برگزیده های پرشین تولز

سئوالات مربوط به نرم افزار پی پی سی

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
مرسی ... نه رفیق... خیلی سبک و راحت کار میکنه... اما بعد از نرم افزار این اتفاق واسش میوفته... یعنی اینکه بی جهت یه هو صفحه یه روشن ممونه یه نورش از بین میره و میشه والپیپر و برنامه ها ی روی تودی رو دید اما هیچ کلیدی کار نمیکنه جز اون کلید سافت ریست که توی اون سوراخست...(دونقطه دی)
نرم افزار هایی هم که نصب کردم...
pocket plus
arabizer
persian date
TCPMP
biliard master
cecraft

nephew

Registered User
لایک‌ها
1
لينك برنامه BT-Alert v0.4 خرابه اگه ميشه يه نگاه بندازيد.
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1044275&postcount=4962

لينك اين برنامه هم همينطور Speereo Voice Translator 3.1
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1042049&postcount=4918

لينك برنامه PhonTuner prof. singing & guitar tuner 2.2.2 هم خرابه
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1045713&postcount=4983
برنامه Griff
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1036902&postcount=4813

اگر ميشه لطف كنيد برنامه اي براي ساخت موسيقي آپ كنيد كه با نت كار كنه و شبيه به بازي نباشه!!!
يعني مثلا سازي مثل ويولون رو بشه انتخاب كرد و براش نت نوشت.

چه پر توقع:p

آقا دمتون گرم!
ميشه يه نگاهي به پست ما هم بندازين!
اون لينك سوم خيلي لازمه اگه ميتونيد يه جا ديگه آپلود كنيد ممنون ميشم

farhad.m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه سوال داشتم که میخواستم تو ترد سوال و جواب مربوط به پاکت پی سی بپرسم دیدم که ترد بسته شده، حالا نمی دونم جاش همینجا هست یا نه ولی اینجا می پرسم اگه جاش نبود راهنمایی کنین که جای پرسیدنش کجا هست؟:p

1) من یه جمین دارم که هر از چند وقتی یکبار قسمت تلفنش روی یک شماره قفل میکنه (توضیح بیشتر: آخرین شماره ای رو که میگیریم روش قفل میکنه و از اون به بعد هر شماره ای رو که می گیرم یا هر شماره ای که به من زنگ می زنه تو حافظه نگه نمی داره و باز هم همون شماره ای که روش قفل کرده رو به عنوان آخرین شماره نشون میده )
سافت ریست و خاموش و روشن کردن هم روش تاثیری نداره و فقط با یه هارد ریست درست میشه. که من به دلیل اطلاعاتی که روش دارم موافق هارد ریست نیستم. آیا راه دیگه ای به نظر شما میاد؟

2) یکسری از اطلاعات روی پاکت پی سی رو میشه به Outlook انتقال داد، آیا راهی هست که بشه برعکس این کار رو انجام داد؟ یعنی اطلاعاتی رو از روی Outlook به روی پاکت پی سی ریخت (مثلا Contact ها)

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مرسی ... نه رفیق... خیلی سبک و راحت کار میکنه... اما بعد از نرم افزار این اتفاق واسش میوفته... یعنی اینکه بی جهت یه هو صفحه یه روشن ممونه یه نورش از بین میره و میشه والپیپر و برنامه ها ی روی تودی رو دید اما هیچ کلیدی کار نمیکنه جز اون کلید سافت ریست که توی اون سوراخست...(دونقطه دی)
نرم افزار هایی هم که نصب کردم...
pocket plus
arabizer
persian date
TCPMP
biliard master
cecraft

ببینید،از بین نرم افزارهایی که گذاشتید من فقط به pocket plus شک دارم،یه امتحانی بکنید ببینید بدون اونم مشکل داره یا نه؟ضمنا اگه ROM دستگاتون قدیمیه،حتما ROM جدید از سایت گوشیتون بگیرید،خیلی موثره.

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من یه سوال داشتم که میخواستم تو ترد سوال و جواب مربوط به پاکت پی سی بپرسم دیدم که ترد بسته شده، حالا نمی دونم جاش همینجا هست یا نه ولی اینجا می پرسم اگه جاش نبود راهنمایی کنین که جای پرسیدنش کجا هست؟:p

1) من یه جمین دارم که هر از چند وقتی یکبار قسمت تلفنش روی یک شماره قفل میکنه (توضیح بیشتر: آخرین شماره ای رو که میگیریم روش قفل میکنه و از اون به بعد هر شماره ای رو که می گیرم یا هر شماره ای که به من زنگ می زنه تو حافظه نگه نمی داره و باز هم همون شماره ای که روش قفل کرده رو به عنوان آخرین شماره نشون میده )
سافت ریست و خاموش و روشن کردن هم روش تاثیری نداره و فقط با یه هارد ریست درست میشه. که من به دلیل اطلاعاتی که روش دارم موافق هارد ریست نیستم. آیا راه دیگه ای به نظر شما میاد؟

