برگزیده های پرشین تولز

انتقادات و پيشنهادات بخش مشاركت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
جناب ققنوس ، با بحث های پيش آمده جو طوری تغيير کرد که دوستان به اولين چيزی که در هنگام کار با يک کاربر توجه ميکنند واژهٔ "فروشنده" است ...حکايته طلا که پاکه چه منتش به خاکه ...من هم پيشنهاد ميکنم نام ببريد ( حداقل نه به طور علنی ، بلکه به اونهايی که بايد گفت بگيد ) تا جو متشنج کمی بخوابه !

سلام برادر

اون فروشنده شما نیستین و یکی از بچه های قبلی گروه انیمیشنه که خودشون می شناسندش . من روش شما را در پایین آوردن قیمت ها دوست دارم محمد جان و ترجیح می دم اگر روزی ما و اشتراک نبودیم همه سریالها توسط شما با همون قیمت 1500 توان به دست دوستان برسه نه با قیمت 4000 تومان .

ممنون از لطف و همراهیت

بدرود .

Babak

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
32
سلام

من اومدم اینور پی ام فریدا عزیز که برام شخص قابل احترامی هست جواب بدم و برم:

به خداوندی خدا تا الان نه یکدونه مجموعه از این قسمت گرفتم که بخوام بفروشم نه اینکه اصلن تایپکارو میخونم که ببینم چی به چیه

یک بار جا دیگه ایم گفتم که اگر قرار باشه چیزی از اینجا بگیرم فقط برای استفاده شخصی مثل محمد عزیز هست و قابل احترام هست قوانین این بخش برای بنده

پس خیالتون از بابت من راحت باشه من فقط یک بار از یک بنده خدایی سریال جواهری در قصر رو فقط به این دلیل گرفتم و گزاشتم داخل فروشگاه که قیمت مردم نرن قیمت 10000 تومن از جای دیگه خرید کنن و یک بار هم میخواستم همین انجمن مشارکت نسخه کیفیت دی وی دی همین سریال رو با قیمت خیلی پایین بزارم که دوستان موافق نبودن / تمامی سریال های فروشگاه من هم از جایی غیر از قسمت مشارکت تهیه شده ( رجوع شود به قسم اول )

یا علی

blacklife1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب پس با این تفاسیری که اینجا ذکر شده
فروشنده انیمه ها منم! هان؟
چقدرم انیمه دارم من! اووووووووووووووووووووووووووه
بابک که نیست!
محمد هم نیست!
شخص دیگه ای هم که نیست !
میمونه علی و حوضش.
خوب حامد جان، یه شفاف سازی کنی بد نیستا ، اینجوری همه از شک و شبهه میان بیرون...

off topic : حامد جان پی ام رسید بهت یا نرسید! آمارش رو داشته باش

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

من اومدم اینور پی ام فریدا عزیز که برام شخص قابل احترامی هست جواب بدم و برم:

به خداوندی خدا تا الان نه یکدونه مجموعه از این قسمت گرفتم که بخوام بفروشم نه اینکه اصلن تایپکارو میخونم که ببینم چی به چیه

یک بار جا دیگه ایم گفتم که اگر قرار باشه چیزی از اینجا بگیرم فقط برای استفاده شخصی مثل محمد عزیز هست و قابل احترام هست قوانین این بخش برای بنده

پس خیالتون از بابت من راحت باشه من فقط یک بار از یک بنده خدایی سریال جواهری در قصر رو فقط به این دلیل گرفتم و گزاشتم داخل فروشگاه که قیمت مردم نرن قیمت 10000 تومن از جای دیگه خرید کنن و یک بار هم میخواستم همین انجمن مشارکت نسخه کیفیت دی وی دی همین سریال رو با قیمت خیلی پایین بزارم که دوستان موافق نبودن / تمامی سریال های فروشگاه من هم از جایی غیر از قسمت مشارکت تهیه شده ( رجوع شود به قسم اول )

یا علی

سلام بابک جان

من منظورم شما نبودین . چون شما هم از دوستان عزیزین . خواهر فریدا خوب اون دوستمون را می شناسه نمی دونم چرا به همه فروشنده ها پیغام خصوصی زده ؟؟ برای راحت شدن خیال همه اسم دوستمون با H شروع میشه .

ببخشید که شما را به زحمت انداختیم بابک خان .

بدرود .

پ . ن : راستی برادر این لیست را نداری بفرستی بگذاریم برای اشتراک ؟؟؟ اگر داری به من یک ایمیل بزن !

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام مجددبه دوستان

خواهر فریدای عزیز پیرو اینکه شما فرموده بودین :

تمام کارتون های اسم برده شده رو هم داريم، ولی اگه دوست دارين دوباره دان کنين، خوب ميل خودتون هست!

