برگزیده های پرشین تولز

سئوالات مربوط به نرم افزار پی پی سی

ranj9119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Somewhere I Belong PocketPC: HTC Advantage X7
سلام
آیا برنامه ای سراغ دارید که با اون بشه تم متحرک برایAnimated Today در WM5 درست کرد؟
با تشکر
برنامه ای برای این کار عرضه نشده, شایدم شده و من خبر ندارم ولی از سایت www.pdagold.com میتونید تم های متحرک زیبایی تحیه کنید

peyman_pz

Registered User
لایک‌ها
0
برنامه ای برای این کار عرضه نشده, شایدم شده و من خبر ندارم ولی از سایت www.pdagold.com میتونید تم های متحرک زیبایی تحیه کنید

مرسی هیراد جان
من الان برنامه FlashThemes Generator 2007 رو از سایت http://www.netwasp.com/flashthemesgen.asp پیدا کردم اما نمی دونم برای استفاده در Animated Today هست یا نه ولی در هر صورت این برنامه پولیه!! کسی نسخه کرک شده یا full version رو داره؟
بالاخره این تم های متحرک رو یه جوری می سازن دیگه کسی می تونه کمکی بکنه؟

ranj9119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Somewhere I Belong PocketPC: HTC Advantage X7
بچه ها یه دانلود منیجر "پدر مادر دار" به غیر از WMDA , vito mobile downloader رو میتونید بگین چیه ؟ که هی موقع دانلود با فرقون نره تو اعصاب ما ؟

و یه تورنت دانلودر "ایضا پدر مادر دار" به غیر از wm torrent سراغ ندارید ؟ چون این هم کار نمیکنه ! peer و seed داره ولی رسیو نمیده ! نمیدونم شایدم اشکال از نحوه ی کار باشه . اگه در مورد این برنامه هم نکته ای هست بگید .
مرسی
من برنامه بهتری سراغ ندارم ولی اگه اطلاعات بیشتر میخوای و دوست داری با برنامه های خوب و پر طرفدارو کاربردی در این زمینه آشنا بشی به ترد بزرگترین مرجع نرم افزار های کاربردی بر اساس گروه بندی موضوعی و حروف الفبا سر بزن مطمئن باش جوابی پیدا میکنی;)

desert_son

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
چند وقتي هست گوشي هاي معمولي نام آنتي كه از اون آنتن مي گيرن رو نشون مي دن. PPC‌من هم چند وقته وقتي ريست مي شه يه چيزي مثل SMS مي رسه كه فقط شامل اسم يكي از آنتن هاست. حالا من GPS دارم يا نه .

nephew

Registered User
لایک‌ها
1
لينك برنامه BT-Alert v0.4 خرابه اگه ميشه يه نگاه بندازيد.
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1044275&postcount=4962

لينك اين برنامه هم همينطور Speereo Voice Translator 3.1
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1042049&postcount=4918

لينك برنامه PhonTuner prof. singing & guitar tuner 2.2.2 هم خرابه
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1045713&postcount=4983
برنامه Griff
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1036902&postcount=4813

اگر ميشه لطف كنيد برنامه اي براي ساخت موسيقي آپ كنيد كه با نت كار كنه و شبيه به بازي نباشه!!!
يعني مثلا سازي مثل ويولون رو بشه انتخاب كرد و براش نت نوشت.

چه پر توقع:p

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
اقا یه چیزی هست که هیچ وقت واسه من حل نشد!! این قسمت Reclaim RAM تو برنامه Memmaid چه کاری انجام میده؟!:rolleyes::hmm:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
اقا یه چیزی هست که هیچ وقت واسه من حل نشد!! این قسمت Reclaim RAM تو برنامه Memmaid چه کاری انجام میده؟!:rolleyes::hmm:

دقیقا همون کاری رو که برنامه oxios انجام می ده ، اما خیلی ضعیف هست و عملا نمی تونه رمی رو ازاد کنه
من که انداختمش یک گوشه ، خود برنامه مم مید البته یک تیکه جواهره:D

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان یه برنامه میخوام که بتونم بعضی از sms هامو انتخاب کنم و آنها رو در مموری کارتم ذخیره کنم ( مثل یه آرشیو که هر موقع خواستم بتونم ازش استفاده و یا ارسال کنم )

پ ن : با تشکر از مدیران این قسمت و همچنین هیراد که زحمات زیادی برای این بخش کشیدند .

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
چند وقتي هست گوشي هاي معمولي نام آنتي كه از اون آنتن مي گيرن رو نشون مي دن. PPC‌من هم چند وقته وقتي ريست مي شه يه چيزي مثل SMS مي رسه كه فقط شامل اسم يكي از آنتن هاست. حالا من GPS دارم يا نه .

