برگزیده های پرشین تولز

سئوالات مربوط به نرم افزار پی پی سی

ranj9119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Somewhere I Belong PocketPC: HTC Advantage X7
با سلام. هدف از به راه انداختن ان ترد جلوگیری از شلوغ شدن ترد های دیگه بود. چون واقعاً اینجا بد اوضاعی راه افتاده. اگه شما سوالی درباره برنامه ی مشخصی دارید و حقیقتاً سوالتون تخصصی هست اینجا باید مطرح کنید اگه دنبال برنامه خاصی میگردید بازم باید اینجا مطرح کنید. در غیر این صورت به سرعت نور به شما بن میشه. البته اگه سوال شما جنبه عمومی تری داره باید در ترد تاپیک جامع Upgrade & Downgrade مطرح کنید من اینجا چند نوع سوال رو مینویسم که بدونید کدوم ماله اینجاست کدوم ماله تاپیک جامع Upgrade & Downgrade :

نمونه سوال ها:
* من جک هندسفری گوشیم شکسته کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟ ==> تاپیک جامع Upgrade & Downgrade
* من موقع بالا اومدن ویندوزم یهو صفحه سفید میشه علتش چیه؟؟ ==> تاپیک جامع Upgrade & Downgrade
* من هنگام کار کردن با برنامه Minimo نمیتونم کانکت شم چرا؟؟؟؟؟؟ ==> همین ترد
* برنامه ای برای نشان دادن پوکی استخوان ها چی دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ==> همین ترد

برنامه های درخواستی میتونه شامل همچی باشه مثلاً برنامه های پزشکی, مهندسی, چند رسانه ای, آموزشی و .... یا حتی تفریحی مثل بازی ها. پس فکر نکنید که فقط باید برنامه در خواست کنید حتی سوال هاتون هم میتونه درباره همچی باشه اماً ... همچی اینجا به معنیه جک هندسفری و ویندوز موبایل نیست بلکه فقط در مورد نرم افزاره.

پاسخ سوالات در همین ترد داده میشه ولی توجه داشته باشید که باید حتماً Quote از سوال همراش باشه ولی اگه کسی برنامه خواست و یکی هم برنامه رو پیدا کرد اول باید برنامه رو در ترد نرم افزار :: Windows Mobile , Pocket Pc, Win CE معرفی کنه بعد لینک برنامه رو به صورت Single Post بفرسته. نمونه:

درخواست برنامه:
کسی برنامه PocketKeeper 3.5.5d رو داره؟؟؟ بیزحمت لطف کنین چون واقعاً دنبال این برنامه ام.

پاسخ درخواست:
کسی برنامه PocketKeeper 3.5.5d رو داره؟؟؟ بیزحمت لطف کنین چون واقعاً دنبال این برنامه ام.
اینم برنامه
PocketKeeper 3.5.5d

** لطفاً همه الگوی بالا رو به همین صورت رعایت کنن! (رنگی منگی و "اینم برنامه..." و اینجور چیزاش رو بیخیال شید ولی چیزی اضافه ننویسید)

*اگرم برنامه خواسته شده ای رو ندارید لازم نیست پاسخ بدید فکر کنم خود فرد متوجه بشه که برنامه درخواستیش هنوز پیدا نشده.
*اگر برنامه در خواستیتون معرفی نشده مطمئنن کسی نداره لطفاً دوباره پست ندید و گوش زد نکنید.