ما این سریالها را برای اشتراک می خوایم و از اول هم ترجیح می دادیم از بخش انیمیشن تهیه کنیم و سعیمون را هم کردیم و وقتی به جایی نرسیدیم مجبور شدیم فراخوان عمومی بزنیم . حالا اگر موافقین به یکی از پخش کننده های انیمیشن اعلام کنید یک نسخه از اینها را برای آقای مردی ارسال کنند بقیه سریالها را هم که حجمشون کمتره دانلود می کنیم . پس من و دوستان منتظر پاسخ شما و معرفی دوست پخش کننده و زمان ارسال انیمیشنها هستیم .

ممنونم که به گسترش بخش اشتراک مثل همیشه کمک می کنید .

موفق باشین

بدرود .

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
تنها شرطی که بخش انیمیشن داره اینه: کارتون هایی که می گیری رو برای فروش نذار !

میدونید مشگل چیه؟مشگل اینکه اصلا اینجا بحثی در مورد درستی و نادرستی قوانین و اعتقادات بچه های انیمیشن نبوده و نیست که حالا بخواد روش بحثی بشه..

نظر شما اونی بود که بالا گفتید محترم هستش هم از نظر ما هم نظر بقیه... ولی بحث اینکه این کار چه موافقتی از جانب شما صورت بگیره و چجه نگیره در هر حال انجام میشه با استدلال متفاوت ..

جواب اين حرفت رو که بالا دادم، البته فکر ميکنم يه زمانی خودت هم موافق trusted member بودی؟!!!!! نميدونم کی تغيير نظر دادی؟

من بخاطر ندارم اصلا موافقت یا مخالفتی در مورد تراستد ممبر کرده باشم.. کلا حمایت بعد از انجام یه تصمیم ربطی به مخالفت یا موافقت نداره...

در مورد حرفای شما هم فقط 1 جواب هستش.. عرضه به میزان تقاضاست..

و بحث این تاپیک رو هم دوستان اشتباه گرفتن.. بحث اینجا اینه:

البته شما تفاوتشو میشه بگی؟ نهایت همینا هم دانلود میشه و دقیقا بهمون صورت میره برای پخش.. انوقت احتمالا خون انیمیشن های انور رنگینتر از این بخشه؟

وقتی شما با علم به اینکه میدونید تمام این نسخه ها تهیه میشن و برای اشتراک به صورت فعلی قرار میگیرن دیگه اون استدلال نرسیدن به دست فروشنده معنی داره؟

تجربه و نشون داده تو بخش انیمیشن اگه کسی کارتون بخواد یا طبق سیستم اونا تهیه میکنه یا پاس داده میشه بازارچه... به هیچ عنوان این شیوه مشارکتی رو نشون طرف نمیدن... چرا شو نمیدونم؟

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام به همه دوستان عزیزم.

ببخشید اگه پابرهنه میام میون صحبت هاتون. به هر حال بد ندیدم من هم نظرم رو اعلام کنم .
به اعتقاد من دو مساله رو باید کاملا جدا از هم و با دقت بررسی کرد .
مساله اول اینکه هر فرد نسبت به اونچه که در قبالش احساس مالکیت می کنه اختیار تام داره ( یا حداقل تصور می کنه که باید اختیار تام داشته باشه ) خب این مالکیت از کجا میاد . اگر بخوایم خیلی ایده آل (توجه کنید ، خیلی ایده آل)به این قضیه نگاه کنیم هیچ کدوم از ما یک سر سوزن حق مالکیت نسبت به اونچه که بعضا به سختی تهیه کردیم نداریم . چرا که هر کدوم از این محصولات با هزینه های زیاد توسط کمپانی های مربوطه ساخته شدند و حالا به لطف بی در و پیکر بودن این اینترنت بی صاحب خیلی راحت در دسترس ما قرار می گیرند.
اما اگر بخوایم یه کم از ایده آل ها فاصله بگیریم و واقعیت امروز رو ببینیم خب این حق منه که در قبال 1 ماه برق و هزینه اینترنت و وقتی (نه چندان گرانبها برای ما ایرانی ها) که برای توسعه کلکسیون شخصیم صرف کردم نسبت بهش حساسیت و تعصب خاص داشته باشم . این موضوع اونقدر طبیعی و عادی هست که جای هیچ بحثی نداره . کافیه به زندگی خودمون رجوع کنیم تا هزارتا نمونه برای حرف من پیدا کنیم .
اما مساله دوم ! یک جریان فکری بسیار زیبا ( بسیار بسیار زیبا) در پی تی شکل گرفته که وقتی من برای اولین بار با اون مواجه شدم واقعا شگفت زده شدم و خدا رو شاهد می گیرم هر جا که نشستم تعریف کردم که یک سری جوون پیدا شدن که چشمشون رو بر روی سود و منفعت مالی بستن و خالصانه دارن به دوستانشون خدمت می کنن. ( این حرف از جانب کسی هست که هیچ مشارکتی در پخش مجموعه ها تا به امروز نداشته) این کار فوق العاده زیبا بود . در این روزگاری که برای جواب سلام هم باید پول بدی خیلی حرفه که کسی پیدا بشه مجموعه ای رو با این شرایط پخش کنه در حالی که همه ما از مشکلات فراوانش با خبریم.
من از تقریبا 6 سال پیش به مدت 3 سال از مدیران ارشد انجمن iranbb بودم (با شناسه immortality برای اون دسته از کسانی که احتمالا روزگاری رو اونجا گذروندن) که متاسفانه به دلیل مشکلات مالی برای صاحب سایت درش تخته شد. من همه این شرایط رو بارها تجربه کردم و دیدم مسائلی از این دست چطور بین دوستان دودستگی ایجاد کرده و باعث ایجاد مشکلات بسیار بزرگی شده. بیایم برای نظرات هم ارزش قائل بشیم و سعی کنیم واقعیت ها رو ببینیم .

