برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
همين كه اين ملاكين و دلال هاي مسكن كه خون مردمو كردن تو شيشه حالشون گرفته بشه عاليه. مسكن بايد برگرده به همون مفهوم اصلي خودش به معناي سر پناه و يكي از نياز هاي اصلي بشر نه يك كالاي تجاري كه بشه وسيله دلالي يه مشت از خدا بي خبر.
دلت خوشه گرامی. خود همین بانک ها پاش بیافته میشن محتکرترین و بی رحم ترین دلالان و ملاکین مسکن. اقتصاد هم مثل سیاست پدر و مادر نداره. پای سود و منافع که در میون باشه ، نیازهای اصلی و فرعی مردم همه با هم نادیده گرفته میشه.
بانک یک بنگاه اقتصادیه که باید دو تا رو بتونه بکنه چهارتا. وگرنه بانک تاسیس نشده که به من و شما سود برسونه و سر خودش بی کلاه بمونه. الان همین سپرده هایی که دارن جمع میکنن در نهایت باید به یک سمتی هدایت بشه. بانک ها هم براشون فرقی نمیکنه کدوم بازار باشه. ملک باشه ، طلا باشه ، ارز باشه ، واردات باشه یا هر چیز دیگه. هر کدوم اینها وقتش برسه و براشون مطلوبیت داشته باشه میرن سراغش و اون موقع باید نتیجه رو ببینی.

Titania

Registered User
لایک‌ها
1,324
خدا روشکر سیف شایعه موسسه نور تکذیب کرده وگفته موسسه مجوز داره وبه کارش ادامه میدهد وما نظارت کامل داریم واگر تخلفی شده باشه برخورد شده ما که سپرده یکساله تمدید کردیم و هیت مدیره بسیار قوی انتخاب شده برای این موسسه که همگی مورد تایید بانک مرکزی هست خدا کنه برای هیچکس تو هر بانک و موسسه مجوز دار سرمایه گذاری کرده مشکلی پیش نیاد
وضعیت موسسه نور شایعه نبود و تخلفات گسترده هم بصورت رسمی اعلام شده و حتی نامه ای که در مورد این تخلفات به معاون نظارتی بانک مرکزی ارائه شده، هم منتشر شده.
بانک مرکزی چه نظارت کاملی بر چه چیزی دارد؟ حتماً نظارت کاملی دارد به اینکه تخلفات به خوبی و راحتی انجام شود.
لینک زیر در مورد نامه خواجه حسنی به بانک مرکزی را هم ببینید و اگر واقعاً سپرده گذار این موسسه یا هر موسسه دیگری در این شرایط هستید، به ریسکها توجه کنید:
نامه خواجه حسنی به بانک مرکزی

mike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
دلت خوشه گرامی. خود همین بانک ها پاش بیافته میشن محتکرترین و بی رحم ترین دلالان و ملاکین مسکن. اقتصاد هم مثل سیاست پدر و مادر نداره. پای سود و منافع که در میون باشه ، نیازهای اصلی و فرعی مردم همه با هم نادیده گرفته میشه.
بانک یک بنگاه اقتصادیه که باید دو تا رو بتونه بکنه چهارتا. وگرنه بانک تاسیس نشده که به من و شما سود برسونه و سر خودش بی کلاه بمونه. الان همین سپرده هایی که دارن جمع میکنن در نهایت باید به یک سمتی هدایت بشه. بانک ها هم براشون فرقی نمیکنه کدوم بازار باشه. ملک باشه ، طلا باشه ، ارز باشه ، واردات باشه یا هر چیز دیگه. هر کدوم اینها وقتش برسه و براشون مطلوبیت داشته باشه میرن سراغش و اون موقع باید نتیجه رو ببینی.

براي همين هم تهش نوشتم گفتم كه اصلا اميدي ندارم كه يه روز اين اتفاق بيفته.

ولي خوب ميگن آرزو بر جوانان عيب نيست.

viphyip

Registered User
لایک‌ها
495
من با یکی از کارمندان بانک اینده که اشناس رئیس سپرده ریالیه چند روز پیش صحبت کردم گفت حسابهای روزشمار تغییزی نمیکنه 22 میمونه اصلا لازم نیست بریزی 1ساله، امروزم باز پرسیدم گفتم بعضی جاها میگن میشه 10 درصد گفت نه، اینا سیاست بانکیه که مردم 1ساله باز کنن و سپرده ها مدت بیشتری تو بانک بمونه و 22 درصد روزشمار سرجاش میمونه. حالا دیگه خود دانید.
من حساب قدیمی دارم و بیشترش رو بردم روی یکساله
حالا قدیمی ها با حداقل موجودی چقدر همون 22 رو می دهند ؟

m.h.t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود
مشاهدات امروز بنده:

بانک مهر اقتصاد (غیرمجاز) : حساب 25 درصد روزشمار با تضمین عدم کاهش سود تا یک‌سال با کف 100 هزار تومان
بانک مهر یکساله 22/5 باز میکرد امروز. در ضمن گفتند از شنبه قطعا نرخ سود 10 و 15 خواهد بود.

hidavidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
وضعیت موسسه نور شایعه نبود و تخلفات گسترده هم بصورت رسمی اعلام شده و حتی نامه ای که در مورد این تخلفات به معاون نظارتی بانک مرکزی ارائه شده، هم منتشر شده.
بانک مرکزی چه نظارت کاملی بر چه چیزی دارد؟ حتماً نظارت کاملی دارد به اینکه تخلفات به خوبی و راحتی انجام شود.
لینک زیر در مورد نامه خواجه حسنی به بانک مرکزی را هم ببینید و اگر واقعاً سپرده گذار این موسسه یا هر موسسه دیگری در این شرایط هستید، به ریسکها توجه کنید:
نامه خواجه حسنی به بانک مرکزی
بله منم این نامه خوندم ولی بانک مرکزی با این تخلفات برخورد داره میکنه که مجمع عمومی تشکیل شد وهیت مدیره جدید انتخاب شد و هیت مدیره قدیم کنار رفتن مطمین باشید بانک مرکزی ورود کرده به این موضوع سیف گفته مطمین باشید دیگه تکرار نخواهد شد قراره به زودی دستگاه کارخوان وارد بشه به سامانه چکاوک وصل بشن وامروز سیف بزگنمایی شده خوده خواجه حسنی در بانک گردشگردی حقوق بالا میگرفته که از اونجا اخراج شده اینها همشون دنبال سهم خواهی هستند که در بیشتر بانکها این تخلفات صورت میگیره

Titania

Registered User
لایک‌ها
1,324
بله منم این نامه خوندم ولی بانک مرکزی با این تخلفات برخورد داره میکنه که مجمع عمومی تشکیل شد وهیت مدیره جدید انتخاب شد و هیت مدیره قدیم کنار رفتن مطمین باشید بانک مرکزی ورود کرده به این موضوع سیف گفته مطمین باشید دیگه تکرار نخواهد شد قراره به زودی دستگاه کارخوان وارد بشه به سامانه چکاوک وصل بشن وامروز سیف بزگنمایی شده خوده خواجه حسنی در بانک گردشگردی حقوق بالا میگرفته که از اونجا اخراج شده اینها همشون دنبال سهم خواهی هستند که در بیشتر بانکها این تخلفات صورت میگیره
دوست گرامی
در حال حاضر حتی بانکها هم وضعیت کاملاً نامشخصی دارند ، پیشنهاد من این هست که اگر واقعاً سپرده گذار این موسسه یا هر موسسه دیگری هستید، امیدی به تعویض هیات مدیره و حمایتهای گفتاری و بی فایده بانک مرکزی نداشته باشید و همچنین سعی نکنید مشکلات و تخلفات موسسه را توجیه کنید چون تخلفات گسترده فقط وقتی رسانه ای میشوند که مشکل از کنترل خارج شده باشد.
من سپرده گذار موسسه کاسپین هستم که بانک مرکزی هم در زمان بحران اتفاقاً حمایتهای کلامی را انجام داد و ناگهان ورق برگشت و مجوز رسمی موسسه را مشروط خواند و سرمایه مردم را نصف کرد. مدیرعامل هم دوبار عوض شد و هیچکدام از این داستانها کمکی به حال مردم ایجاد نکرد و سرمایه مردم از بین رفت.
امیدهای واهی نباید باعث شود ریسک های گستره موسسات مالی را نبینیم.

Last edited:

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
شایعه همین جوری درست میشه ها !! نکنید این کارها رو زشته

اقای عزیز ، مگه من مریضم شایعه درست کنم ؟ از شما هم برای این مملکت قطعا دلسوز ترم ، دارم بهتون میگم پول سنگین نزارید گیر میکنید ....

اینطور که میگه تو این ماهی ک گذشته هر روز بهش میگن این ماه سقف تراکنش پر شده یا همچین چیزی ...

