برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

vorud

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اینترنت بانک یا همراه بانک آینده ساتنا و پایا داره؟؟

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
اقا یک موردی برا من پیش امده
پدر بنده یک حساب کوتاه مدت ایران زمین داشت بهش گفتم دیشب برو بانک سرمایه یکساله بزار سودش کم نشه نمیدونم والا چجوری کوثر رو با سرمایه اشتباه گرفت صبح بهش زنگ زدم گفت رفتم کوثر باز کردم پرس و جو ازش کردم دیدم به به رفته صندوق کوثر باز کرده
حالا کوثر خودش معتبره صندوقش چطور اطمینانی بهش هست سودش کم نشه از شنبه خود کوثر که گفته نمیشه
کوثر صندوقش 22 درصد هست میگن کم نمیشه . ولی شاید 20 یا 19 بیارنش پایین ... .کوثر موسسه هست دیگه بسته به مبلغ داره مثلا 200 م گذاشتی نه درست نیست ولی مثلا 50 تومن اوکی هست .
از سرمایه وضعش منظمتر هست

hidavidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
آقا ما 1 فرستادیم قوامین نمیخوام کوتاه مدت بشه چیکار کنم کسی میدونه

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
برای برداشت پول از بانک آینده میشه ساتنا یا پایا زد؟
این حساب آینده ساز میگن سودش 23 درصد اما واریز و برداشت 21 درصد. 21 درصد برداشت یعنی چی؟ مثلا پنج میلیون برداشت داشته باشیم 2 درصد (21-23) پنج میلیون رو از سودی که تا حالا گرفتیم نمیده؟
اگر چند ماه دیگه حساب رو ببندیم و هیچ واریز و برداشتی تو این مدت نداشته باشیم 23درصد سود و اصل پول رو کامل برمیگردونه ؟
از پولی که برمیدارین فقط 2 درصد سود اضافه خودش کسر میشه و نه کل پول
همه حساب های بلندمدت بانکها به همین رواله
بستن حساب بدون جریمه هم نداره . 21 درصد حساب میشه

اینترنت بانک یا همراه بانک آینده ساتنا و پایا داره؟؟
حساب آینده ساز رو اینترنتی نمیشه برداشت یا انتقال داد

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
دوستان من پیشخوان بانک آینده ثبت نام کردم https://www.abplus.ir ... میخواستم ببینم بعد چه مدتی فعال میشه ؟ شعبه هم باید می رفتیم ؟

ایران دوست

Registered User
لایک‌ها
178
از کنار بانک سرمایه و شهر رد میشدم,صف از بانک زده بود بیرون!!!منتهی این بار نه برای گرفتن پول ,بلکه برای سپرده گزاری!!!! پول بیشتری از قبل در بانکها سپرده شده و سپرده های بیشتری رفت توبلند مدت,همشم با هماهنگی بانک مرکزیست!! مگه میشه همه یه سود بدن,خوب اینجور باشه همه میرن بانک ملی!!!!,صد درصد اگر سودها تک رقمی و تسهیلات هم سودش ۱-۲ درصد بود مثل کشورهای پیشرفته خوب بوداما اوضاع خراب تر از اینه که بخوایم از اون فکرا کنیم!!!! اما با وضع موجود این اقدام و این واکنش مردم یه مزیت داره و اونم اینه نقدینگی مثل سابق سرازیر نمیشه سمت دلار و سکه و ملک,طول میکشه اما اگر دولت بتونه باز هم مقاومت کنه,الگوهای دلالی قذیمی میشکنه و این به نفع کل ایران هست,همین که پول ملیمون ۵ ساله در برابر دلار بی ارزش نشده و سکه و ملک جهش خاصی نداشته ,کار بزرگی هست,الان دلال های دلار و سکه و ملک بسیار ناراحت هستند,ملاکان بسیار ناراحتند که ملکشون ثابت مونده یا بعضیشون تازه رسیده به قیمت ۵ سال قبل!!! عجیب از مردم عادیست که از دلالان و ملاکان نادانسته حمایت میکنند!!! اما با اتفاق جدیدی که افتاد نشون داد بازم مردم بانکرو انتخاب کردند و این خیلی معنی داره,قبلا فرداش دلار و سکه و ملک جهش میکرد و صف میکشیدن مردم بر سکه و دلار!!! اما این بار نشد,به امید ایران سرافراز.