نتیجه گیری:من معتقدم باید به قوانین بخش انیمیشن بدون هیچ بحث و جدلی احترام گذاشت و از طرفی هم به این جریان فکری بسیار زیبا و قابل احترام با تمام قدرت ادامه داد. اگر قراره مجموعه ای تهیه بشه پس بشه . جای بحث نداره ...:cool:

ببخشید پر حرفی کردم

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
دوستان.. من نمیدونم اصلا کی گفته اینجا قضاوت در مورد بخش انیمیشن انجام میشه..

پشت هم هی قضیه رو کش میدید اون سمت.. اگر هم من اون پست اول رو زدم بخاطر این بود که افشین خودش جریان رو کشوند به بخش انیمیشن..

یه کلام ختم کلام.. اینجا اصلا کاری به روال بخش انیمیشن و درستی و غلطیش نداره.. اینجا فقط دنبال بدست اوردن لیست ناقصی ها هستیم.. اون بحثی هم میشه در مورد گرفتن از بخش انیمیشن چه ربطی داره به قوانین اونجا؟ یا نگرش بچه های اونجا..

اصلا اینجا انتقادی به بخش انیمیشن وارد نمیشه و اصلا بحث سر این مطلب نیست اون بحث رو تو تاپیکهای مخصوص اینکار تو بخش انیمیشن بارها انجام دادن دوستان و وقتی جوابش این بوده که همینی که هست مطمئن باشید کسی هم دیگه پی اون قضایا رو نمیگیره..

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه دوستان عزیزم.

ببخشید اگه پابرهنه میام میون صحبت هاتون. به هر حال بد ندیدم من هم نظرم رو اعلام کنم .
به اعتقاد من دو مساله رو باید کاملا جدا از هم و با دقت بررسی کرد .
مساله اول اینکه هر فرد نسبت به اونچه که در قبالش احساس مالکیت می کنه اختیار تام داره ( یا حداقل تصور می کنه که باید اختیار تام داشته باشه ) خب این مالکیت از کجا میاد . اگر بخوایم خیلی ایده آل (توجه کنید ، خیلی ایده آل)به این قضیه نگاه کنیم هیچ کدوم از ما یک سر سوزن حق مالکیت نسبت به اونچه که بعضا به سختی تهیه کردیم نداریم . چرا که هر کدوم از این محصولات با هزینه های زیاد توسط کمپانی های مربوطه ساخته شدند و حالا به لطف بی در و پیکر بودن این اینترنت بی صاحب خیلی راحت در دسترس ما قرار می گیرند.
اما اگر بخوایم یه کم از ایده آل ها فاصله بگیریم و واقعیت امروز رو ببینیم خب این حق منه که در قبال 1 ماه برق و هزینه اینترنت و وقتی (نه چندان گرانبها برای ما ایرانی ها) که برای توسعه کلکسیون شخصیم صرف کردم نسبت بهش حساسیت و تعصب خاص داشته باشم . این موضوع اونقدر طبیعی و عادی هست که جای هیچ بحثی نداره . کافیه به زندگی خودمون رجوع کنیم تا هزارتا نمونه برای حرف من پیدا کنیم .
اما مساله دوم ! یک جریان فکری بسیار زیبا ( بسیار بسیار زیبا) در پی تی شکل گرفته که وقتی من برای اولین بار با اون مواجه شدم واقعا شگفت زده شدم و خدا رو شاهد می گیرم هر جا که نشستم تعریف کردم که یک سری جوون پیدا شدن که چشمشون رو بر روی سود و منفعت مالی بستن و خالصانه دارن به دوستانشون خدمت می کنن. ( این حرف از جانب کسی هست که هیچ مشارکتی در پخش مجموعه ها تا به امروز نداشته) این کار فوق العاده زیبا بود . در این روزگاری که برای جواب سلام هم باید پول بدی خیلی حرفه که کسی پیدا بشه مجموعه ای رو با این شرایط پخش کنه در حالی که همه ما از مشکلات فراوانش با خبریم.
من از تقریبا 6 سال پیش به مدت 3 سال از مدیران ارشد انجمن iranbb بودم (با شناسه immortality برای اون دسته از کسانی که احتمالا روزگاری رو اونجا گذروندن) که متاسفانه به دلیل مشکلات مالی برای صاحب سایت درش تخته شد. من همه این شرایط رو بارها تجربه کردم و دیدم مسائلی از این دست چطور بین دوستان دودستگی ایجاد کرده و باعث ایجاد مشکلات بسیار بزرگی شده. بیایم برای نظرات هم ارزش قائل بشیم و سعی کنیم واقعیت ها رو ببینیم .

نتیجه گیری:من معتقدم باید به قوانین بخش انیمیشن بدون هیچ بحث و جدلی احترام گذاشت و از طرفی هم به این جریان فکری بسیار زیبا و قابل احترام با تمام قدرت ادامه داد. اگر قراره مجموعه ای تهیه بشه پس بشه . جای بحث نداره ...:cool:

ببخشید پر حرفی کردم

دوستت دارم ، عالی بود .

ممنون

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان.. من نمیدونم اصلا کی گفته اینجا قضاوت در مورد بخش انیمیشن انجام میشه..

پشت هم هی قضیه رو کش میدید اون سمت.. اگر هم من اون پست اول رو زدم بخاطر این بود که افشین خودش جریان رو کشوند به بخش انیمیشن..

یه کلام ختم کلام.. اینجا اصلا کاری به روال بخش انیمیشن و درستی و غلطیش نداره.. اینجا فقط دنبال بدست اوردن لیست ناقصی ها هستیم.. اون بحثی هم میشه در مورد گرفتن از بخش انیمیشن چه ربطی داره به قوانین اونجا؟ یا نگرش بچه های اونجا..

اصلا اینجا انتقادی به بخش انیمیشن وارد نمیشه و اصلا بحث سر این مطلب نیست اون بحث رو تو تاپیکهای مخصوص اینکار تو بخش انیمیشن بارها انجام دادن دوستان و وقتی جوابش این بوده که همینی که هست مطمئن باشید کسی هم دیگه پی اون قضایا رو نمیگیره..

سلام به همه دوستان

ممنون وحید جان . من از همون اول هم گفتم که تاپیک را به حاشیه نبریم و به صحنه جنگ بین انیمیشن و اشتراک تبدیل نکنیم . چون خیلی از بچه های اونجا دوستان ما هستند و بودند و به امید خدا خواهند بود و هدف اونها هم به ما نزدیکه . مثلا وحید عزیز الان یکی از فعالترین افراد تاپیک دانلود انیمیشنهاست و این بر هیچ کسی پوشیده نیست . از اول هم ایجاد این تاپیک برای پیدا کردن کسری ها بوده و چون خیلی از دوستان می گفتند که چرا از بچه های انیمیشن نمی گیرین خواستیم موضوع شفاف بشه که ما می خوایم بگیریم ولی سوء تفاهماتی وجود داره که اجازه نمی ده . و خیلی از کاربران دیگه هم به من می گفتند که مدیرانمون راضی نیستند که الان دیدیم در ظاهر همه راضیند و مشکلی وجود نداره .

پس ما منتظر زمان ارسال سریالها از جانب خواهر فریدا می مونیم تا دوستان ببینند که هیچ دودستگی و کدورتی وجود نداره !! و از اون طرف ما هم تمام تلاشمون را برای تکمیل لیست انیمیشنهای اون انجمن انجام خواهیم داد چون با کار گروهی می شه سریعتر به هدف رسید .

دوستدار همه دوستان

بدرود .

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
انصافا هر دو طرف حرف بدی نمی زنن ... من خودم فکر کنم متمایل به نظر فریدا باشم ، یعنی بعضی چیزا رو دوست دارم فقط بدست اهلش بیفته ...
no.gif

بنابراین فقط یه راه حل وجود داره : .... .بریزیم همدیگه رو بزنیم ... هر کی برد ، حرف اون درسته !!
maniac.gif

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
وحيد جان از اولش هم بي ربط به بخش انيميشن نبود :happy:

از اين بحث بگذريم و به فكر چاره باشيم ... صادقانه بگم من تك تك بچه هاي اينجا ار صميم قلب دوست دارم و اصلا دلم نميخواد دلگيري پيش بياد !

ببينين ... يك سري انيمه ها هست كه فقط و فقط توي آرشيو گروه انيميشن موجوده و كمتر كسي اونها رو داره . يك سري ديگه هم هست در دسترس تره ولي يكجا متمركز نيست . هر كس ممكنه يك يا دو عنوان داشته باشه و جمع كردن همه اينها يكجا كار حضرت فيله !!

به نظرم ، خواهر فريدا ميشه اين عنوانهارو در اختيار بخش مشاركت قرار دار ...

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
انصافا هر دو طرف حرف بدی نمی زنن ... من خودم فکر کنم متمایل به نظر فریدا باشم ، یعنی بعضی چیزا رو دوست دارم فقط بدست اهلش بیفته ...
no.gif

بنابراین فقط یه راه حل وجود داره : .... .بریزیم همدیگه رو بزنیم ... هر کی برد ، حرف اون درسته !!

هستم !

وحيد جان از اولش هم بي ربط به بخش انيميشن نبود :happy:

از اين بحث بگذريم و به فكر چاره باشيم ... صادقانه بگم من تك تك بچه هاي اينجا ار صميم قلب دوست دارم و اصلا دلم نميخواد دلگيري پيش بياد !

ببينين ... يك سري انيمه ها هست كه فقط و فقط توي آرشيو گروه انيميشن موجوده و كمتر كسي اونها رو داره . يك سري ديگه هم هست در دسترس تره ولي يكجا متمركز نيست . هر كس ممكنه يك يا دو عنوان داشته باشه و جمع كردن همه اينها يكجا كار حضرت فيله !!

به نظرم ، خواهر فريدا ميشه اين عنوانهارو در اختيار بخش مشاركت قرار دار ...

اینم خوبه افشین جان شاید اگه اینجوری بشه دیگه جواب pm های ما را بدی و من شما بخاطر دو تا سریال همدیگه رو Ignor نکنیم !

از طرف دیگه از اول بحث به انیمیشن مرتبط بوده ولی به قوانین بخش انیمیشن ارتباطی نداشته ! چون ما هم به این نتیجه رسیده بودیم که اون قوانین با شرایط فعلی تغییر ناپذیره .

دیگه اینکه اون انیمیشنهای کمیاب را هم که خودمون نساختیم و دانلود کردیم و دوباره هم می تونیم دانلود کنیم . هدف پر بارتر کردن آرشیو انیمیشنهای اشتراکیه حالا چه یکدفعه و چه در چند نوبت . هر کس هر کمکی از دستش برمیاد دریغ نکنه .

نظر من اینه که اگر دوستان انیمیشن به ما کمک کنند و ما هم کمکی که از دستمون بر میاد دریغ نکنیم هم به نفع خودمون و تمام کاربرانه است و هم در مدت زمان کمتری به خواسته هامون می رسیم .

تشکر از همه دوستان

بدرود .

blacklife1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدارو شکر هیچکی پست منو ندید! از این اسمایلایی که چشاشو بالا میده!
پس ایتمالا با من نبیدن! هورااااااااا
منم با هر دو گروه موافقم!
چون هر کدوم از یه لحاظ دارن درست میگن و کاملا حق هم دارن.
امیدوارم این بحث ها سرانجام خوشی داشته باشه و باعث کدورت نشه. ( آمین )

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
من و تمام دوستان ديگه اي که عاشق انيمه هاشون هستن، دوست نداريم که انيمه هامون دست کسانی که ميخوان ازش سود ببرن بيوفته ولی در عين حال اگر ببينيم کسی واقعاً به انيميشن علاقه داره، هيچ دريغی در دادن انيميشن هامون به اين گروه نداريم
اين جمله به زبان شيرين فارسی نوشته شده!:happy:

من قصد منهرف کردن اين تاپيک رو نداشتم .:( چون دوستان در لابلای حرف هاشون به بخش انيميشن اشاره کردن و من هم نماينده اون بخش محسوب ميشم، فقط خواستم توضيح بدم که چرا ما پخش عمومی نميکنيم. :blink:

اما من به هيچ وجه حاضر نيستم دوباره در شرايطی قرار بگيرم که سريالی که مال خودم بوده رو به خودم بخوان بفروشن!:blink::eek:

اگه سوء تفاهمی در صحبت های من پيش اومده عذر ميخوام.:blush: تمام کارتون ها برای تمام دوستان منتقد که اتفاقن همه هم عضو ليست گروه انيميشن هستن، موجوده :) با همون شرايط.

مثلا وحید عزیز الان یکی از فعالترین افراد تاپیک دانلود انیمیشنهاست و این بر هیچ کسی پوشیده نیست .
راستش من اسمی از وحيد عزيز در اين ليست نميبينم:rolleyes::

البته ايشون چندين بار به من گفتن که يک ليست چند صد گيگی انيمه دارن و من چندين بار از ايشون درخواست کردم که ليست شون رو به ما بدن که تا به امروز هنوز اين لطف رو به ما نکردن!:( البته اگه اشتباه نکنم 2 سری انيميشن به بخش ما دادن!:rolleyes:

تا اونجايی که من با بچه های ليست بالا صحبت کردم کسی مايل به پخش عمومی نيست. ولی اگه کسی هم بخواد از ليست انيمه های دانلودی خودش به شما کمک کنه، ما هيچ گله اي نداريم. به هر جهت هر کسی اختيار مال خودش رو داره!:)
و خیلی از کاربران دیگه هم به من می گفتند که مدیرانمون راضی نیستند که الان دیدیم در ظاهر همه راضیند و مشکلی وجود نداره .
اگه دوستان کارتون رو از من گرفتن، درست گفتن: من راضی نيستم! :hmm: سهراب، علی و ... هم راضی نيستن. اگه کارتون هاشون از طريق ديگه اي تهيه شده، به منه نوعی اصلاً ربطی نداره!:cool:

در رابطه با شخصی که گفتين با حرف H اسمشون شروع ميشه، من چنين شخصی رو نميشناسم!:blink: و بعيد ميدونم از بچه هاي فعلی بخش ما باشن و يا اينکه از ما چيزی گرفته باشن! به هر جهت بخش انيميشن تنها بخشی هست که همه هم ديگه رو به اسم کوچيک صدا ميکنن و هم, همديگه رو خيلی خوب ميشناسن! من هر چی فکر ميکم چنين شخصی رو به ياد نميآرم! ID ايشون چيه؟ :eek:

با توجه به اينکه اين بحث داره اين تاپيک رو از مسير اصليش خارج ميکنه. از همه ميخوام که به اين بحث خاتمه بدن، تا اين 3 برادر عزيز بتونن به کارشون ادامه بدن!:happy:

اميدوارم موفق و پيروز باشين.:)

ps:
راستی در بازارچه فروشنده هايی هستن که پيش از 200-300 انيمه دارن و قيمت هم 2000 تومان هست نه 4000 تومان!

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
ما دوتا فروم داریم بیمس که رکس ادمینشه (یادش بخیریبار منو بخاطر صحبت علیه بیمس تو پی تی بن کردن!رکس اومد بهم ثابت کرد همه فروما همینه و تازه اگه بخوام ایدیمو از بن در میاره اینقدر از رفتارش خوشم اومد که دیگه روم نشد بگم ایدی رو ازاد کن!
26.gif
رفتم بعدا یکی دیگه ساختم )و پی تی که فریدا توش مدیره!بیمس برا حفظ جو دوستانه یا جلوگیری از کانگرودار شدن فرومشون یا چون فرومشونه مالشونه اختیارشو دارن عضویت تو فرومشونو دعوتنامه ای کردن باید یکی ضامنت بشه بیای تو!بخش انیمیشن برا حفظ صمیمیت یا بفروش نرفتن انیمیشن هاشون!یا چون انیمیشونه! مالشونه اختیارشو دارن استفاده از اونها رو بصورت سیستم دعتونامه ای با ضامن در اوردن!
هر کسی اختیار مالشو داره !
به نظر من بهتره اونایی که میخوان پخش انیمیشن ازاد بشه دانلود کنن و پخشش کنن!اونایی هم که هوادار سیستم تراستتن کارخودشونو بکنن!اینجوری به نفع همست!بخش انیمیشنو بیمس با دعوت فرض کنین!بخش اشتراکم
پی تی با درهای باز باز باز !هردوتا سیستم هم معایبی دارن فایده هایی هم دارن !هر طور مالکای انیمیشنها یا مدیران و بورکراتهای هر بخشتو ساخت بخششون راحت ترن انجام بدن !کسی می خوام انیمشن هاشو به همه بده بده !می خواد فقط به بعضیا انیمه بده! بده!تجربه نشون داده بحث روی اختیار افراد برای دارایی شخصیشون باعث بروز سوئتفاهمات زیادی می شه تازه کار کسایی که تازه می خوان کار دانلود انیمشن توسط خودشون شروع کنن چون الان بهترین انیمه ها مشخصن راحتره !!به علاوه بخشهای اشتراک و انیمیشن بنیانگزار دارن!بنیانگزار هر بخش بهتر از سایرین روی اون بخش شناخت داره!
خلاصه همتون با یه نموره استثنا خیلی باحالین !
17.gif

