برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
393
دوستان بهترین والت ان لاین برای ایتریوم و لایت کوین چیه؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,231
این یکیم اندازه 200 تا بیتکوین دیگه جاداره

https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-GRS

به نظرم ضرر نمیکند اگر الان بخرید تا ولومش 750 رو رد کرد بفروشید

البته نظر شخصی منه
شانسم نداریم رفتیم Ark خریدیم گفتیم صعودیه حالا هی داره منفی میخورهاز 120 هزار رسیده به 84

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,988
شانسم نداریم رفتیم Ark خریدیم گفتیم صعودیه حالا هی داره منفی میخورهاز 120 هزار رسیده به 84

:D اتفاقا منم دیروز هرچی IOP داشتم بردم روی ARK

نگران نباش به نظرم ARK میاد روی 5$ ولی باید صبر کرد

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697

dss

Registered User
لایک‌ها
198
سلام خدمت دوستان عزیز
یکی از بچه ها در مورد سیستم ماینینگ سوال کرده بود من چون خودم چندین سیستم را راه اندازی کردم یک سری تجربیات را در اختیارتون قرار می دم
اول از همه این که شما از هر لحاظ به نفعتون هست که سیستم را بدین کسی که وارده اسمبل کنه
من خودم در خرید قطعات از پاور گرفته تا رایزر و ....ضرر های متعددی را کردم
از اول دقیق باید میزان سرمایتون مشخص باشه که با توجه به اون قطعات را خریداری کنید
اصلا رو این حساب نکنید که شما مثلا 8 تا گرافیک خریدین رایزر ها را وصل کنید و سیستم راه اندازی بشه !!!
از وصل کردن رایزر ها-تا آپدیت بایوس-تنظیمات بایوس-درایور کارت گرافیک و .....همه به تخصص بسیار زیادی نیاز دارند و واقعا کار هر کسی نیست
این کار با 12 تا گرافیک تقریبا سود خوبی داره و اگر کوین هاتون را به بیت کوین تبدیل کنید و نگه دارید قطعا بعد از مدتی با توجه به افزایش قیمت بیت سود خوبی خواهید کرد.
در مورد سیستم ها اگر کسی سوالی داشت در خدمتم
با تشکر
قصدم اینه با یه مادربورد asus و 19 کارت گرافیک 1080ti راه بندازم. البته یک کولر گازی و انرژی خورشیدی. آیا بصرفست؟ماهی 3میلیون برام درامدزایی داره؟
هزینه برق شما چقدر میشه ماهانه؟ Ethereum ماین میکنید؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,682
لایت کوین برداشت کردم یه 3761 لایت کوینی انداختن کنار من !! اینا دیگه کی هستن 3761 در 54 دلار در 3900 تومان ... 792 میلیون تومان 1 تراکنش !!!
چند دقیقه دیر برداشت کردم ..

--------------

قیمت بیت کوین انگار محدوده 3900-4100 دلاره؟

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
قصدم اینه با یه مادربورد asus و 19 کارت گرافیک 1080ti راه بندازم. البته یک کولر گازی و انرژی خورشیدی. آیا بصرفست؟ماهی 3میلیون برام درامدزایی داره؟
یک مادربورد نهایتا 8 تا کارت گرافیک روش سوار بشه تا اونجا که من دیدم! البته بستگی به مدل مادربورد داره من تا حالا ندیدم رو یک مادربورد 19 Gpu سوارشه ،البته شما پاور رو هم در نظر بگیر برای 19 کارت گرافیک حداقل 3یا 4 تا پاور میخوای البته بستگی به میزان قدرت پاور داره چون پاور های مختلفی تو بازاره و پاور خوب هم یکی از نکات مهم برای ریگ هستش.

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
لایت کوین برداشت کردم یه 3761 لایت کوینی انداختن کنار من !! اینا دیگه کی هستن 3761 در 54 دلار در 3900 تومان ... 792 میلیون تومان 1 تراکنش !!!
چند دقیقه دیر برداشت کردم ..

--------------

قیمت بیت کوین انگار محدوده 3900-4100 دلاره؟
نظر شخصی تا حوالی 3500 بریزه احتمالا.
بازهم تاکید میکنم نظر شخصی و خیلی وقتها بیتکوین با تکنیکال پیش نمیره

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,988
به نظرشما چرا wex داره نرخ بیتکوین رو بالا نگه میداره ؟

میخواد بیتکوین جذب کنه ؟

تقریبا همه نرخ ها رو همینطوری داره

یعنی ارتیوم هم یه 30 دلاری فرق میکنه

fahim1368

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21

اول این که کارت های 1080 ti خیلی گرون هستند و به نظرم همون RX580 استفاده کنید بهتره و در نهایت هش بیشتری هم بگیرید
شما در بهترین حالت می تونین رو یک سیستم 12 تا کارت راه اندازی کنید -مادربورد هایی هستن که 12 تا اسلات دارن و ساپورت هم می کنن
پاور هم الان یک مدل سرور هست که خودش 12 تا رو ساپورت می کنه ولی صدای خیلی زیادی داره
فکر کولر گازی هم نباشین اصلا چون هزینه برق بسیار بالا میره -2 تا پنکه با یک تهویه خوب به نظرم کافی باشه
این که چه کوینی ماین کنید بستگی به هش سیستم داره - باید الگوریتم های مختلف را تست کنید تا ببینید داخل کدوم نتیجه بهتری می گیرید

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
بنظر بودن يا نبودن چين در بازار بيت كوين چندان تاثيري بر قيمت بيت كوين در آينده نخواهد داشت. بعضي كارشناساي بازار ميگن بازار ژاپن و كره جنوبي جايگزين چين خواهند شد. و احتمالا چون قيمت در محدوده 4000 گير كرده در هفته هاي بعد حالت صعودي خواهد داشت.
البته در حدود يك ماه بعد segvit 2x را داريم كه نبايد فراموشش كرد به احتمال زياد از يكي 2 هفته قبلش ( اوسط مهرماه ) روي بيت كوين تاثير خواهد گذاشت.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,988
خاموش شدن اکسچنجر های چینی شاید قیمت رو بالا نیاره ولی روشن شدنشون 100 درصد قیمت رو بالا خواهد برد

قیمت برای پایان سال بالای 4500 هست احتمال زیاد

dss

Registered User
لایک‌ها
198
یک مادربورد نهایتا 8 تا کارت گرافیک روش سوار بشه تا اونجا که من دیدم! البته بستگی به مدل مادربورد داره من تا حالا ندیدم رو یک مادربورد 19 Gpu سوارشه ،البته شما پاور رو هم در نظر بگیر برای 19 کارت گرافیک حداقل 3یا 4 تا پاور میخوای البته بستگی به میزان قدرت پاور داره چون پاور های مختلفی تو بازاره و پاور خوب هم یکی از نکات مهم برای ریگ هستش.

اول این که کارت های 1080 ti خیلی گرون هستند و به نظرم همون RX580 استفاده کنید بهتره و در نهایت هش بیشتری هم بگیرید
شما در بهترین حالت می تونین رو یک سیستم 12 تا کارت راه اندازی کنید -مادربورد هایی هستن که 12 تا اسلات دارن و ساپورت هم می کنن
پاور هم الان یک مدل سرور هست که خودش 12 تا رو ساپورت می کنه ولی صدای خیلی زیادی داره
فکر کولر گازی هم نباشین اصلا چون هزینه برق بسیار بالا میره -2 تا پنکه با یک تهویه خوب به نظرم کافی باشه
این که چه کوینی ماین کنید بستگی به هش سیستم داره - باید الگوریتم های مختلف را تست کنید تا ببینید داخل کدوم نتیجه بهتری می گیرید
مادربرد جدید asus 19 کارت ساپورت میکنه
ولی اینطور که میگه فعلا مشکل داره باید تصف Amd و نصف nvidia گذاشت. پاور هم 3 تا ساپورت میکنه که 1600watt میذارند

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,231
خاموش شدن اکسچنجر های چینی شاید قیمت رو بالا نیاره ولی روشن شدنشون 100 درصد قیمت رو بالا خواهد برد

قیمت برای پایان سال بالای 4500 هست احتمال زیاد
IOP به نظرت ارزش داره چنتایی بگیرم الان رو 75 میچرخه

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,988
IOP به نظرت ارزش داره چنتایی بگیرم الان رو 75 میچرخه

به گمانم شیره ش رو کشیدن دیگه
ممکنه همین یکی دو روز اینده ولش کنن بره ، الانم این چنتا قله کوچیک تلاش یه عده برای سود خودشونه

دیگه نمیشه بهش وارد شد ، همه دارن sell میکنن

باید منتظر کوین بعنی بمونی

به نظرم این یکی کم کم داره نوبتش میرسه
Rise (RISE)

و به زودی 3 دلار رو خواهیم دید

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
کسی در مورد کوین هایی که تو کیف نگهمیداریم و با روشن بودن سیستم کوین پرداخت میشه بهمون اطلاع داره؟
یک کوینی که تو Bittrex باشه.
سیستمم 24h روشنه یکم کمک خرج باشه.
BitCore (BTX).
3% هر هفته سود میده. فقط کافیه داشته باشیش. نیاز به روشن گذاشتن هم نداره.
میتونی از اینجا یا اینجا بخری
اینم لینک دانلود: https://github.com/LIMXTEC/BitCore/releases

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,682
قیمتا باز پایین اومده!! خرید بزنیم یا پایین تر میاد؟

بالا