برگزیده های پرشین تولز

انتقادات و پيشنهادات بخش مشاركت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

علی یار

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با احترام به علي يار عزيز من موافق نيستم ! چون فروشنده ، كاملا مشخصه كه فروشنده هست ... يعني فيلم موزيك شو ديويدي هاي آموزشي و خلاصه هر چيزي كه بشه روي ديويدي رايت كرد ميفروشه :happy:
ولي پخش كننده ها نه ! بعضيا تو بخش انيميشن هستند بعضيا سريال ... و عنوان پخش كننده زياد گويا نيست . چندان خوشايند هم نيست:eek:

خواهش می کنم استاد.اجازه مام دست شماست.:lol:

واقعیتش من منظورم کلمه " پخش کننده " نیست اصلا. بهرحال بخش اشتراک یه تفاوت اساسی با بازارچه داره بخاطر نوع ارائه ....;) واسه همین و دلیلی که قبلا گفتم فکر میکنم کلمه فروشنده مناسب نیست.:f34r:

آف : دریغ از یافتن dvd در گناوه. :wacko:فکر کنم صادرات به اونجا بگیره ها!!!!:D

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز

من نمی دونم چرا ما عادت کردیم به تکروی ! برادر من گفتم این سریال را گرفتم و می خوام به اشتراک بگذارم . خوب شما می گفتی من دارم یا دارم تهیه می کنم تا دیگه من مجبور نشم نصف تهران را بکوبم و طرف را پبدا کنم و سریال را ازش بگیرم !!

جای این کار تو بازارچه است نه قسمت اشتراک چون اینجا مسابقه باید برای اشتراک سریالهای بیشتری باشه نه پخش سریعتر سریالها .

امیدوارم در ادامه این نوع فعالیتتون موفق باشین .

بدرود .

Masood_Heidarni

Registered User
لایک‌ها
13
با سلام
جدیدا یه عابر بانک سامان گرفته ام که فکر میکنم خیلی با حاله:)
یکی از امکانات آن استفاده از اینترنت برای پرداخت قبوض و یه مورد باحال آن انتقال وجه به حسابهای سامان است(متاسفانه فقط میشه به حسابهای بانک سامان پول ریخت)
و در هر لحظه میشه چک کرد که آیا پولی به حساب رفته یا نه و یا اینکه میشه خیلی سریع پول واریز کرد.
کل هزینه باز کردن این حساب سامان 4000 تومان بیشتر خرج نداره و به پولی که تو حسابتون هست هم سود میده:eek:
متاسفانه بانکهای دیگه به این سادگی و راحتی نیستن.!:(
من فکر که این حساب برای نقل و انتقالات و خریدهای این فوروم و.. کاربردی هست:D
به نظر شما درست نیست؟
البته من قصد تبلیغ ندارم ولی سختمه که برای خرید این سریالها و ... بخوام برم بانک و الکی ساعتی توی صف وایسم چون هم از کارم تو اداره میفتم و هم اینکه تو صف بانک اعصاب آدم خرد میشه:wacko:
با تشکر

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
سلام دوست عزیز

من نمی دونم چرا ما عادت کردیم به تکروی ! برادر من گفتم این سریال را گرفتم و می خوام به اشتراک بگذارم . خوب شما می گفتی من دارم یا دارم تهیه می کنم تا دیگه من مجبور نشم نصف تهران را بکوبم و طرف را پبدا کنم و سریال را ازش بگیرم !!

جای این کار تو بازارچه است نه قسمت اشتراک چون اینجا مسابقه باید برای اشتراک سریالهای بیشتری باشه نه پخش سریعتر سریالها .

امیدوارم در ادامه این نوع فعالیتتون موفق باشین .

بدرود .

بهتر بود در پيام خصوصی اين مطلب رو به من اطلاع ميداديد !