~دوستان توجه کنید که سوال هایی رو که با باز کردن یه منو تو برنامه به جوابشون میرسید اینجا یا هیچ جای دیگه مطرح نکنید چون فقط باعث سردرگمی شما و شلوغ شدن ترد میشه~
به امید روزی که این فوروم دوباره مثل قبل بشه;)
موفق و پیروز باشید:happy:

djgholum

Registered User
لایک‌ها
1
سلام بر دوستان عزیز کینگ دانی و هیراد خان

من یک Deutsches Universalwörterbuch لازم دارم (همون دیکشنری آلمانی به آلمانی)
مثلا دیکشنری آلمانی به آلمانیه Duden – Deutsches Universalwörterbuch
من شدیدا لنگم واسش

من 3 بار در تاریخ های زیر و با این لینک ها:
06-22-2007, 01:04 PM
http://forum.persiantools.com/t14044-page480.html

06-24-2007, 02:28 PM
http://forum.persiantools.com/t14044-page483.html

06-27-2007, 10:17 AM

http://forum.persiantools.com/t14044-page485.html

سه بار از دوستان قسمت نرم افزار :: Windows Mobile , Pocket Pc, Win CE
درخواست این برنامه را کردم ولی متاسفانه اصلا هیچ کس پاسخی نداد و متاسفانه باید بگم فضا در آن قسمت بیشتر فضای جاهل بازی و قربان صدقه هم رفتن شده تا محیطی که در آن به صورت جدی به دیگران کمک شود. در حالی که نفس این فوروم همین تبادل افکار و کمک متقابل است. دوستانی هم که قربان صدقه هم می روند می توانند این کار را در قهوه خانه های دربند هم بکنند. قصدم توهین به کسی نیست و شما دو نفر را جدی تر و صادق تر دیدم و گفتم مطلب را بگویم. به هر حال من هیچکس نیستم ولی اگر این فوروم همین طور پیش برود دیگر به آن مراجعه نخواهم کرد و مرور زمان هم نشان خواهد داد که .... به هر حال فوروم ارزشمندی است و حیف است که این گونه پیش برود.

بازم ممنون

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام و خسته نباشید به هیراد عزیزم که واقعا یکی از بچه های گل و زحمت کش این بخش و یکی از اصلی رین افراد خانواده بخش ppc هست!
با اینکه شاید من رو درست نشناسید ولی دور ا دور جویای احوال و کمک هستم!

واقعا ناراحت شدم که در بخش نرم افزار چنین پیشامدی بوجود اومده و شما اینجور رنجیدید که صد البته حق با شماست!

من خودم به نوبه خودم و برایکمک و راهنمایی و همینطور تشکر کردن از زحمات دوستان پستی رو راه انداختم و کماکان سعی میکنم مطالب رو بروز کنم و سوالات رو پاسخ بدم!
و خوشحال میسم اونجا ببینمت!( پست تاپیک جامع دانگرید و آپگرید)

ولی مدیریت حتی یک پست به عهده یک نفر هم کار مشکلی است و دوستان و عزیزان تازه وارد لطف کنند کمی همکاری کنند و از سوالات غیر مرتب و بخصوص تکراری جدا خوداری کنند! تا هم حجم مطالب سودمند بیشتر شود وفاصله زائد بین مطلب کمتر و از همه مهمتر زحمت پاسخ تکراری دادن و پیش آمدن اینگونه مسائل کمتر شود!

و در آخر هم مطمعنا مدیران عزیز جناب دانی عزیز و فرهاد پشت کنکوری عزیزم :)) ایشالا از این به بعد به دلیل به پایان رسیدن امتحانات یه تحولی و مدیریت درستی در اینجا به عمل میارن! :)

به امید موفقیت و شادی روزافزون برای تمامی دوستان!

ranj9119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر دوستان عزیز کینگ دانی و هیراد خان

من یک Deutsches Universalwörterbuch لازم دارم (همون دیکشنری آلمانی به آلمانی)
مثلا دیکشنری آلمانی به آلمانیه Duden – Deutsches Universalwörterbuch
من شدیدا لنگم واسش
......
بازم ممنون
عزیز دل دوباره پست اول رو بخون متوجه میشی چرا کسی جوابت رو نداده.
اینم اون قسمتش که به شما مربوط میشه:
با سلام.
...
اگرم برنامه رو ندارید لازم نیست پاسخ بدید فکر کنم خود فرد متوجه بشه که برنامه درخواستیش هنوز پیدا نشده
...
موفق و پیروز باشید:happy:

Raymond

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا هیراد دستت درد نکنه و خسته نباشی،آقا خبر داری برنامه ای هست که با استفاده از دوربین PPC عکس با کیفیتر بشه گرفت مثلا 3 مگاپیکسل؟بجای 2 مگاپیکسل..........

ranj9119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا هیراد دستت درد نکنه و خسته نباشی،آقا خبر داری برنامه ای هست که با استفاده از دوربین PPC عکس با کیفیتر بشه گرفت مثلا 3 مگاپیکسل؟بجای 2 مگاپیکسل..........
میگن برنامه CoolCamera این کارو میکنه وبی من تستش نکردم لینک: CoolCamera

mat226

Registered User
لایک‌ها
0
سلام هیراد جان...
من یه برنامه میخوام که بشه با اون تنظیمات صفحه نمایش رو عوض کنم (مخصوصا کنتراست) از صفحه نمایش منظورم ال سی دی هست چون احساس میکنم خیلی رنگها روشن و بی حال هست:(اگه از راه رجیستری هم بشه تغییرش داد بازم ممنون میشم خلاصه هر راهی...
مرسی:rolleyes:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5

قربان ، وجود دارد ، ولی عکس شما ، تنها به لحاظ نرم افزاری ، حجیم می شود و ابدا کیفیت عکس بالا نمی رود.

_nima

Guest
لایک‌ها
0
من spb shell رو ورژن جدیدش رو نصب کردم. الان دیگه کار نمیکنه و آب و هواش رو آپدیت نمیکنه. میگه there is no validweather information for the curreny system time. قدیم هم یکی این مشکل رو داشت ول من ساعت دیوایسم رو هم یک ساعت آوردم جلو بازم کار نکردش. با ساعت معمولیش هم جواب نگرفتم. چی کار باید بکنم؟ (spb weather رو نصب نکردم. تا چند روز پیشا همینجوری کار میکرد. دیروز متوجه شدم که اطلاعات آب و هواش مال 5-6 روز پیشه. برا همین متوجه شدم که با سینک شدن آپدیت نمیشه. مستقیما با wlan به وایرلس خونه هم وصلش کردم بازم آپدیت نمیشه.

ahwaztaxi

Registered User
لایک‌ها
0
من spb shell رو ورژن جدیدش رو نصب کردم. الان دیگه کار نمیکنه و آب و هواش رو آپدیت نمیکنه. میگه there is no validweather information for the curreny system time. قدیم هم یکی این مشکل رو داشت ول من ساعت دیوایسم رو هم یک ساعت آوردم جلو بازم کار نکردش. با ساعت معمولیش هم جواب نگرفتم. چی کار باید بکنم؟ (spb weather رو نصب نکردم. تا چند روز پیشا همینجوری کار میکرد. دیروز متوجه شدم که اطلاعات آب و هواش مال 5-6 روز پیشه. برا همین متوجه شدم که با سینک شدن آپدیت نمیشه. مستقیما با wlan به وایرلس خونه هم وصلش کردم بازم آپدیت نمیشه.

من فکر میکنم تقریبا دلیلش رو فهمیدم
من با اینترنت معمولی ایران و با هر سرعتی که باشه نتونستم update کنم
ولی با اینترنت بدون فیلتر خودم براحتی اینکارو میکنه. احتمالا source این یکی فیلتر شده و اگر هم update بشه اتفاقیه. شما با isp های مختلف امتحان کن
اگر میشد مثل spb weather فایل های weather template به خوردش داد ، خوب میشد

با اجازه از حضرات و اساتید ارجمند و انواع مدیران یک سوال داشتم که امیدوارم باعث پاک کردن این پست نشه:
اون ترد نرم افزار قدیمی تکلیفش چیه ؟
خیلی شرمنده که سوال کردم. جسارت نشه.

farhad.m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از اینکه همچين تردی رو راه انداختین.