hamidirche

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
طبق آخرین اخبار افتتاح حساب یکساله بانک آینده تحت چه شرایطی هست قابلیت واریز یا برداشت هم داشته باشه دستگاه کارتخپان دارند که کارت بکشیم؟

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
از دوستان کسی با پیشخوان مجازی حساب اینده ساز باز کرده؟جریان این قسط ماهانه چیه؟

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
درود
مشاهدات امروز بنده:

موسسه کوثر: حساب افرا و یا روزشمار قدیمی رو تبدیل به یک‌ساله می‌کنن با تضمین 20 درصد با دفترچه و ...
و صندوق 22 درصد هم دارن که امروز غلغله بوده برای افتتاح سپرده توی صندوق

بانک مهر اقتصاد (غیرمجاز) : حساب 25 درصد روزشمار با تضمین عدم کاهش سود تا یک‌سال با کف 100 هزار تومان

بانک ملی: حساب 15 درصد یک‌ساله بدون کف و 17 درصد با کف 20 میلیون

بانک قوامین: حساب 20 درصد یک‌ساله برای مبالغ بالای 20 میلیون تومن

بانک آینده: حساب آینده‌ساز 23 درصد یک‌ساله

توضیح در خصوص حساب آینده ساز بانک‌ آینده:
این حساب با کف 1 میلیون قابل افتتاح هست
تا اطلاع ثانوی - و یا شاید همیشه - امکان واریز نداره، پس موقع افتتاح حساب، موجودی اولیه‌تون میشه سرمایه اصلی این حساب
سودش تا یک‌سال تضمین شده هست
مثل حساب‌های تمام بانک‌های دولتی و خصوصی، برداشت پول از این حساب هم تنها با دفترچه حساب و به صورت حضوری امکان‌پذیره
کسانی که پیشخوان مجازی بانک آینده دارن تا فردا مهلت دارن برای افتتاح حساب، بعد از افتتاح و تعیین مبلغ و درج آدرس و ... باید با مرکز ارتباط بانک آینده تماس بگیرین تا خودتون تعیین کنین که کدوم شعبه دفترچه رو تحویل میگیرین، یا اینکه دفترچه براتون پست بشه ( که پست امنیتش پایینه به نظر بنده و توصیه نمیشه )
در صورتی که از حساب کسر بشه (پول برداشت بشه) مثل بانک‌های دیگه جریمه می‌خوره و جریمه این حساب هم 2 درصد هست. (اینکه در صورت برداشت، کل موجودی جریمه می‌خوره یا فقط مبلغ برداشتی، دقیقا مثل سایر بانک‌ها هست)

ضمناً خیلی از مردم اصلا مایل نیستن حساب روزشمارشون رو ببندن و یک‌ساله توی موسسات یا بانک‌ها باز کنن چون معتقدن این روند موقت هست و ... (البته بنده تائید یا تکذیب نمی‌کنم)

نکته مهم: این پست صرفا جهت اطلاع بود و ممکنه شعبه با شعبه سیاست‌هاش فرق داشته باشه، به نوشته‌های بنده اکتفا نکنید و خودتون شخصا مراجعه کنید و سرنوشت سرمایه‌تون رو نسپارین دست این چند خط نوشته بنده، چرا که بنده هیچ‌گونه مسئولیتی قبول نخواهم کرد.

