برگزیده های پرشین تولز

انتقادات و پيشنهادات بخش مشاركت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
با سلام!

از اونجايي در تاپيك قبلي كمي بي نظمي به وجود آمده بود.
مدتي اين مبحث رو متوقف كرديم

با توجه به اينكه نظرات تمام دوستان ميتونه براي پيشرفت اين كار مفيد باشه مجددآ اين بحث رو اينجا ميگذارم!

تاپيك قبلي هم به بخش بايگاني منتقل شد تا دوستاني كه تمايل دارند آنرا در در اين آدرس مطالعه بفرمايند!

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
يك فرصت ديگر به كسانيكه در ليست سياه بودن داده ميشه!

و كسانيكه در اون بودند ميتوانند مانند سابق به كار خودشون ادامه بدند!
اميدوارم كه اين بار ديگه مشكلي پيش نياد!

اگر دوستان نظري در مورد ليست سياه!
بودن و نبودنش!
و چگونگي آن دارند در همين تاپيك بگن تا در مورد ليست سياه يك تصميم جمعي بگيريم!
متشكرم

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
من نظری ندارم.
فقط موافقم به هر چی علی خان بگه!

ghayour

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان ، با مهر:D وتبریک بابت نوشدن:)

با توجه به این که دوستان زیادی موافقت خودشون رو مبنی بر ساخت لوگویی برای این بخش تحت شرایطی از جمله قرار داشتن پوستر سریال های معروف و محبوب در لوگو ، طرحی زده شد و برای نظر خواهی در این جا قرار گرفت.

اما به دلایلی نا تمام و نا معلوم ماند.اما طبق صحبت با دوست خوبم و مدیر با تدبیر این بخش ،اقای LIve for what? تصمیم گرفته شد تا دوباره برای به سرانجام رسیدن آن در این بخش قرار گیرد.

بیشترین مشکلی که برای لوگوی اولیه مطرح شد حجم آن بود که شخصا حجم آن را در حدود 90% کاهش دادم.
لوگویی که هم اکنون میبینید با خطوط Dial_up تست شده و در کمتر از 30 ثانیه در داخل صفحات بار گذاری می شود.و تا زمانی که مرور گر خود نبندید دیگر هیچ مشکلی برای لود شدن نیست.
پس صرف نظر از تعداد کافیست که فقط 1 بار لود شود.

در پایان سعی شده است که ضمن زیبایی ، چکیده ای از فعالیت این بخش با دیدن لوگو حاصل گردد.
با تشکر.

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
با تشكر از ghayour عزيز
لوگويي كه در موردش صحبت ميكنيم هموني هست كه در امضاي ايشون موجود هست!

لطفآ دوستان نظر خودشون رو در مورد لوگو اعلام كنند

متشكرم

ghayour

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لوگوي جالب وخوبيه
ولي يكم سريع نوشته ها زود ميره

میدونید! چاره ای نیست .اگه تاپیک قبلی رو خونده باشید توضیح داده بودم.به هر حال برای کاهش حجم مجبوریم.
البته خیلی هم سریع نیست!:D

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
سلام .
ببخشید ، یه سوال دارم ، امیدوارم کسی از دست من ناراحت نشه .
چرا بین قیمت های dvd هایی که تو این قسمت از سایت ارایه می شه فرق داره ، مثلا فیلم ها رو می دن 350 ( هر ) شما می دین 400 ، یا تو قسمت پست ، آیا واقعا پست کردن 3 تا دی وی دی ، 1200 تومانه ؟ :blink:

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام .
ببخشید ، یه سوال دارم ، امیدوارم کسی از دست من ناراحت نشه .
چرا بین قیمت های dvd هایی که تو این قسمت از سایت ارایه می شه فرق داره ، مثلا فیلم ها رو می دن 350 ( هر ) شما می دین 400 ، یا تو قسمت پست ، آیا واقعا پست کردن 3 تا دی وی دی ، 1200 تومانه ؟ :blink:

