برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

babak59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
عرض ادب و‌سلام خدمت دوستان و‌اقا رضای گل، من چند ماه قبل حدود ۱۸ ۱۹ تا عطر از اقا رضا تهیه کردم، که خب خیلیاش رو بار اول بود میشنیدم و صرفا برای تست گرفته بودم ،تقریبا ۹۰ درصد عطرهایی که با مشورت ایشون گرفتم مطابق با خواستم بود ،
راجع به چنتاش نظر میدم، چون ۴ ماهی میشه که استفاده میکنم،
اول اونتوس که تاپ لیسته منه ،کسی که اونتوس اصلی و بخصوص‌سری اول رو‌زده باشه میدونه که این ترکیب اونتوس پاتوق نت دودی سری اول رو داره با موندگاری خیلی بیشتر از اصلش ،و پخش بوی عالی، از همون لحظه اول میشه تغییر نتها رو‌حس کرد و بیشترین فیدبک رو‌من از اونتوس گرفتم،غلظتش برای من ۵۰ درصد بود ،و بنظرم جا داره کسایی که عاشق موندگارین ۷۰ درصدشو بگیرن، ولی خب پخش بوش کمتر میشه، پخش عالی ،موندگاری در حد ۱۵ ساعت ،شاید یکم بیشتر و‌کمتر بسته به نوع لباس، ،که صد البته میدونین ارجینالش در حد ۳ ۴ساعت موندگاری داره.در کل من از این عطر خیلی راضیم و‌بازهم‌تهیه میکنم
بلک افغان که همین الان زدم اولا اون سنگینی وحشتناک بلک‌رو‌نداره و‌حتی میشه روزمره استفادش کرد، و‌در کمال تعجب عطری که دیروز‌زدم و‌لباسش رو‌الان پوشیدم بعد ۳۰ ساعت ازمن پرسیدن عطر زدی الان؟تغییر نتش نسبت به ارجینال واقعا دلچسبه و‌اونطوری نیست که یسریا متنفر باشن و‌ یسریا عاشقش،
گری وتیور‌که همگی میدونن از بهتریناست بخصوص در ترکیب .
من بخاطر علاقه به نت پچولی خب ازین دست زیاد گرفتم ،سایکدلیک، نویر ،شالیمار ،خب لحظه اول تندی خاصی داره ،شاید در حد ۱ دقیقه، ولی موندگاری ۴۸ ساعت، با پخش وحشتناک ،بخصوص‌ساعتای اول

بلامیج یکی از بهترین عطرهام بود که بعد اونتوس انتخاب دوممه همیشه، پخش عالی، موندگاری ۲ تا ۳ روز ، بسیار دلنشین . با تغییر رایحه عالی،
هرود مارلی که خب بنظر من پخش بوش‌خوبه ،موندگاری هم در حد ۱ روز یکم‌کمتر داره، ولی واقعا بوی دلنشین داره و‌ تنباکوی خیس رو‌عالی میرسونه ،خیلی استفادش میکنم من،
بهارنارنح و‌قهوه کﻫ در ترکیب عاای میشن و‌بوشون‌کاملا پیور و‌خالصه ،
توسکان لدر با دقت ۹۰ درصد شبیه اصل ،با پخش و‌موندگاری بسیار عالی، و همینطور‌چرم عالی دیور که خیلی دلنشینه ،
۲ ۳ تا عطر هم که برای تست گرفتم مثل بلو‌شنل ... که خیلی با مزاج من سازگار نبود ،
از شاهکارهایی که یادم‌رفت سیلور‌مانتین بود که خریدش منو‌قانع کرد و‌سراغ اصلش نرفتم ،بنظرم در حد ۹۰ درصد شباهت داره.

Last edited:

Ahmadhy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام به همه عزیزان.
اونتوس جدید به نظر من ترشی سری قبل رو نداره. اما تنها چیزی که درش فرق نکرده،پخش بوی خوب اونه.عملا همه چیز مثل قبله.
هیچ یک از اسانسهایی که من از عزیزمون تهیه کردم ماندگاری و پخش بوی کم نداشتن. حتی اونهایی که ذاتا ماندگاری و پخش بوی کمتری دارند مثل اسانسهای خنک.

شب همگی خوش.

_root

Registered User
لایک‌ها
8
درود و وقت خوش!
صدها نفر از دوستان کرید اونتوس پاتوق رو استفاده کردن و دهها کامنت براش منتشر شده؛ که لینک تعدادیش در پست اول؛ صفحه اول؛قسمت جدیدترین عطرها؛ ذیل عنوان کرید اونتوس نسخه چهارم پاتوق اومده. من برای خود ایشون هم نوشتم که :
"نظرتون مطلقا مطابق با واقع نیست.وقتی نظر شما با بقیه نمی خونه یعنی مشکل در شامه شماست".
نسبت به کیفیت عطر ارسالی کمترین تردیدی ندارم. این همان اونتوسی است که در سه پست قبل آقا مسعود از کیفیت بسیار بالایش نوشته:

این کامنت چهار روز قبل نوشته شده. ایشان هم مطابق کامنت از اونتوس با غلظت 50 درصد استفاده کرده. آقا مسعود لطفا بنویس با غلظت 50 درصد چند ساعت و چقدر پخش داشت؛ چند ساعت موندگاری؟ روی لباس نخ پنبه یا روی پوست ....
توضیحات کامل لطفا.
منتظریم.
ببینید نه بنده بی کارم نه سادیسم دارم نه رقیب تجاری شما هستم با همه این تفاسیر یا اب مقطره یا پنجاه درصد نیست پنج درصده تو بد ترین شرایط با این تفاسیر دوستان باید یک ساعت فضای اطاق رو پر کنه منم خریدم لذتش رو ببرم ولی برای من گویا پوچه میخوایین من این رو هدیه بدم خودت تستش کنی هدیه ایی باشه برای تجربه کاری خودتون؟ هر کس اینجا فکر میکنه حرف از خودم در میارم لطف کنه ادرس بده براش پیک کنم تست کنه شاید دماغ من و ۸۰ نفر همکارم یهویی پکید

