برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
به نظرم کاردانو قراره جای اتریوم رو بگیره چون بهش میگن اتریوم ژاپنی که توسط یکی از توسعه دهنده اتریویم نوشته شده است...
به نظرم ارز اینده داری هستش من که رفتم ۷۰ تا خریدم برای شروع...

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
doge و ریپل چی میشن بالا برو نیستن؟ با ضرر 30-40 درصدی رد کنم یا نگه شون دارم؟

exmo و bitsane کاری کردن که بجای جبران ضرر برم تو ضرر بیشتر/ doge و ریپل سریع ترین کوین ها هستن من چند ساعت و چند روز منتظر شدم برای انتقال شون. قیمت خورد تو سرش فرستادن.
البته برای هر کدوم یه فرصت پیش اومد که با ضرر کمتر ردشون کنم که نکردم

Last edited:

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
doge و ریپل چی میشن بالا برو نیستن؟ با ضرر 30-40 درصدی رد کنم یا نگه شون دارم؟

exmo و bitsane کاری کردن که بجای جبران ضرر برم تو ضرر بیشتر/ doge و ریپل سریع ترین کوین ها هستن من چند ساعت و چند روز منتظر شدم برای انتقال شون. قیمت خورد تو سرش فرستادن.
البته برای هر کدوم یه فرصت پیش اومد که با ضرر کمتر ردشون کنم که نکردم
دوج هنوز توی ۲ سنت گیر کرده حتی دوستان گفتم بخرم یا نه که با من مخالفت کرد...
ریپل فعلا کاهش قیمتی در چند روز ادامه خواهد داد علت اینه کوین بیس ارز ریپل به سیستم خود اضافه نکرد که باعث کاهش ارزش آن شد ولی بهتره ارز ریپل نگه دارید در صورت حل شدن مشکل ریپل ارزش میره بالا...

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
binance مشکل نداره برم باهاش کار کنم؟؟ مثل اون دو اکسچنجر مشکل واریز/برداشت نداشته باشه اینم بشه قوز بالای قوز.

خرید ریپل تو این قیمت رو توصیه می کنید یا باز پایین تر میاد؟
آربیتراژ ریپل یا لایت کوین 5 درصد سود خالص داره

اگه مشکلی پیش نیاد با آربیتراژ یک هفته ای می تونم اون ضرر 30-40 درصدی ریپل و داگ رو جبران کنم
برای کوتاه مدت آربیتراژ رو توصیه می کنید یا خرید یه کوین و منتظر موندن برای بالا رفتن؟

Last edited:

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
binance مشکل نداره برم باهاش کار کنم؟؟ مثل اون دو اکسچنجرمشکل واریز/برداشت نداشته باشه اینم بشه قوز بالای قوز.

خرید ریپل تو این قیمت رو توصیه می کنید یا باز پایین تر میاد؟
نه مشکلی نداره خیالتون راحت

کارمزد و... هم کمه ، ریپل هم میشه برداشت کرد
1 تحلیل فوری دیدم چند دقیقه پیش ، گفته ریپل داره میکشه. بالا توصیه به خرید شدید کرده بود ، خودتون باز تحقیق کنید
این سیگنال رو داده

سیگنال خرید برای ریپل در تایم فریم 3 ساعته

Last edited:

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
اتریوم چند روز پیش روی 980 فروختم.. اگه می دونستم اینجوری میره بالا نگه میداشتم 40 درصد سود بود. گول پایین اومدنش رو خوردم تا 1000 رفته بود داشت می اومد پایین. گفتم دیگه 1000 آخرش بوده بعدش نزولیه. فرداش قیمت رفت بالا.
اون گندکاری اکسچنحرها هم بی تاثیر نبود. خواستم با آربیتراژ اتریوم ضرر قبلی ریپل رو جبران کنم. بعد 1 روز نفرستادن. ویتدارو رو کنسل کردم اتریوم فروختم ریپل و داگ خریدم ، اونا رو هم دیر فرستادن قیمت اومد پایین تا امروز نزولیه

نه مشکلی نداره خیالتون راحت

کارمزد و... هم کمه ، ریپل هم میشه برداشت کرد
1 تحلیل فوری دیدم چند دقیقه پیش ، گفته ریپل تاره میکشه بالا توصیه به خرید شدید کرده بود ، خودتون باز تحقیق کنید
ممون binace دیروز و امروز چندتا پست بچه ها رو خوندم انگار گیر داشتن باهاش ، دیگه گفتم اول بپرسم ببینم مشکلی نداره

ریپل منم تو ترول باکس ها دیدم یکی می گفت میره بالا .. یکی میگفت زیر 2 دلار می مونه چون بانک ها گفتن نه

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
اگه crypto currency اقیانوس باشه این بایننس قسمت عمیقشه

هر کوینی می افته توش ترید ولومش خیلی میکشه بالا و 100 میلیون رو رد میکنه

من چند روز پیش ثبت نام کردم الان هر موقع روی لاگین کلیک میکنم وارد نمیشه و توی همون صفحه هنگ میکنه