2) یکسری از اطلاعات روی پاکت پی سی رو میشه به Outlook انتقال داد، آیا راهی هست که بشه برعکس این کار رو انجام داد؟ یعنی اطلاعاتی رو از روی Outlook به روی پاکت پی سی ریخت (مثلا Contact ها)

در مورد سوال اولتون باید بگم اگه به راه حلی رسیدین به منم بگین!چون گوشی منم که k-jam بعضی اوقات اینطور میشه.
در مورد سوال دومتون فکر کنم jeyo mobile extender اینکارو انجام بده(اگه اشتباه نکرده باشم).تو عناوین یه سرچ کنید پیدا میشه.

farhad.m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد سوال اولتون باید بگم اگه به راه حلی رسیدین به منم بگین!چون گوشی منم که k-jam بعضی اوقات اینطور میشه.
در مورد سوال دومتون فکر کنم jeyo mobile extender اینکارو انجام بده(اگه اشتباه نکرده باشم).تو عناوین یه سرچ کنید پیدا میشه.

ممنون. اگه راه حلشو پیدا کردم حتما بهتون می گم.:cool:

دوستان دیگه هیچ اطلاعی ندارن راجع به این موضوع؟؟؟؟!!!

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
سلام
برنامه ای هس که باش بشه شرتکات برنامه های مختلف رو تو نوار پایین صفحه ایجاد کرد؟

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
برنامه ای هس که باش بشه شرتکات برنامه های مختلف رو تو نوار پایین صفحه ایجاد کرد؟

می تونید از برنامه batterystatus استفاده کنید،تو قسمت Traylaunch برنامه میتونید لینکی از برنامه مورد نظرتونو بذارید.البته این برنامه امکانات فوق العاده دیگه ای هم داره،از دستش ندید.مثل همیشه یه سرچ تو عناوین بکنید:D

xxl2005

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
ببینم کسی نرم افزاری مشابه access برای PPC نداره ؟؟؟؟
میخوام بانک اطلاعاتی اکسس بسازه و استفاده هم بکنه !
ممنون

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
می تونید از برنامه batterystatus استفاده کنید،تو قسمت Traylaunch برنامه میتونید لینکی از برنامه مورد نظرتونو بذارید.البته این برنامه امکانات فوق العاده دیگه ای هم داره،از دستش ندید.مثل همیشه یه سرچ تو عناوین بکنید:D

ممنون.البته من ازش استفاده نکردم اما ظاهرا خیلی صفحه رو شلوغ پلوغ میکنه.برنامه ساده تر سراغ ندارین؟

rasoulrasoul

Registered User
لایک‌ها
0
برای اینکه کی جن رو دریافت کنید شما باید یه owner name انتخاب کرده و اون رو در start>setting>owner information در قسمت name وارد کنید بعد اون اسم رو به من بگید تا کی جن رو براتون دریافت کنم

پدی جون چی شد؟
من که توضیحات رو دادم فقط یه سریال میخوام که بهم بدی
:)

xxl2005

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
از اساتید کسی سریال نامبر برای نرم افزار Pocket Dos v1121 نداره ؟ من خودم برای ورژن های قبلیش دارم ولی برای این نه !!!
جهت توضیح این نرم افزار یک شبیه ساز سیستم عامل داس روی PPC هست که رجیستر نشدش رو میشه از سایتش گرفت = http://www.pocketdos.com/download.htm

rasoulrasoul

Registered User
لایک‌ها
0
دکتر جان این رو مینویسه:
do not match with this owner name

heeeeeeeeeeeeeeeeelp
1 day remaining

Peddy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پدی جون چی شد؟
من که توضیحات رو دادم فقط یه سریال میخوام که بهم بدی
:)

ببخشید آقا رسول من به این ترد خیلی وقت بود سر نزده بودم همونطور که آقای دکتر فرمودند کد شما 14820 هست و به گفته ی ایشون مطمئن باشید که حروف بزرگ یا کوچکند؟

Peddy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا یکی جواب ما رو هم بده تو رو خدا کسی کی جن یا کرک برنامه ی conduits pocket player3 رو داره آپ کنه؟

zarei175

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
gentleman.gif

یکی از دوستان که کیجن resco explorer 6.0 رو داره لطف کنه بگه با ( owner: ehsan ) کد چی میشه؟

rasoulrasoul

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون دکتر جون
owner خودم رو به حروف کوچیک تغییر دادم درست شد
72.gif

بالا