سلام دوست عزیز

من متوجه نشدم . کیا فیلمها را میدن 350 و ما می دیم 400 ؟؟؟ و تو قسمت پست کی 3 تا دی وی دی را 1200 محاسبه کرده ؟؟ پول پست 2 تا دی وی دی میشه حدود 600 و خورده ای که البته 200 تومان هم هزینه پاکت حباب داره که کلش حدود 850 در میاد . ولی کسی که به اشتراک گذاشته که سوار قاطر نمیشه بره پست خونه و پیاده هم بر نمی گرده . بنابراین این مبلغ را خود من به کل اضافه کرده و تقسیم بر تعداد می کنم . بعدش هم دوست من دی وی دی خام قیمتش در تهران و شهرستان متفاوته . مثلا دی وی دی که من از پاساژ ایران می خرم دونه ای 230- 250 در شهرستان ها روی تعداد 330 - 350 به فروش می رسه . این تفاوت قیمتها هم از همینجا بوجود میاد . بنابراین قیمت فروش دو تا دی وی دی با پست تو این انجمن چیزی بین حداقل 1600 ( برای من ) و 1800 حداکثر برای یکی دیگه از دوستان شهرستانیه .

البته خرجهای جانبی دیگه هم مثل استهلاک + هزینه جاری مثل برق و اینترنت برای پیگیری + اشتباهات خود من یا کاربران پیش میاد که اصلا تو این قیمت منظور نشده . بطور مثال خود من چند بار مجبور شدم بسته هایی را که برگشت خورده را از چهار راه لشکر که حدود نیم ساعت تا منزل فاصله داره بگیرم و مجددا ارسال کنم یا به علتهای مختلف در هر 100 دی وی دی 3 تا شون می سوزه یا اشتباها با سرعت بالا رایت میشه که من ارسال نمی کنم و میره تو حساب ضرر و کاریش هم نمیشه کرد .

البته از بیرون خیلی آسون بنظر میاد و همه مرد جمع و تفریق و بدست آوردن مغایرتند ولی اگر آستینهاتون را بالا بزنید و یک روز سفارش ها را رایت و ارسال کنید متوجه می شید که کارها به اون سادگی که شما فکرش را می کردین نیست دوست من اگر اینقدر آسون و پر سود بود مطمینا اینجا بعد از 3 ماه 4 تا پخش کننده نداشت و خیلی بیشتر داشت و همه برای پخش کننده شدن سر و دست می شکستند .

امیدوارم توضیحات برای شما قانع کننده باشه

بدرود .

blacklife1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز

من متوجه نشدم . کیا فیلمها را میدن 350 و ما می دیم 400 ؟؟؟ و تو قسمت پست کی 3 تا دی وی دی را 1200 محاسبه کرده ؟؟ پول پست 2 تا دی وی دی میشه حدود 600 و خورده ای که البته 200 تومان هم هزینه پاکت حباب داره که کلش حدود 850 در میاد . ولی کسی که به اشتراک گذاشته که سوار قاطر نمیشه بره پست خونه و پیاده هم بر نمی گرده . بنابراین این مبلغ را خود من به کل اضافه کرده و تقسیم بر تعداد می کنم . بعدش هم دوست من دی وی دی خام قیمتش در تهران و شهرستان متفاوته . مثلا دی وی دی که من از پاساژ ایران می خرم دونه ای 230- 250 در شهرستان ها روی تعداد 330 - 350 به فروش می رسه . این تفاوت قیمتها هم از همینجا بوجود میاد . بنابراین قیمت فروش دو تا دی وی دی با پست تو این انجمن چیزی بین حداقل 1600 ( برای من ) و 1800 حداکثر برای یکی دیگه از دوستان شهرستانیه .