mike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
از کنار بانک سرمایه و شهر رد میشدم,صف از بانک زده بود بیرون!!!منتهی این بار نه برای گرفتن پول ,بلکه برای سپرده گزاری!!!! پول بیشتری از قبل در بانکها سپرده شده و سپرده های بیشتری رفت توبلند مدت,همشم با هماهنگی بانک مرکزیست!! مگه میشه همه یه سود بدن,خوب اینجور باشه همه میرن بانک ملی!!!!,صد درصد اگر سودها تک رقمی و تسهیلات هم سودش ۱-۲ درصد بود مثل کشورهای پیشرفته خوب بوداما اوضاع خراب تر از اینه که بخوایم از اون فکرا کنیم!!!! اما با وضع موجود این اقدام و این واکنش مردم یه مزیت داره و اونم اینه نقدینگی مثل سابق سرازیر نمیشه سمت دلار و سکه و ملک,طول میکشه اما اگر دولت بتونه باز هم مقاومت کنه,الگوهای دلالی قذیمی میشکنه و این به نفع کل ایران هست,همین که پول ملیمون ۵ ساله در برابر دلار بی ارزش نشده و سکه و ملک جهش خاصی نداشته ,کار بزرگی هست,الان دلال های دلار و سکه و ملک بسیار ناراحت هستند,ملاکان بسیار ناراحتند که ملکشون ثابت مونده یا بعضیشون تازه رسیده به قیمت ۵ سال قبل!!! عجیب از مردم عادیست که از دلالان و ملاکان نادانسته حمایت میکنند!!! اما با اتفاق جدیدی که افتاد نشون داد بازم مردم بانکرو انتخاب کردند و این خیلی معنی داره,قبلا فرداش دلار و سکه و ملک جهش میکرد و صف میکشیدن مردم بر سکه و دلار!!! اما این بار نشد,به امید ایران سرافراز.

همين كه اين ملاكين و دلال هاي مسكن كه خون مردمو كردن تو شيشه حالشون گرفته بشه عاليه. مسكن بايد برگرده به همون مفهوم اصلي خودش به معناي سر پناه و يكي از نياز هاي اصلي بشر نه يك كالاي تجاري كه بشه وسيله دلالي يه مشت از خدا بي خبر.

البته متاسفانه من خيلي خوشبين نيستم.

mike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
اونايي كه آينده ساز اينترنتي باز كردن سود را به كدوم حساب انتقال دادن ؟ چون 2 تا گزينه داره كه يكيش خود حساب آينده سازه كه منطقا از شنبه ديگه نميشه اين كار رو كرد ؟

ایران دوست

Registered User
لایک‌ها
178
همين كه اين ملاكين و دلال هاي مسكن كه خون مردمو كردن تو شيشه حالشون گرفته بشه عاليه. مسكن بايد برگرده به همون مفهوم اصلي خودش به مهناي سر پناه و يكي از نياز هاي اصلي بشر نه يك كالاي تجاري كه بشه وسيله دلالي يه مشت از خدا بي خبر.

البته متاسفانه من خيلي خوشبين نيستم.
من از بازار ملک باخبرم,دیدم که دلالان با ۶۰۰میلیون تومن,۱۵۰ میل سود کردند!!! هیچ حرفی در این سود من ندارم اما بحثم اینجاست مالیاتش چی؟؟؟ چرا کارگر و کارمند باید مالبات بدن و اونا ندن؟؟؟ عملا هیچ مالیاتیم ندادن بابت سودی که کردن!!!گفتند باید سازند ه ها مالبات بدن,همه مردم شاکی شدند!!!سازنده های بزرگ اوضاعشون از قبل بسیار بهتر شده و سازنده های کوچیک از دور خارج شدن در این ۵ سال,ملکهای بزرگ و به قول خودشون لاکچری در محله های متوسط به بالای تهران بازار خوبی داره و مالیات بسیار ناچیزی در موقع خرید و فروش میدن نسبت به سود کار,خوب چرا نباید مالیات متناسب داده بشه؟؟؟ اگر مثل کشور های پیشرفته,وام بالای ۹۰ درصد و بهره زیر ۵ درصد داده بشه برای خونه,مصرف کننده خونشومیخره و سازنده هم میدونه کجای کاره,اما الان همه چی به ضرر عموم جامعه و به مفع ملاکان بزرگ است.

