• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دوستان نظرتون در مورد قیمت ها چیه؟ به نظرتون بالا میره تو این چند روز یا احتمال اینکه زیر 3000 بیاد هست؟
خوشحال میشیم نظرات شخصیتون رو بشنویم.
--
لطفا نظرتون رو در مورد OmiseGo و Rise بفرمایید. (لطفا در مورد این دو ارز نظرات تکنیکال باشه)

من این روزا شنیدم روی OMG و WALTON فکر کنم سرمایه میزارن

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
والا نميدونم چيكار كنم،خواب خوراك ندارم،خريدم يه سودي كنم و اصل مايه رو خارج كنم و با سود كار كنم كه ورق برگشت!

4 ماه پیش که اولین بار وارد این بازار شدم LISK خریدم روی 2.51 سه روز چشم دوختم بیاد 2.51 رو رد کنه اون زمان 2.51 نوک قله بود و هیچ موقع تا 3 روز اینده 2.51 رو رد نکرد و من روی 2.48 فروختم

ولی این روزا lisk نرخ 7 دلار رو هم رد کرده

لازمه این بازار فقط صبره - صبر موقه افزایش ناگهانی قیمت - صبر موقع کاهش ناگهانی قیمت و صبر و صبر و صبر

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
4 ماه پیش که اولین بار وارد این بازار شدم LISK خریدم روی 2.51 سه روز چشم دوختم بیاد 2.51 رو رد کنه اون زمان 2.51 نوک قله بود و هیچ موقع تا 3 روز اینده 2.51 رو رد نکرد و من روی 2.48 فروختم

ولی این روزا lisk نرخ 7 دلار رو هم رد کرده

لازمه این بازار فقط صبره - صبر موقه افزایش ناگهانی قیمت - صبر موقع کاهش ناگهانی قیمت و صبر و صبر و صبر
lisk به نظرتون ارزش داره خریدش یا نه؟
نظرتون رو waves چیه؟
چه خوب میشد دوستان راجبه کوین های که ارزش دارن نظراشون میگفتن
Omisgo هم به نظرم کوین خوبی باشه فکر کنم شایع شده بود گوگل هم حمایت میخواد بکنه البته این شایعه ها زیاده.
هر کوینی رو به یه جا وصل میکنن مثلا Ripple رو به alibaba , ....

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
میگن وقتی همه دارن میفروشن بهترین موقع خرید هست .. تا چه حد پایین میاد؟ 3800 بخریم؟ البته اگه بشه. اکسنچنرهایی که ارز الکترونیکی دارن الان بالای 3900 هست. اکسچنجرایی که تتر دارن زیر 3800
مطمئناً باز بعد از چند روز قیمت بالا میره .. چند هفته پیش تا 3900 اومد رفت تا 5000
هر وقت نشانه های برگشت مشاهده و تایید بشه زمان مناسبی برای خرید هست

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
lisk به نظرتون ارزش داره خریدش یا نه؟
نظرتون رو waves چیه؟
چه خوب میشد دوستان راجبه کوین های که ارزش دارن نظراشون میگفتن
Omisgo هم به نظرم کوین خوبی باشه فکر کنم شایع شده بود گوگل هم حمایت میخواد بکنه البته این شایعه ها زیاده.
هر کوینی رو به یه جا وصل میکنن مثلا Ripple رو به alibaba , ....

lisk به نظرم بد نیستش
قبل از سرمایه گذاری روی کوین باید دید که چنتا مارکت دارن ازش حمایت میکنن و با چه ارز هایی تبادل میشه lisk یکی از ایناست و احتمالا در مدت یک سال بتونه بره به حدود 15 تا 20

waves نوسان شدیدی داره شخصا روی همچین کوینی سرمایه نمیزارم ، مارکت های زیادی ازش پشتیبانی میکنن ولی اصلا برای دراز مدت نمیشه روش حساب کرد

بعضی از کوین ها نوسانشون خیلی شدیده و این یعنی یه زمان زیاد در حد 1 سال طول میکشه برسن به قیمت اصلی و توی این یک سال اکثرا قیمت ها کاهشی خواهد بود
ارزش ریسک کردن نداره - 5 دقیقه دیر کردن باعث میشه سرمایه شما نصف بشه

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
قدرت بیت کوین بازار چین به راحتی کنار میزاره :) امکان رسیدن به بالای 5 هزار دلار خیلی زیاده - شتر شانس بعضیا سوار شدن :D

Screen-Shot-2017-09-14-at-11.26.27-AM-1.png

Screen-Shot-2017-09-14-at-11.27.01-AM.png

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
lisk به نظرم بد نیستش
قبل از سرمایه گذاری روی کوین باید دید که چنتا مارکت دارن ازش حمایت میکنن و با چه ارز هایی تبادل میشه lisk یکی از ایناست و احتمالا در مدت یک سال بتونه بره به حدود 15 تا 20

waves نوسان شدیدی داره شخصا روی همچین کوینی سرمایه نمیزارم ، مارکت های زیادی ازش پشتیبانی میکنن ولی اصلا برای دراز مدت نمیشه روش حساب کرد

بعضی از کوین ها نوسانشون خیلی شدیده و این یعنی یه زمان زیاد در حد 1 سال طول میکشه برسن به قیمت اصلی و توی این یک سال اکثرا قیمت ها کاهشی خواهد بود
ارزش ریسک کردن نداره - 5 دقیقه دیر کردن باعث میشه سرمایه شما نصف بشه
lisk نمیدونم وضعیتش چجوری بشه ولی کوین ark بر پایه همین lisk بنا شده ولی ازش میخواد جلو بزنه
waves هم من تو فرومها ی بیتکوین تاک دیدم زیاد ازش تعریف میکنن و من تو این مدت 2 یا 3 ماهه نوسان زیادی ندیدم ازش به نظرم به یه ثباتی رسیده حالا تو بلند مدت رو نمیدونم چکار میکنه
الان اینقدر کوین ها زیاد شدن ادم سرگیجه میگیره تقریبا هر کدوم هم که میری تو تاپیکاشون میگن بهترین هستش :general106:

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335

تا قبل 2017 CNY بالاترینه برای اینکه هیچ کدوم از اون اکسچنجهاشون فی نداشتن (0 بود) و همچنین Margin trading هم داشتن. این دوتا به شدت حجم رو بالا میبره. بحث اعلام فیک حجم هم بود.
ولی از امسال وقتی بانک مرکزی چین اومو خرشون رو گرفت و فی اضافه کردن و Margin رو برداشتن حجم هم اومد نرمال شد.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
تا قبل 2017 CNY بالاترینه برای اینکه هیچ کدوم از اون اکسچنجهاشون فی نداشتن (0 بود) و همچنین Margin trading هم داشتن. این دوتا به شدت حجم رو بالا میبره. بحث اعلام فیک حجم هم بود.
ولی از امسال وقتی بانک مرکزی چین اومو خرشون رو گرفت و فی اضافه کردن و Margin رو برداشتن حجم هم اومد نرمال شد.
فی چی رو اضافه کردن؟ بحث همین چند روز اخیره؟

وون کره و ین ژاپن هم خوب سهمی از باراز رو دارن .. حجم ین از یوان بالاتره

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
دوستان نظرتون راجبه این 4 تا کوین چی هستش
TenX - Trigger - Edgeless - Neo

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
فی چی رو اضافه کردن؟ بحث همین چند روز اخیره؟

وون کره و ین ژاپن هم خوب سهمی از باراز رو دارن .. حجم ین از یوان بالاتره
نمودار اولی رو میگم که مال 2011 تا جولای امساله. توی 6 ماهه اول سال چینیا فی هر معامله رو از 0 بردن بالا تا 0.2٪ (اگه اشتباه نکنم) و همون باعث افت حجم شد که میبینی قهوه‌ای مال چین از ژانویه امسال سهم خیلی خیلی کمی داره.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
نمودار اولی رو میگم که مال 2011 تا جولای امساله. توی 6 ماهه اول سال چینیا فی هر معامله رو از 0 بردن بالا تا 0.2٪ (اگه اشتباه نکنم) و همون باعث افت حجم شد که میبینی قهوه‌ای مال چین از ژانویه امسال سهم خیلی خیلی کمی داره.

معامله بدون fee چه فایده ای براشون داشت ؟

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
Trading fee سایتشون صفر بود اما فی مارجین 0.03% به ازای باز کردن هر پوزیشن معاملاتی در سیستم مارجین از کاربر میگرفتند. مثل سایت Okcoin
در ضمن به ازای هر withdraw و deposit از حساب بانکی چین 0.5% تا 0.3% فی برمیداشتند!

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
علاوه بر چیزایی که این دوستمون بالا گفتن،‌ این سایتا کارهای دیگه‌ای پشت پرده میکردن که پول دربیارن :general403:
اصلا یکی از دلایل اینکه بانک مرکزیشون اونا رو بست همین بود.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
چرا نرخای wex اینطوریه ؟ تازه همه هم buy میزنن روی این قیمت ؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
اکسنچری هست با وبمانی دپوزیت کنه ... یا کسی هست وبمانی بگیره پرفکت مانی بده. ریت 1:1

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دوستان من یه سیستم نسبتا قوی و اینترنت نامحدود شبانه دارم

به نظر شما کدوم کوین ارزش داره ماینش کنم ؟

فرق cpu mining و pool mining تو چیه ؟

بالا