برگزیده های پرشین تولز

کارت سوخت

milade

Registered User
لایک‌ها
1,079
اونایی که کلا ماشین ندارند باید چی کار کنند؟:general505:
ماشین ندارن! عذت نفسشون رو که نباید از دست بدن! کارت بگیرن و برنامه ریزی کنند واسه کارته ماشین بخرن :general606:

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
میگم که من کارت عابر بانکم رو متصل کردم به این شبکه نفتی.
میخوام ببینم الان برم جایگاه کارت رو بزنم توی دستگاه نازل ؟ مثل کارتای معمولی که میزدم ؟ کسی خبر داره یا استفاده کرده ؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
ما که کارت قبلیو زدیم توش کار کرد

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
والا من ماشینو از کسی خریدم. کارت قبلیش به نام اونه. نمیدونم اصلا کار بده یا نه

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
رفتم پلیس+10 گفتن اونایی که تو سایت دولت همراه ثبت نام کردن کارتشونو میفرستن دم در خونشون .

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
رفتم پلیس+10 گفتن اونایی که تو سایت دولت همراه ثبت نام کردن کارتشونو میفرستن دم در خونشون .

اینجا سرچ کن
http://najatracking.post.ir/

برای منم نیامده
اینجا تا سرچ کردم چند ثانیه بعد پیامک اومد که اگر کارت دارید عدد1 و در غیر این صورت بعد از 3 روز کارت المثنی براتون ارسال میشه که هزینه داره
گویا هزینه اش 10 تومنه

فعلا درگیرمون کردن

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
107749_orig.jpg

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
https://www.niopdc.ir/fa/kartesookht-کارت-سوخت

در خواست المثنی کارت هوشمند سوخت

کسانی که کارت سوخت ندارند و تاکنون نیز درخواست صدورکارت سوخت ننموده اند:

می توانند با مراجعه به مراکز پلیس +۱۰ درخواست کارت سوخت نمایند . جهت درخواست کارت سوخت مالک خودرو یا وکیل قانونی متقاضی باید با در دست داشتن مدارک هویتی مالک خودرو و وسیله نقلیه به مراکز پلیس+۱۰مراجعه کنند.

مدارک مورد نیاز جهت انجام فرآیند در خواست المثنی کارت هوشمند سوخت و حذف رمز کارت سوخت

مالک خودرو یا وکیل قانونی متقاضی باید با در دست داشتن مدارک هویتی مالک خودرو یا وسیله نقلیه به یکی از دفاتر خدمات کارت هوشمند سوخت (مراکز پلیس+۱۰) مراجعه نمایند.

توجه : در تمامی موارد ذیل حضور مالک یا وکیل قانونی الزامی است.

مدارک هویتی مالک برای درخواست المثنی کارت هوشمند سوخت :

۱) اشخاص حقیقی: یکی از مدارک شناسایی معتبر مالک وسیله نقلیه شامل اصل شناسنامه یا کارت ملی هوشمند و یا گذرنامه.

۲) اشخاص حقوقی:

۱-۱ معرفینامه رسمی از سازمان یا شرکت مربوطه با امضاء و مهر مجاز به همراه اصل شناسنامه یا کارت ملی هوشمند و یا گذرنامه نماینده.

۲-۱ دارندگان وکالتنامه معتبر قانونی از مالک میتوانند با ارائه مدارک شناسایی معتبر شامل اصل شناسنامه یا کارت ملی هوشمند و یا گذرنامه نسبت به اخذ خدمات مورد نیاز اقدام فرمایند.

۳-۱ خودروهای لیزینگی(خودروهای اجاره به شرط تملیک) اسناد و مدارک در اختیار استفاده کننده خودرو شامل کارت خودرو ملاک عمل است.

۳. مدارک شناسایی وسیله نقلیه: کارت شناسایی خودرو یا شناسنامه مالکیت وسیله نقلیه یا بنچاق محضری به همراه بیمه نامه شخص ثالث معتبر.

۴. تکمیل فرم تعهدنامه در دفاتر پلیس +۱۰

۵. و‍‍‍‍‍اریز فقط مبلغ ۱۰۰۰۰۰ریال(ده هزار تومان) در پایانه های pos بانک ملت مستقر در دفاتر پلیس+۱۰

۶. اخذ رسید ثبت درخواست کارت هوشمند سوخت المثنی از کاربر

*** تاکید می گردد کسانی که در سایت دولت همراه ثبت نام کرده‌اند، نیازی به ارائه درخواست المثنی ندارند.کارت سوخت این اشخاص از طریق اداره پست به آدرسی که اعلام نموده اند ارسال می شود.

کسانی که رمز کارت خود را فراموش کرده اند :

به اطلاع می رساند از تاریخ ۱۶/۵/۹۸ لغایت ۱۶/۶/۹۸ چهار رقم آخر کد ملی شخصی که کارت سوخت به نام او صادر شده است به عنوان رمز پیش فرض تعریف گردیده است .

لذا بهنگام سوختگیری باکارت سوخت شخصی، درصورت فراموش کردن رمز کارت سوخت و درخواست رمز مجدد میتوان با وارد کردن رمز پیش فرض ( چهارشماره سمت راست کدملی ) کارت را فعال نمود .

لازم است مالکان خودروها و موتورسیکلت ها که رمز کارت سوخت خود را فراموش نموده اند ابتدا ۴ رقم آخر کد ملی شخصی که نام آن در کارت سوخت درج شده است امتحان نمایند در صورت بروز خطا ، جهت حذف رمز به مراکز نواحی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مراجعه نمایند .

حذف رمز کارت هوشمند سوخت

مراجعه مالک به یکی از نواحی یا مناطق شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران در سراسر کشور

مدارک هویتی لازم برای حذف رمز کارت هوشمند سوخت:

در خصوص حذف رمز کارت هوشمند سوخت تاکید می گردد: حضور مالک وسیله نقلیه جهت حذف رمز کارت الزامی بوده و در صورت درخواست توسط شخص دیگر با ارائه وکالتنامه محضری و یا برگه انحصار وراثت حذف رمز کارت سوخت امکان پذیر است.

۱ - اشخاص حقیقی: یکی از مدارک شناسایی مالک وسیله نقلیه (شناسنامه، کارت ملی، گذرنامه)

۲- اشخاص حقوقی: معرفینامه رسمی سازمان مربوطه با درج شماره ملی به همراه کارت ملی نماینده معرفی شده.

۳- مدارک شناسایی وسیله نقلیه: کارت شناسایی خودرو یا شناسنامه مالکیت وسیله نقلیه

۴ - تکمیل فرم درخواست رمز گشایی

۵- در دست داشتن اصل کارت هوشمند سوخت جهت حذف رمز کارت هوشمند سوخت الزامی است.( دارای فیزیک سالم بدون چسب خوردگی و شکستگی و ...)

*در صورت هر گونه ابهام و پرسش ضروری با شماره تلفن ۰۹۶۲۷ مرکز پاسخگویی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تماس حاصل فرمایید.

توجه :

مالکین خودرو یا موتور سیکلت که کارت سوخت فعال در سامانه هوشمند دارند،در صورتیکه مجدداً تقاضای صدور کارت المثنی نمایند،کارت سوخت قبلی آنها ابطال خواهد شد.

همچنین به اطلاع هموطنان عزیز می رساند برنامه استفاده از کارت هوشمند سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مرداد ماه سالجاری برای کل کشور همچنان به قوت خود باقیست و انتظار می رود هموطنان عزیز از تاریخ مذکور نسبت به سوختگیری با کارت سوخت شخصی اقدام فرمایند و در چهار کلانشهر تهران ،کرج ،تبریز و اصفهان پس از تاریخ مذکور محدودیتهایی در سوختگیری با کارت جایگاه ها صورت می پذیرد و در سایر شهرها نیز به تدرج اعمال خواهد شد .

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد؛ در اجرای سیاست های دولت و مجلس شورای اسلامی, عرضه بنزین در جایگاه های سراسر کشور از تاریخ بیستم مرداد ماه سال جاری (۱۳۹۸/۵/۲۰) صرفا با ارائه کارت هوشمند سوخت خودرو, امکان پذیر خواهد بود.

بر اساس این اطلاعیه, ان دسته از صاحبان خودروها که کارت هوشمند سوخت خود را گم کرده و بر اساس فراخوان قبلی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران, نسبت به درج اطلاعات خود در سامانه دولت همراه اقدام و با طی کردن فرایند لازم, شماره حساب کارت اعتباری خود را ثبت کرده اند, نیازی به ثبت نام مجدد نداشته و کارت هوشمند سوخت آن ها بر اساس ثبت نام انجام شده قبلی, صادر و توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به آن ها تحویل داده خواهد شد.

