برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
تا جایی که میدونم فقط حساب های کوتاه مدت قابلیت واریز و برداشت به این صورتی که شما گفتی داره. کوتاه مدت ها هم همه از شنبه سودش میشه 10 درصد. هر کسی هم که گفت از شنبه کوتاه مدت بالای 10 درصد میده داره گمراهتون میکنه.
از شنبه به بعد هم هر کسی بلند مدت باز کنه ، سود سالیانه ش نهایتاً میشه 15 درصد.

اعتبار قراردادهای بلند مدتی که تا شنبه باز میشه هم بیشتر از یک سال نیست. یعنی این یک سال که تموم شد ، بعد از اون باید روی سود 15 درصدی حساب کنید.

anten1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
151
میشه هم زمان دو حساب آینده ساز داشته باشیم؟

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
لعنت بهشون
الان دوباره تورم کمر ملت رو میشکنه...الان چه فرقی با زمان احمدی نژاد کرد؟

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
امروز رفتم شعبه آینده!
300 نفر توی بانک بودن!!! اصلا نمیشد وایسی!!! گفت تا 10 شب بازیم!
ازش سوال کردم در مورد کوتاه مدت های ویژه قدیمی...گفت هیچ فرقی نداره! یا بیا تا شنبه بلند مدت باز کن یا سودت میشه 10 %
گفتم پولمو میکشم بیرون از بانک..گفت بکش! اصلا مهم نیست.

دوستان بهترین انتخاب برای شرایط من چیه؟

من بالای 20 تومن و زیر 50 دارم..ولی همینجوری در حال پس انداز هستم یعنی میخوام هر ماه واریزی داشته باشم...
ولی ممکنه در مواقع ضروری مبالغ خیلی کمی رو برداشت کنم و سریع جایگزین میکنم....
سود ماهیانه برای من مهم هست..میخوام سودم رو برداشت کنم ماهیانه.
بهترین انتخاب برای من چیه؟؟؟؟
مشکلی ندارم با اینکه مثلا سود 23 رو به خاطر برداشت یا واریز بکنن 21 ! هر چی باشه از 10 درصد که بهتره!
همچین گفتی پولمو میکشم بیرون الان گفتم چند میلیارده .بی شوخی یک ساله ها قابلیت برداشت و واریز ندارن معمولا اما شاید جایی باشه اما فک نمیکنم .

peyman1one

Registered User
لایک‌ها
561
کی نوشته منو حذف کرد ؟؟؟ حالتون خوبه ؟؟

بازم میگم ، یکی از بستگان 2 میلیارد سپرده بانک ملی داشت الان یک ماهه ک میره پولوش بدن میگن نیست !

شایعه همین جوری درست میشه ها !! نکنید این کارها رو زشته

shadone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
امروز رفتم شعبه آینده!
300 نفر توی بانک بودن!!! اصلا نمیشد وایسی!!! گفت تا 10 شب بازیم!
ازش سوال کردم در مورد کوتاه مدت های ویژه قدیمی...گفت هیچ فرقی نداره! یا بیا تا شنبه بلند مدت باز کن یا سودت میشه 10 %
گفتم پولمو میکشم بیرون از بانک..گفت بکش! اصلا مهم نیست.

خب پس بانک آینده هم میشه %10

قابلیت واریز و برداشت داره؟ یعنی میتونی مثلا یه شب بری 100 هزار تومن از پولت برداری خرید کنی با کارت...یا ماهی 1 تومن واریز کنی؟..یا هر وقت عشقت کشید به پولت اضافه کنی؟

سوال منم هست.الان تا فردا کدوم بانک میشه روزشمار بالای %10 با قابلیت واریز و برداشت باز کرد؟

رفتم قوامین پرسیدم 1 رو جوابپیامکه بدیم خود به خود ده درصد میشه؟ گفت آره خود به خود ده درصد میشه ولی 2 میلیون قفل شده از شنبه قابل دسترسه

پس چه نیازی هست پیامک بدیم؟صبر میکنیم اگه واقعا سوداش کم شد دو میلیون رو میگیریم.برای %10 هم تبلیغ میکنه قوامین.