کی میشه بساط این نزول و نزول خوری تو این مملکت برچیده بشه .

hidavidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
موسسه نور فرق داره عضو شتابه ساتنا وپایا داره اینترنت وموبایل بانکو کامله واز همه مهمتر ضمانت سپرده نزد بانک مرکزی داره و300 میلیارد سهم بازار بورس ولی در کل بانک مرکزی در قضیه کاسپین پیش آمد به نظرم دیگه نمیزاره از این اتفاقات پیش بیاد چون همش تو بوقوکرنا داره میکنه که در بانکها و موسسات مجاز سپرده گذاری کنید

Last edited:

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
دوستان نیازی به رفتن به شعبه جهت باز کردن آینده ساز یا گردشگری نیست

شما از پیشخوان مجازی میتونید حساب آینده ساز درخواست بدین ،

گردشگری هم 23 درصدشو از اینترنت بانکش افتتاح حساب یکساله رو انتخاب کنید و کد شعبه ای که حساب دارید بزنید

(توجه بفرمایید پیشنهاد نکردم برید در این بانکا سرمایه بگذارید یا نذارید ... اگر نظرتون هست به سپرده گذاری نیازی به صف های طولانی نیست )

hidavidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
دوستان کسی نیست پاسخ بده ما اشتباهی عدد 1 برای فوامین فرستادیم حالا نمیخوام کوتاه مدت بشه چیکار کنم

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک مرکزی به بانک‌ها دستور داده که تمامی شعب باید فردا تعطیل باشند و اجازه ندارند مورخ ۱۰ شهریور فعالیت کنند.

به گزارش بانک مردم، برخی از بانک‌ها با توجه به مهلت بانک مرکزی تا قبل از ۱۱ شهریور، اعلام کرده بودند برای سپرده‌گیری فردا جمعه ۱۰ شهریور هم فعالیت خواهند کرد. این در حالی است که فردا عید قربان است و فعالیت در این روز خیلی‌ها را متعجب کرد.

طبق شنیده‌ها بانک مرکزی به بانک‌ها اعلام کرده حق فعالیت در روز جمعه ۱۰ شهریور را ندارند. بدین ترتیب آخرین ساعات امروز آخرین مهلت برای سپرده‌گذاری و دریافت سود بالای ۱۵ درصد است.

طبق شنیده‌های بانک مردم شعب برخی بانک‌ها تا ساعت ۱۸ امروز نیز فعالیت می‌کنند و به مشتریان خود خدمات می‌دهند.

همچنین امروز بانک گردشگری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

مشتری گرامی بانک گردشگری

به اطلاع می رساند براساس دستور بانک مرکزی تمامی شعب بانکها فردا جمعه مورخ ٩۶/٠۶/١٠ تعطیل می باشد. لطفا برای دریافت خدمات تا ساعت ١٩امروز پنج شنبه مورخ ٩۶/٠۶/٠٩ به شعب مراجعه فرمایید.

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
دوستان نیازی به رفتن به شعبه جهت باز کردن آینده ساز یا گردشگری نیست

شما از پیشخوان مجازی میتونید حساب آینده ساز درخواست بدین ،

گردشگری هم 23 درصدشو از اینترنت بانکش افتتاح حساب یکساله رو انتخاب کنید و کد شعبه ای که حساب دارید بزنید

(توجه بفرمایید پیشنهاد نکردم برید در این بانکا سرمایه بگذارید یا نذارید ... اگر نظرتون هست به سپرده گذاری نیازی به صف های طولانی نیست )
پیشخوان باید ثبت نام کنیم؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
دوستان کسی نیست پاسخ بده ما اشتباهی عدد 1 برای فوامین فرستادیم حالا نمیخوام کوتاه مدت بشه چیکار کنم

زنگ بزن امداد مشتریان سئوال کن اونا شاید چیزی بدونن فکر کنم شمارش 0215151 بود

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
پیشخوان باید ثبت نام کنیم؟

برای بانک آینده پیشخوان مجازی آیندتون باید فعال باشه . در این صورت بعد از ورود برید بخش آینده ساز و روی افتتاح حساب آینده ساز بزنید

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
برای بانک آینده پیشخوان آیندتون باید فعال باشه . در این صورت بعد از ورود برید بخش آینده ساز و روی افتتاح حساب آینده ساز بزنید
باید بریم شعبه فعال کنه؟

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
باید بریم شعبه فعال کنه؟

این لینک یک تست بکن
https://www.abplus.ir/signup
البته طول میکشه تا فعال کنن پیشخوان مجازیتون:
  • فرآیند ثبت نام مشتری حداکثر تا 48 ساعت کاری پس از تکمیل فرم ثبت نام در تارگاه پیشخوان مجازی و یا در شعبه، از طریق تماس مرکز ارتباط بانک آینده به منظور احراز هویت و ارسال رمز به ایمیل مشتری کامل می‌گردد.

Last edited:

hidavidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17

simon2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سپرده یکساله قوامین رو اگر بعد از چند ماه کامل برداشت کنم چه اتفاقی میوفته
سود چند ماه رو سر هر ماه پرداخت میکنن یا باید یک سال تکمیل بشه بعد واریز کنن ؟

بالا