این هموطنان هزینه صدور کارت سوخت المثنی را برابر تعرفه مصوب, هنگام دریافت کارت, به ماموران شرکت پست جمهوری اسلامی ایران پرداخت خواهند کرد.

همچنین اگر عده ای از هموطنان که کارت هوشمند سوخت خود را گم کرده اند و در فراخوان قبلی نسبت به ثبت نام از طریق سامانه دولت همراه اقدام نکرده اند, می توانند با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ و یا سامانه دولت همراه ( به ترتیبی که متعاقبا اعلام می شود), برای صدور کارت هوشمند سوخت المثنی اقدام نمایند.

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
اقا اینا مسئله رو گنگ تر میکنه. الان مایی که کارت بانکیمونو توی اون سایت دولت ثبت کردیم میخوام ببینم بازم باید بریم دنبال کارت المثنی ؟ یا الان میشه با همون کارت عابر بانکمون بریمو سوخت گیری کنیم

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
اقا اینا مسئله رو گنگ تر میکنه. الان مایی که کارت بانکیمونو توی اون سایت دولت ثبت کردیم میخوام ببینم بازم باید بریم دنبال کارت المثنی ؟ یا الان میشه با همون کارت عابر بانکمون بریمو سوخت گیری کنیم
مثه اینکه کارت بانکی کشک بوده، گفتن واسه اونایی که ثبت نام توی دولت همراه کردن کارت سوخت صادر میشه و میاد به آدرسشون
مسيله اینجاس
کدوم آدرس؟ من یادم نمیاد توی دولت همراه آدرس ثبت کرده باشم

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
اینجا سرچ کن

برای منم نیامده
اینجا تا سرچ کردم چند ثانیه بعد پیامک اومد که اگر کارت دارید عدد1 و در غیر این صورت بعد از 3 روز کارت المثنی براتون ارسال میشه که هزینه داره
گویا هزینه اش 10 تومنه

فعلا درگیرمون کردن
دوچرخه هم مگه کارت سوخت داره؟
نمیدونستم:)

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,827
مهم 10 تومن که برای هر کارت میگیرن
علی برکت الله...:D

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
دقیقا منم این مشکلو دارم
رفتم اینجا سرچ کردم
یهو پیامک اومد که اگر کارت دارید تا 3 روز بعد از دریافت این پیامک عدد یک بفرستید و گر نه کارت المثنی ارسال میشه براتون
در سامانه دولت همراه من ثبت کرده بودم

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654
این داستانش چطوریه....ما یه ماشین داریم کارت سوختش گم شده....بعد اون موقع که گفتن ثبت نام کنید کی بود ابان اذر پارسال بود فکر کنم رفتم سایت https://mob.gov.ir/ مشخصات ماشین و تلفن و اینا رو دادم اخرش هم گفتن وصل میکنیم به یه شماره کارت بانکی...گفتیم خب باشه :Dعیب نداره وصل کنید

الان این خبرایی که این روزها میاد که تا اخر تیر یا مرداد ( معلوم نیس کی هست هرکی یه چیزی میگه) بعد که کارت سوخت لازم میشه موقع بنزین زدن کارت بانک رو باید فروکنیم تو خشاب پمپ بنزین؟:eek: خو چطوری باید بنزین زد با کارت بانک....هیچ چیزی هم نمیگن که داستان چیه...فقط هی میان تهدید میکنن:D کسی میدونه؟
اون قضیه کارت بانکی کنسل شد

کارت سوخت گم شده باشه المثنی صادر می کنن . نداشته باشه هم کلا جدید صادر می کنن (پلاک های جدید) . برای من هفته قبل اومد . رمزش هم 4رقم آخر کد ملی

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,827
الزامی شدن کارت شخصی سوخت ۲ روز به تعویق افتاد

در حالی که طبق اطلاعیه خردادماه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در خصوص الزامی شدن استفاده از کارت سوخت شخصی، قرار بود از ساعت ۲۴ امشب (بامداد ۲۰ مردادماه) استفاده از کارت سوخت شخصی الزامی شود، در اطلاعیه جدیدی که عصر امروز صادر شده، این مهم به ۲۲ مردادماه موکول شده است

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
اقا باید بزیم کارت جدید بگیریم.‌شعر میگن‌فقط. میگن‌زیر ساختشو نداریم‌اط عابر بانک ها استفاده کنیم.

بالا