بنده مسابقه نميدم برای سريع تر به اشتراک گذاشتن ( برادر مگه خودت نميدونی اشتراک برای پخش کننده معنيش فقط درد سره ؟ چه لزومی داره برای جلب دردسر بيشتر مسابقه بدم ؟ )هادی جان ! مشکل ضعف در اطلاع رسانی بود و هست و خواهد بود ! من فقط در يکی از پست ها خوانده بودم که يکی که الان هم نام کاربريش يادم نيست گفته بود فصل اول رو داره و در حال دان کردن فصل دومه ! همين و نه بيشتر !

از اينکه به زحمت افتاديد شرمنده ام ! اما بنده منبع تهيهٔ سريالهام خارج از pt است و به صورت آنی است يعنی من نميدونم فردا ممکنه چه سريالی بگيرم و يا پس فردا چند تا سريال با چه عناوينی به دستم ميرسه ،يعنی حتی اگه ميدونستم که شما بناست بگيريد از قبل نميدونستم که به دست من هم ميرسه که بخوام به شما اطلاع بدم
به هر حال متشکرم
شاد باشی

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
با سلام
جدیدا یه عابر بانک سامان گرفته ام که فکر میکنم خیلی با حاله:)
یکی از امکانات آن استفاده از اینترنت برای پرداخت قبوض و یه مورد باحال آن انتقال وجه به حسابهای سامان است(متاسفانه فقط میشه به حسابهای بانک سامان پول ریخت)
و در هر لحظه میشه چک کرد که آیا پولی به حساب رفته یا نه و یا اینکه میشه خیلی سریع پول واریز کرد.
کل هزینه باز کردن این حساب سامان 4000 تومان بیشتر خرج نداره و به پولی که تو حسابتون هست هم سود میده:eek:
متاسفانه بانکهای دیگه به این سادگی و راحتی نیستن.!:(
من فکر که این حساب برای نقل و انتقالات و خریدهای این فوروم و.. کاربردی هست:D
به نظر شما درست نیست؟
البته من قصد تبلیغ ندارم ولی سختمه که برای خرید این سریالها و ... بخوام برم بانک و الکی ساعتی توی صف وایسم چون هم از کارم تو اداره میفتم و هم اینکه تو صف بانک اعصاب آدم خرد میشه:wacko:
با تشکر

تأييد ميشه ! اين رو هم با اجازه بنده اضافه ميکنم که :
بانک صادرات (حساب سپهر) هم دقيقاً همين ويژگی ها رو داره که ايشون گفتند مضاف بر اينکه ، بانکی فراگيرتر و پر شعبه تره و شايد به دليل عموميتر بودن نام و امکاناتش برای افراد نقاط مختلف ايران کار باهاش ساده تر باشه !
البته برای باز کردن حساب اينترنتی در اين بانک بايد مبلغ 20000 تومان هزينه کنيد (تا دستگاه رمزياب رو دريافت کنيد )

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
تأييد ميشه ! اين رو هم با اجازه بنده اضافه ميکنم که :
بانک صادرات (حساب سپهر) هم دقيقاً همين ويژگی ها رو داره که ايشون گفتند مضاف بر اينکه ، بانکی فراگيرتر و پر شعبه تره و شايد به دليل عموميتر بودن نام و امکاناتش برای افراد نقاط مختلف ايران کار باهاش ساده تر باشه !
البته برای باز کردن حساب اينترنتی در اين بانک بايد مبلغ 20000 تومان هزينه کنيد (تا دستگاه رمزياب رو دريافت کنيد )
دستگاه رمز یابی که من گرفتم رو با هزینه 10 هزار تومان بهم دادن ... مثل اینکه تخفیف شاملش شده ...

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به دوستان عزیز

در راستای یکسان کردن قیمت ها پیشنهاد می کنم قیمت واحد برای ارسال دی وی دی های رایت شده مشخص بشه . چون تعداد دیسکها که مشخصه ، همچنین تعرفه پست پیشتاز هم مشخص و برای تمام ایران یکسانه . قیمت پاکت هم که مشخصه . بنابراین قیمت کلی هم با تغییرات خیلی کم قابل محاسبه است و نباید برای برخی سریالهایی باتعداد دیسک یکسان تا حدود 20 درصد نوسان داشته باشه !