یه سوال داشتم که قبلا هم مطرح کردم می دونم که تا اون موقع هم حتما پیدا نکرده بودین که جواب ندادین ولی ممنون میشم که باز هم بگردین:
برنامهای رو می خوام که فایلهایی که با Access 2006 روی PC با پسوند " accdb "ساخته میشن روی پاکت پی سی (جمین) بتونه اجرا کنه.

ممنون;)

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

شما از spb weather استفاده کن،از BBC World Weather template میتونی به راحتی آپدیتش کنی.لینکشو میذارم،اگه بازم مشکلی بود بگو که بحللیم.:happy:

فایل های ضمیمه

• BBCWeatherWorld.tpl.rar
    2.4 KB · نمایش ها: 29

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
من فکر میکنم تقریبا دلیلش رو فهمیدم
من با اینترنت معمولی ایران و با هر سرعتی که باشه نتونستم update کنم
ولی با اینترنت بدون فیلتر خودم براحتی اینکارو میکنه. احتمالا source این یکی فیلتر شده و اگر هم update بشه اتفاقیه. شما با isp های مختلف امتحان کن
اگر میشد مثل spb weather فایل های weather template به خوردش داد ، خوب میشد

با اجازه از حضرات و اساتید ارجمند و انواع مدیران یک سوال داشتم که امیدوارم باعث پاک کردن این پست نشه:
اون ترد نرم افزار قدیمی تکلیفش چیه ؟
خیلی شرمنده که سوال کردم. جسارت نشه.

تاکسی جان ،
نمی دانم منظورتان از "انواع مدیران" چیست اما به انونس در سر در فروم توجه کنید

djgholum

Registered User
لایک‌ها
1
Quote:
نوشته ای از hirad_sabaghian View Post
از همه ممنون لطف بیش از اندازه دارید
توضیح مختصر:برنامه ای برای مدیریت برنامه های روزانه و پولی که هر روز دود میکنید

نسخه یا ویرایش: 3.5.5d

تست شده:[•]

حجم: 290 کیلوبایت

عکس :

سیستم مورد نیاز: همه پاکت پیسی ها بجز 2002

سازگاری با سیستم: 4.5/5

لینک اطلاعات: مگه این سورس های روسی میفهمن این چیزا رو؟؟؟؟

لینک دانلود: Download

فعال سازی: کیجن

سلام
آقا ممنون این برنامه عالیه من نصب کردم ولی کیجن کار نمی کنه و خطا می ده البته من ویندوز موبایلم 6 هست نمی دونم به این مربوطه یا چیز دیگه
میشه کمک کنین؟

ممنون

ranj9119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Quote:
سلام
آقا ممنون این برنامه عالیه (PocketKeeper) من نصب کردم ولی کیجن کار نمی کنه و خطا می ده البته من ویندوز موبایلم 6 هست نمی دونم به این مربوطه یا چیز دیگه
میشه کمک کنین؟
ممنون
کیجن باید از روی کامپیوتر اجرا بشه نه پاکت پی سی فکر میکنم که به دات نت فریم وورک هم نیاز باشه

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
بچه ها یه دانلود منیجر "پدر مادر دار" به غیر از WMDA , vito mobile downloader رو میتونید بگین چیه ؟ که هی موقع دانلود با فرقون نره تو اعصاب ما ؟

و یه تورنت دانلودر "ایضا پدر مادر دار" به غیر از wm torrent سراغ ندارید ؟ چون این هم کار نمیکنه ! peer و seed داره ولی رسیو نمیده ! نمیدونم شایدم اشکال از نحوه ی کار باشه . اگه در مورد این برنامه هم نکته ای هست بگید .
مرسی

peyman_pz

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
آیا برنامه ای سراغ دارید که با اون بشه تم متحرک برایAnimated Today در WM5 درست کرد؟
با تشکر

بالا