برگزیده های پرشین تولز

کراوماگا (کارشناس متخصص lord viper )

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
سلام کراو ماگا در ایران نماینده نداره مثل سیستما
یک توضیح اینجا باید بهت بگم، تو در هر رشته ای می تونی بهترین باشی
فقط باید خلاق باشی
توضیحات تو وبلاگ خودم برات گذاشتم،خوشحال میشم نظرات و سوال هاتون بشنوم
eoma.blogfa.com

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
در مورد حرفای این دوستمون رضا بگم که لباس فقط 3% از هنر دفاع هست اگر نگاه شما،حالت شما وچیزهای دیگه که
در جای عمومی مثل اینجا نمیشه بیان کرد درست باشه درگیری پیش نمیاد که مجروح داشته باشه
ما هنر جوها در اصل باید تاکتیک ها و تکنیک های درگیر نشدن را یاد بگیریم
میجین ایپ وانگ چون شاگردی داشت که از درگیری میترسید
روزی اون رو برد وسط بازار میوه فروشها،یه مرد بلند 177 سانتی اونجا بود(قد ایپ 164 بوده)
ایپ به مرد میگه هی رفیق صورتت مثل پوست پرتقال می مونه
مرد نگاهی به ایپ کرد ،نگاهی به شاگرد که ترسیده بود،ثانیه ای بعد با هراس از اونجا دور شد
ایپ به شاگرد گفت دیدی وقتی استایل درست رو رعایت کنی ترس معنایی نداره،در این صورت درگیری هم صورت نمی گیره
امیدوارم با این مطلب چیزی به شما اضافه شده باشه.

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
من خودم در یک درگیری نا خواسته از همین استایل که تدریس می کنم استفاده کردم و هنوز زنده هستم
یکی از دوستان رو 10 نفری می زنن،زنگ میزنه میگه کجایی بیا که منو زدن قراره ظهر هم بیان
ما که رفتیم 18 نفر بودیم و من داشتم می گفتم که هی بچه ها نیاز نیست اینقد چوب بیارید من حس بدی دارم
اونا 3 نفر بودن ،یکی شمشیر یکی چاقو و دیگری زنجیر به همراه داشت
وقتی در گیری شروع شد همه 17 نفر ادم فرار کردن من بیچاره تنها ایستادم
امدن طرف من و گفتن تو می خواستی ما رو بزنی
جواب من فقط یه جمله بود، اگر اون پسر با شمشیر از پشتت حمله کنه دخلت اومده،خودتم حرکت کنی تمومی
در تمام این زمان 15 ثانیه ای من در چشمانشون نگاه کردم ودست چپم روی پای چپم به حالت گارد بود تا یگان اومد و اونا فرار کردن
به همین راحتی ، اینم یکی از تجربیات درگیر نشدن بنده.

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
آقا رضای گل من دوره های آمریکایی رو زیر نظر مربی که پدرم هست گذروندم ، این چیزی که در مورد دفاع در برابر اسلحه می گی بیشتر شبیه شوخیه
مرد کی میاد ریسک نزدیک شدن به تو وقتی اسلحه دستشه رو می کنه ،از همون جا میزندت فقط کافیه 1 قدم به سمتش برداری
نگید این چیزها رو الکی به مردم یارو فک می کنه فیلم جان کلوته مگه من اینقد آموزش دیدم که لقب نظامی من شده گرگ سفید
این حرفا رو فراموش کنید ،حالا فهمیدی چرا میگم کراو ماگا احمقانه است
ما خودمون آموزش های نوهد داریم که سطحی جدا برابر با s.a.s است
وقتی کسی اسلحه به سمتت می گیره فقط نباید تحریکش کنی ،اگر هم در کل نیتش کشتنته که
اگر می دونی خودتو از پنجره طبقه اول بندازی پایین بیشتر شانس زنده بودن داری تا 1 تیر بخوره به شکمت
این بحث هم که میگه تو آموزش های زد گروگان گیری عمومی هست که بحثش جداست

Last edited:

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
ناراحت نشی آقا رضا کلینج مزخرفه
ما تو هنر اصیل کلمه ای داریم به نام آتمی
میدونی چیه آقا رضا
دیم ماک با آتمی فرق داره
دیم ماک نقاط ضربه است اما آتمی یادگیری ضربه زدن با همه اعضای بدن است که یکی از زیر مجموعه هاش( کوشی جوتسو) هست
شما تا فنون( ته) را یاد نگیرید و در این فنون به درجه قبولی مد نظر خودتون نرسید نمی تونید دفاع شخصی بزنید
تا (کوسشی جوتسو) رو یاد نگیرید نمی تونید دفاع شخصی پیشرفته انجام بدید تو یه حادثه
تا (آتمی) رو یاد نگیری نمی تونی واستی روبرو یه آدمی که چاقو دستشه ،از کسی دفاع کنی
شما تا (موشین) رو یاد نگیری و پرورش ندی( موشین) خودت رو نه از مطالب بالا نه از هیچ چیز دیگه نمی تونی استفاده کنی
شما تا به سطح( هجوشین) نرسی نمی تونی درگیر بشی،اونم بدون ترس
شما تا به سطح( فودوشین) نرسی نمی تونی یه میجین و بعد روشی بشی،اینا بالاترین درجات رزمی است
مربی میشی،بعدکانچو لقب میگیری،بعد بهت (درجه سنتی) میگن شوگون(یعنی قضاوت کننده) که قبلش باید به درجه سامورایی (پهلوان) رسیده باشی.
بعد میشی virtouso یهنی هنرمند،بهد میشی جنگجو کسی که از درگیری نمیترسه و نیازی به درگیر شدن نداره
بعد میشی sage که یعنی فرد درک کننده حکمت یا حکیم،بعد میشی بودی یعنی روشن شده کسی که با هیچ کس مخالف نیست اما موافق هم نیست
یعنی بحث الکی نمی کنه بعد میشی میجین که توانایی هنرش و دونسته هاش ورای بدنشه، بعد میشی روشی که معنی استاد پیر کنایه از مرد دانا رو داره که من آرزومه به اون درجه برسم
روشی صبر زیادی داره،حکمت فراوان داره،چون صبر داره قضاوت نمی کنه تا به خودت ثابت بشه چه مشکلی داری،روشی مشکلاتت رو بهت نشون میده و
کمک می کنه حلش کنی با کم ترین حرفی( اگر روزی یه آدم رو دیدید که شبیه احمق هاست ولی زیادی صبوره و لبخند می زنه در برابر هر حرف بدت ،
بدون داری با یه روشی ملاقات می کنی) روشی خودش باز درجه بندی داره که بالاترین درجه رو (صاحب زمان) داره،(قربانت بشم آقا)
تازه کلی درجه و سطح جا گذاشتم تا مطلب من قابل نوشتن بشه.
ببخشی آقا رضا زیادی شد
با تشکر مرد نادان

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
تو این ویدئو در مورد تعدادی از نقاط دیم ماک (نقاط حساس بدن) و آسیب هایی که ضربه به اونها ممکنه ایجاد کنه صحبت شده. از دستش ندید

کلیک کنید
نقاط دیم ماک فقط سیب گلو نیست که اون که بزنی میمیره نقاط دیم میک نقاطی هست که اسیب میزنه نه می کشه بعدش هم
تا یاد نگیری سرعت فنون ته رو بالا ببری که اونم نیازمند تغذیه درسته دونستنش مثل این می مونه که یه منبع برق مثل باطری رو بهت می دن بعد میگن از باطری استفاده کن
تا ندونی اون باطری به چه دردی می خوره ،چه جوری باید ازش استفاده کنی و.. که باطری به دردت نمی خوره

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
Imi Lichtenfeld ایمی لیختفلد (بنیانگذار سبک کراو ماگا)
تولد:1910
مرگ:1998
مشاهده پیوست 599003
ما اساتید اصیلی مثل (سامورایی)پهلوان پوریای ولی داریم قدرشو نمی دونی اومدی از یه کسی که نمی دونی جوونیاش چه گندی بوده حرف می زنی
ما اساتیدی مثل آریان فر داریم که با بروس لی مبارزه کرد ،مهدیزاده،سلامی،اشرفی، بیگی، رحیمی،سجادی،رعایا،زاهدی،عادل،علوی،عکاف،فرجی،قاسم نژاد،
قاضی،ملکان،نصرایی داریم.
برو پیش این اساتید و سالگرد بگیر نیا این وقت تلف کنی ها رو بذار.

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
سلام
بنده القاب زیادی دارم یکیش ممد پرایس ه احتمال داره فیس بوک یا چیزی تو بازی های انلاین در مورد من شنیده باشید، اگر نشنیدید که این مطلب در مورد خودم بخونید
من از 9 سالگی هنر رزمی رو شروع کردم با تکواندو پومسه، خوب اینجای کار باهاله اما اونجایی مسیر عوض میشه که تو آزمون زرد
موفق شدم اما تا لیست لوازم مبارزه رو به بابام نشون دادم گفت بیا برو پیش شاگرد استادم شوتوکان یاد بگیر کم خرج تره
بعد از اون یه مدت طولانی 6 ساله آموزش نظامی دیدم زیر نظر پدرم
وقتی 12 سالم شد پدر گفت دیگه نمی زارم کاراته کار کنی اما این باعث شد من یواشکی برم باشگاه
شیتوریو،گوجوریو،کونگ فو چینی،مبارزه رینگی،نین جیتسو،پانکریشن،بوکس کثیف،کندو چیزای هست که یواشکی کار کردم چون تو 11 سالگی
تمام اعضای رزمی کار خاندان رو که تقریبا 99% هستن تو مبارزه شکست دادم ،در 23 سالگی تو یه مبارزه با پدر ساتسو اینو هادو من فعال شد و میدونید چی شد احتمالا
تا 3 سال پدر با من حرف نمی زد، غیر از اون من روی جیت کان دو، کالی اسکریما،ووشو،آیکیدو،هاپکیدو،جوجیتسو،کراو ماگا،سیستما،نیروهای ویژه
S.A.S ، Delta Force، spetsnaz تحقیق و مطالعات، بررسی و ابداعات جدیدی زدم که تو هنر خودم که به صورت خصوصی آموزش میدم یاد میدم.
این بیوگرافی کوچیکی راجع به آدمیه که همه میگن تو زیادی آرومی زیادی بی خیالی، اما صدات بلنده مثل یه تراک.

miladninja

همکاربازنشسته ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
سلام
بنده القاب زیادی دارم یکیش ممد پرایس ه احتمال داره فیس بوک یا چیزی تو بازی های انلاین در مورد من شنیده باشید، اگر نشنیدید که این مطلب در مورد خودم بخونید
من از 9 سالگی هنر رزمی رو شروع کردم با تکواندو پومسه، خوب اینجای کار باهاله اما اونجایی مسیر عوض میشه که تو آزمون زرد
موفق شدم اما تا لیست لوازم مبارزه رو به بابام نشون دادم گفت بیا برو پیش شاگرد استادم شوتوکان یاد بگیر کم خرج تره
بعد از اون یه مدت طولانی 6 ساله آموزش نظامی دیدم زیر نظر پدرم
وقتی 12 سالم شد پدر گفت دیگه نمی زارم کاراته کار کنی اما این باعث شد من یواشکی برم باشگاه
شیتوریو،گوجوریو،کونگ فو چینی،مبارزه رینگی،نین جیتسو،پانکریشن،بوکس کثیف،کندو چیزای هست که یواشکی کار کردم چون تو 11 سالگی
تمام اعضای رزمی کار خاندان رو که تقریبا 99% هستن تو مبارزه شکست دادم ،در 23 سالگی تو یه مبارزه با پدر ساتسو اینو هادو من فعال شد و میدونید چی شد احتمالا
تا 3 سال پدر با من حرف نمی زد، غیر از اون من روی جیت کان دو، کالی اسکریما،ووشو،آیکیدو،هاپکیدو،جوجیتسو،کراو ماگا،سیستما،نیروهای ویژه
S.A.S ، Delta Force، spetsnaz تحقیق و مطالعات، بررسی و ابداعات جدیدی زدم که تو هنر خودم که به صورت خصوصی آموزش میدم یاد میدم.
این بیوگرافی کوچیکی راجع به آدمیه که همه میگن تو زیادی آرومی زیادی بی خیالی، اما صدات بلنده مثل یه تراک.
خوش آمدی

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
سلام
بیشتر کسایی که در ایران نینجتسو کار می کنن چیز زیادی در مورد نین جتسو نمی دونن و انجام نمی دن
کدوم نینجایی رو دیدی مثل من اول آموزش بهت بگه هر شب باید به شیوه یی که می گم ذن کار کنی ،هر صبح هم کوجی کری
تعصب احمقانه ترین واژه برای یه رزمی کار و نینجا هست.
میدونستی همه نین جیتسو کار ها باید اول تکنیک های ته در کاراته رو یاد بگیرند بعد می تونن از لوازم نینپو استفاده کنن.
اول باید ته رو یاد بگیری،بعد کوسشی جوتسو، که زیر مجموعه کوجی کری هست
می دونستی یه نینجا باید یاد بگیره که فقط با چشماش نبینه،باید حس کنه مثل نئو تو ماتریکس 2
یعنی نینجایی می تونه بگه نین جتسو کار کردم که بدون نگاه کردن حس درون طرف رو بفهمه که لازمش یادگیری ذنشین هست
یعنی ذهن فراگیر،غیر از اون باید روانشناسی ،مزاج شناسی، طب سنتی،ماساژ،باید یاد داشته باشه تا زنده بمونه.

Last edited:

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
سلام
به نظر بنده حقیر که 19 سال رزمی کار کرده ، کرو ماگا یک سبک تو خالی احمقانه است
دلیل: این سبک اومده از روی باقی سبک ها کپی کرده
2:حرکات تبلیقاتی غیر واقعی داره اگر شما تجربه درگیری داشته باشید به نضر من
یادگیری هنر رزمی ترکیبی یا همون mma خیلی بهتره تا یادگیری چیزی که به دردتون نمی خوره
باز هم معذرت می خوام.
سلام دوست عزیز .. کراوماگا اصلا فنون خاصی نداره که بخواد غیر واقعی باشه یا نباشه ...

Last edited:

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
سلام دوست عزیز .. کراوماگا اصلا فنون خاصی نداره که بخواد غیر واقعی باشه یا نباشه ...
سلام
میشه بگی اسم چیزایی که یاد میدی به مردم چیه؟
من که به مردم یاد می دم درگیر نشن تو چی یادشون میدی؟

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
پس اگر دانش مربی گری یا آموزشی یا هر چیز دیگری نداری نباید برای اون هنر تبلیغ کنی عزیز من کیو کوشین رو قبول ندارم
اما اگر می گفتی کیوکوشین یاد بگیرید به نظرت احترام بیشتری می ذاشتم تاچیزی که هیچ علمی در موردش نداری.

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
پس اگر دانش مربی گری یا آموزشی یا هر چیز دیگری نداری نباید برای اون هنر تبلیغ کنی عزیز من کیو کوشین رو قبول ندارم
اما اگر می گفتی کیوکوشین یاد بگیرید به نظرت احترام بیشتری می ذاشتم تاچیزی که هیچ علمی در موردش نداری.
ما اینجا آموزش نمیدیم که نیاز به مربیگری داشته باشه
مطالب در حد معرفی هستن و هیچ مشکلی هم از نظر قوانین بخش رزمی نداره
شما هم اگه سبک خاصی اموزش میدی یا کار میکنی میتونی یه تاپیک باز کنی تو همین بخش و دربارش مطلب بنویسی
روز خوش

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
اگر رزمی کار هستی که نباید ناراحت بشی من خودمو معرفی کردم برو بالا بخون الان تمام دوستام و شاگردام دارن به پست تو می خندند
اگر هم رزمی کار نکردی که هیچی دیگه من با ادم های عادی هیچ حرفی ندارم.

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
اگر رزمی کار هستی که نباید ناراحت بشی من خودمو معرفی کردم برو بالا بخون الان تمام دوستام و شاگردام دارن به پست تو می خندند
اگر هم رزمی کار نکردی که هیچی دیگه من با ادم های عادی هیچ حرفی ندارم.
همونطور که گفتم اینجا تاپیک کراوماگاست نه سبکهای دیگه
اگه کراو ماگا رو قبول ندارید تشریف ببرید تو تاپیک سبکهایی که قبول دارید مطلب بذارید

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
باو دعوا که نداریم من از آستان قدس دارم بهت می گم این کاراتو نکن اگر چیزی می دونی بیا به ما یاد بده ،یا تبادل نظر کنیم،نهایت اینه که مبارزه می کنیم
اگر نه که مثل بچه ها با دلخوری برخورد نکن عزیز من

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
تو تایپیک زدی کارشتاس متخصص
اگر متخصص هستی من رو قانع کن یا حضوری یا تلفنی یا هر جور دیگه
اگر نیستی پس این تایپیک رو اصلاح کن
فک کن من مثل پلیس فتا وظیفه دارم امثال این نوشته رو توجیح کنم حالا هر جور راحتی عزیز

بالا