البته خرجهای جانبی دیگه هم مثل استهلاک + هزینه جاری مثل برق و اینترنت برای پیگیری + اشتباهات خود من یا کاربران پیش میاد که اصلا تو این قیمت منظور نشده . بطور مثال خود من چند بار مجبور شدم بسته هایی را که برگشت خورده را از چهار راه لشکر که حدود نیم ساعت تا منزل فاصله داره بگیرم و مجددا ارسال کنم یا به علتهای مختلف در هر 100 دی وی دی 3 تا شون می سوزه یا اشتباها با سرعت بالا رایت میشه که من ارسال نمی کنم و میره تو حساب ضرر و کاریش هم نمیشه کرد .

البته از بیرون خیلی آسون بنظر میاد و همه مرد جمع و تفریق و بدست آوردن مغایرتند ولی اگر آستینهاتون را بالا بزنید و یک روز سفارش ها را رایت و ارسال کنید متوجه می شید که کارها به اون سادگی که شما فکرش را می کردین نیست دوست من اگر اینقدر آسون و پر سود بود مطمینا اینجا بعد از 3 ماه 4 تا پخش کننده نداشت و خیلی بیشتر داشت و همه برای پخش کننده شدن سر و دست می شکستند .

بدرود .

یعنی جناب طباطبایی باید این حرفهای شما رو با آب طلا نوشت و بر سر در بخش مشارکت چسبوند:happy:
بنده تمام حرفهای استاد ققنوس عزیز رو تایید می کنم و امیدوارم دوستان مقداری به این حرفها تفکر کنند.

zirnevis

Registered User
لایک‌ها
8
من هم با حرفهای ققنوس عزیز موافقم چون دوستان هیچوقت هزینه های رفت و برگشت پست را حساب نمی کنند که در عین طاقت فرسا بودن مسافت هزینه زیادی هم برای تهران می طلبه . با تشکر از تمام دوستان فعال در مشارکت .

موفق باشید.

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز

بدرود .

سلام دوست عزیز .
همه حرفهای شما متین ، من اول فکر می کردم شما سودی هم دارید :wacko: ( البته خیلی کم ، با توجه به قیمت هاتون ) که با توجه به مواردی که شما فرمودید ، می بینم حق با شماست ، شما ضرر ندید خیلیه . . . ;)
به این موارد اصلا فکر نکرده بودم ، از توضیحات و صبر ، و زحمتی که می کشید ، متشکرم .
آخوند :D

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به دوستان عزیز

چرا لیست سریالهای موجود به روز نمیشه ؟؟ اگر بشه که این لیست بر اساس پخش کننده ها دسته بندی بشه و سریالهای هر کس زیر هم آورده بشه خیلی خوبه .

موفق باشین

بدرود .

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
چرا لیست سریالهای موجود به روز نمیشه ؟؟ اگر بشه که این لیست بر اساس پخش کننده ها دسته بندی بشه و سریالهای هر کس زیر هم آورده بشه خیلی خوبه .

لیست تا دیروز کاملا به روز بود. امروز دیدم سریالی اضافه شده که وارد لیست می کنم . سریال ها هم که بر اساس پخش کننده ها آورده شده توی لیست
1655.gif

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
لیست تا دیروز کاملا به روز بود. امروز دیدم سریالی اضافه شده که وارد لیست می کنم . سریال ها هم که بر اساس پخش کننده ها آورده شده توی لیست
1655.gif

سلام مرد

ممنون از لطفت . لیست را من تازگی چک نکرده بودم . بله حرف شما کاملا درسته . در مورد دسته بندی هم نظر شخصیم اینه که مثلا اگر به اینصورت باشه :

Ghoghnuse :

1 - lost ( قیمت 4200 )

2 - Friends ( قیمت 4500 )

3 - 24 ( قیمت 5100 )

و ...

خیلی بهتره . چون الان من تعداد زیادی پیغام دارند که از سایر سریالهایی که پخش می کنند می پرسند . شاید این نوع دسته بندی بتونه کمک بیشتری به دوستان بکنه .

بازهم ممنون

بدرود .

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
لیست سریال ها رو آپدیت کردم و یه سری تغییرات هم توش دادم.

