برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
دوستان یه مشاوره میخوام برای خرید 10 یا15میل کریپتو
چ ارزهایی را برای خرید میان مدت پیشنهاد میدین
سبد خریدم را چند قسمت کنم

جفتش هم سودده هستش ولی به نظرم حرکت استرات خیلی بیشتر از بیتکوین گولد میشه
اقا جواد خوصوصی زدم جواب میدین بی زحمت

Miladdarren

Registered User
لایک‌ها
434
چرا بعضی کوین ها تو hitbtc با اکسچنج های دیگه تفاوت قیمتش انقدر بالاست؟
sc جاهای دیگه تقریبا 500 تو hitbtc نزدیک 1000
trx هم همینطور.

8030

Registered User
لایک‌ها
465
دوستان تو اخبار میگفت چین حساب چنتا از تاجرهای ایرانی رو بسته به خاطر مسایل پولشویی احتمالش هست بینانس هم اینکار رو انجام بده اکانتارو ببنده

Binance بنظرم خیلی مواظب باشید.کلا پول تو هیچ اکسچنجی نگه ندارید.بیترکس درس عبرتی شد.

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
درود دوستان...
متاسفانه متاسفانه ریپل از قبل ایران رو تحریم کرده...برای خرید و فروش ریپل براتون توصیه نمی کنم...
به سمت ارزهای دیگه بریم که ارزش از ریپل بالاتره...
تحریم نکرده! فقط چون شبکه ریپل بصورت سنترال اداره میشه هر وقت دلشون بخواد میتونن موجودی هر والتی رو که خواستن فریز کنن به هر دلیلی مثل بانک ها،در ضمن این از اول جزو پروتکل های ریپل بوده حالا چون میخوان قیمتو پایین بکشن این خبرو میدن بیرون و ادامه داستان....

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
تحریم نکرده! فقط چون شبکه ریپل بصورت سنترال اداره میشه هر وقت دلشون بخواد میتونن موجودی هر والتی رو که خواستن فریز کنن به هر دلیلی مثل بانک ها،در ضمن این از اول جزو پروتکل های ریپل بوده حالا چون میخوان قیمتو پایین بکشن این خبرو میدن بیرون و ادامه داستان....
دیروز با فروشنده ریپل حرف زدم این موضوع تایید کرده...گفتند کاملا ایران رو تحریم کرده اگه توی سایت اصلی سازنده ریپل تماس بگیری چگونه از ایران ریپل بخرم میگه شما تحریم هستید نمی تونید صاحب ریپل بشید...
ریپل چون ارز متمرکز هستش قابلیت کنترل بر روی دارایی های کاربران دارد.
در کل فروشنده مجبور شد تمامی دارایی ریپل بفروشه تا بدردسر نیفته..

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
برداشت کوین فعلا از سایت Hitbtc غیر فعال شده. تبریک میگم. :دی
من همین الان از hitbtc دبی کوین برداشت کردم ،خیلی سریع هم اتفاقا انتقال داده شده به والتم ولی کلا سایتش کنده انگار پشتیبان هاش کلا تعطیلا!
الانم که دوباره خبر چین و شایعه های تحریم و قضیه بینانس :) کلا ممکنه تحریم ها شدیدتر شه چند روز پیشم گفتم بخاطر قضایای اخیر و بخصوص به چینی ها اصلا نمیشه اعتماد کرد کلا میزنن زیر همه چیز یدفعه،،،ولی این ها بیشتر شایعه های شبکه های مجازی هست و فکر نمیکنم بستن حساب چهار تا تاجر ربطی به اکسچنج کریپتو داشته باشه که اونم تازه خبرش برای چند ماهه پیش هست نه الان.
در هر صورت عقل حکم میکنه که سرمایه تو هیچ اکسچنجی از جمله hitbtc و بینانس و بیتفاینکس و ..نگه ندارین و انتقال بدین به والت های شخصی امن.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
من همین الان از hitbtc دبی کوین برداشت کردم ،خیلی سریع هم اتفاقا انتقال داده شده به والتم ولی کلا سایتش کنده انگار پشتیبان هاش کلا تعطیلا!
الانم که دوباره خبر چین و شایعه های تحریم و قضیه بینانس :) کلا ممکنه تحریم ها شدیدتر شه چند روز پیشم گفتم بخاطر قضایای اخیر و بخصوص به چینی ها اصلا نمیشه اعتماد کرد کلا میزنن زیر همه چیز یدفعه،،،ولی این ها بیشتر شایعه های شبکه های مجازی هست و فکر نمیکنم بستن حساب چهار تا تاجر ربطی به اکسچنج کریپتو داشته باشه که اونم تازه خبرش برای چند ماهه پیش هست نه الان.
در هر صورت عقل حکم میکنه که سرمایه تو هیچ اکسچنجی از جمله hitbtc و بینانس و بیتفاینکس و ..نگه ندارین و انتقال بدین به والت های شخصی امن.

