برگزیده های پرشین تولز

سئوالات مربوط به نرم افزار پی پی سی

sang_e_saboor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میگه‌: No Service و وقتی داخل ستینگ مۆبایل میشم درخواست PIN میکنه‌ ولی همون سیمکارت روی موبایل دیگه‌ کاملا خوب کار میکنه‌

خیلی ممنون
هارد رو دو سه‌ بار انجام دادم نمیشه‌، هرچی هم میگردم نمیتونم رام این پی سی پوکت رو پیدا کنم.
ممنون میشم یکی منو راهنمایی اخه‌ من تازه‌ کارم[/

عزیز دل ،منم این مشکل رو داشتم. بنا به دلایلی که منم نفهمیدم ؛ بعضی سیم کارتها به بعضی گوشیها حساس می شه . هم گوشیت با سیم کارت دیگه کار می کنه هم سیم کارتت روی گوشی های دیگه جواب میده اما سیم کارتت روی گوشی خودت کار نمی ده. یعنی آنتن نمیده.
تنها چاره اش اینه که سیم کارت نو بگیری. من هر بلای زمینی و آسمونی که بگی سر گوشی بیچاره آوردم
اما آخرش با یه سیم کارت نو درست شد.
احتیاج به رام هم نداری. تا اونجا که من می دونم رام های جدید سرعتش پایینه . یه سری کار آیی هاش بهتر شده اما در نهایت اگه از من می شنوی این کارو نکن.!
:blink:

caltexir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
start/setting/system/screen برو بعد دکمه ی align screen بعد رو اونجا که نشون داده تپ کن

با سلام خدمت A.GH.N و با تشكر خيتي خيلي زياد به دليل جوابي كه دادين .
كاري كه شما لطف كردين و راهنمايي كردين انجام دادم با مشكلات زياد رفتم اونجا چون دكمه ها درست نمي خوردن خيلي سخت بود ولي رفتم. ولي درست نشد نمي دونم بايد چكار كرد چون نمي تونم هيچ كار بكنم نه مي تونم با كيبوردش كار كنم و نه ......
باز هم اگر متونيد لطفا راهنمايي كنيد لطفا.

باز هم پيشا پيش خيلي خيلي ممنونم.

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
با سلام خدمت A.GH.N و با تشكر خيتي خيلي زياد به دليل جوابي كه دادين .
كاري كه شما لطف كردين و راهنمايي كردين انجام دادم با مشكلات زياد رفتم اونجا چون دكمه ها درست نمي خوردن خيلي سخت بود ولي رفتم. ولي درست نشد نمي دونم بايد چكار كرد چون نمي تونم هيچ كار بكنم نه مي تونم با كيبوردش كار كنم و نه ......
باز هم اگر متونيد لطفا راهنمايي كنيد لطفا.

باز هم پيشا پيش خيلي خيلي ممنونم.
دوست عزیز،در پست قبلیم به شما عرض کردم که ابتدا هارد ریست رو انجام بدید،بعد از هارد ریست اگر نتیجه نگرفتید،مشکل سخت افزاری بوده و باید به مراکز خدمات پس از فروش،مثل اکسون مراجعه کنید،
موفق باشید.

Peddy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام ببخشید از اساتید کسی کرک یا کی جن از برنامه ی music player 3 داره اگه آپ کنه ممنون میشم

Andy_madadian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام و خسته نباشید.
- من قبلاً توی همین تاپیک ها نرم افزاری را دیدم که از گوشی به طور کامل backup میگرفت ولی Strip Backup نبود، امروز خــــــــلـــــی گشتم ولی پیداش نکردم، اگه نرم افزار خوبی سراغ داریدبه همراه کرک ممنون میشم.

- یه فایل اکسپلورر میخواستم که هم کرک شده باشه و همBluetooth بشه باهاش فرستاد. بازم ممنون.

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همه... بازم من اومدم.... یه s200 دارم که چند وقت پیش نمیدونم چرا یه هو ضرفیت کارکتر اس ام اسش به جای 134 تا شد 70 تا با این شرایط برای هر کی دو تا دونه کارکتر هم میزدم، اس ام اسم 5 دفعه براش میرفت... هارد ریست کردم و دو روز درست بود اما دوباره همینجوری شده... نمیدونم باید چی کارش کنم... اگه ممکنه راهنماییم کنید...

Peddy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام و خسته نباشید.
- من قبلاً توی همین تاپیک ها نرم افزاری را دیدم که از گوشی به طور کامل backup میگرفت ولی Strip Backup نبود، امروز خــــــــلـــــی گشتم ولی پیداش نکردم، اگه نرم افزار خوبی سراغ داریدبه همراه کرک ممنون میشم.

- یه فایل اکسپلورر میخواستم که هم کرک شده باشه و همBluetooth بشه باهاش فرستاد. بازم ممنون.

این یکی از بهترین برنامه های فایل اکسپلورر هست که من دیدم این فایل آپلود شده رو دانلود کنید به همراه کی جن هست امکانات بلوتوثش هم زیاده مثلا می تونید چند تا فایل mark شده رو با هم بفرستید و غیره
امید وارم از این برنامه لذت ببرید

فایل های ضمیمه

• Resco Explorer 2007 v6.10.rar
    817 KB · نمایش ها: 22

ebidooost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا این فریمورک رو میشه لینکش رو بگزارید...

ebidooost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا این فریمورک رو میشه لینکش رو بگزارید... فریمور اسمش یه همچین چیزیه

همین که ماله منایکروسافت است برای ویندوز کامپیوتر که بتونی کیج های برنامه های ریسکو رو ببینیم.

rasoulrasoul

Registered User
لایک‌ها
0
این یکی از بهترین برنامه های فایل اکسپلورر هست که من دیدم این فایل آپلود شده رو دانلود کنید به همراه کی جن هست امکانات بلوتوثش هم زیاده مثلا می تونید چند تا فایل mark شده رو با هم بفرستید و غیره
امید وارم از این برنامه لذت ببرید

من این فایل رو گرفتم .کیجن رو کامپیوتر باز کردم ارور داد و روی گوشی ریختم که باز هم ارور داد که
this application requires a newer version of the microsoft.net compact framwork than the version installed on this device

حالا چکار کنم ؟ کسی کیجن نداره که کار کنه ؟ یا اینکه خود code که کیجن میده رو اینجا بنویسه ؟؟

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
من این فایل رو گرفتم .کیجن رو کامپیوتر باز کردم ارور داد و روی گوشی ریختم که باز هم ارور داد که
this application requires a newer version of the microsoft.net compact framwork than the version installed on this device

حالا چکار کنم ؟ کسی کیجن نداره که کار کنه ؟ یا اینکه خود code که کیجن میده رو اینجا بنویسه ؟؟

زفیق برای باز کردن کیجن احتیاج به دات نت فریم ورک داری... که از سایت مایکروسافت میتونی بگیری...

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
سلام به همه... بازم من اومدم.... یه s200 دارم که چند وقت پیش نمیدونم چرا یه هو ضرفیت کارکتر اس ام اسش به جای 134 تا شد 70 تا با این شرایط برای هر کی دو تا دونه کارکتر هم میزدم، اس ام اسم 5 دفعه براش میرفت... هارد ریست کردم و دو روز درست بود اما دوباره همینجوری شده... نمیدونم باید چی کارش کنم... اگه ممکنه راهنماییم کنید...

من یه بار arabizer که ریختم اینطوری شد! ولی بعدش که ورش داشتم درست شد
ممکنه تو encoding مسیج بشه درستش کرد ولی من این راهو بلد نیستم:rolleyes:

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این مسیرو تو گوشیتون برید:
Messaging>Menu>Tools>Opttions
تو این صفحه رو Text Messages* تپ کنید و تیک Use Unicode when necessary بردارید.

rasoulrasoul

Registered User
لایک‌ها
0
زفیق برای باز کردن کیجن احتیاج به دات نت فریم ورک داری... که از سایت مایکروسافت میتونی بگیری...

به سایت مایکروسافت رفتم حجم فایل 26.5 mb بود که واسه dial up یعنی عذاب جهنم
کسی نیست که خود کد رجیستر resco file explorer 2007 رو اینجا بده !