امیدوارم دیگه مشکلی نباشه :D

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همه مديران محترم بخش :happy:

توي بخش مشاركت تعداد تاپيكهاي پخش سريال به همت دوستان خيلي زياد شدند و در كنارشون تاپيكهاي مشاركت براي تهيه / هم دانلود كم نيستند ! كه متاسفانه به خاطر موضوع و روش كار خاص اين تاپيكها كمتر به روز ميشن و بعد از مدتي گم ميشن !

الان كه تعداد اين تاپيكها بيشتر شده و قابليت بخش شدن رو داره به نظرتون بهتر نيست كه قسمت مشاركت در تهيه از قسمت مشاركت در پخش جدا بشه ؟‌ يا حداقل توي يك تاپيك جداگانه فعاليت و مسئول تاپيك و مسئول پيگيري تاپيك ليست بشه :happy:

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708

توي بخش مشاركت تعداد تاپيكهاي پخش سريال به همت دوستان خيلي زياد شدند و در كنارشون تاپيكهاي مشاركت براي تهيه / هم دانلود كم نيستند ! كه متاسفانه به خاطر موضوع و روش كار خاص اين تاپيكها كمتر به روز ميشن و بعد از مدتي گم ميشن !

الان كه تعداد اين تاپيكها بيشتر شده و قابليت بخش شدن رو داره به نظرتون بهتر نيست كه قسمت مشاركت در تهيه از قسمت مشاركت در پخش جدا بشه ؟‌ يا حداقل توي يك تاپيك جداگانه فعاليت و مسئول تاپيك و مسئول پيگيري تاپيك ليست بشه :happy:

منم موافقم این طوری تمرکز هم بیشتر میشه و پیگیری آسون تر . وقتی هر کی بدونه کجاست و داره چیکار می کنه و باید با کی صحبت کنه سر در گمی کمتر میشه و راندمان کار بالا میره. سرعت هم بیشتر میشه 100 البته. البته باز هم شما استاد تر هستید و من هنوز تجربه کافی ندارم فقط نظر خودم رو گفتم

linhu

Registered User
لایک‌ها
0

خوب حقیقتش من مخالفم..البته شما ها خودتون صاحبنظرین وحقیر خودم رو در حد نظر نمیدونم./..اما بهعنوان نظر عرض میکنم..اصولا وقتی مشارکت تموم میهش و پخش سریال شروع میشه تاپیکش قفل میشه و میره بایگانی ..مثل ارتش سری..پس نیازی به اینکار نیست..اما من یه نظر دیگه دارم..البته با برداشت از نظر افشین جان عرض میکنم..
به نظر من بخش سریال ها یا فیلمهایی که قرار دان بشه رو از اونهایی که قراره خرید بشه جدا کنیم..هر دفعه یکی به من میگه بیا اینجا برای دان..بعد میبینی رفتن برای خرید..یا مثلا یه سریها نصفش خردنیه ونصفش دان کردنی؟؟البته بازم میشه همینجا ادامه داد..اما شاید جدا بشه بد نباشه هر چند که من خودم هم با این کار که بخشها زیاد شه مخالفم..

lucky15000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام و خسته نباشيد به مديران بسيار عزيز بخش مشاركت
راستش من يه مشگلي دارم . بيش از چندين ماه هست كه ما منتظر پخش سريال اوشين هستيم .. صرفه نظر از هزينه اي كه براي مشاركت پرداخت شده واصلا هم قابل توجه نيست مشگل بيشتر چشم انتظاري براي دريافت سريال هست كه آيا واقع اين سريال قراره پخش بشه ؟؟؟؟ متين عزيز دوباره به پي تي خواهند آمد؟؟؟؟
درحقيقت مادر م من وكشت از بس كه گفت چندين ماه گذشته اوشين چي شد ؟؟؟؟
منم واقعا نميدونم بايد در جواب چي بگم ؟؟؟؟ بگم به كل كنسل هست يا اينكه بالاخره پخشش آغاز ميشه ؟؟؟؟
خواهش ميكنم مديران عزيز جواب بدن ..
خيلي ها مثل من منتظر دريافت اين سريال هستن ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا