برگزیده های پرشین تولز

کارت سوخت

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,479
مثل تمام تصمیمات روهوا و دقیقه ای که میگیرن که هیچ پایه و اساسی هم نداره اتصال کارت بانکی به کارت سوخت لغو شده.:eek:

حالا الان تکلیف اونایی که المثنی درخواست دادن و تو سایت هم ثبت نام کردن چیه...کسی خبر داره؟

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
گفتن کارتاتون تو اداره پست برین بگیرین :mad:

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,479
خب یه بررسی کردم همچین چیزی گفتن:

مدارک مورد نیاز جهت انجام فرآیند در خواست المثنی کارت هوشمند سوخت و حذف رمز کارت سوخت

مالک خودرو یا وکیل قانونی متقاضی باید با در دست داشتن مدارک هویتی مالک خودرو یا وسیله نقلیه به یکی از دفاتر خدمات کارت هوشمند سوخت (مراکز پلیس+۱۰) مراجعه نمایند.

توجه : در تمامی موارد ذیل حضور مالک یا وکیل قانونی الزامی است.

مدارک هویتی مالک برای درخواست المثنی کارت هوشمند سوخت :

۱) اشخاص حقیقی: یکی از مدارک شناسایی معتبر مالک وسیله نقلیه شامل اصل شناسنامه یا کارت ملی هوشمند و یا گذرنامه.

۲) اشخاص حقوقی:

۱-۱ معرفینامه رسمی از سازمان یا شرکت مربوطه با امضاء و مهر مجاز به همراه اصل شناسنامه یا کارت ملی هوشمند و یا گذرنامه نماینده.

۲-۱ دارندگان وکالتنامه معتبر قانونی از مالک میتوانند با ارائه مدارک شناسایی معتبر شامل اصل شناسنامه یا کارت ملی هوشمند و یا گذرنامه نسبت به اخذ خدمات مورد نیاز اقدام فرمایند.

۳-۱ خودروهای لیزینگی(خودروهای اجاره به شرط تملیک) اسناد و مدارک در اختیار استفاده کننده خودرو شامل کارت خودرو ملاک عمل است.

۳. مدارک شناسایی وسیله نقلیه: کارت شناسایی خودرو یا شناسنامه مالکیت وسیله نقلیه یا بنچاق محضری به همراه بیمه نامه شخص ثالث معتبر.

۴. تکمیل فرم تعهدنامه در دفاتر پلیس +۱۰

۵. و‍‍‍‍‍اریز فقط مبلغ ۱۰۰۰۰۰ریال(ده هزار تومان) در پایانه های pos بانک ملت مستقر در دفاتر پلیس+۱۰

۶. اخذ رسید ثبت درخواست کارت هوشمند سوخت المثنی از کاربر

*** کسانی که در سایت دولت همراه ثبت نام کرده اند نیازی به ارائه درخواست المثنی ندارند.

مدارک مورد نیاز جهت انجام فرآیند حذف رمز کارت هوشمند سوخت:

مراجعه به یکی از نواحی یا مناطق شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در سراسر کشور

مدارک هویتی مالک جهت حذف رمز کارت:

در خصوص حذف رمز کارت هوشمند سوخت تاکید می گردد: حضور مالک وسیله نقلیه جهت حذف رمز کارت الزامی بوده و در صورت درخواست توسط شخص دیگر با ارائه وکالتنامه محضری و یا برگه انحصار وراثت حذف رمز کارت سوخت امکان پذیر است.

۱ - اشخاص حقیقی: یکی از مدارک شناسایی مالک وسیله نقلیه (شناسنامه، کارت ملی، گذرنامه)

۲- اشخاص حقوقی: معرفینامه رسمی سازمان مربوطه با درج شماره ملی به همراه کارت ملی نماینده معرفی شده.

۳- مدارک شناسایی وسیله نقلیه: کارت شناسایی خودرو یا شناسنامه مالکیت وسیله نقلیه و بیمه نامه معتبر

۴ - تکمیل فرم درخواست رمز گشایی

۵- در دست داشتن اصل کارت هوشمند سوخت جهت حذف رمز کارت هوشمند سوخت الزامی است.( دارای فیزیک سالم بدون چسب خوردگی و شکستگی و ...)

*در صورت هر گونه ابهام و پرسش ضروری با شماره تلفن ۰۹۶۲۷ مرکز پاسخگویی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تماس حاصل فرمایید.

اون قسمت قرمز کرده رو متوجه نشدم دقیقا چکار باید کرد پس....خب من ثبت نام کردم....الان طبق گفته خودشون مراجعه هم نکنم کارت سوختم از کجا بگیرم پس؟ درست نمیتونن یه توضیح بدن ...همش نصفه نیمه...ناقص...اینم اطلاع رسانی شون./:general208:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,742
خب یه بررسی کردم همچین چیزی گفتن:

اون قسمت قرمز کرده رو متوجه نشدم دقیقا چکار باید کرد پس....خب من ثبت نام کردم....الان طبق گفته خودشون مراجعه هم نکنم کارت سوختم از کجا بگیرم پس؟ درست نمیتونن یه توضیح بدن ...همش نصفه نیمه...ناقص...اینم اطلاع رسانی شون./:general208:
نه

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,120
گفتن تا 10 روز آینده هر کی کارت سوخت داره حداقل یکبار تست بزنه
می خوام ببین کیا دارن:D

من از APP دولت ثبت نام کردم همون بحث کارت بانکی به عنوان کارت سوخت
فقط یکسری از پمپ بنزین ها این دستگاه کارت خوان بانکی را روی نازل هاشون نصب دارن.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,479
گفتن تا 10 روز آینده هر کی کارت سوخت داره حداقل یکبار تست بزنه
می خوام ببین کیا دارن:D

من از APP دولت ثبت نام کردم همون بحث کارت بانکی به عنوان کارت سوخت
فقط یکسری از پمپ بنزین ها این دستگاه کارت خوان بانکی را روی نازل هاشون نصب دارن.

خب مشکل منم همینه دیگه....اون موقع رفتم تو سایت ثبت نام کردم و گفتن شماره کارت بانک بده دادم و وصل شد و تمام....حالا میگن کارت بانک رو نمیتونیم وصل کنیم و به جاش المثنی میدیم کارت سوخت رو...بعد گفتن اونا که قبلا ثبت نام کردن دیگه نرن پلیس+10 ...خب این وسط تکلیف کارت چی میشه...میارن در خونه ؟باید بریم بگیریم ؟چکار باید بکنیم؟!

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
من شارت سوخت دارم..
همون سال 95 تستش کردم جواب نداد
الان چه باید کرد؟
پمپ بنزین هم اینقدر شلوغه که اونجا یک ثانیه علاف کنی همه میریزن سرت

Mohamad846

Registered User
لایک‌ها
1,176
واسه عوض رمز کارت سوخت باید کجا برم؟

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,757
واسه عوض رمز کارت سوخت باید کجا برم؟

اگر قبلا استفاده نمیکردی چهار رقم اخر کارت ملیت میشه رمز کارت. من چند روز پیش امتحان کردم همون بود. بعد میزنی رمز رو عوض میکنی

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,827
اگر قبلا استفاده نمیکردی چهار رقم اخر کارت ملیت میشه رمز کارت. من چند روز پیش امتحان کردم همون بود. بعد میزنی رمز رو عوض میکنی
شنیدم اینایی هم که رمز کارت سوختشون یادشون رفته میتونن طی عملیاتی رمزو صفر کنن

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,632
فک کنم 95 بود کارتش رو پست کردن امروز رفتم کار میکرد

Mohamad846

Registered User
لایک‌ها
1,176
پس من میرم پمپ سراسر بنزین های استان

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,120
انگار باید بریم پست یا پلیس + 10 برای گرفتن کارت

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
اونایی که تا حالا کارت سوخت نداشتن هم باید کارت سوخت بگیرن یا با همون کارت بانکی میشه؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,742
بالا