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
اینا به بهانه حمایت از تولید تمام هدفشون این بود که به صورت ضرب العجل ، بخش بزرگی از پول ها رو جذب سپرده های بلند مدت کنن و به نوعی نقدینگی رو از دست مردم خارج کنن. چون شما وقتی که حساب بلند مدت باز میکنی ، برای اینکه سود کامل بگیری ، به حسابت دست نمیزنی. وقتی هم که به حسابت دست نزنی یعنی یه جورایی پولت بلوکه شده تو بانک.
تو اقتصادی که مبتنی بر دلالی و رانت و زد و بند هست ، صحبت از حمایت از تولید داخلی توهین به شعور مردمه. فقط امیدوارم بانک ها با این حجم از نقدینگی که دارن جمع میکنن ، سودای ورود مجدد به بازار مسکن به سرشون نزنه!

anten1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
151
پس چه نیازی هست پیامک بدیم؟صبر میکنیم اگه واقعا سوداش کم شد دو میلیون رو میگیریم.برای %10 هم تبلیغ میکنه قوامین.

: 12289115, member: 382835"]
[/QUOTE]
مشکل اینجاست که میخان خودکار حساب رو یک ساله غیر قابل واریز و برداشت کنند

arash66_2m

Registered User
لایک‌ها
9
سلام . من قوامین حساب یک ساله باز کردم ولی سودش قراره بره به حساب قرض الحسنه که سودی نداره و اون یکی حساب هم که کف 2 میلیون بود اونم خود به خود میشه یکساله .
به نظرتون این سود حساب های یکساله 22 درصد رو چیکار کنیم ؟ بذاریم کوتاه مدت که فایده نداره 10 درصد .... طرح های دیگه ای دوستان به نظرتون میرسه ؟

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
قابلیت واریز و برداشت داره؟ یعنی میتونی مثلا یه شب بری 100 هزار تومن از پولت برداری خرید کنی با کارت...یا ماهی 1 تومن واریز کنی؟..یا هر وقت عشقت کشید به پولت اضافه کنی؟
نه داداش سپردس..نمیتونی کمو زیاد کنی..هرماه سود پولت واریز میشه به کارتت..بعد از 1 ماهم نخواستی اصل پولت رو میکشی بیرون با سود 21%
بعد از 3 ماه هم میتونی باز اصل پولت رو بکشی بیرون با سود 22%...نخواستی هم تا 1 سال سپرده داری هرماه سود واریر میشه به کارتت برو خرجش کن.

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
خانومم دیشب از سر کار تو بانک ساعت 10 شب رسید خونه .125 حساب جدید باز کردن تو یک روز 4 نفری و 40 میلیارد جذب کرده بودن .پولهای کم برای اونا مهم نیست یکی یک هو 40 میلیارد میاره حساب باز میکنه .این که حساب بلند مدت باشه خوبه .باید سود بانک کم باشه بورس راه بیوفته و پول بره تو تولید .بانک ها منابعشون زیاد بشه و پول رو بدن به کارخونه ها تا تولید راه بیوفته .اگه خبر داشته باشین 22 میلیارد دلار اعتبار دادن کشور های اروپایی و 8 میلیارد هم وام از کره گرفتیم یک کمی قیمت دلار رو میبرن بالا که پول بیشتری تزریق بشه ریالی .کارهای روحانی درزمینه اقتصادی خوبه .تورم خوبه الان باید بانک ها و اقتصاد رو سامان بده به احتمال زیاد ادغام در پیش هست بین چند بانک.چون ما بانک های قدرت مند میخواییم .بعضی چیزا مثل امپول میمونه درد داره اما برای ما خوبه .من شاید الان 12 تومن سود بگیرم کمش کنن بشه 6 تومن من نارحت بشم اما برای اقتصاد خوبه یک کمی باید ملی فکر کرد بزرگ فکر کرد فقط به فکر خودمون نباشیم به فکر بچه و اینده مملکتمون هم باید باشیم .بنزینم باید گرون کنن بکنن 2000 تومن .من یادمه خودمون چقدر سرمایه مملکت رو میسوزوندیم دور دور میکردیم الان همه جا با مترو اتوبوس پیاده میرم ماشین تو پارکینگه فقط مسافرت یا مهمونی باهاش میرم اولش سخت بود اما الان میدونم به سود مملکته .