این چیزی که شما دارین ازش صحبت می کنید GPS نیست.این همون سیستم cell broadcast که فکر کنم فعلا فقط ایرانسل داره ازش استفاده می کنه.برای توضیحات بیشتر به این لینک که فرهاد جان زحمتشو کشیدن مراجعه کنید.

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
دقیقا همون کاری رو که برنامه oxios انجام می ده ، اما خیلی ضعیف هست و عملا نمی تونه رمی رو ازاد کنه
من که انداختمش یک گوشه ، خود برنامه مم مید البته یک تیکه جواهره:D

آها!! آره oxios خیلی قویتره! اگه ویزبار باز باشه oxios رو بزنی ویزبار رو هم exit میکنه!!:eek:

sang_e_saboor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اساتید محترم میشه یکی به من بی نوا کمک کنه:(
سیم کارت من روی گوشی های دیگه کار می کنه. گوشیم هم با سیم کارتای دیگه مشکلی نداره!:blink:
اما وقتی سیم کارتم رو روی گوشی خودم میزارم ، شماره هام میاد اما فقط آنتن نمیده.یعنی آیکون آنتن دهی که بالای صفحه است فقط نقطه چین میشه. مثل وقتی داره سرچ می کنه.:blink: فقط روی گوشی خودم اینطوریه ! کسی می دونه چرا ؟ یکی گفت باید یه سیم کارت دیگه بگیرم. کسی راه حل بهتری داره؟:(

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سیم کارت من روی گوشی های دیگه کار می کنه. گوشیم هم با سیم کارتای دیگه مشکلی نداره!:blink:
اما وقتی سیم کارتم رو روی گوشی خودم میزارم ، شماره هام میاد اما فقط آنتن نمیده.یعنی آیکون آنتن دهی که بالای صفحه است فقط نقطه چین میشه. مثل وقتی داره سرچ می کنه.:blink: فقط روی گوشی خودم اینطوریه ! کسی می دونه چرا ؟ یکی گفت باید یه سیم کارت دیگه بگیرم. کسی راه حل بهتری داره؟:(

فکر می کنم درست گفته باشن.برای من که دستگاه ام اورکس ای 900 هست همین طوری شد یک سال پیش ، یک مرتبه هم شد. بردم مخابرات گفت نیم سوز شده:blink:
عوض کردم درست شد

Magician User

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از کجا می تونم تم واسه پاکت پلیر پیدا کنم ؟
البته به خود سایتش مراجعه کردم

Peddy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام ببخشید از اساتید کسی کرک یا کی جن از برنامه ی music player 3 داره اگه آپ کنه ممنون میشم

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
حیف اینهمه اطلاعات تو "سوال و جواب در مورد Pocket PC" نیست که دفن بشه تو صفحه های آخر؟

w!zaRd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تازه یکi-mate jasjar خریدم
دیروز win mobile 6 را از اینترنت دانلود کردم
و من چیزی در مورد آپگرید و ... نمیدانستم و آنرا کپی کردم در مموری کارد و در i-mate اجرا کردم و یک دفعه یک صفحه خاکستری آمد و نور ال سی دی هم قطع شد و در بالای صفحه خاکستری نوشته serial و پایین نوشته v.0 60
از دیروز تا حالا همینجوریه
ووقتی به پورت USB در کامپیوتر وصل کردم ویندوز باسه اولین بار میخواست بشناسه ولی نتونست و دیگه الان وصل میکنم اصلا اتفاقی نمی افته و وقتی i-mate را به پورت USB میزنم به جایه serial مینویسه USB و وقتی از پورت usb میکشم بعد از چند دقیقه به کلی خاموش میشه و هیچ جوره روشن نمیشه و فقط وقتی به پورت یو اس بی وصل میکنم روشن میشه که روشن شدنش هم آن صفحه خاکستری
من هر چی میتونستم گفتم
لطفا منو کمک و راهنمایی کنید

HUNTERBOY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها.خسته نباشید.برنامه ای میخواستم که مثل اسکرین سیور کامپیوتر زمان بهش بدی و بعد از اون زمان اسکرین سیور دلخواهتو نشون بده.البته Riverland رو دارم بجز اون.

ممنون ///...///

HUNTERBOY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید کرک بازی Street Duel رو میخواستم .اونی که قبلا گذاشتن تو بازی هیچ اثری نداره و بازی همچنان دمو.

ممنون ///...///

Raymond

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
قربان ، وجود دارد ، ولی عکس شما ، تنها به لحاظ نرم افزاری ، حجیم می شود و ابدا کیفیت عکس بالا نمی رود.

سلام به کینگ دنی و هیراد عزیز واقعیتش من CoolCamera رو قبلا نصب کرده بودم و دقیقا همون چیزیه که کینگ دنی میگه فقط حجم بالا میره و کیفیتش فرقی نمیکنه.ممنون خیالم راحت شد که کاری نمیشه کرد.

Raymond

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

کینگ درست میکه متاسفانه یه سیم کارت افتادی.

بالا