mahkoom021

Registered User
لایک‌ها
489
کسی از پیشخوان مجازی بانک آینده، سپرده آینده ساز افتتاح کرده ؟
پول از حسابم کم شده و بهم ایمیل و اسم ام اس اومده که درخواست شما با موفقیت انجام شد
اما توی لیست حسابام حساب جدیدی اضافه نشده
کجا نمایش داده میشه ؟

Titania

Registered User
لایک‌ها
1,324
خانومم دیشب از سر کار تو بانک ساعت 10 شب رسید خونه .125 حساب جدید باز کردن تو یک روز 4 نفری و 40 میلیارد جذب کرده بودن .پولهای کم برای اونا مهم نیست یکی یک هو 40 میلیارد میاره حساب باز میکنه .این که حساب بلند مدت باشه خوبه .باید سود بانک کم باشه بورس راه بیوفته و پول بره تو تولید .بانک ها منابعشون زیاد بشه و پول رو بدن به کارخونه ها تا تولید راه بیوفته .اگه خبر داشته باشین 22 میلیارد دلار اعتبار دادن کشور های اروپایی و 8 میلیارد هم وام از کره گرفتیم یک کمی قیمت دلار رو میبرن بالا که پول بیشتری تزریق بشه ریالی .کارهای روحانی درزمینه اقتصادی خوبه .تورم خوبه الان باید بانک ها و اقتصاد رو سامان بده به احتمال زیاد ادغام در پیش هست بین چند بانک.چون ما بانک های قدرت مند میخواییم .بعضی چیزا مثل امپول میمونه درد داره اما برای ما خوبه .من شاید الان 12 تومن سود بگیرم کمش کنن بشه 6 تومن من نارحت بشم اما برای اقتصاد خوبه یک کمی باید ملی فکر کرد بزرگ فکر کرد فقط به فکر خودمون نباشیم به فکر بچه و اینده مملکتمون هم باید باشیم .بنزینم باید گرون کنن بکنن 2000 تومن .من یادمه خودمون چقدر سرمایه مملکت رو میسوزوندیم دور دور میکردیم الان همه جا با مترو اتوبوس پیاده میرم ماشین تو پارکینگه فقط مسافرت یا مهمونی باهاش میرم اولش سخت بود اما الان میدونم به سود مملکته .
در اصل این چه صحبتی هست که مصیبتی مثل ادغام بانکها را به آمپول تشبیه کنید؟! اگر درد هست آیا باید برای مردم بیچاره باشد؟
اگر بانکهای قدرتمند احتیاج داریم، حکومت بیاید دزدی ها و اختلاسهای کلان و مدیران بی کفایت را کنترل کند نه اینکه با طرح های ضربتی زندگی مردم را نابود کند.
ضمناً وقتی بانکها بصورت گسترده محل فساد مالی و دزدیها و اختلاسهای کلان و وامهای گسترده بدون بازگشت به مدیران و مسئولین و اقوامشان باشند تبعاً نسبتهای کفایت سرمایه افتضاحی هم دارند و وقتی بانکهای خارجی حاضر به همکاری با بانکهای ایرانی نمیشوند مگر با شرط ایجاد حداقلی از شفاف سازی و ارائه صورتهای مالی استاندارد، اینطور میشود که مجبور میشوند به ادغام تا حداقلی از کفایت سرمایه تامین شود، در نتیجه هزینه ورشکستگی بانکها را براحتی بر دوش مردمی میگذارند که حتی کل سرمایه زندگی شان را بصورت سپرده در بانکها گذاشته اند. خیلی بهتر هست که شعار ندهیم.

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
درود
مشاهدات امروز بنده:

موسسه کوثر: حساب افرا و یا روزشمار قدیمی رو تبدیل به یک‌ساله می‌کنن با تضمین 20 درصد با دفترچه و ...
و صندوق 22 درصد هم دارن که امروز غلغله بوده برای افتتاح سپرده توی صندوق

بانک مهر اقتصاد (غیرمجاز) : حساب 25 درصد روزشمار با تضمین عدم کاهش سود تا یک‌سال با کف 100 هزار تومان

بانک ملی: حساب 15 درصد یک‌ساله بدون کف و 17 درصد با کف 20 میلیون

بانک قوامین: حساب 20 درصد یک‌ساله برای مبالغ بالای 20 میلیون تومن

بانک آینده: حساب آینده‌ساز 23 درصد یک‌ساله

توضیح در خصوص حساب آینده ساز بانک‌ آینده:
این حساب با کف 1 میلیون قابل افتتاح هست
تا اطلاع ثانوی - و یا شاید همیشه - امکان واریز نداره، پس موقع افتتاح حساب، موجودی اولیه‌تون میشه سرمایه اصلی این حساب
سودش تا یک‌سال تضمین شده هست
مثل حساب‌های تمام بانک‌های دولتی و خصوصی، برداشت پول از این حساب هم تنها با دفترچه حساب و به صورت حضوری امکان‌پذیره
کسانی که پیشخوان مجازی بانک آینده دارن تا فردا مهلت دارن برای افتتاح حساب، بعد از افتتاح و تعیین مبلغ و درج آدرس و ... باید با مرکز ارتباط بانک آینده تماس بگیرین تا خودتون تعیین کنین که کدوم شعبه دفترچه رو تحویل میگیرین، یا اینکه دفترچه براتون پست بشه ( که پست امنیتش پایینه به نظر بنده و توصیه نمیشه )
در صورتی که از حساب کسر بشه (پول برداشت بشه) مثل بانک‌های دیگه جریمه می‌خوره و جریمه این حساب هم 2 درصد هست. (اینکه در صورت برداشت، کل موجودی جریمه می‌خوره یا فقط مبلغ برداشتی، دقیقا مثل سایر بانک‌ها هست)

ضمناً خیلی از مردم اصلا مایل نیستن حساب روزشمارشون رو ببندن و یک‌ساله توی موسسات یا بانک‌ها باز کنن چون معتقدن این روند موقت هست و ... (البته بنده تائید یا تکذیب نمی‌کنم)

نکته مهم: این پست صرفا جهت اطلاع بود و ممکنه شعبه با شعبه سیاست‌هاش فرق داشته باشه، به نوشته‌های بنده اکتفا نکنید و خودتون شخصا مراجعه کنید و سرنوشت سرمایه‌تون رو نسپارین دست این چند خط نوشته بنده، چرا که بنده هیچ‌گونه مسئولیتی قبول نخواهم کرد.
انک ملی من دیروز پرسیدم گفت 15 درصد میده برای هر مبلغی چطور شد یکساله 17 درصد

hidavidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
خدا روشکر سیف شایعه موسسه نور تکذیب کرده وگفته موسسه مجوز داره وبه کارش ادامه میدهد وما نظارت کامل داریم واگر تخلفی شده باشه برخورد شده ما که سپرده یکساله تمدید کردیم و هیت مدیره بسیار قوی انتخاب شده برای این موسسه که همگی مورد تایید بانک مرکزی هست خدا کنه برای هیچکس تو هر بانک و موسسه مجوز دار سرمایه گذاری کرده مشکلی پیش نیاد

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
انک ملی من دیروز پرسیدم گفت 15 درصد میده برای هر مبلغی چطور شد یکساله 17 درصد

15 درصد رو که از شنبه باز می‌کنن
شعبه‌ای که شما رفتین، به اصطلاح به پیشواز طرح جدید رفتن :D

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
15 درصد رو که از شنبه باز می‌کنن
شعبه‌ای که شما رفتین، به اصطلاح به پیشواز طرح جدید رفتن :D
من خودم 17 درصد ملی داشتم اما یکساله نبود روزشمار بود از کارمنش پرسیدم گفت از شنبه همشون کم میشه وگرنه من ورنمیداشتم بزرم سپه

بالا