برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941

latari

Registered User
لایک‌ها
86

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
اقا از سایت های که دادید پرفکت مانیرو تبدیل میکنیم به advash و بدش اد وش رو وارد لایوکوین میکنیم و بعدش خرید میزنیم؟

درسته؟

اره

یا اینکه پرفکت مانی رو به ووچر لایوکوین تبدیل میکنی

یا پرفکت به ادوکش و بعدش ادوکش رو مستقیم میزنی توی لایوکوین

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
هیچ...بدون هزینه آدرس ثبت میشه...
عجب! مطمئنید؟ تمام مطالب و آموزش هایی که در مورد ریپل خوندم همگی به اون 20 ریپل اشاره کردن، این چطور کم نمیکنه؟ حتی والت آفلاین هم داشت این موضوع رو!
و اینکه وریفای نمیخواد این سایت؟ با هویت ایرانی مشکلی نداره؟

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
binance برای من باز شد
----------------
شما چطور دلار تتر تهیه می کنید؟ اون سایت کاذب دلار تتر رو کرده 5050 تومن 30 دلار هم فی

ترنسفر بیت کوین کش چقدر طول می کشه؟ چندمین باره می پرسم کسی درست جواب نمیده.
دلار تتر چون الان سایتهایی که با دلار تتر بیت چنج میکنن قیمت بیت در اونها پایین تره و دپوزیت هم هزینه ای نداره پس معمولا قیمتش بالاتر میافته،الان وکس کد هم قیمتش نزدیک 5000 تومنه من نگاه میکردم سایتها رو،،، بخاطر اینکه وکس کد هم فی دپوزیتش صفر هست و البته دلارم که گرون شده این روزها، اون 30 دلارم بخاطر اینکه احتمالا از اکسچنج براتون میفرسته و فی برداشت داره معمولا تو اکسچنج ها البته بایننس 25 دلار تتر هستش فی برداشتش، کلا با قیمت بیتکوین ریالی مقایسه کنیم این اختلاف قیمتها رو معمولا قیمت هاشون نزدیک هم در میاد در نهایت.
این چند مدت که تراکنش های بیتکش خوب کانفیرم میخوره من چند بار انتقال داشتم کمتر از 20 دقیقه کانفیرم خورده البته اگه خود اکسچنج بازی درنیاره و سریع مراحل انتقال رو انجام بده.

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
عجب! مطمئنید؟ تمام مطالب و آموزش هایی که در مورد ریپل خوندم همگی به اون 20 ریپل اشاره کردن، این چطور کم نمیکنه؟ حتی والت آفلاین هم داشت این موضوع رو!
اگه اون 20 ریپل رو نگه نداره مطمعنا کنترل کیف پول دست خودتون نیست درست مثل اکسچنج ها که از یک پول با آدرس مشخص استفاده میکنن و تگ های کاربرها با هم فرق میکنه برای شناسایی تراکنش کاربرها.چون این یک پروتکل ثبت شده در شبکه ریپل هست و شامل همه کیف پول و آدرس های ریپل میشه!
من خودم شخصا ازین کیف پول استفاده کردم و راضی بودم.
https://forum.persiantools.com/thre...و-سیستم-بلاکچین.828603/page-112#post-12354297
من نمیدونم چرا تا قیمت وحشتناک میره بالا همه دنبال یک کوین میرن به نظرم کار اشتباهیه تو مقاله ای که آقا تیام هم به اشتراک گذاشت جزو یکی از ده تا مورد اشتباهات رایج تریدرها هست :)

Miladdarren

Registered User
لایک‌ها
434
بچه ها من 1 اشتباه فاحش کردم در حئ لالیگا:general208:
1 مقدار etc یا ethereum-classic رو به ولت اتریوم زدم ، حالا هم اکسچنجر موفقیت امیز و کامل زده ولی تو کیف و ولت هم چیزی نیومده صفره
تیک هم زدم جواب ندادن
داستان چی میشه؟

ممنونم
ولت اتریومت چیه؟
اگر myetherwallet باشه مشکلی پیش نمیاد.
اون گوشه بالای سایت network رو بزار روی ETC epool.io بعد بالانست رو چک کن ببین دریافت شده یا نه.

rezer

Registered User
لایک‌ها
428
اگه ولت تون مای اتر یا جکس باشه مشکلی نیست چون پرایوت کی در اختیارتون هست
و با همون کلید خصوصی به همه کوین هاتون (اتریوم،اترکلاسیک،توکن ها، یوبیک ...) دسترسی دارید.