16.gif

Today 01:09 PM
16.gif

اصلا هرچی سیمور گفت در ضمن قرار بزن بزنو هستم!بیست هشتم تولد بزرگمهره سیمور جان بیا بقیه بیار بزن بزن! فقط باید همه کادو همراشون باشه اول کادوها ور میگیریم بعد یه قرار دعوا می زاریم!فریدا چون اونوره من جاش می زنم!محلشم باغه دیوار داره کسی مزاحم بزن بزنمون نمی شه!پس وعده ما بیست هشتم مرداد سالگرد تولید کیوپید برادرم!بر ای اولین و اخرین بار خودمم تو یه قرار عمومی میام!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348

اين جمله به زبان شيرين فارسی نوشته شده!:happy:

من قصد منهرف کردن اين تاپيک رو نداشتم .:( چون دوستان در لابلای حرف هاشون به بخش انيميشن اشاره کردن و من هم نماينده اون بخش محسوب ميشم، فقط خواستم توضيح بدم که چرا ما پخش عمومی نميکنيم. :blink:

اما من به هيچ وجه حاضر نيستم دوباره در شرايطی قرار بگيرم که سريالی که مال خودم بوده رو به خودم بخوان بفروشن!:blink::eek:

اگه سوء تفاهمی در صحبت های من پيش اومده عذر ميخوام.:blush: تمام کارتون ها برای تمام دوستان منتقد که اتفاقن همه هم عضو ليست گروه انيميشن هستن، موجوده :) با همون شرايط.

راستش من اسمی از وحيد عزيز در اين ليست نميبينم:rolleyes::

البته ايشون چندين بار به من گفتن که يک ليست چند صد گيگی انيمه دارن و من چندين بار از ايشون درخواست کردم که ليست شون رو به ما بدن که تا به امروز هنوز اين لطف رو به ما نکردن!:( البته اگه اشتباه نکنم 2 سری انيميشن به بخش ما دادن!:rolleyes:

تا اونجايی که من با بچه های ليست بالا صحبت کردم کسی مايل به پخش عمومی نيست. ولی اگه کسی هم بخواد از ليست انيمه های دانلودی خودش به شما کمک کنه، ما هيچ گله اي نداريم. به هر جهت هر کسی اختيار مال خودش رو داره!:)
اگه دوستان کارتون رو از من گرفتن، درست گفتن: من راضی نيستم! :hmm: سهراب، علی و ... هم راضی نيستن. اگه کارتون هاشون از طريق ديگه اي تهيه شده، به منه نوعی اصلاً ربطی نداره!:cool:

در رابطه با شخصی که گفتين با حرف H اسمشون شروع ميشه، من چنين شخصی رو نميشناسم!:blink: و بعيد ميدونم از بچه هاي فعلی بخش ما باشن و يا اينکه از ما چيزی گرفته باشن! به هر جهت بخش انيميشن تنها بخشی هست که همه هم ديگه رو به اسم کوچيک صدا ميکنن و هم, همديگه رو خيلی خوب ميشناسن! من هر چی فکر ميکم چنين شخصی رو به ياد نميآرم! ID ايشون چيه؟ :eek:

با توجه به اينکه اين بحث داره اين تاپيک رو از مسير اصليش خارج ميکنه. از همه ميخوام که به اين بحث خاتمه بدن، تا اين 3 برادر عزيز بتونن به کارشون ادامه بدن!:happy:

اميدوارم موفق و پيروز باشين.:)

ps:
راستی در بازارچه فروشنده هايی هستن که پيش از 200-300 انيمه دارن و قيمت هم 2000 تومان هست نه 4000 تومان!

من بازم باید تاکید کنم... افشین اولین نفر بحث بخش انیمیشن رو شروع کرد.. اصلا و ابدا اینجا هیچ گونه حرفی در مورد اوئن بخش زده نشده...

در مورد ارشیو کارتون هم بنده 100 گیگ برفرض داشته باشم و بیشتر .. اکثرا اروپایی .. شما بارها گفتید اروپایی بنکل لازم ندارید...

بنده هیچ وقت اصلا و ابدا ادعای داشتن کارتون یا شناخت ازش نکردم و نمیکنم.. یادمم نمیاد چیزی به بخش انیمیشن به عنوان ارسال به اون بخش داده باشم.. هر کس از من هر چی هر جا گرفته میتونه اصلا بیاد به خود من همونا رو بفروشه..

ولی واسه جواب دادن خدمتتون عرض کنم بنده هر بار برای کمک به بخش انیمیشن خواستم کاری بکنم (اونم از روی علاقه شخصی نه اینکه شما گفته باشید فلان چیزو میخواید) به یه نحوی قسمت نشده...

در هر حال من تو عنوان تاپیک هیچ انتقادی از بخش انیمیشن نمیبینم..تو پستهای ابتدایی هم همینطور.. استاد فریدا هم گفتن همون حرف مارو ما با اینکه دوستان دوست دارند به ما انیمه بدن برای پخش عمومی یا نه نه کاری داری نه گله ای...

گله رو من فقط 1 جا بود که اونم هیچ توجیحی نداره و خودتون رو خسته نکنید:

تجربه و نشون داده تو بخش انیمیشن اگه کسی کارتون بخواد یا طبق سیستم اونا تهیه میکنه یا پاس داده میشه بازارچه... به هیچ عنوان این شیوه مشارکتی رو نشون طرف نمیدن... چرا شو نمیدونم؟

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
وحيد جان ... شما چه اشتهاي عجيبي داري به ايجاد تشنج !!! توي صحفه اول همين تاپيك همه چيز معلومه ديگه ....

ققنوس جان فکر خوبیه. اما یک مشکل. بر و بچه های بخش انیمیشن اکثر اینا رو دارن اگه یک نفر بتونه خورد خورد از اونا بگیره و بعد بدون محدودیت پخش کنه بهتر نیست؟ اینطوری هم مقرون به صرفه تره و هم وقت کمتری میبره

اول كه وارد شدم ديدم هادي عزيز يه تاپيك جديد با موضوع اشتراك انيميشن باز كرده و اومدم تو و ديدم يكي ازدوستان همچين حرفي زده !!! منم حرفهاي ايشون رو كوت كردم و قوانين اونجا رو گفتم ... تا قبل از اين هم شما نه پستي زده بودين نه اعلام آمادگي كرده بودين !! اگر با شخص من مشكلي داريد بهتره تاپيك رو منحرف نكنيم

اگر وقعا فكر ميكنين عامل تشنج من بودم ... از شخص شما - هادي عزيز و همه دوستاني كه به نحوي احساس ميكنند بهشون توهيني شده معذرت ميخوام

در ثاني ... هادي جان داشتيم !!؟ من كي شمارو ايگنور كردم !؟‌ جريان پي ام كه گفته بودين اين هست كه چند تا سريال رو يكجا سفارش دادم كه تعداد ديويدي هاش زياد شد از طرفي برام يك خرج ناخواسته پيش اومد ! و چون ترم تابستانه هم گرفتم وقت نكردم برم بانك ... گذاشتم هر وقت رفتم و پولمو از بانك گرفتم و ريختم به حسابتون پي ام بدم :) هيچ مساله قهر و دلخوري در بين نبوده .... و اگر هم بود ميذاشتم به حساب سوء تفاهم از طرف خودم . و حتما باهاتون تماس ميگرفتم و مساله رو براي خودم حل ميكردم

در كل كه بهش فكر كنيم واقعا خنده داره !! داريم با هم هم بحث ميكنيم كه چي ؟ كه يه آرشيو جمع كنيم و بندگان خدا رو به فيض برسونيم ... كار خيلي قشنگيه ولي ديگه داد و قال نداره كه :happy: اگر اينقدر مهربونيم كه پس چرا به همديگه چنگ و دندون نشون ميديم !!؟ :f34r:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
اقا پیشنهاد سیمور قبول کنید!تولد دعوتین!اینطور هم همیدیگرو یه سری می زنیم هم من دادشم یه عالمه کادو گیرش میاد!;)

بیست هشتم دعوتین!دور هم حضوری بحث کنید بهتره ها !اینطوری الان رجیستور یوزرا هم دعوا یاد میگیرن!هرکدوم کار خودتونو بکننین!رکس عزیزم اینقدر نگه اول افشین گفت! افشین گفت!(اینقدر اسم این رفیق ما رو گفتی کل فروم اسم افشینو یاد گرفتن!:lol:)

اصلا وقتی قرار هرکس کار خودشو بکنه!دیگه چه بحثی!رو جزییاتم همه شیرکننده یه سری دور هم حضوری به توافق برسین!دیگه اخه چرا عمومی با هم بحث می کنین!پی ام چت روم!دیدار عمومی فرومای دیگه!
خلاصه بیست هشت مرداد همه دعوتین تولد بزرگمهر!هر مشکلی داشتین حضوری حل کنین!

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
براي اينکه اين راه حل سوم تا حالا وجود نداشت. مطمئناً از اين به بعد همه رو به سمت شما هدايت ميکنيم.:happy:

و البته حق با افشين هست! صحبت از جای ديگه اي شروع شده بود.:rolleyes:

از بقيه هم خواهش ميکنم از زدن off topic خودداری کنن. ممنون :happy:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا