• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
کف تکنیکالی 2700 هست.
باید ببینیم عکس العمل بزرگان روی فیبو ها چه هست. خرید یا انتظار برای ریزش بیشتر.
هنوز خبر های چین و بسته شدن در اکسچنج ها ادامه داره ...

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
نه 5200 رو زد ، و نه فوق فوقش رو ، حتی 3000 هم نزده .. نمیدونم چرا انقدر خوشحالید :)

خوبه خودتونم میدونید عدد دقیق هیچ وقت وجود نداره. خوبه باز با وجود اینکه میدونم و می دونستم کلی مخالف و سخره کننده دارم، جرئت کردم تحلیلمو گذاشتم
خوشحالی من از اینه که میتونم از این موقعیت استفاده کنم وخریدامو بیشتر بزنم/ تمام

موفق باشید.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
خوبه خودتونم میدونید عدد دقیق هیچ وقت وجود نداره. خوبه باز با وجود اینکه میدونم و می دونستم کلی مخالف و سخره کننده دارم، جرئت کردم تحلیلمو گذاشتم
خوشحالی من از اینه که میتونم از این موقعیت استفاده کنم وخریدامو بیشتر بزنم/ تمام

موفق باشید.

اینکه تحلیل کنید نظر بدید و بقیه هم استفاده کنن خوبه ، اما اینکه تو اکسچنج های مختلف بیت نتونست حتی 5 هزار رو بزنه ، 5200 شما رو هم که نزد و چه بسا 6ک+ هم نرفت و الانم باز به 3 هزار نرسیده هنوز ( که احتمالا میرسه ) و شما میای میگید حااال کردید من تحلیل کردم یه جورایی جالب نیست ، وگرنه خود من که دوست دارم بازم بیاد پایین .. اصلا برسه به 1000 .

شما هم موفق باشید

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
به نظر منم تا 2700 احتمال داره بیاد و بعد دوباره بره بالا

برای آخر سال 5000 رو پیشبینی میکنم

البته این نظرشخصی منه

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
اگه خواستین از Coinsbank استفاده کنید یادتون باشه ، برای ویتدراو ( برداشت) کریپتو هم وریفای لازم داره. فی برداشت بیت کوین حداقل 0.005btc هست .. فی برداشت لایت کوین هم 0.5 درصد

.....

بیت کوین از 3100 هم پایین تر اومد

Last edited:

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
اینکه تحلیل کنید نظر بدید و بقیه هم استفاده کنن خوبه ، اما اینکه تو اکسچنج های مختلف بیت نتونست حتی 5 هزار رو بزنه ، 5200 شما رو هم که نزد و چه بسا 6ک+ هم نرفت و الانم باز به 3 هزار نرسیده هنوز ( که احتمالا میرسه ) و شما میای میگید حااال کردید من تحلیل کردم یه جورایی جالب نیست ، وگرنه خود من که دوست دارم بازم بیاد پایین .. اصلا برسه به 1000 .

شما هم موفق باشید
داداچ چقدر سخت میگیری مگه ورقه املاء اصلاح میکنی :|
گفته فوقش نه حداقل ...
تو صفحه مربوطه یکی از دوستان 5000 فروخته الان هم چیزی به 3000 نمونده

در جواب پست ایشون یکی از کاربران با تاریخ و جغرافیا گفته تا حالا بیشتر از 25 درصد کاهش نداشتیم
10 نفر هم لایک کردن چون بیت کوین داشتن خوششون اومده از پستش :general601:
ولی امروز تا الان 40 درصد ریزش داشتیم :general602:

Captive

لایک‌ها
16,664

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
داداژ ، امروز تا الان یعنی چی؟ 40% کجا ؟ یکم بیشتر توضیح بدید ، مرسی داداژژ
امروز تا به این لحظه نسبت به 5000 و خرده ای ، حدود 40 درصد کاهش داشتیم
قربون داداژ

Captive

لایک‌ها
16,664

Captive

لایک‌ها
16,664
امروز تا به این لحظه نسبت به 5000 و خرده ای ، حدود 40 درصد کاهش داشتیم
قربون داداژ

پستی که زده شده و لایک کردن رو نقل قول کن ، احتمالا منظورشون روزانه بوده ..

بعد شما میفرمایید که " ولی امروز تا الان 40 درصد ریزش داشتیم " .. این یعنی 24 h .. نه از سقف تا امروز.

پس یا منظورت رو بد رسوندی یا فهمیدی خودت اصلاحش کردی :)

Captive

لایک‌ها
16,664
سال 2011 ، ارزش بیت از 31 دلار رسیده به 2 دلار .. حالا درصدش رو خودتون حساب کنید ، ولی اینکه بگیم 24 ساعته بیش از 25% کاهش داشته اشتباست .. چون آخرین بار 20% بود که اون رو به تازگی ردکرده .... حالا اگر واقعا یه عده نظرشون کاهش روزانه نبوده و 10 نفر هم لایک کردن حرف شما درسته..

RolandE-iS-The-BesT

Registered User
لایک‌ها
143
لطیفه نگو ، پست بالای سریم میگه تو یک روز 40% کاهش داشته بیت ، کوو کجا ؟ تو نمیخواد به من بگی چکار کن چکار نکن !
جدی و با منطق صحبت کنید که اطلاعاتتون بدرد کسی بخوره. با مسخره کردن پست های بقیه به جایی نمیرسید.
رو این کوین ها سرمایه سنگینی گذاشته شده توسط همین بچه ها و وقت شوخی و اسپم نیست
ممنون که درک می کنید و این بحث رو ادامه نمیدید

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
رسید به 3250 طبق پیش بینی با اختلاف پنجاه دلار....
دوستان مطعنا این پایین رفتن ها لازمه بازار هست اگه بیتکوین بطور مثال پایین نره و اطلاح نشه که قدرتی نداره بخواد همواره بصورت صعودی بالا بره مهم اینه که دوستان کم تجربه تر نباید بالای قله و بعد از سیر صعودی مدت دار دست به خرید میزدن و انگار نه انگار که اینجا بعضی دوستان گفتن که فعلا دست نگه دارید و عجله نکنید برای خرید من همین دیشب هشدار دارم ولی کسی توجه نمیکنه،به هرحال بیتکوین یجا روند نزولی خودشو قطع میکنه و برمیگرده مهم زمانش هست که امیدوارم کوتاه باشه و به ماه و سال نکشه.
HODL
اما من فكر نمي كنم اين اصلاح قيمت بيت كوين باشه.
در اصلاح قيمت معمولا آلتكوين ها ارزش خوشودن متناسب با بازار حفظ مي كنن . اما التكوين ها هم به شدت ريزش قيمت دارن.
اين كاهش قيمت احتمالا به همون موضوع خارج شدن چيني ها از بازار خريد و فروش كل كريپتوكارنسي ها ارتباط داره.

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
پستی که زده شده و لایک کردن رو نقل قول کن ، احتمالا منظورشون روزانه بوده ..

بعد شما میفرمایید که " ولی امروز تا الان 40 درصد ریزش داشتیم " .. این یعنی 24 h .. نه از سقف تا امروز.

پس یا منظورت رو بد رسوندی یا فهمیدی خودت اصلاحش کردی :)
شاید مقطع کوتاه باشه ولی روزانه ؟ آی دونت ثینک سو
مگه این دوستمون گفت یه روزه از 5200 میاد به 3000 ؟

این پست
- ژانویه 2016 وقتی قیمت رسید به 460 یکی از developerهای بیت‌کوین کور گفت بیت‌کوین میمیره تاچند وقت دیگه، قیمت افتاد تا 350 : -23٪

- پارسال وقتی Halving در پیش بود و قیمت زور میزد برسه به 770 یه عده گفتن حبابیه و میافته به 200 بعدش وقتی BFX هک شد همه گفتن MtGox تکرار شد و مافته به 200-100 ولی ته زورش 590 بود -23%

- وقتی قیمت رفت بالای 1000 تو ژانویه 2017 یه عده میگفتن قیمت میافته تا 500. تنها زوری که زدن قیمت افتاد تا 750 بعد کمتر از 12 ساعت برگشت بالای 900 : -25%

- وقتی دوباره رفت بالای 1250 دوباره یه عده شروع کردن گفتن ما داریم 2013 رو میبینیم که تکرار خواهد شد! این بار همه زورشون به مدت 10 دقیقه قیمت رفت تا 888 بعد عین موشک برگشت بالای 1000 : -28%

- وقتی قیمت رفت بالای 2700 جریان BU شروع شد و قیمت رو با زور رسوندن به 2100 : -22٪

- توی جولای وقتی جریان ادامه پیدا کرد با 1 آگوست و تمام زور قیمت رسید به 1800 : -23٪

- تا رسیدیم به امروز و 4800 و توی این 2-3 سال هیچ افت قیمتی بیشتر از این درصدها نبوده و بیشترینشون 3 هفته طول کشیده و اکثرا 1 ساعته برگشته!

افت از 6200 تا 3000 میشه -51٪ به نظر من اصلا امکانپذیر نیست!

Captive

لایک‌ها
16,664
جدی و با منطق صحبت کنید که اطلاعاتتون بدرد کسی بخوره. با مسخره کردن پست های بقیه به جایی نمیرسید.
رو این کوین ها سرمایه سنگینی گذاشته شده توسط همین بچه ها و وقت شوخی و اسپم نیست
ممنون که درک می کنید و این بحث رو ادامه نمیدید

رفیقمون گفت داداچ ، منم گفتم داداژ !! شما این رو مسخره کردن دیگران میدونی؟ بازم میگم شما نیازی نیست به من بگی چکار کن چکار نکن ، معنی اسپم رو هم یه تحقیقی کن در موردش بد نیست.

Captive

لایک‌ها
16,664
شاید مقطع کوتاه باشه ولی روزانه ؟ آی دونت ثینک سو
مگه این دوستمون گفت یه روزه از 5200 میاد به 3000 ؟

این پست

ببینید من دوباره فلش بک میزنم به پیامی که شما گذاشتید :

" ولی امروز تا الان 40 درصد ریزش داشتیم "

این یعنی امروز ( نسبت به دیروز ) ما 40% کاهش داشتیم ، حالا اگر منظور شما نسبت به زمانی است که بیت " سقف ارزش رو داشته " بحث دیگریست... اون پستی رو هم که نقل قول کردید باز معناش این نبود که در یک روز بیش از 25% کاهش داشتیم ؟؟ مشکل من با یک روز ( 24 ساعت است ) :دی ، وگرنه به طور کلی که آره 50% کاهش هم بوده...

موفق باشید

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
ببینید من دوباره فلش بک میزنم به پیامی که شما گذاشتید :

" ولی امروز تا الان 40 درصد ریزش داشتیم "

این یعنی امروز ( نسبت به دیروز ) ما 40% کاهش داشتیم ، حالا اگر منظور شما نسبت به زمانی است که بیت " سقف ارزش رو داشته " بحث دیگریست... اون پستی رو هم که نقل قول کردید باز معناش این نبود که در یک روز بیش از 25% کاهش داشتیم ؟؟ مشکل من با یک روز ( 24 ساعت است ) :دی ، وگرنه به طور کلی که آره 50% کاهش هم بوده...

موفق باشید
معنی اون جمله رو از جمله قبلش باید متوجه بشین . حالا قتل نکردیم خلاصه اش کردیم

1- یکی میگه از 5200 میرسه به 3000
2- یکی دیگه میگه تا حالا 28 درصد کاهش بیشتر نداشتیم
3- من گفتم تا این لحظه 40 درصد کاهش داشتیم

تاریخ قضاوت میکنه من منظورم چی بود :)
دیگه بقیه اش ورقه املاء هست که امروز در حال تصحیح هستین

پ.ن : منظور پست 2 اگه کاهش روزانه باشه پست بی ربطی داده که جواب 1 نیست و اسپم هست :general602:

Captive

لایک‌ها
16,664
معنی اون جمله رو از جمله قبلش باید متوجه بشین . حالا قتل نکردیم خلاصه اش کردیم

1- یکی میگه از 5200 میرسه به 3000
2- یکی دیگه میگه تا حالا 28 درصد کاهش بیشتر نداشتیم
3- من گفتم تا این لحظه 40 درصد کاهش داشتیم

تاریخ قضاوت میکنه من منظورم چی بود :)
دیگه بقیه اش ورقه املاء هست که امروز در حال تصحیح هستین

پ.ن : منظور پست 2 اگه کاهش روزانه باشه پست بی ربطی داده که جواب 1 نیست و اسپم هست :general602:

1. یکی میگه بیت میرسه به 5200. دیگه نهایتش برسه به 6200 .. ( جواب : نه به 5200 رسیده بیت و نه به 6200 )
2. یکی میگه بعد از آن بیت میرسه به 3 هزار ، که خب این با واقعیت یکم نزدیکه اما هنوز 3 هزار رو نزده .. ( که به احتمال زیاد میزنه )
3. ما نگفتیم آقا چرا همچین حرفی زدی ، اینجا من فقط باید نظر بدم ، ما میگیم آقایون تریدر اگر پستی میذارید و نظر میدید ، دیگه بعدش نیاید بگید تحلیل کردیم ، این اسمش تحلیل نیست عزیز ..

پ.ن : بیت دیگه نهایت برسه به 100 دلار ، بعدش انشالله دوباره میره بالا و میرسه به 10 هزار .. ( حالا کی خدا میدونه ) اینم تحلیل من حالش رو ببرید.

پ . ن 2 : تاریخ نباید چیزی رو اثبات کنه ، نحوه ی بیان ما و طرز صحبت کردنمون باید معنا و مفهوم دقیق رو به خواننده و بازدیدکننده ی انجمن برسونه ، شما میدونید که با یک کاما جان یک آدم رو میتونیم به خطر بندازیم :دی

"
بخشش لازم نیست، اعدامش کنید! / بخشش، لازم نیست اعدامش کنید! "

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
احتمالا بین 2-3 هزار دلار میمونه چون یه عده شروع می کنن خرید کردن به امید اینکه قیمت دوباره بره بالا

بالا