homo

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
40
سلام
اگه امروز عدد 1 رو واسه قوامین نفرستیم بعدا بخایم پولمونو برداشت کنیم امکانش هست؟روالش چیشه؟

رفتم بانک سوال کردم گفت فعلا 1 نفرستین

mike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
نه داداش سپردس..نمیتونی کمو زیاد کنی..هرماه سود پولت واریز میشه به کارتت..بعد از 1 ماهم نخواستی اصل پولت رو میکشی بیرون با سود 21%
بعد از 3 ماه هم میتونی باز اصل پولت رو بکشی بیرون با سود 22%...نخواستی هم تا 1 سال سپرده داری هرماه سود واریر میشه به کارتت برو خرجش کن.
شما خبر داری تجارت برنامش برای سپرده های فعلیش چیه در سر رسید ؟

hamidirche

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
سلام
اگه امروز عدد 1 رو واسه قوامین نفرستیم بعدا بخایم پولمونو برداشت کنیم امکانش هست؟روالش چیشه؟

رفتم بانک سوال کردم گفت فعلا 1 نفرستین
من الان شعبه بودم اتفاق خاصی نمیفته فقط برداشت و واریز از درون شعبه انجام میشه در مورد سودش بالای‌۲۰ درصده که بستگی به مبلغت داره اگر زودتر از یکسال بخوای برداشت کنی جریمه داره که هنوز ابلاغ نشده که چقدر و چگونه جریمه داره ولی در بدترین حالت باهات ۱۵ درصد حساب میکنن من که کاری انجام ندادم خارج شدم از شعبه

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
خانومم دیشب از سر کار تو بانک ساعت 10 شب رسید خونه .125 حساب جدید باز کردن تو یک روز 4 نفری و 40 میلیارد جذب کرده بودن .پولهای کم برای اونا مهم نیست یکی یک هو 40 میلیارد میاره حساب باز میکنه .این که حساب بلند مدت باشه خوبه .باید سود بانک کم باشه بورس راه بیوفته و پول بره تو تولید .بانک ها منابعشون زیاد بشه و پول رو بدن به کارخونه ها تا تولید راه بیوفته .اگه خبر داشته باشین 22 میلیارد دلار اعتبار دادن کشور های اروپایی و 8 میلیارد هم وام از کره گرفتیم یک کمی قیمت دلار رو میبرن بالا که پول بیشتری تزریق بشه ریالی .کارهای روحانی درزمینه اقتصادی خوبه .تورم خوبه الان باید بانک ها و اقتصاد رو سامان بده به احتمال زیاد ادغام در پیش هست بین چند بانک.چون ما بانک های قدرت مند میخواییم .بعضی چیزا مثل امپول میمونه درد داره اما برای ما خوبه .من شاید الان 12 تومن سود بگیرم کمش کنن بشه 6 تومن من نارحت بشم اما برای اقتصاد خوبه یک کمی باید ملی فکر کرد بزرگ فکر کرد فقط به فکر خودمون نباشیم به فکر بچه و اینده مملکتمون هم باید باشیم .بنزینم باید گرون کنن بکنن 2000 تومن .من یادمه خودمون چقدر سرمایه مملکت رو میسوزوندیم دور دور میکردیم الان همه جا با مترو اتوبوس پیاده میرم ماشین تو پارکینگه فقط مسافرت یا مهمونی باهاش میرم اولش سخت بود اما الان میدونم به سود مملکته .
حرفتون تا حدودی درسته اما تو سیستمی که سلامت اقتصادی حکمفرما نیست و سود دلالی برای حتی خود بانک ها وسوسه انگیز تر از هر چیزی هست ، درصد خیلی کمی از این پول ها به تولید اختصاص پیدا میکنه. به جز پتروشیمی ، بیشتر تولیدات و صنایع داخلیمون هم از صنایع خارجی و حتی چینی شاید 20 سال عقب باشن. حمایت از تولیدات داخلی وقتی که برای کشور ارز آوری نداشته باشه ، در نهایت نفعی نداره. محصولات ایران الان کجا خریدار دارن؟! به جز بستنی و آبلیمو و نخود و لوبیا که برای کشورهای اطرافمون مثل عراق و افغانستان میفرستیم ، کدوم کشور محصولات ایران رو میخره؟!
همین تولید که شما میگی ، اونقدر سر راهش موانع متعدد هست که طرف که سرمایه گذاری کرده روزی 1000 بار توبه میکنه. خود شما اقدام کن برای راه اندازی یک واحد تولیدی کوچک. اونقدر ماده قانونی و تبصره و قوانین دست و پا گیر و برخورد های سلیقه ای و ... بر سر راه ثبت واحد و اخذ مجوز و ... میبینی که پشیمون میشی و عطای کار رو به لقاش میبخشی. هر کسی که برای کسب مجوز اقدام میکنه ، پشیمونش میکنن. حالا طرف بخواد تسهیلات بانکی هم بگیره 100 برابر بیشتر پشیمونش میکنن. اما از اون طرف بانک ها تسهیلات بدون ضمانت و بدون بازگشت در حد چند صد میلیارد میدن به آدم هایی که پول رو مستقیم میبرن تو دلالی.
آدم میشناسم چند سال پیش رفت رو جواز کارخونه ای که داشت یک وام کلان از یکی از بانک ها گرفت ولی یک قرون از اون پول رو برای کارخونه خرج نکرد.
آره برادر ، حمایت از تولید و این صحبت ها فقط در حد حرف و شعاره. اون مدینه فاضله ای که مد نظر شماست ما هیچ وقت حتی بهش نزدیک هم نمیتونیم بشیم در این کشور