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
اتریوم چند روز پیش روی 980 فروختم.. اگه می دونستم اینجوری میره بالا نگه میداشتم 40 درصد سود بود. گول پایین اومدنش رو خوردم تا 1000 رفته بود داشت می اومد پایین. گفتم دیگه 1000 آخرش بوده بعدش نزولیه. فرداش قیمت رفت بالا.
اون گندکاری اکسچنحرها هم بی تاثیر نبود. خواستم با آربیتراژ اتریوم ضرر قبلی ریپل رو جبران کنم. بعد 1 روز نفرستادن. ویتدارو رو کنسل کردم اتریوم فروختم ریپل و داگ خریدم ، اونا رو هم دیر فرستادن قیمت اومد پایین تا امروز نزولیه

ممون binace دیروز و امروز چندتا پست بچه ها رو خوندم انگار گیر داشتن باهاش ، دیگه گفتم اول بپرسم ببینم مشکلی نداره

ریپل منم تو ترول باکس ها دیدم یکی می گفت میره بالا .. یکی میگفت زیر 2 دلار می مونه چون بانک ها گفتن نه

فکرمیکنم زمانیکه ، بچه ها به مشکل برخوردن ، شاید زمان شلوغی یا آپگرید شدن سایت اینا بوده، البته حدس میزنم خود بچه ها بهتر میدونن مسلما

الان ریپل 2% دوباره ریزش کرد

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
اگه crypto currency اقیانوس باشه این بایننس قسمت عمیقشه

هر کوینی می افته توش ترید ولومش خیلی میکشه بالا و 100 میلیون رو رد میکنه

من چند روز پیش ثبت نام کردم الان هر موقع روی لاگین کلیک میکنم وارد نمیشه و توی همون صفحه هنگ میکنه
منم این مشکل رو دیدم
باید چند بار ریفرش کنید ،ولی با اپ اندرویدش این مشکل نداره تو همون تایم
بنظر من از طراحی سایت و باگ نرم افزاری سایت هستش به سرعت و...کاری نداره البته نظر شخصیه فقط

dss

Registered User
لایک‌ها
198
حواستون به etc باشه. شاید رفت بالا.
iota و waves هم هنوز منتظرم ببینم چیکارند تا خرید بزنم
mona هم آمادست

dss

Registered User
لایک‌ها
198

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
مایکروسافت هم فهمیدم بیتکوینو حذف کرده تو کوین ایران خوندم . البته حق دارن جایی که 20 دلار باید بدی فی تراکنش
فعلا که بازار خطری شده و سود کردن توش کار سختیه و پر ریسک معلوم نیست چ مرگشونه این ژانویه همیشه تو اینترنت ماه نحثی بوده

Last edited:

Miladdarren

Registered User
لایک‌ها
434
مایکروسافت هم فهمیدم بیتکوینو حذف کرده تو کوین ایران خوندم . البته حق دارن جایی که 20 دلار باید بدی فی تراکنش
فعلا که بازار خطری شده و سود کردن توش کار سختیه و پر ریسک معلوم نیست چ مرگشونه این ژانویه همیشه تو اینترنت ماه نحثی بوده
دوباره اضافه کرد.موقتی بود حذفش
https://www.coindesk.com/microsoft-resumes-bitcoin-payments-after-halt-over-instability/

RaymondDragon

Registered User
لایک‌ها
112
فقط این نیست موضوع صرافی های کره هم هست که نهدید شدند به بسته شدن.
دولت کره جنوبی درباره بیت کوین و ارز رمزپایه احساس خطر کرده...برای همین اینکارو کرده...

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
سلام دوستان ببخشید تو سایت هیت بی تی سی وقتی میخوام دیپوزیت کنم مثلا بیت کش، هر دفعه آدرس یه والت میده . چکار باید بکنم؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
وقتی میخوای بخری قیمتا فرت میره بالا وقتی میخوای بفروشی قیمتا سقوط آزاد میکنه. doge روی 84 ساتوشی بود شد 88 تا doge های قبلی رو فروختم و پول انتقال دادم شد . با این حال تونستم تعداد doge رو 7 درصد بیشتر کردم. حالا می بینی فرت میاد روی 60 ساتوشی

ریپل همچنان در حال سقوط
------------------------------------------------------------------

اینم برای پیگیری تراکنشهای ریپل.
https://xrpcharts.ripple.com/#/transactions

Last edited:

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
سلام دوستان ببخشید تو سایت هیت بی تی سی وقتی میخوام دیپوزیت کنم مثلا بیت کش، هر دفعه آدرس یه والت میده . چکار باید بکنم؟
خوب بده شما دیپوزیتتو بکن هر ادرسی داد بزن به همون ادرس هر وقت میخوای دیپوزیت کنی یه ادرس جدید میددت

بالا