اگه ولت تون روی اکسچنجرها یا فری ولت باشه دسترسی با کلید خصوصی ندارید و باید بهشون ایمیل بزنی تا مبلغ رو به آدرس تون برگردونند

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
toastwalle برای ریپل هم هست امتحان کن...
http://usbcode.ir/viewtopic.php?id=6
والا من توی سایتی معرفی کردم حساب باز کردم هیچ هزینه ازم نگرفت راحت آدرس ثبت شد و برای نقل و انتقال آماده ست...

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,549
دیشب منم اشتباه کردم چه اشتباهی. اتریوم داشتم روی دامپ تبدیل کردم به بیت کوین و با بیت کوین، ریپل خریدم اونم روی 0.0002
الان اتریوم 90 دلار بالا رفته. ریپل تا 0.000182 پایین اومد. فکر کنم ریپل الان داره بالا میره. بعضیا میگن این هفته تا 4 دلار میره

دلار تتر چون الان سایتهایی که با دلار تتر بیت چنج میکنن قیمت بیت در اونها پایین تره و دپوزیت هم هزینه ای نداره پس معمولا قیمتش بالاتر میافته،الان وکس کد هم قیمتش نزدیک 5000 تومنه من نگاه میکردم سایتها رو،،، بخاطر اینکه وکس کد هم فی دپوزیتش صفر هست و البته دلارم که گرون شده این روزها، اون 30 دلارم بخاطر اینکه احتمالا از اکسچنج براتون میفرسته و فی برداشت داره معمولا تو اکسچنج ها البته بایننس 25 دلار تتر هستش فی برداشتش، کلا با قیمت بیتکوین ریالی مقایسه کنیم این اختلاف قیمتها رو معمولا قیمت هاشون نزدیک هم در میاد در نهایت.
این چند مدت که تراکنش های بیتکش خوب کانفیرم میخوره من چند بار انتقال داشتم کمتر از 20 دقیقه کانفیرم خورده البته اگه خود اکسچنج بازی درنیاره و سریع مراحل انتقال رو انجام بده.
الان exmo دپوزیت تتر 15 دلار فی داره.
وکس 9 درصد کارمزد داره. سایتی که قیمتش 3 درصد با وکس فرق داشته باشه و فی دپوزیت هم 3 درصد باشه از wex به صرفه تر هست.

اعیانی885

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
147
سلام
5 تا لایت کوین دارم اگه کسی خواست پیام بده

tigerom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
دوستان ولت معتبر برای بیت کوین چیه ؟
من میخوام راحت به ریپل تبدیل بشه کدوم ارز بهتره و درصد کمتری میخوره؟

tofan8

Registered User
لایک‌ها
25
سلام دوستان
اتریوم یا ریپل رو از کجا میشه خرید آنلاین زد ؟

latari

Registered User
لایک‌ها
86

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
یعنی میشه پیش بینی کذد همچین رشدی رو در کوین ها؟
کسی از این خریده بود یا پیشنهاد داده بود ؟
چرا اینقدر رفت بالا پامپ الکی شده یعنی؟

فایل های ضمیمه

• Screenshot_2018-01-05-14-24-36-747_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-01-05-14-24-36-747_com.android.chrome.png
    329.4 KB · نمایش ها: 26

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
ولت اتریومت چیه؟
اگر myetherwallet باشه مشکلی پیش نمیاد.
اون گوشه بالای سایت network رو بزار روی ETC epool.io بعد بالانست رو چک کن ببین دریافت شده یا نه.

اقا ولت من ethereum اندروید هستش که متاسفانه private key نداره
ممنون ازلطفتت

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
اگه ولت تون مای اتر یا جکس باشه مشکلی نیست چون پرایوت کی در اختیارتون هست
و با همون کلید خصوصی به همه کوین هاتون (اتریوم،اترکلاسیک،توکن ها، یوبیک ...) دسترسی دارید.

اگه ولت تون روی اکسچنجرها یا فری ولت باشه دسترسی با کلید خصوصی ندارید و باید بهشون ایمیل بزنی تا مبلغ رو به آدرس تون برگردونند
بله
درست میگید
منتها من اتریوم کلاسیک رو از اکسچنج به ولت اندروید اتریوم زدم که متاسفانه privat key نداره
پس تنها راهشه بهشون بگم پولو برگشت بزنن؟

چجوری راضیشون کنم؟

اقا الان قسمت پیگیری تراکنش های اتریوم تیک زدم این جوابو داده؟ http://help.gastracker.io/

You need to contract your wallet developers and ask how to export private key. Then import it into a wallet that supports ETC
See Open ETC address with MyEtherWallet

Ticket: https://help.gastracker.io/helpdesk/tickets/51

ممنونم

بالا