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
ببینید نه بنده بی کارم نه سادیسم دارم نه رقیب تجاری شما هستم با همه این تفاسیر یا اب مقطره یا پنجاه درصد نیست پنج درصده تو بد ترین شرایط با این تفاسیر دوستان باید یک ساعت فضای اطاق رو پر کنه منم خریدم لذتش رو ببرم ولی برای من گویا پوچه میخوایین من این رو هدیه بدم خودت تستش کنی هدیه ایی باشه برای تجربه کاری خودتون؟ هر کس اینجا فکر میکنه حرف از خودم در میارم لطف کنه ادرس بده براش پیک کنم تست کنه شاید دماغ من و ۸۰ نفر همکارم یهویی پکید
از پیشنهادتون استقبال می کنم. عطر رو پیک کنید برای یکی از سه نفری که دیشب بعد پست شما در پاتوق کامنت گذاشتن و نظرشون صد درصد مخالف نظر شما بود. نفر دوم و سوم هر دو پز شک متخصص هستن و ساکن تهران. هر دو کاملا عطرشناس و آشنا با اودکلنهای اورجینال. به محض این که عطر شما رو تست کنن میتونن بگن این اونتوس پاتوقه یا نه. جهت هماهنگی و گرفتن آدرس؛ پیام خصوصی بدین بهشون.

tlounge

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام به همه بنده ۳۰ گرم عطر + ۳۰ گرم فیکساتور + شیشه تهیه کردم از دوست خوبمون قبل از خرید با توجه به صفحات طولانی این تاپیک که دوستم بهم معرفی کرد و خوندم خیلی هایپ شده بودم برای عطر اونتوس عطر دو روزه به دستم رسیده امروز چیزی در حدود ده پاف زدم پنج پاف صبح و پنج تا ظهر وقتی تو اداره پشت میزم نشستم حتی همکار کنار دستیم هم متوجه نشد خودم هم ضعیف یعنی تا کسی رو بغل نکنم و رو بوسی نکنم هیچ کس متوجه نمیشه البته به گفته دوستمون احتمالا مشام من و همکارم خرابه بدون تعارف بگم اگه این عطر با این نسبت فیکس شدن وضعیت پخش و ماندگاریش اینطوره بهتر بود ادکلن اسمارت می خریدم دلم نسوزه بنده اصلا راضی نیستم

با عرض ادب و احترام خدمت استاد عزیزم جناب هادی و خانواده عزیز پاتوق عطربازها , بنده حقیربا کلکسینی نزدیک به ۳۰ عطر اورجینال و عطر های پاتوق و تشریح اینجانب از عطر های پاتوق که حتما دوستان عزیز نظرات تجربیات شخصی اینجانب با ایدی زوار که توسط جناب هادی پست شده آشنا هستید و بطور متوسط هر ماه ۲ عطر فقط از پاتوق خرید میکنم نظر خود را به شرح زیر اعلام میکنم
طبق تحقیقات بعمل آمده در کلیه مراجع عطر شناسی که در سایتهای مختلف موجود مباشد استفاده عطر ها در محیط های بسته و باز / نوع غلظت با توجه به شرایط آب و هوایی و فصول مورد استفاده / چرب یا خشک بودن نوع پوست /طریقه اسپری کردن صحیح به عنوان مثال چند پاف پشت گردن ,چند پاف روی گردن و ۱ پاف زیر گوشها و سر شانه ها هر کدام ۱ پاف و گاهی اوقات پشت زانوها برای پوشش قابل توجهی از محیط اطراف که البته بستگی به نوع غلظت عطر ,به عنوان مثال برای عطر هایی مثل افغانو/ لالیک/ دورو/سایکدلیک/ نویر و غیره تا ۳ پاف در محیط بسته هم با توجه به کیفیت نوع عطر بسنده میکند
در مورد اونتوس پاتوق که بعد از دیدن نوشته دوست عزیزمون باید عرض کنم یکی از بهترین عطر های پاتوق هستش با ذکر دلیل /1)داشتن نوت دودی که در پتچ های ۲۰۱۱ به بعد نت آناناس غالب شده وهمین امرباعث بالا رفتن قیمت اونتوس با نت دودی شده بطوری که با قیمت نزدیک به ۲۲۰۰۰۰۰ تومان تا ۲۵۰۰۰۰۰ در بازار موجود هست و پتچ جدید با بوی آناناس غالب به قیمت ۱۵۰۰۰۰۰ تومان /2)اوایل عید ٱکوادیجیو جورج آرمانی ادو پرفیوم که توسط جرمی فرگانس به عنوان ۱۰ عطر منتخب برای تابستان و بهارمعرفی شد به مبلغ نزدیک به ۵۰۰ تومن برای ۸۰ میل با کارت تخفیف خریداری کردم و همان شب روی مچ راست و اونتوس پاتوق مچ چپ اسپری کردم ساعت ۱۲ شب ,صبح ساعت ۸ که آماده سر کار رفتن بودم در کمال تعجب هیچ ردی از آکوا دیجیو نبود با توجه به ادو پرفیوم بودنش و اونتوس همچنان معطر/3با توجه به محیط کاری بنده که در فضایی نسبتا بازو وجود ۱۶ همکار در ۲ شیفت مختلف همیشه مورد عنایت ایشان بوده ام/4)بعد از گذشت ۳ روز از اسپری همچنان رایحه اونتوس روی پیراهن نخی مشهود بود