Peddy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

برای اینکه کی جن رو دریافت کنید شما باید یه owner name انتخاب کرده و اون رو در start>setting>owner information

Peddy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

برای اینکه کی جن رو دریافت کنید شما باید یه owner name انتخاب کرده و اون رو در start>setting>owner information در قسمت name وارد کنید بعد اون اسم رو به من بگید تا کی جن رو براتون دریافت کنم

rasoulrasoul

Registered User
لایک‌ها
0
برای اینکه کی جن رو دریافت کنید شما باید یه owner name انتخاب کرده و اون رو در start>setting>owner information در قسمت name وارد کنید بعد اون اسم رو به من بگید تا کی جن رو براتون دریافت کنم

ممنون از لطفت
name رو rasoul گذاشتم همین اطلاعات کافیه واسه شما ؟؟؟:blush:

dalia2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من این مشکل هفته پیش واسم پیش اومد رفتم مخابرات گفتم سیمم گم شده یه دونه نو داد که درست کار میکنه اون! شما هم یه امتحانی بکنید اینو شاید فرجی شد!

عزیز دل ،منم این مشکل رو داشتم. بنا به دلایلی که منم نفهمیدم ؛ بعضی سیم کارتها به بعضی گوشیها حساس می شه . هم گوشیت با سیم کارت دیگه کار می کنه هم سیم کارتت روی گوشی های دیگه جواب میده اما سیم کارتت روی گوشی خودت کار نمی ده. یعنی آنتن نمیده.
تنها چاره اش اینه که سیم کارت نو بگیری. من هر بلای زمینی و آسمونی که بگی سر گوشی بیچاره آوردم
اما آخرش با یه سیم کارت نو درست شد.
احتیاج به رام هم نداری. تا اونجا که من می دونم رام های جدید سرعتش پایینه . یه سری کار آیی هاش بهتر شده اما در نهایت اگه از من می شنوی این کارو نکن.!
:blink:

خیلی ممنون که‌ پاسخ منو دادید
با‎چند سیمکارت دیگه‌ هم امتحان کردم ولی جواب نمیده‌
من در کردستان عراق زندگی میکنم و پچ یا به‌ قول اینجا جوکرش پاک شده‌ و یه‌ پچ میخواد که‌ پی‌سی‌پوکت هنگام کار کردن موبایل درخواست PIN نکنه‌ و موبایلش کار کنه‌.
ایا کسی میتونه‌ کمکی بهم بکنه‌ و طرز درست کردن و یا پیدا کردن این پچ را به‌ ما یاد بده
خیلی ممنون میشم‌

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
من یه بار arabizer که ریختم اینطوری شد! ولی بعدش که ورش داشتم درست شد
ممکنه تو encoding مسیج بشه درستش کرد ولی من این راهو بلد نیستم:rolleyes:

این مسیرو تو گوشیتون برید:
Messaging>Menu>Tools>Opttions
تو این صفحه رو Text Messages* تپ کنید و تیک Use Unicode when necessary بردارید.

رفقا ممنون... درست شد... من شما ها رو نداشتم چیکار میکردم.... حالا یه سوال دیگه.... میخواستم بدونم چرا با اینکه تازه هارد ریست کردم گوشیم خود به خود هنگ میکنه... و این هنگ کردن ممکنه 10 بار در روز اتفاق بیوفته؟:blink:

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
رفقا ممنون... درست شد... من شما ها رو نداشتم چیکار میکردم.... حالا یه سوال دیگه.... میخواستم بدونم چرا با اینکه تازه هارد ریست کردم گوشیم خود به خود هنگ میکنه... و این هنگ کردن ممکنه 10 بار در روز اتفاق بیوفته؟:blink:

هنگ کردن ممکنه هم ناشی از مشکل نرم افزاری باشه و هم سخت افزاری.شما بعد هارد ریست و بدون اینکه نرم افزاری رو گوشیتون نصب کنید هم این مشکل واستون پیش میاد؟؟یه خورده بیشتر توضیح بدین تا بتونیم راهنماییتون کنیم.

بالا