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
صحبتهای شما حالت آیده آلیستی داره . البته با کلیت افکارتون موافقم . ولی پیاده شدنش توی این **** پولی و بانکی محاله

این همه وقت و انرژی از مردم گرفته شد ، این همه کارمندان بانک به دردسر افتادند ، کل این هفته برای خیلی از کسانی که دسترنج سی ساله شون رو گذاشتن توی بانک به امید یه سود همپای تورم ، به استرس گذشت
آخرش یه اختلاس کلان اتفاق می افته ، کل این انضباط مالی که سیف و امثال سیف ازش حرف میزنن به مسخره گرفته میشه

دید کلانی که شما ازش صحبت می کنید میدونید کجا نمود داره ؟ توی کره جنوبی که رئیس جمهور و کل کابینه اش به خاطر فساد مالی که به پول ما به یک میلیارد هم نمیرسه مجبور به استعفا و عذرخواهی و مجازات میشن
انقدر اوضاع آینده اقتصاد این مملکت درهم و برهمه که شش ماه قبل از پایان دولت قبل ، طیب نیا رسما کناره گیری خودش از کابینه دوازدهم رو اعلام کرد

اون هم وزیری که روز رای اعتماد ، بیشترین رای رو در تاریخ **** از مجلس گرفته بود . این بار اختلاس رقمی خواهد بود که حتی راهی برای خوندن رقمش هم پیدا نمیکنن . الان ده هزار و بیست هزار میلیارد تومان به زور توی ذهن منی که کارم امور مالی و مالیاتیه جا میشه وای به حال آینده و همون بچه ها و فرزندانی که شما به خاطر آینده شون این همه مراعات میکنید

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
همین بانک گردشگری چند بار خیز برداشت برای ساخت و تجهیز چند هتل . انقدر که توی هر پروژه دزدی میشه ، فاکتورها رو دوباره و چند باره میذارن توی تنخواه ، یه صفر زیاد میذارن ، استعلام تقلبی میگیرن و ... که بهای تمام شده واقعی پروژه میشه سه برابر برآورد قیمتی که داشتند . من عذر میخوام از دوستان و خوانندگان تاپیک که بحث کمی به حاشیه رفت . البته اگر شرایط همون طوری بشه که وعده دادند دیگه از شنبه این تاپیک هم خلوت میشه

mike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
فکر کنم از شنبه باید یه تاپیک راه بیفته بیشترین سود صندوق ها

hidavidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
آقا ما 1 فرستادیم قوامین الان پشیمون شدم چیکار کنم

بالا