Last edited:

مهرداد چام چام

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست عزیز, من عطر اونتوس و وتیور از شما گرفتم با ترکیب و غلظت ۵۰درصد و همانطور که فرموده بودید جا برای رقیق شدن بیشتر هم داشت, ولی همینطوری هم میپسندم. از نظر ماندگاری یک روز کامل و به لحاظ پخش بو تا دوسه ساعت اول بسیار پراکنده و فراگیر بوده که کم کم و با گذشت زمان بصورت طبیعی محدودترو کمتر میشه, باز خورد بالا و قشنگی هم داشت و توجه اطرافیانم رو خوب جلب کر ده بود, حتا همون ساعت اول استفاده یک مشتری هم براتون گرفتم و ادرس سایتتون و با اسم عطرم بهش دادم, از خریدم خیلی راضی بودم از شما هم بخاطر صداقتتون و عطر اصل و خوبتون ممنونم. موفق باشید.

مهرداد چام چام

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
در تکمیل نظرم باید عرض کنم من در شمال و شهر بابل هستم و هوا نسبتا شرجی و رطوبتی هست و در این شرایط
پخش و ماندگاریش عالی بود و عطر هم که ۵ یا ۶ ساعت بمونه از نظر من خوبه چون انتظار بیشتر ازین بکار نمیاد ما وقتی ی عطری رو میزنیم بیشتر از چند ساعت که تو جمع یا تو مهمانی یا حتا سر کار نیستیم که! در مجموع بسیار بسیار راضی هستم. سپاس از همه ی دوستان پاتوق و نظرات تخصصی و کاربردی عزیزان که کمک فراوانی در انتخابم داشت.

mustafamiry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سایکدلیک ژووی پاتوق
اگر عطری تقریبا خاص و ساختار شکن و پچولی محور میخواین جزو بهترین هاست
بوی غالب کمی تلخی وتندی نعناع هندی(پچولی) درکنار بوی وانیل و بیسکوییت
روان را منقلب کرده
دیوونه کننده هم از جهت خوبش هم بدش معتادتون میکنه
"خوشحالم که بعضیا این کارو نمی پسندن چون اگه همه پسند بود، همه می خریدن و تکراری میشد ودیگه خاص نمی موند"
از همین جا از آقا رضای عزیز درخواست سفارش سایکدلیک مجدد دارم
استفاده سایکدلیک پاتوق در محل کارم به اینجا ختم شد که به اصرار و اجبار تقدیم یکی از همکارانم نمودم
لطفا یه سفارش جدید مثل پارت قبلی با همون غلظت مجددا برای بنده ارسال نمایید
متشکرم

Last edited:

1masoud2mohammad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
با سلام خدمت اعضای محترم.
الان چند روزی هست که دارم از اونتوس نسخه 4 پاتوق استفاده میکنم و باید بگم که فوق العاده هست. در پست قبلی خود گفتم که قصد دارم این عطر را همراه با کلاب آرماف به طور مساوی اسپری کرده و استفاده نمایم. ولی الان بعد از چند بار آزمون و خطا و ترکیب، فقط دارم اونتوس پاتوق را استفاده میکنم و به نظر من کیفیت بوی بی نظیری دارد. غلظت عطر من 50 درصد هست و متوجه شده ام که زدن بیش از 3 پاف از اون در یک ساعت اول، موجب ناراحتی اطرافیان میشه به دلیل تلخی که دارد. برای همین قصد دارم با باقیمانده فیکساتوری که دارم باز هم آن را رقیقتر کنم.
بوی دودی و لیمویی آن که در ابتدا بیشتر خودنمایی میکرد بعد از یک ساعت جای خود را به رُز و بهارنارنج میدهد. البته شامه تعلیم ندیده من، اونها را بصورت کلی و بنام نتهای "گلی" میشناخت که به لطف آقا رضا و بعد از اینکه ایشون اسم گلها را گفتند برایم بیشتر، قابل تشخیص شد. از اینجا به بعد تا نوت آخر هست که بیشتر مورد پسندم میباشد و با هر بار بوییدنش میرم فضا.
همین غلظتی که من از این عطر دارم ماندگاری و پخش بسیار خوبی دارد و بیشتر از حد انتظار است. همانطور که گفتم تا یک ساعت اول، ممکن است اذیت کننده باشد؛ بعدش تا 7-8 ساعت ملایم و عالی میشه و در انتهای این مدت زمان، به راحتی از فاصله 30-40 سانتی قابل تشخیص هست؛ بعد از آن به تدریج کم میشه ولی تا چند روز دیگر هم از نزدیک و با تماس بینی با لباس قابل استشمام است.
چند روز پیش بعد از ظهر، 5 پاف از این عطر را به پیراهن و کتم زده و رفتم شرکت. من و چند تا از مهندسین، در اتاق مشغول بررسی نقشه های یک ساختمان بودیم و درب اتاق هم باز بود که یکی از کارمندها نتونست خودش رو نگه داره و اومد کنار درب اتاق و پرسید که کدامیک از ما این اودکلن رو زده و اسمش را پرسید و گفت که بوش کل ساختمان را برداشته.

