی فضای مجازی هست که اینقدر در مورد بانک ها حرف و حدیث هست
دی روزشمار 22 درصد کف 50 میلیون . زیر 50 میشه 15 درصد . متاسفانه برای باز کردنش 1 میلیون تومن اسکناس نقدی باید ببرید و این 1 میلیون هم برای همیشه بلوکه مگر حساب رو ببندید
والا ما باز کردیم یک میل پول نقد نخواست ! فکر نمیکنم اینطور باشه .لی درسته 1 میل مسدود میشه

materam

Registered User
لایک‌ها
51
كلي تحقيق كردم بانكهاي سينا و خاورميانه از لحاظ اعتبار خيلي بالا بودن
و از لحاظ ريسك بانكهاي آينده و سرمايه و قوامين خيلي پر ريسك بودن
دوست عزیز میشه منبع تخقیقتون و علت هاش رو بگین بقیه هم استفاده کنن؟

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
احسنت
دقیقا توی فضای مجازی هست که اینقدر در مورد بانک ها حرف و حدیث هست

والا ما باز کردیم یک میل پول نقد نخواست ! فکر نمیکنم اینطور باشه .لی درسته 1 میل مسدود میشه

س کلا بازیشون پول نقد جذب کنن تو شعبه چون منم به کارمند گفتم کی حال داره الان بره یک میلیون پول نقد بیاره که میگی هیچی نگفت ..

MrAccess

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام، بیشترین سود رو الان کدوم سپرده کوتاه مدت داره؟ برای 20 میلیون پول

salam2050

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
من می خواستم برم حساب اینده سازان یکساله باز کنم اگر بخواهد هر ماه
درصد سود کم کنه ارزش نداره
بانک اینده که پر ریسک باشه

pars2016

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
بانک پارسیان یک ساله 21/5 سود می دهد.
سلام.آیا کارت داره یا دفترچه ای هست؟ و اینکه اگر زودتر پول رو برداریم جریمه به چه صورتی هست؟کف مبلغ هم لطف کنین ممنون میشم.

bozorg2015

Registered User
لایک‌ها
63
سلام.آیا کارت داره یا دفترچه ای هست؟ و اینکه اگر زودتر پول رو برداریم جریمه به چه صورتی هست؟کف مبلغ هم لطف کنین ممنون میشم.
بانک پارسیان دفترچه و کارت عابر بانک دارد، وقتی حساب کوتاه مدت افتتاح می کتید، تقاضای کارت عابر بانک کنید همان موقع تحویل می دهند و می توانید استفاده کنید، در ضمن بانک پارسیان کد ستاره 701 مربع را نیز دارد، اگر این کد را با موبایلتان بگیرید سرویس موبایلی بانک پارسیان فعال می شود، با موبایلتان بدون اینترنت می توانید از خدمات متنوع بانکی استفاده کنید که به نظر من واقعا عالی است.
در مورد جریمه هم باید بگویم اگر اشتباه نکنم کارمند بانک گفت اگر زودتر از 6ماه به سپرده ام دست بزنم 9 درصد حساب می کنند و بعد از شش ماه بصورت روزشمار حساب می کنند.
این حساب یک ساله کف مبلغ نداشت، البته من هفته پیش به این بانک مراجعه کردم و به من گفتند حساب سه ماه دارند با سود 22 درصد با کف 10 میلیون تومان، اما امروز که من برای برای باز کردن حساب سه ماه با مبلغ یازده میلیون به بانک مراجعه کردم کارمند بانک به من گفت کف مبلغ حساب سه ماه به 50 میلیون تومان تغییر پیدا کرده است و من هم تصمیم گرفتم حساب یک ساله باز کنم.

salam2050

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
بانک پارسیان یک ساله 21/5 سود می دهد.
کف مبلغ چقدر
لطفا راهنمایی کنید

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
بانک پارسیان دفترچه و کارت عابر بانک دارد، وقتی حساب کوتاه مدت افتتاح می کتید، تقاضای کارت عابر بانک کنید همان موقع تحویل می دهند و می توانید استفاده کنید، در ضمن بانک پارسیان کد ستاره 701 مربع را نیز دارد، اگر این کد را با موبایلتان بگیرید سرویس موبایلی بانک پارسیان فعال می شود، با موبایلتان بدون اینترنت می توانید از خدمات متنوع بانکی استفاده کنید که به نظر من واقعا عالی است.
در مورد جریمه هم باید بگویم اگر اشتباه نکنم کارمند بانک گفت اگر زودتر از 6ماه به سپرده ام دست بزنم 9 درصد حساب می کنند و بعد از شش ماه بصورت روزشمار حساب می کنند.
این حساب یک ساله کف مبلغ نداشت، البته من هفته پیش به این بانک مراجعه کردم و به من گفتند حساب سه ماه دارند با سود 22 درصد با کف 10 میلیون تومان، اما امروز که من برای برای باز کردن حساب سه ماه با مبلغ یازده میلیون به بانک مراجعه کردم کارمند بانک به من گفت کف مبلغ حساب سه ماه به 50 میلیون تومان تغییر پیدا کرده است و من هم تصمیم گرفتم حساب یک ساله باز کنم.
من 10 روز پیش باز کردم بالای 20 میلیون 6 ماهه 22 درصد بود همچین حسابی نداشت

بالا