• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
دوستان من یه سیستم نسبتا قوی و اینترنت نامحدود شبانه دارم

به نظر شما کدوم کوین ارزش داره ماینش کنم ؟

فرق cpu mining و pool mining تو چیه ؟

تا جایی که من اطلاع دارم
cpu minig از قدرت سی پی یو استفاده میکنه و محدود هستش کوین های که میتونید در بیارید
pool minig وصل میشید به یه pool یا استخردراونجا چندیدن نفر مثل شما هستن قدرتایه سیستمها یکی میشه و ماین میکنن در اخر هر چی در اومد تقسیم میشه بین یوزرها بر اساس قدرتی که شیر کردن یه درصدی هم صاحب استخر بر میداره

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,861
دوستان من لایت کوین می خوام بخرم
از کجا بخرم

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,989
Last edited:

vbd

Registered User
لایک‌ها
948

دوستمون درست گفتن ولی سیپیو ماینینگ در مقابل gpu ماینینگ هست ( سیپیو و کارت گرافیک)
pool در مقابل solo هست یعنی فردی و یا گروهی که دوستمون کامل توضیح دادن

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,861

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335

شما حداقل 20 میلیون به بالا باید سرمایه‌گذاری کنی بعد باید فکر قبض برقتم باشی. الان نگاه نکن قبض کم میاد، یه Mining Rig درست درمون ببندی و باهاش شروع به ماین کنی تساعدی میره بالا. روی قبض رو نگاه کن میبینی چطور میره بالا. 1 جدول داره :)

من احتمالا توی زمستون بزنم تو کار ماینینگ، منتهی در اسکیل کوچیک که هم برقش کم بشه هم به جیبم فشار نیاد
اون موقع اگه دیگران خواهان بودن راهنمایی مینویسم اینجا (چون الان اطلاعات خودم 100٪ کامل نیست) Rig هم بخواین میتونم براتون بسازم (تهران و کرج)

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,989
ببخشید من دوباره سوال میپرسم تازه وارد این کار شدم این سایت نیاز به اکانت پرفکت مانی داره
میشه یک سایت خوب برای خرید پرفکت مانی معرفی کنید
https://pay.wmiran.com/tarifs/ , http://wmfa.ir/

نیاز به تاییدیه هم دارن که باید انجام بدید ولی کاری نداره نیم ساعت طول میکشه

پرفکت میخرید و بعدش اکسچنج میکنید به لایت کوین

والت لایت کوین هم داشته باشید میتونین خودتون ذخیره کنید یا اینکه داخل تریدر ها ذخیره کنید

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,989
شما حداقل 20 میلیون به بالا باید سرمایه‌گذاری کنی بعد باید فکر قبض برقتم باشی. الان نگاه نکن قبض کم میاد، یه Mining Rig درست درمون ببندی و باهاش شروع به ماین کنی تساعدی میره بالا. روی قبض رو نگاه کن میبینی چطور میره بالا. 1 جدول داره :)

من احتمالا توی زمستون بزنم تو کار ماینینگ، منتهی در اسکیل کوچیک که هم برقش کم بشه هم به جیبم فشار نیاد
اون موقع اگه دیگران خواهان بودن راهنمایی مینویسم اینجا (چون الان اطلاعات خودم 100٪ کامل نیست) Rig هم بخواین میتونم براتون بسازم (تهران و کرج)

من دنبال چسکوین ها هستم

از اینا که تازه اومدن ماین کنیم تا داغون نشدن سریع بفروشیم

مثلا Vcash

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697

بعضی ها فکر میکنن که یه ریگ یا دستگاه ایسیک میخری میندازی کنار و تمام ،شاید چند سال پیش اینگونه بوده ولی در حال حاضر به هیچ عنوان اینطوری نیست و صنعت ماین نیاز یه دانش و تخصص داره،نیاز به برق ارزان قیمت صنعتی داره و فاکتورهای دیگه،دقیقا مثل ترید میمونه که باید مسلط باشی مثلا بدونی چه موقعی بری سمت یه کوین دیگه برای ماین،در هر صورت کار آسونی اونطوری نیست که به نظر میرسه !این سایت رو ببینید سایت خوبی هست و مقدار هشی که دارید رو میتونید با الگوریتمی که میخواید وارد کنید و نسبت به قیمت روزکوین ها آمار خروجی رو بدست بیارید
http://whattomine.com

در ضمن کلا یا با Gpu (کارت گرافیک) یا با Cpu یکسری از کوین ها قابل ماین هستن ولی خب با cpu هش پایینی میده مگر اینکه سرورهای قوی در اختیار داشته باشید که باز اونم فکر نکنم بصرفه باشه از لحاظ اقتصادی و الان اکثر ماینرا با Gpu ماین میکنن که میان مثلا 6 تا کارت گرافیک رو سرهم میکنن که بهش همون ریگ میگن.
یک نوع دیگه هم که همون دستگاه Asic هستش که چون مدارهای این دستگاها فقط مخصوص ماین طراحی شده خروجی بالایی دارن و چون سختی شبکه بعضی کوین ها مثل بیتکوین بشدت بالا رفته عملا دیگه با Gpu و Cpu قابل ماین نیستن و فقط بوسیله دستگاه ایسیک ماین میشن،الان شرکت بیتمین ایسیک های جدیدی زده برای لایت کوین که خیلی ها بر این باور هستن که سختی شبکه لایت کوین هم بشدت بالا میره با این ایسیک های جدید.
و اینکه تقریبا سه ماه دیگه ریوارد بلاک های اتریوم کلاسیک کم میشه و گزینه خوبی به نظرم همرا با Decred برای ماین (نظر شخصی)البته همون طور هم که شما گفتید یه سری استراتژی ها هست که میان کوین های گمنام رو ماین میکنن ونگه میدارن تا وقتی قیمتش بالا رفت رد میکنن ،به هر حال ماین کردن هم استراتژی های مختلفی داره.
الان اتریوم معضل بزرگی هستش در قضیه ماین چون وقتی متروپولیس اجرایی بشه اتریوم بیشتر میره سمت Pos و کم کم قصد تیم اتریوم هستش که Pow کلا حذف بشه و این وسط میمونه کارتهای گرافیک باد کرده و هجوم اونها بسمت کوینهای دیگه و جایگزینی که باید پیدا کنن

hemn1367

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
خرید بزنید زود کمتر از یک ساعته دیگه گرون میشه
BTC-DAR

dss

Registered User
لایک‌ها
198

بعضیا منتظر کارت گرافیک مخصوص minig هستند. nvidia شاید بیرون بده. شاید صبر بد نباشه تا اون موقع

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
من دنبال چسکوین ها هستم

از اینا که تازه اومدن ماین کنیم تا داغون نشدن سریع بفروشیم

مثلا Vcash
اونم یه استراتژیه. باید بشینی براورد ریسک کنی، ببینی میرزه وقت و پول و عمر دستگاه رو خرجش کنی

البته یه راه دیگه هم هست که کوینهایی که تازه میان رو ماین میکنی. یعنی مثلا 100 تا 1000 تا بلاک اولش رو توی روز اولی که میاد و هنوز سختیش بالا نرفته

8030

Registered User
لایک‌ها
465
من فعلا دارم اطلاعاتم رو بیشتر میکنم. اوضاع مالی هم خرابه فعلا. :rolleyes:

چرا؟
شما که بهت میخوره تریدر خوبی باشی.
سود ترید هم خیلی زیاده.با بیست تومن تو یه دوره 2 ماهه میتونی 10 تومن راحت کار کنی.
من خودم اتریوم و مونرو و یوبیک و زد کش و zen cash ماین میکنم .فعلا 17 تا کارت گرافیکه و گذاشتم رو اتریوم و مونرو.اینم بگم سود ماین شاید 15 درصد ترید هم نباشه .دردسر هم کم نداره.من دیگه ارتقا ندادم چون پولش رو بذارم تو ترید سودش خیلی بیشتر هست همینطور ریسکش!!
اموزش ساده برای اتریوم رو اینجا راهنمایی کردم:
http://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/74979-ماینینگ-mining/&page=4

تاپیک خوبیه و اطلاعات خوبی توشه.

spiritpalsy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
یه سوال داشتم در مورد کیف پول بلاکچین...می خواستم ببینم کارمز انتقال بیت کوین در کیف پول بلاکچین چقدر هستش؟؟؟

مرسی...

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
تو exmo یکی گفت بعدازظهر بیت کوین میاد روی 2800 ... چند روز پیش هم یکی گفت (اگه اشتباه نکنم همین بود) بعدازظهر بیت کوین میاد زیر 3500 دیدیم اومد زیر 3000 دلار حتی .. چقدر احتمال داره درست باشه؟ ممکنه باز خبری بشه؟

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
تو exmo یکی گفت بعدازظهر بیت کوین میاد روی 2800 ... چند روز پیش هم یکی گفت (اگه اشتباه نکنم همین بود) بعدازظهر بیت کوین میاد زیر 3500 دیدیم اومد زیر 3000 دلار حتی .. چقدر احتمال داره درست باشه؟ ممکنه باز خبری بشه؟
به نظر منم از نظر تکنیکالی از اینجاها باید دیگه بریزه البته نه به اون شدت که یدفعه تا 2800 باید ،اون طوری بخواد بریزه باید حتما یه خبر خرسیbearish پشتش باشه:)ولی خب بیتکوینه دیگه خیلی وقتا تکنیکال حالیش نیست

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
چرا؟
شما که بهت میخوره تریدر خوبی باشی.
سود ترید هم خیلی زیاده.با بیست تومن تو یه دوره 2 ماهه میتونی 10 تومن راحت کار کنی.
من خودم اتریوم و مونرو و یوبیک و زد کش و zen cash ماین میکنم .فعلا 17 تا کارت گرافیکه و گذاشتم رو اتریوم و مونرو.اینم بگم سود ماین شاید 15 درصد ترید هم نباشه .دردسر هم کم نداره.من دیگه ارتقا ندادم چون پولش رو بذارم تو ترید سودش خیلی بیشتر هست همینطور ریسکش!!
اموزش ساده برای اتریوم رو اینجا راهنمایی کردم:
http://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/74979-ماینینگ-mining/&page=4

تاپیک خوبیه و اطلاعات خوبی توشه.
جالبه تو لیون کامپیوتر ریگ میفروشن :) ولی خب نمیصرفه با این قیمتهای تو ایران،یکی از نکات ماینینگ خرید قطعه با قیمت مناسب هستش ،الان کارتهای Rx چند ماهه قیمتاشون خیلی رفته بالا

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
به نظر منم از نظر تکنیکالی از اینجاها باید دیگه بریزه البته نه به اون شدت که یدفعه تا 2800 باید ،اون طوری بخواد بریزه باید حتما یه خبر خرسیbearish پشتش باشه:)ولی خب بیتکوینه دیگه خیلی وقتا تکنیکال حالیش نیست
اون دفعه که شد قضیه دولت چین و اکسچنجرها. درست بعدازظهر همون روز قیمتا پایین اومد یادمه من روی 3590 خریدم یهو پایین اومد تا 3200، بعد دیدیم تا چند روز قیمت پایین بود..

یکی دیگه گفته بیت کوین پایین نمیاد نگران نباشین.. همین بابا، اون روز وقتی اتریوم 270 اینا بود، میگفت ببینیم کی میتونه اتریوم ارزون بخره و برای یه پمپ آماده بشه .. چند ساعت بعد اتریوم ریزش کرد

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
یه مقدار بیت کوین از یه اکسچنجر یرداشت کردم، انداختنش کنار 29.9 بیت کوین دیگه :general710: فی رو هم 0.000359 زدن.. چند ساعته یه کانفیرم هم نخورده.. با این حجم بالا و فی کم که زدن چقدر طول میکشه کانفیرم بخوره؟

بروزرسانی .. همین الان 2 تا کانفیرم خورده بود

Last edited:
بالا