tlounge

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با عرض ادب و خسته نباشید
اوود وود تام فورد / هرود مارلی /کرید سیلور مانتین سفارش امروز هستند .ممنون از جناب هادی عزیز و کلیه دوستان پاتوق که با کامنتهای زیبا و کارشناسانه باعث اتفاقات بسیار خوب در زندگی من شد ن .:)
البته امیدوارم ایندفعه دوستان و خانواده اگر از عطرهای من بر میدارن اطلاع بدن چون حساب عطرا از دستم در رفته بعضی عطر هارو باید دوباره سفارش بدم :D:D:D
سپاسگذارم

_root

Registered User
لایک‌ها
8
خدمت شما عرض کنم که بنده یکی از همون دونفر رو پاسخ دادم که هماهنگ کنن و ادرس بدن برای تست اما با توجه به این شرایط یا شما عطر منو پس میگیری یا اینکه من به عنوان مشتری ناراضی امتیاز منفیم رو ثبت میکنم نیازی به کش دادن بیخود ماجرا هم نیست

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
متاسفانه در سایت ایرادی هست امتیاز منفی ثبت نمیشه. کلی وقت صرف کردم امتیاز منفیش رو ثبت کنم؛ نشد. به محض امکان؛ ثبت میشه.

hossein.hosseini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
امروز بعد از مدتها یه سری به پاتوق عطرباز زدم و پستی که در مورد اعتماد ده درصدی بین افراد جامعه بود رو خونددم
و اما چرا به پست احلاقی اشاره میکنم
پریروز سفارش عطری که داشتم به دستم رسید که به اطلاع اقا رضا رسوندم وشات پیامهای تلگراممون رو پیوست کردم که دوستان میتونن بخونن
راستش بعد از پیامی که از بابت عطری که ظرفش شکسته بود از اقا رضا گرفتم احساس خوبی بهم دست داد و امروز که که پست اعتماد ده درصدی بین افراد جامعه رو میخوندم به ذهنم رسید که همین عدم اعتماد به دیگران برای رعایت اخلاق باعث شده که وقتی # آقا رضا بهانه ای برای ارسال مجدد عطر نمیگیره و به قول خوشون وظیفه خودشون میدونن که بار سالم به دست مشتری برسه دلیل احساس خوب من از واکنش ایشون بوده

هدفم بیان عرایضم تشکر از عطرهای بسیار دلپذیرشون و بالاتر از اون اخلاق حرفه ای و مشتری مداریشون بود
ممنون آقا رضای عزیز

فایل های ضمیمه

• IMG_5325.PNG
    IMG_5325.PNG
    638.6 KB · نمایش ها: 42

_root

Registered User
لایک‌ها
8
هماهنگی با پلیس فتا انجام شد اسکرین شات از عکس و پیام منتشر شده من موجود میباشد فردا طرح شکایت خواهد شد

_root

Registered User
لایک‌ها
8
با سلام خدمت دوست عزیز
من دقیقا یک هفته قبل اونتوس هام بدستم رسید
به عرض شما برسونم که
هیچ تفاوتی با پارت های قبلی ارسالی خودم احساس نکردم
پخش بو عالی
ماندگاری عالی
۱۲ ساعت کاری در محل کار کاملا بوش احساس
میشد
مثه قبل
طوری که بسته رو تا خونه نبرده بعلت پخش بوش یه شیشه رو از من به اجبار خواستن
خوشا به حال شما اصلا مشام من خراب بود تهش من میخواستم عطر رو مرجوع کنم برای کسی که عکس حساب بانکی میلیونی میفرسته مشکلی نبود اما الان قضیه کلا برای انتشار عکس و پیام من فرق کرده و من کاملا با پلیس فتا مشورت کردم فردا صبح اول وقت طرح شکایت میشه باشد تا به خودمون اجازه ندیدم هر کاری دوست داریم بکنیم قبل انتشار هم اختار دادم به ایشون گوش نکردند منم خداوکیلی آدم پیگیری هستم از اول مشخص بود

babak59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
در سفارش جدید به پیشنهاد اقا رضا اکوا بولگاری مارین گرفتم که واقعا تو‌عطرهای خنکی که شنیده بودم نمره ۲۰ رو‌میدم بهش، و بعد از اون ویاج هرمس و‌بعدش تق هرمس.موندگاریشون با توجه به خنکی بسیار خوب بود، پخش بو مناسب ،جذب نظرات زیاد ، لذت زیاد از بو‌کردن و فِرِش شدن بعد از هر نفس عمیق ،واقعا لقب عطرهای انرژیک‌رو‌به این ۳ تفنگدار میدم ،
ناساماتو‌دورو هم گرفتم که تو سبک‌خودش در حد بلک افغان جذاب هست، پخش بوش قابل توجهه،
بلک ارکید که حرفی برای گفتن نمیذاره ،ترکیبی ایده ال از گلها ،با موندگاری و‌پخش مثال زدنی ،

Last edited:

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
حق منتشر کردن هیچ یک از گفتگوی های خصوصی رو به صورت عمومی ندارید چه استارتر تاپیک و چه فرد دیگر . مسایل رو بین خودتون یا در صورتیکی که نمیتونید از راه قانونی حل کنید . در صورت رویت مجدد هر کاربری باشه بن دایم خواهد شد .

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
حق منتشر کردن هیچ یک از گفتگوی های خصوصی رو به صورت عمومی ندارید چه استارتر تاپیک و چه فرد دیگر . مسایل رو بین خودتون یا در صورتیکی که نمیتونید از راه قانونی حل کنید . در صورت رویت مجدد هر کاربری باشه بن دایم خواهد شد .

مدیر محترم؛ منظور از گفتگوی خصوصی چیست؟ مگه به غیر اینه که در فروشگاه اینترنتی؛ خرید و فروش از طریق چت انجام میشه؟ و از طریق مطالعه همین چت هاست که دیگرون از سراسر کشور تصمیم می گیرن از کسی خرید کنن یا خیر؟ من تا حالا فروشگاهتون رو ندیدم اما اونجا هم حتما این جوریه که یکی خرید می کنه میاد نظرشو می نویسه و بقیه بر اساس نظرات دیگرون از شما خرید می کنن یا منصرف میشن. این گفتگوهای دربرگیرنده خرید و فروش؛ خود "معامله کردن"است و در واقع سند معامله انجام شده است. شما نظر دیگه ای دارین؟!

یک نفر اومده اینجا نشر اکاذیب کرده به قصد تشویش اذهان عمومی و شما سندی رو که من منتشر کردم و نشون میده ایشون مشکلش عطر نبوده؛ بلکه مشکل مالیش بوده رو پاک کردی؟
ایراد نداره! مدیر انجمن شمایی و سیاست گزار سایت شما. من مجدد دفاعیه ام رو منتشر می کنم؛ فقط اسکرین شات چتها با اون فردی که تهمت فروش عطر بی کیفیت زده رو نمی گذارم. هر کس خواست ببینه؛ پیغام خصوصی بده براش بفرستم.

دو پست بنده توسط شما حذف شده که به ترتیب منتشر میشه:

پست اول:

ماجرای سعید با نام کاربری root :
این گفتگو را بخوانید؛ تمام موضوع برای تان واضح می شود. ایشان در پست قبلی پیشاپیش این گفتگو را خصوصی اعلام کرده (!)؛ چون میداند همه ابهام ها برطرف می شود. اما این گفتگو خصوصی نیست ؛ چون خرید و فروش اینترنتی از همین طریق (تلگرام) انجام شده و در واقع بخشی از خرید و فروش است. ایشان به بنده تهمت تقلب در فروش عطر زده و توقع دارد که سکوت کنم و از خودم دفاع نکنم. حال آن که از خودم و پاتوق ؛ این معتبرترین فروشگاه اینترنتی عطر دفاع می کنم. تنها مورد خصوصی شماره موبایل ایشان است که چهار رقم آخرش در عکس پوشانده خواهد شد. برای دوستانی که عضو پرشین تولز نیستند و امکان دیدن اسکرین شاتهای این گفتگو را ندارند عرض می شود که ایشان بعد از این که دید جوسازی های دروغینش در پاتوق ثمری نداره و بیش از شش کامنت در مخالفت با نظرش نوشته شد ؛ در تایید اونتوس پاتوق؛ پیام داد و خواستار مرجوع کردن عطر شد. نوشتم که قبول داری مشکلت عطر نیست و هزینه اش است؟ چون وقتی قیمت کرید را گفتم ؛ گفتی عطر با قیمت مناسب تر می خوام؛ در حد گرمی دو سه تومن. قبول نکرد. گفت امتیاز بازارچه میدم.
گفتم منم می تونم امتیاز بدم. موجودی حساب بانکیم رو که دیدی (روز قبلش براش اسکرین شات فرستادم از موجودی کارتم تا ببینه ته مونده کارتم بالای 170 میلیون تومنهدلم برات سوخت دیدم دست و بالت تنگه؛ خواستم عطر رو بهت هدیه بدم؛ کل پولت رو برگردونم.
نوشت: من برای پولم از جون مایه میذارم ... نمیدونم چرا کسی منو باور نداره ....
نوشتم: چون اسکناس هفت تومنی چاپ کردی! ( به شهادت دهها کامنت) اونتوس پاتوق معروف ترین عطرشه؛ که بی تردید از اودکلن اورجینالش سرتره. دهها کامنت براش نوشته شده توسط عطربازان فرهیخته ای که اودکلن اورجینالش رو تست کردن...
نوشت: ممکنه چیزی (عطری) که به من دادین با عطر بقیه متفاوت باشه ...
نوشتم: متاسفم برات که سطح فرهنگت این قدر پایینه که نمی فهمی این حرف هم خودش یک توهینه. من تو بازار اعتبار میلیاردی دارم؛ نیازی ندارم سر تو رو که میگی جون می کنی پول در میاری رو کلاه بگذارم. لیاقت لطف و مرحمت رو نداری ....
دیروز هم وقتی نوشت غلظت عطر من 50 درصد نیست و 5 درصده؛ براش پیام صوتی دادم که این کار (تقلب در فروش) با منطق کاسبی نمی خونه. مشتری بنا به تعریف کسی است که به طور ثابت و همیشه خرید بکنه؛ نه فقط یک بار گذری خرید کنه.
به هر حال کل ماجرا این بود که جزییاتش رو در عکس ها می تونید بخونید: اقدام به خرید عطری گران قیمت و خارج از توان مالی؛ پشیمانی از خرید؛ گذاشتن پست های اسپم وار در پاتوق برای فضا سازی علیه بنده و اونتوس پاتوق ؛ خنثی سازی نقشه چاپ اسکناس 7 تومنیش توسط سایر دوستان؛ با کامنتهایی که در تایید عطرهای پاتوق به ویژه اونتوس نوشتن؛ تلاش برای عودت عطر؛ رد پیشنهاد بنده مبنی بر اعتراف به کیفیت عطر و دریافت عطر به صورت هدیه؛ علیرغم اعتراف به این که متوجه شده کسی حرفش رو باور نداره؛ در نهایت شفاف سازی همه ماجرا در محضر دوستان و سپردن داوری به شما.
الان هم چون متوجه شده تیرش به سنگ خورده و دستاوردی نداشته؛ دنبال کش ندادن ماجراست ؛ وگرنه من که همین دیروز از پیشنهادش مبنی بر تست عطر توسط یکی از دو پزشک نویسنده کامنت در تایید اونتوس پاتوق (که هر دو هم ساکن تهران هستن) استقبال کردم؛ دیگه دلیلی برای اسپم نویسی های بعدی نبود.