ارزهایی که من خریدم همه شون erc2 هستن یعنی مثلا کارمزد خروج یه ارزی که 0.5 دلار هستش 220 تاس

این نمیصرفه

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
دیروز با فروشنده ریپل حرف زدم این موضوع تایید کرده...گفتند کاملا ایران رو تحریم کرده اگه توی سایت اصلی سازنده ریپل تماس بگیری چگونه از ایران ریپل بخرم میگه شما تحریم هستید نمی تونید صاحب ریپل بشید...
ریپل چون ارز متمرکز هستش قابلیت کنترل بر روی دارایی های کاربران دارد.
در کل فروشنده مجبور شد تمامی دارایی ریپل بفروشه تا بدردسر نیفته..
این قضیه از همون ابتدا که ریپل بوجود اومد اگه به ساپورت و عوامل ریپل تماس میگرفتید همین حرفو میزدن حالا نمیدونم چرا فروشنده تازه یادش اومده که اینو به شما بگه،در هر صورت با وی پی اس مطمعن کار کنید و استفاده از والت های افلاین فکر نکنم مشکلی پیش بیاد مگه اینکه به شما مشکوک بشن و ای پی ایران بیفته و مدارک و شماره تماس از شما بخوان که بعیده به نظرم اینکارو انجام بدن

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
ارزهایی که من خریدم همه شون erc2 هستن یعنی مثلا کارمزد خروج یه ارزی که 0.5 دلار هستش 220 تاس

این نمیصرفه
خب میتونید تبدیل کنید به یه ارزی که کارمزدش کمه و برداشت بزنید

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
خب میتونید تبدیل کنید به یه ارزی که کارمزدش کمه و برداشت بزنید

ما روی اون ارز سرمایه گذاری بلند مدت میکنیم

این روش برره ای که میگید صورت مسئله رو پاک میکنه

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
این قضیه از همون ابتدا که ریپل بوجود اومد اگه به ساپورت و عوامل ریپل تماس میگرفتید همین حرفو میزدن حالا نمیدونم چرا فروشنده تازه یادش اومده که اینو به شما بگه،در هر صورت با وی پی اس مطمعن کار کنید و استفاده از والت های افلاین فکر نکنم مشکلی پیش بیاد مگه اینکه به شما مشکوک بشن و ای پی ایران بیفته و مدارک و شماره تماس از شما بخوان که بعیده به نظرم اینکارو انجام بدن
بهرحال روی ارزهای غیر متمرکز کار کنیم به نفعمه...از این دردسرا خبری نیست!
خودم ریسک نکردم ارز ریپل بگیرم..اونو از لیست خرید حذف کردم..

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
ما روی اون ارز سرمایه گذاری بلند مدت میکنیم

این روش برره ای که میگید صورت مسئله رو پاک میکنه
من برای حالت های اضطراری البته گفتم که میترسید اکسچنج مشکل داشته باشه و میخواید سریعتر سرمایتون رو خارج کنید ،بالای خود سایت گفته که اتریوم و توکن های اتریوم مشکل انتقال و تاخیر دارن.

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
این سایت می تونه جای بینانس بگیره با همه تمام ارزها پشتیبانی می کنه ولی فعلا ۳ تا فعاله...
https://okex.ir
شوخی کردی یا جدی این سایتو با بایننس مقایسه کردی :general304::general707:البته ما خوشحال میشیم که یک اکسچنج در حد یک صدم اکسچنج های بین المللی و حرفه ای داشته باشیم که فعلا بدلیل یسری از مسائل همچین امکانی وجود نداره

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
شوخی کردی یا جدی این سایتو با بایننس مقایسه کردی :general304::general707:البته ما خوشحال میشیم که یک اکسچنج در حد یک صدم اکسچنج های بین المللی و حرفه ای داشته باشیم که فعلا بدلیل یسری از مسائل همچین امکانی وجود نداره
ممکنه شوخی کنم...این سایت از نظر خرید و فروش و پشتیبانی چندین ارز رمزپایه باکیفیت به نظر میاد...
بهرحال تازه افتتاح شده ...اگه بیشتر روش کار کنه می تونه جای صرافی خارجی بگیره!

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
ممکنه شوخی کنم...این سایت از نظر خرید و فروش و پشتیبانی چندین ارز رمزپایه باکیفیت به نظر میاد...
بهرحال تازه افتتاح شده ...اگه بیشتر روش کار کنه می تونه جای صرافی خارجی بگیره!
صرافی و اکسچنج بحثش جداست لازمه اکسچنج خرید و فروش لحظه ای با حجم بالا و داشتن چارت و خیلی از مسائل دیگست این صرافی های وطنی با احترام به همشون به نوعی دلال و واسطه هستن ،خیلی از مواقع که قیمت بشدت پایینه و یا بالا میره صرافی ها اتمام موجودی میزنن و یا در میزان خرید محدودیت دارن به دلایل هک و ... البته حق دارن چون بعنوان یک دلال دارن عمل میکنن و باید این موارد رو رعایت کنن.شما حجم معاملات روزانه بایننس رو با کل صرافی های ایران مقایسه کن خودت متوجه میشی!

بالا