برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,736
چطور؟
برای استخراجش دستگاه مخصوص antminer s9 می خواد که چون تو ایران گرون تره از خارج و همچنین گارانتی نداره کمتر می رن سراغش... (بعضی مشکلات هم داره مثل این که فن ش خیلی صدا داره و همسایه ها شاکی می شن...)

بیشتر ماینرها تو ایران می رن سراغ ارزهای دیگه مثل اتریوم و مونرو که با کارت گرافیک (pc) استخراج می شن...

من با این سایت دارم تلاش می کنم یه مقدار بیت کوین به دست بیارم اما نمیدونم پرداخت می کنه یا نه
این دو تا ارز که گفتی انگلیسیشو میشه بنویسی

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
من با این سایت دارم تلاش می کنم یه مقدار بیت کوین به دست بیارم اما نمیدونم پرداخت می کنه یا نه
این دو تا ارز که گفتی انگلیسیشو میشه بنویسی
داداش این سایت ها وقت تلف کردنه.

درآمد ارزهای دیجیتال از دو طریقه:
1- ترید کردن یا داد و ستد (مثلا یه ارز که آینده داره رو بخری و نگه داری چند ماهه دیگه که گرون شد بفروشی)
2- ماینینگ یا استخراج ارز (که باید سخت افزارش رو تهیه کنی مثلا اتریوم و مونرو یا زی کش که با کارت گرافیک استخراج می شه.)

monero
monero.png

ethereum
eth.png

zcash
zec.png

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,173

1- ترید کردن یا داد و ستد (مثلا یه ارز که آینده داره رو بخری و نگه داری چند ماهه دیگه که گرون شد بفروشی)
2- ماینینگ یا استخراج ارز (که باید سخت افزارش رو تهیه کنی مثلا اتریوم و مونرو یا زی کش که با کارت گرافیک استخراج می شه.)

monero
monero.png

ethereum
eth.png

zcash
zec.png
اون وقت همه اینا یکجا میرن تو والت بلوک چین ؟ این بلوک چین جریانش چیه فقط برای بیت کوین هست تفکیک نداره؟ الان برای اتریوم و... کجا ولت داره؟! این سایت های کسب بیتکوین و... هم بعد یک ماه در حد قیمت یه پفک پول میدن که نصفش هم میره پای کارمزد بعد چند وقت هم سایت اسکم میشه الان برای من در حد سقف پرداخت هم نرسیدن، با سخت افزار کامپیوتر چطوری تنظیم میکنن برای اینطور چیزا یا یه راهی که چندرغاز ساتوشی تحویل نده

ali998

Registered User
لایک‌ها
779
اون وقت همه اینا یکجا میرن تو والت بلوک چین ؟ این بلوک چین جریانش چیه فقط برای بیت کوین هست تفکیک نداره؟ الان برای اتریوم و... کجا ولت داره؟! این سایت های کسب بیتکوین و... هم بعد یک ماه در حد قیمت یه پفک پول میدن که نصفش هم میره پای کارمزد بعد چند وقت هم سایت اسکم میشه الان برای من در حد سقف پرداخت هم نرسیدن، با سخت افزار کامپیوتر چطوری تنظیم میکنن برای اینطور چیزا یا یه راهی که چندرغاز ساتوشی تحویل نده
برای هر ارز کیف پول جدا باید درست کنی.
برای بیت کوین جدا...
برای اتریوم جدا... برای مونرو جدا...

کلا کیف پول های زیادی است. ولی هر کیف پولی درست می کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که به شما کلید خصوصی (private key) مربوط به کیف پول را بدهد.
کیف پول هایی که کلید خصوصی ارائه نمی دهند بدرد نمی خورند...

برای اتریوم من از این کیف پول استفاده می کنم:
https://www.myetherwallet.com

فرایند ماینینگ به این صورت که شما سخت افزار تهیه می کنید و نشانی استخر استخراج و نشانی کیف پول تون رو به نرم افزار ماینینگ می دید.
چون سختی استخراج بالاست شما به تنهایی نمی تونید چیز بدرد بخوری استخراج کنید برای این منظور استخر های استخراج بوجود آمدند که ماینر های زیادی بهش متصل می شوند و به کمک هم استخراج می کنند و سود حاصل به صورت عادلانه نسبت به قدرت هر ماینر بینشون تقسیم می شود.

در مورد سخت افزار ماینینگ با کارت گرافیک، نیاز به کارت های گرافیک قدرتمند می باشد (مثلا قیمت هر کارت amd rx470 مقدار 1300 تا 1500 تومان است).
برای هر ریگ (pc که برای استخراج تهیه کردید) به صورت میانگین 6 کارت گرافیک نیاز است (البته نرمالش رو گفتم کمتر یا بیشتر دست خودتون است)

در هر صورت بازار ارزهای دیجیتال، یک نوع سرمایه گذاری است، سرمایه گذاری پر ریسک البته پر سود( البته اگر خوب تحلیل کنید)...

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,173
پیج آتوریتی یه جایی اومده 41 و داره کم کم بالا میره ولی دامین اتوریتی شده 30 . چی کار کنم دامین آتوریتی بالا بره؟ کلا چه مدل لینک سازی روی افزایش دامین آتوریتی (جدا از پیج اتوریتی) تاثیر داره؟

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,736

monero
monero.png

ethereum
eth.png

zcash
zec.png

هر دو حالتش سرمایه می خوائ که فعلا سرمایه موجود نیست
ممنون بابت توضیحاتت

ralef

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
پیج آتوریتی یه جایی اومده 41 و داره کم کم بالا میره ولی دامین اتوریتی شده 30 . چی کار کنم دامین آتوریتی بالا بره؟ کلا چه مدل لینک سازی روی افزایش دامین آتوریتی (جدا از پیج اتوریتی) تاثیر داره؟
اگه همه بك لينكهات برات صفحه اصلي سايتت باشه پيج اتوريتيت بالا ميره. سعي كن براي صفحات داخلي سايتت هم بك لينك بگيري تا دامين اتوريتيت هم بالا بره.
اما اصولا 90 درصد سايتها پيج اتوريتيشون از دامين اتوريتيشون بالاتر هست.

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
هاست دی ال سرعت هاست کاناداش کم شده ؟ قطعی زیاد داره ؟

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,173
بعضی وقت ها آدم به احمق ها حسادت میکنه، یک عده احمق جاهل عقب افتاده ولی بی غم و بدون مشکل، بی سواد ولی پولدار یکی هم مثل من همیشه در حال سگ دو زدن، اونایی که خودشونو زدن به سسخلی از همه بهتر شدن ما که حرف از آزادی و... زدیم به زندگی تکراری اعتراض کردیم هر روز برای زندگی داریم دست و پا میزنیم
طرف سر *** و فلان همدیگه دعوا دارن, یکی میگه *** نگین زشته اسمشو بزارید *** ! یکی میگه شومبول بهتره!!! اگه یه خارجی رفتار ما را ببینه میگه همینا حرف از کورش و تاریخ و... میزدن!
حیف فیلترینگ تلگرام نیست، اگه نی نی سایتو فیلتر میکردن بهتر بود
https://www.ninisite.com/discussion...و-یک-کمی-خاک-برسری-دارم-میشه-بیاین-کمک?page=1

Last edited:

F A R Z A D

کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
بعضی وقت ها آدم به احمق ها حسادت میکنه، یک عده احمق جاهل عقب افتاده ولی بی غم و بدون مشکل، بی سواد ولی پولدار یکی هم مثل من همیشه در حال سگ دو زدن، اونایی که خودشونو زدن به سسخلی از همه بهتر شدن ما که حرف از آزادی و... زدیم به زندگی تکراری اعتراض کردیم هر روز برای زندگی داریم دست و پا میزنیم طرف سر *** و فلان همدیگه دعوا دارن, یکی میگه *** نگین زشته اسمشو بزارید *** ! یکی میگه شومبول بهتره!!! اگه یه خارجی رفتار ما را ببینه میگه همینا حرف از کورش و تاریخ و... میزدن!
https://www.ninisite.com/discussion...و-یک-کمی-خاک-برسری-دارم-میشه-بیاین-کمک?page=1
چی بود متن ؟ پاکش کردن

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
بعضی وقت ها آدم به احمق ها حسادت میکنه، یک عده احمق جاهل عقب افتاده ولی بی غم و بدون مشکل، بی سواد ولی پولدار یکی هم مثل من همیشه در حال سگ دو زدن، اونایی که خودشونو زدن به سسخلی از همه بهتر شدن ما که حرف از آزادی و... زدیم به زندگی تکراری اعتراض کردیم هر روز برای زندگی داریم دست و پا میزنیم
طرف سر *** و فلان همدیگه دعوا دارن, یکی میگه *** نگین زشته اسمشو بزارید *** ! یکی میگه شومبول بهتره!!! اگه یه خارجی رفتار ما را ببینه میگه همینا حرف از کورش و تاریخ و... میزدن!
نه دیگه قاطی کردی میری انجمن خانوما چیکار؟
انتظارم داری مثل مرد ها فکر کنن و حرف بزنن؟
دیگه روانشناس نیاز شدی :|

بالا