اما چرا تن به اجرای پیشنهاد خودش نداد؟

چون اگه عطر ارسالی من رو می رسوند دست عطربازان پاتوق؛ در جا مشخص میشد همه حرفاش دروغ بوده. اگر هم عطر دیگه ای رو میفرستاد؛ یا محتوای ظرف رو در ظرف دیگه خالی می کرد و با چیز دیگه پرش می کرد و ارسال می کرد؛ باز هم دستش رو می شد. اونتوس پاتوق؛ بخاطر نت دودیش کاملا شناخته شده است و من هم نیازی به تقلب در کارم ندارم.

حالا ایشون میتونه هر کاری دلش می خواد انجام بده. از ارسال امتیاز منفی در بازارچه گرفته تا پیگیری از پلیس فتا یا هر راه دیگه ای که به ذهنش میرسه. بعید میدونم ابهامی در موضوع برای کسی مونده باشه.

پست دوم:

وقتی به معروف ترین فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس؛ رتبه یک گوگل؛ تهمت فروش اونتوس بی کیفیت زده شد؛ هیچ کس باور نکرد. خود فرد کتبا اعتراف کرد که "نمیدونم چرا کسی منو باور نداره".

تهمت زننده که حتی فکرش رو هم نمی کرد با واکنش گسترده عطربازان پاتوق نشین روبرو بشه در مخالفت صد درصد با هجویات مکتوبش؛ ترجیح داد سکوت کنه و از کنار حمایت تمام قد دوستان پاتوق رد شه. غافل از این که باقی مراجعین به پاتوق این مطالب رو خواندند:

آقا مصطفی:

به نقل از mustafamiry :
من دقیقا یک هفته قبل اونتوس هام بدستم رسید
هیچ تفاوتی با پارت های قبلی ارسالی خودم احساس نکردم
پخش بو عالی
ماندگاری عالی

۱۲ ساعت کاری در محل کار کاملا بوش احساس
میشد
مثه قبل
طوری که بسته رو تا خونه نبرده بعلت پخش بوش یه شیشه رو از من به اجبار خواستن
کلیک کنید تا بازشود...
دکتر بابک:

به نقل از babak59 :
اول اونتوس که تاپ لیسته منه ،کسی که اونتوس اصلی و بخصوص‌سری اول رو‌زده باشه میدونه که این ترکیب اونتوس پاتوق نت دودی سری اول رو داره با موندگاری خیلی بیشتر از اصلش ،و پخش بوی عالی، از همون لحظه اول میشه تغییر نتها رو‌حس کرد و بیشترین فیدبک رو‌من از اونتوس گرفتم،غلظتش برای من ۵۰ درصد بود ،و بنظرم جا داره کسایی که عاشق موندگارین ۷۰ درصدشو بگیرن، ولی خب پخش بوش کمتر میشه، پخش عالی ،موندگاری در حد ۱۵ ساعت ،شاید یکم بیشتر و‌کمتر بسته به نوع لباس، ،که صد البته میدونین ارجینالش در حد ۳ ۴ساعت موندگاری داره.در کل من از این عطر خیلی راضیم و‌بازهم‌تهیه میکنم
دکتر احمد:

به نقل از Ahmadhy :
اونتوس جدید به نظر من ترشی سری قبل رو نداره. اما تنها چیزی که درش فرق نکرده،پخش بوی خوب اونه.عملا همه چیز مثل قبله.
هیچ یک از اسانسهایی که من از عزیزمون تهیه کردم ماندگاری و پخش بوی کم نداشتن. حتی اونهایی که ذاتا ماندگاری و پخش بوی کمتری دارند مثل اسانسهای خنک.
حسین آقا:

به نقل از tlounge :
در مورد اونتوس پاتوق باید عرض کنم یکی از بهترین عطر های پاتوق هستش با ذکر دلیل /1)داشتن نوت دودی که در پتچ های ۲۰۱۱ به بعد نت آناناس غالب شده وهمین امرباعث بالا رفتن قیمت اونتوس با نت دودی شده بطوری که با قیمت نزدیک به ۲۲۰۰۰۰۰ تومان تا ۲۵۰۰۰۰۰ در بازار موجود هست و پتچ جدید با بوی آناناس غالب به قیمت ۱۵۰۰۰۰۰ تومان ... بعد از گذشت ۳ روز از اسپری همچنان رایحه اونتوس روی پیراهن نخی مشهود بود
آقا مهرداد:

به نقل از مهرداد چام چام :
دوست عزیز, من عطر اونتوس و وتیور از شما گرفتم با ترکیب و غلظت ۵۰درصد و همانطور که فرموده بودید جا برای رقیق شدن بیشتر هم داشت, ولی همینطوری هم میپسندم. از نظر ماندگاری یک روز کامل و به لحاظ پخش بو تا دوسه ساعت اول بسیار پراکنده و فراگیر بوده که کم کم و با گذشت زمان بصورت طبیعی محدودترو کمتر میشه, باز خورد بالا و قشنگی هم داشت و توجه اطرافیانم رو خوب جلب کر ده بود, حتا همون ساعت اول استفاده یک مشتری هم براتون گرفتم و ادرس سایتتون و با اسم عطرم بهش دادم, از خریدم خیلی راضی بودم از شما هم بخاطر صداقتتون و عطر اصل و خوبتون ممنونم. موفق باشید.
به نقل از مهرداد چام چام :
در تکمیل نظرم باید عرض کنم من در شمال و شهر بابل هستم و هوا نسبتا شرجی و رطوبتی هست و در این شرایط
پخش و ماندگاریش عالی بود
... در مجموع بسیار بسیار راضی هستم. سپاس از همه ی دوستان پاتوق و نظرات تخصصی و کاربردی عزیزان که کمک فراوانی در انتخابم داشت.
دکتر مسعود:

به نقل از 1masoud2mohammad :
با سلام خدمت اعضای محترم.
الان چند روزی هست که دارم از اونتوس نسخه 4 پاتوق استفاده میکنم و باید بگم که فوق العاده هست... فقط دارم اونتوس پاتوق را استفاده میکنم و به نظر من کیفیت بوی بی نظیری دارد. غلظت عطر من 50 درصد هست و متوجه شده ام که زدن بیش از 3 پاف از اون در یک ساعت اول، موجب ناراحتی اطرافیان میشه به دلیل تلخی که دارد. برای همین قصد دارم با باقیمانده فیکساتوری که دارم باز هم آن را رقیقتر کنم...
همین غلظتی که من از این عطر دارم ماندگاری و پخش بسیار خوبی دارد و بیشتر از حد انتظار است. همانطور که گفتم تا یک ساعت اول، ممکن است اذیت کننده باشد؛ بعدش تا 7-8 ساعت ملایم و عالی میشه و در انتهای این مدت زمان، به راحتی از فاصله 30-40 سانتی قابل تشخیص هست؛ بعد از آن به تدریج کم میشه ولی تا چند روز دیگر هم از نزدیک و با تماس بینی با لباس قابل استشمام است.
چند روز پیش بعد از ظهر، 5 پاف از این عطر را به پیراهن و کتم زده و رفتم شرکت. من و چند تا از مهندسین، در اتاق مشغول بررسی نقشه های یک ساختمان بودیم و درب اتاق هم باز بود که یکی از کارمندها نتونست خودش رو نگه داره و اومد کنار درب اتاق و پرسید که کدامیک از ما این اودکلن رو زده و اسمش را پرسید و گفت که بوش کل ساختمان را برداشته.
کلیک کنید تا بازشود...
فرد مذکور نهایتا ناچار به اعترافی دیگر شد:

بوی عطر عالیه....

مگه میشه عطری بوی عالی داشته باشه ؛ از فروشگاهی بسیار معتبر هم خریداری شده باشه؛ اما پخش بو و موندگاری نداشته باشه؟!
غیر ممکنه! حتی اگه اونتوس پاتوق غلظت نه 50 درصد؛ که 20 درصد هم داشته باشه ؛ باز پخش خیلی خوبی داره.

آیا عطربازی در حد و اندازه من نیازی به تقلب در فروش عطر داره و خیلی ساده از اعتبار بسیار بالاش در سطح کشور؛ به ویژه در بین پزشکان محترم و استادان معزز دانشگاه می گذره؟! هرگز! من فقط ته مونده حساب کارتم بالای 170 میلیون تومنه.جدا از صدها میلیون تومن اموال و ملکم. اینم سندش:

hessaab1.jpg

hessaab2.jpg
190 هزار تومن هزینه اونتوس این آقا بیشتره یا اعتبار میلیاردیم؟!

آیا مدیریت پاتوق نسبت به عطرهاش غیر پاسخگو است؟ همین دیروز حسین حسینی عزیز ؛ به صورت غیر منتظره اسکرین شاتی از چتش با من در تلگرام در معرض دید بقیه گذاشت که به من عکس شیشه شکسته و کارتن خیس پستی رو نشون میده (به محض دریافت مرسوله) و من فقط پرسیدم کدوم عطرت شیشه اش شکسته ؛ گفت وتیور؛ گفتم فدای سرت! و دیروز خارج از نوبت براش یک ظرف دیگه ارسال کردم. این وظیفه من بود؛

hossein.jpg

واکنش حسین:

به نقل از hossein.hosseini :
راستش بعد از پیامی که از بابت عطری که ظرفش شکسته بود از اقا رضا گرفتم احساس خوبی بهم دست داد و امروز که که پست اعتماد ده درصدی بین افراد جامعه رو میخوندم به ذهنم رسید که همین عدم اعتماد به دیگران برای رعایت اخلاق باعث شده که وقتی # آقا رضا بهانه ای برای ارسال مجدد عطر نمیگیره و به قول خوشون وظیفه خودشون میدونن که بار سالم به دست مشتری برسه دلیل احساس خوب من از واکنش ایشون بوده
هدفم بیان عرایضم تشکر از عطرهای بسیار دلپذیرشون و بالاتر از اون اخلاق حرفه ای و مشتری مداریشون بود

ممنون آقا رضای عزیز

در همین ماجرای اونتوس اخیر هم؛ بر همگان واضح شد که مشکل؛ کیفیت عطر نبود. صراحتا نوشتم قبول کن مشکلت عطر نیست و هزینه اش است؛ وضع مالیت خوب نیست؛ عیب نداره؛ عطر رو هدیه بردار و کل پولت رو برمی گردونم. اینو حتی بعد از دروغ پراکنی هاش ( نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی) در پاتوق نوشتم و پیشنهاد دادم. شگفتا که بر دروغش اصرار کرد و دل خوش کرد به امتیاز منفی دادن در بازارچه؛ که متقابلا امتیاز منفی براش ثبت شد. با این تفاوت که او از یک فرد شناخته شده و معتبر امتیاز منفی گرفت؛ من از یک فرد گمنام .

