برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
البته همون اولم 2018 رو 218گزاشته بود الان 17 گرون کرد

همون اول 199 م بود .. اخر خرداد 18 میلیون کشید روش کرد . 218 . چند روز قبل هم 17 تومن کشید دوباره روش.

بستن ثبت سفارشات خودرو فضایی رو برای این شرکت ها باز کرده تا جولان بدن ، و با بی رحمی تمام هر نرخی رو بخوان به بهانه افزایش دلار بکشن رو محصولاتشون وبه مشتری بیچاره بدن

amin_anzio

Registered User
لایک‌ها
109
با سلام به دوستان
من دو روز پیش اینجا گفتم که با رییس شعبه خودم (بانک آینده) صحبت کردم گفته که کوتاه مدت ها22 درصد باقی میمونه و فقط ممکنه واربز بهش کنسل یا 10 درصدی شه. اما امروز همین الان رد میشدم برا ی احتیاط پرسیدم که تاییدیه بگیرم باز ، این بار گفت نه و حتما یکسالش کن!!!!! همون آدم!! گفتم چون حرفش رو اینجا گفته بودم حتما سریع اطلاع بدم که اشتباه این رییس شعبه باعث ضرر کسی نشه. خودم هم رفتم توصف. فردا هم گویا باز هستند اگه باز دروغ یا اشتباه در کار نباشه!

mike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
آینده ساز رو اگر اینترنتی باز کنی سودش با افتتاح از شعبه تفاوت داره ؟

Moayeri1372

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
دوستان پارسیان کارت هم میده؟ یکسالش رو میگم

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
من امروز رفتم گردشگری شعبه میدان امام حسین حساب روزشمار 20درصد روکه داشتم بلندمدت یک سال کنم کارمند گفت که سود یک ساله 21 درصد هست
بالای 100 میلیون رو 23درصد میدیم
منم گفتم آینده 23درصد و سرمایه 22.5 درصد میدن پولم رو کلا میبرم اونور چه کاریه
فردا میرم آینده حساب بازکنم اگه نوبتم بشه
کلا این بانک گردشگری هیچ اعتمادی ندارم و چون حوضله نداشتم تا حالا پول رو جابجا نکردم
یبار سود 22 درصد میداد بدون اینکه پیامکی بزنه سود رو کاهش داد به 18درصد
از یک نفر دیگه میپرسیدی کفش 100 میلیون نیست الان کمتر شده

farzad.r

Registered User
لایک‌ها
281
با این ازدحامی که امروز در شعبات بانکهایی که سود بالا میدن شده، قطعا این طرح رو باید شکست خورده دونست و 2 روز دیگه حسابهای روزشمار 18 درصدی و 20 و 22 دوباره بر میگردن
البته اگر بانک مرکزی خیلی سرسختی کنه، نتیجش رو در قیمت دلار و سکه خواهیم دید

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
این قوامین کلش بوی قرمه سبزی میده باید برن دندون بشکنن تو شعبش تا حالی شه دقیقه نود از این پیامکای کذایی نفرسته ملتو دودرجون کنه :general211::general211:

همینم شده بود امروز.تا بیرون بانک صف کشیده بودن ملت واسه گرفتن پولشون.باز خوبه پول مردمو میدادن.شانس بیاریم قوامین نشه ثامن بگه روزی 200 میدیم.

vorud

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نمونه دفترچه حساب ، 23 درصدی یکساله بانک آینده :

مشاهده پیوست 1032036
برای برداشت پول از بانک آینده میشه ساتنا یا پایا زد؟
این حساب آینده ساز میگن سودش 23 درصد اما واریز و برداشت 21 درصد. 21 درصد برداشت یعنی چی؟ مثلا پنج میلیون برداشت داشته باشیم 2 درصد (21-23) پنج میلیون رو از سودی که تا حالا گرفتیم نمیده؟
اگر چند ماه دیگه حساب رو ببندیم و هیچ واریز و برداشتی تو این مدت نداشته باشیم 23درصد سود و اصل پول رو کامل برمیگردونه ؟

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
یعنی خدایی بانک مرکزی و خود بانک ها سرکارمون گذاشتن.دقیقه نود هم اعلام میکنن که فقط مردمو مسخره کنن.
دوستان لطف کنن امروز تشریف ببرن آینده و سرمایه و قوامین در مورد روزشمار بپرسن.امروز از ده تا شعبه پرسیدم.همشون گفتن روزشمار نداریم بالای 10 نداریم از شنبه.
آینده که تا دیروز میگفت کم نمیشه حالا میگفت من گفتم صد در صد نیس خودمونم تازه فهمیدیم کم میشه و بانک مرکزی اجازه نمیده فقط یکساله باز کنید و الا...
قوامین هم که بکش بکش بود.

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
این قوامین کلش بوی قرمه سبزی میده باید برن دندون بشکنن تو شعبش تا حالی شه دقیقه نود از این پیامکای کذایی نفرسته ملتو دودرجون کنه :general211::general211:
من گفته بودم همه کم دارن میکنن کسی باور نمیکنه

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
اینکه گفته میشه بعضی موسسات و بانکها سپرده های خودشون رو قبل از سر رسید مجددا با همان نرخ از الان تمدید کردند درست بوده؟
کسی خبر نداره موسسه نور چه پیشنهادی توی این وضعیت که هر کدوم موسسات و بانکها میکنن برای مشتریان خودش کرده؟

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
کی نوشته منو حذف کرد ؟؟؟ حالتون خوبه ؟؟

بازم میگم ، یکی از بستگان 2 میلیارد سپرده بانک ملی داشت الان یک ماهه ک میره پولوش بدن میگن نیست !
وا داریم مگه؟

Dragon2

Registered User
لایک‌ها
976
اقا یک موردی برا من پیش امده
پدر بنده یک حساب کوتاه مدت ایران زمین داشت بهش گفتم دیشب برو بانک سرمایه یکساله بزار سودش کم نشه نمیدونم والا چجوری کوثر رو با سرمایه اشتباه گرفت صبح بهش زنگ زدم گفت رفتم کوثر باز کردم پرس و جو ازش کردم دیدم به به رفته صندوق کوثر باز کرده
حالا کوثر خودش معتبره صندوقش چطور اطمینانی بهش هست سودش کم نشه از شنبه خود کوثر که گفته نمیشه

hidavidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
اینکه گفته میشه بعضی موسسات و بانکها سپرده های خودشون رو قبل از سر رسید مجددا با همان نرخ از الان تمدید کردند درست بوده؟
کسی خبر نداره موسسه نور چه پیشنهادی توی این وضعیت که هر کدوم موسسات و بانکها میکنن برای مشتریان خودش کرده؟
موسسه نور سپرده یکساله تا 100 میلیون 24 درصد از ا101 تا 500 میلیون 25 درصد یکساله باز میکنه سپرده کوتاه مدت رورشمار واقعا مثل اینکه جدی کم میشه همه رییس بانکها اینو میگن

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
دیروز منم جساب 22% 1 ساله بانک ایران زمین با مبلغ 20 تومن باز کردم..کارکنان خوش برخوردی داشت..چند نفرم امده بودن مبلغ بالای 100 ملیون بزارن....در کل تا الان بانک بی حاشیه ای بوده و مال بنیاد شهید هم هست خیلی بعید به مشکل بخوره
بعد از 1 ماه پولتو بکشی بیرون 21% حساب مبکنن بعد از 3 ماه هم میتونی کل پولو بکشی بیرون با همون سود 22%

مبلغ 25% برای مبالغ بالای 100 بسیار بسیار وسوسه انگیزه...اگر تجارت 6 ماهه نزاشته بودم انتخابم اینجا بود

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
امروز رفتم شعبه آینده!
300 نفر توی بانک بودن!!! اصلا نمیشد وایسی!!! گفت تا 10 شب بازیم!
ازش سوال کردم در مورد کوتاه مدت های ویژه قدیمی...گفت هیچ فرقی نداره! یا بیا تا شنبه بلند مدت باز کن یا سودت میشه 10 %
گفتم پولمو میکشم بیرون از بانک..گفت بکش! اصلا مهم نیست.

دوستان بهترین انتخاب برای شرایط من چیه؟

من بالای 20 تومن و زیر 50 دارم..ولی همینجوری در حال پس انداز هستم یعنی میخوام هر ماه واریزی داشته باشم...
ولی ممکنه در مواقع ضروری مبالغ خیلی کمی رو برداشت کنم و سریع جایگزین میکنم....
سود ماهیانه برای من مهم هست..میخوام سودم رو برداشت کنم ماهیانه.
بهترین انتخاب برای من چیه؟؟؟؟
مشکلی ندارم با اینکه مثلا سود 23 رو به خاطر برداشت یا واریز بکنن 21 ! هر چی باشه از 10 درصد که بهتره!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
دیروز منم جساب 22% 1 ساله بانک ایران زمین با مبلغ 20 تومن باز کردم..کارکنان خوش برخوردی داشت..چند نفرم امده بودن مبلغ بالای 100 ملیون بزارن....در کل تا الان بانک بی حاشیه ای بوده و مال بنیاد شهید هم هست خیلی بعید به مشکل بخوره
بعد از 1 ماه پولتو بکشی بیرون 21% حساب مبکنن بعد از 3 ماه هم میتونی کل پولو بکشی بیرون با همون سود 22%

مبلغ 25% برای مبالغ بالای 100 بسیار بسیار وسوسه انگیزه...اگر تجارت 6 ماهه نزاشته بودم انتخابم اینجا بود

قابلیت واریز و برداشت داره؟ یعنی میتونی مثلا یه شب بری 100 هزار تومن از پولت برداری خرید کنی با کارت...یا ماهی 1 تومن واریز کنی؟..یا هر وقت عشقت کشید به پولت اضافه کنی؟

anten1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
151
رفتم قوامین پرسیدم 1 رو جواب پیامکه بدیم خود به خود ده درصد میشه؟ گفت آره خود به خود ده درصد میشه ولی 2 میلیون قفل شده از شنبه قابل دسترسه

بالا