نکته پایانی این که تصور می کرد انتشار اسکرین شات های مربوط به معامله عطر؛ به همه ثابت میکنه من کلاهبردارم. در واقع چون می دونست دستش رو میشه این جور وانمود کرد تا منو پرهیز بده از انتشارش؛ اما به روال پاتوق؛ این گفتگو منتشر شد تا همه اعضای محترم پرشین تولز جزییات ماجرا رو بخونن و بدونن. دانستن حق شماست!

پارسال کامنتی گرفتم از یک شماره تلگرام ناشناس که برایم نوشت:

پاتوق عطربازها اسم ناقصیه برای فروشگاه شما. بگویید پاتوق عطربازهای پولدار.

آن نوشته را خصوصی برای برخی دوستان در تلگرام فرستادم. با احترام به سایر اقشار جامعه؛ ترجیح می دهم فرصت محدودم در خدمت پزشکان؛استادان دانشگاه و مدیران کارگاهها و کارخانه ها و شرکتها باشد. همان ها که این پاتوق؛ افتخار میزبانی شان را دارد .
قدر زر زرگر شناسد؛ قدر گوهر؛ گوهری.

پی نوشت:

جناب @drdexter ؛ مدیریت محترم کل سایت به بنده ای میل زدن و دارن به موضوع رسیدگی می کنن. لطفا تا حصول نتیجه؛ تامل بفرمایید. سپاس. اگه متن ای میل ایشون رو می خواین بخونین در پ خ آدرس ای میلتون رو بدین براتون فوروارد کنم.

پی نوشت دوم:

مطلب دوم قبل از حذف در همان ساعت اول شش لایک گرفت. سند:
like.JPG

Last edited:

7seas

Registered User
لایک‌ها
1
من تقریباً شش ماه پیش اولین خرید اونتوس رو از آقای هادی انجام دادم. از اونجا که خودم هم یک سمپل کوچیک از ادکلن اونتوس داشتم کیفیت عطر خریداری شده (50درصد اسانس و 50درصد فیکساتور) به جز اون نت آخر عطر، مابقی شباهت90 ، 80 درصدی با سمپل داشت که واسه خودم خیلی جالب و شعف برانگیز بود. ماندگاری هر دو تقریباً یکسان بود و لی پخش بو عطر خریداری شده نسبت به سمپل کمتر بود و بعد از نیم ساعت در محیط باز کسی متوجه نمی شد. ( البته من دو پاف بیشتر نمی زدم و داخل محیط خانه هم در حالیکه خودم داخل اتاق بودم از تو سالن کاملا متوجه می شدن که من عطر زدم). تا اینکه ایام نوروز از محل سکونت فعلی که در جنوب هست و آب و هوای شرجی داره به شهر پدر ومادری که گرم و خشکه رفتیم و این عطر هم با خودم بردم. اونجا بود که اونتوس پاتوق، قدرت پخش خودش رو نشون داد (نکته اینکه 30،35درصد فیکساتور و 65،70 درصد اسانس بود ) و تازه فهمیدم چرا تو فروم این عطر حرف اول میزنه و انتخاب اول اکثر کاربران هست؛ نتیجه اش هم این شد وقتی از مسافرت برگشتم سفارش و خرید مجدد اونتوس جزو اولین کارهایی بود که انجام دادم.

در پایان مجددا از اقای هادی نه تنها بابت کیفیت عطرهاشون بلکه در کنار اون ، از مشتری مداری عالی و پیگیری و حس مسئولیتی که بابت فروش هاشون دارند، تشکر می کنم.

Last edited:

سعید1234

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
باسلام خدمت همه دوستان و عطربازان گرامی پاتوق
امروز بعد از مدتها مشغله کاری وقت کردم یه سر به پاتوق بزنم . متاسفانه یه چیزایی رو خوندم که واقعا ناراحت کننده بود برام . من اگه اشتباه نکنم از همون سال اولی که اقا رضا استارت شروع این کار رو در این سایت زد مشتریش شدم و دائم ازشون خرید میکنم . تا الان حدود هفتاد یا هشتاد تا از کارهای پاتوق رو تست کردم البته اون زمان محدودیت خرید با یک وزن خاص نبود و هر چند گرم میخواستید میتونستید تهیه کنید . گویا بحث این دوست عزیزمون در مورد کرید اونتوس پاتوق که ناراضی بودن هست . من همه کرید اونتوس های پاتوق رو تست کردم تا الان و مطمئنم اقا رضا بهترین ها رو برای پاتوق انتخاب میکنه. و با شناختی که از ایشون دارم میدونم که به هیچ عنوان دست به کم فروشی یا عوام فریبی نمیزنند . البته به اون دوست عزیز که ناراضی بودن از خریدشون باید بگم که شاید توی این فصل که اکثرا الرژی میگیرن همه . دچار همچین مشکلی شدید و بینی تون نمیتونه درست تشخیص بده . اینقدر اسانس های پاتوق قوی و غلیظ هستند که من همیشه بیشتر از حد هم رقیقشون میکنم و استفاده میکنم . ای کاش قبل از اینکه این پست ها رو میگذاشتید از دیگران که عطر شناس هستند هم نظر میخواستید . به هر حال توی این حدودا ۲۰۰ صفحه نظرات پاتوق اولین باره من همچین نظر منفی رو دیدم و وظیفه خودم دونستم نظرم رو خدمت بقیه کاربران و عطر بازهای پاتوق عرض کنم .

بالا