اما پیشنهاد قیمتی که من می تونم بدم (( با 600 بسته ای که تا امروز ارسال کردم )) اینه :

ثابتها : قیمت یک پاکت کوچک 175 تومان / متوسط 200 تومان / بزرگ 250 تومان /

در یک پاکت کوچک تا 12 دی وی دی / متوسط 30 دی وی دی و بزرگ تا 50 دی وی دی به راحتی جای می گیرد .

قیمت کارتن برای ارسال دی وی دی به تعداد 70 عدد 450 تومان است .

قیمت هر دی وی دی هم که زیر 4 عدد 400 و بیشتر 350 تومان محاسبه شده .

اما نتیجه گیری : (( قیمت پست و پاکت با توجه به تعداد بدون محاسبه قیمت دی وی دی ))

2 تا 900
4 تا 900
5 تا 1050
6 تا 1050
8 تا 1050
9 تا 1050
10 تا 1200
15 تا 1350
20 تا 1500
25 تا 1600
30 تا 1700
35 تا 1850
40 تا 2000
45 تا 2150
50 تا 2300
55 تا 2500

همینطور که مشخصه ، برای تعداد بیشتز از 40 ، به ازای اضافه شدن هر 5 دی وی دی ؛ 150 تومان به هزینه ارسال اضافه می شود .

موفق باشین

بدرود .

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
بهتر بود در پيام خصوصی اين مطلب رو به من اطلاع ميداديد !

بنده مسابقه نميدم برای سريع تر به اشتراک گذاشتن ( برادر مگه خودت نميدونی اشتراک برای پخش کننده معنيش فقط درد سره ؟ چه لزومی داره برای جلب دردسر بيشتر مسابقه بدم ؟ )هادی جان ! مشکل ضعف در اطلاع رسانی بود و هست و خواهد بود ! من فقط در يکی از پست ها خوانده بودم که يکی که الان هم نام کاربريش يادم نيست گفته بود فصل اول رو داره و در حال دان کردن فصل دومه ! همين و نه بيشتر !

از اينکه به زحمت افتاديد شرمنده ام ! اما بنده منبع تهيهٔ سريالهام خارج از pt است و به صورت آنی است يعنی من نميدونم فردا ممکنه چه سريالی بگيرم و يا پس فردا چند تا سريال با چه عناوينی به دستم ميرسه ،يعنی حتی اگه ميدونستم که شما بناست بگيريد از قبل نميدونستم که به دست من هم ميرسه که بخوام به شما اطلاع بدم
به هر حال متشکرم
شاد باشی

البته برای پخش کننده نه کاسب و فروشنده....:)

در ضمن با بچه 5 ساله طرف نیستید.. شما خیلی برای اشتراک سینه چاک بودین از سایر مجموعه هایی که تو بخش اشتراک گذاری نبود و در ارشیوتون بود مایه میزاشتید..

در هر حال روغن ریخته نذر امام زاده نمیکنن..;)

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
حالا که از این سریال گذشت، ولی دوستانی که دسترسی آسون به سریال ها دارن لطف کنن از این به بعد بخش مشارکت رو هر از گاهی چک کنن تا دوباره کاری پیش نیاد. منم به محض اینکه فرصت کنم لیست سریال های در حال دانلود رو آپدیت می کنم تا کمتر شاهد این مسائل باشیم.

این قبیل بحث ها هم بهتره از طریق پی ام حل و فصل بشه.

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
البته برای پخش کننده نه کاسب و فروشنده....:)

در ضمن با بچه 5 ساله طرف نیستید.. شما خیلی برای اشتراک سینه چاک بودین از سایر مجموعه هایی که تو بخش اشتراک گذاری نبود و در ارشیوتون بود مایه میزاشتید..

در هر حال روغن ریخته نذر امام زاده نمیکنن..;)

بنده در بازارچه فروشنده ام و اینجا مشارکت کننده
شاهد بوديد در مبحث قيمت شکنی ( که بخاتر اظهار نظر در آنجا خودتون دچار مشکل شديد) حتی يک قران هم قيمت رو پايين نياوردم ! چون اونجا بازارچه است ! اما اشتراک اسمش روشه ! اينجا بنده همون سريالی که با پست اونجا ميدم 4200 رو دارم به صورت اشتراکی عرضه ميکنم ! در واقع شما مشکلت اینه که نتونستی اين دو مطلب رو از هم تفکيک کنی !
بنده اگه بنا باشه ليستم رو به طور کامل در بخش اشتراک ارائه کنم ديگه فروشنده نيستم که ! خودم رو مسخره کردم يا شما رو که بيام عنوان فروشنده بزارم رو خودم ، بعد کليهٔ آرشيوم رو در بخش مشارکت ارائه کنم ؟
بنده فقط عناوينی که حس ميکنم ، دوستان بهش علاقه نشون ميدن ( حال ميتونه به اين دليل باشه که از شبکه های خودمون پخش ميشه يا هر دليل ديگه اي ) به طور اشتراکی ارائه ميکنم !
اينکه شما جوری در مورد کاسب و فروشنده حرف ميزنی که اونها رو در حد قاتل و جانی ميبينی در شان شما نيست آقا وحيد !
به جای توهين به من لطف کن عناوينی که مد نظرته و فکر ميکنی بنده بايد به اشتراک ميذاشتم و نذاشتم رو برام pm کن !
ضمناً لطف کن ، اگه خواستی جواب بدی بحث رو در pm ادامه بده ، چون اينجا واقعاً جای بحث در مورد اين مباحث نيست !

حالا که از این سریال گذشت، ولی دوستانی که دسترسی آسون به سریال ها دارن لطف کنن از این به بعد بخش مشارکت رو هر از گاهی چک کنن تا دوباره کاری پیش نیاد. منم به محض اینکه فرصت کنم لیست سریال های در حال دانلود رو آپدیت می کنم تا کمتر شاهد این مسائل باشیم.

این قبیل بحث ها هم بهتره از طریق پی ام حل و فصل بشه.

دنی جان اين چه حرفيه ميزنی ؟ يعنی من چک نکردم و به اشتراک گذاشتم ؟ همونطور که گفتم ، اين سريال فقط حرفش در يک پست پيش اومد و اونم به صورتی که شرح دادم ، لذا به نوعی کوتاهی از بنده نبوده ! ولی کاری که ميخواهيد انجام بديد يعنی گذاشتن ليست سريال هايی که در حال گرفته شدن هستند ، به نظرم ، مشکل رو حل ميکنه !

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
سلام
اصلا قصد مداخله ندارم ولی نظر شمارو به اینها جلب میکنم (شما هم عجله کردی prelude2love عزیز ، بیشتر از یک پست بوده ولی نهایتش میتونستی با آقا هادی در میون بذاری که دوباره کاری نشه)

سلام بر خوبان

چرا بخریدش ؟؟ من دارم می گیرمش . اگه یک هفته صبر کنید به اشتراک می گذارم . پس من اینجا چی کارم ؟؟؟

خیلی مخلصیم

بدرود .

من بد فرم طالب اين سريال هستم ! دمت گرم هادی عزيز

اوه نه ! من این سریال رو گرفتم سیزن اولش رو ! هادی جان نگیر !

پس چرا اشتراک نذاشتيد ؟ ميخوايد فصل های بعد رو هم بگيريد يه دفعه بذاريد ؟

این سریال کامل دانلود شده ولی من هنوز فرصت نکردم یک قراری با دوستمون که سریال دستشه بگذارم و سریال را از ایشون بگیرم . سعی می کنم تا اواسط هفته بگیرمش و پخش را شروع کنیم .

شاد باشین

بدرود .

بازم معذرت میخوام
اصلا علاقه ای ندارم آتیش بیار معرکه باشم
ولی لازم بود (حالا این که گذشت و حجم زیادی هم نداشت ولی شما فکر کن مثلا سریال با حجم بالاتر بود چقدر زور داشت :()
موفق باشید

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
بازم معذرت میخوام
اصلا علاقه ای ندارم آتیش بیار معرکه باشم
ولی لازم بود (حالا این که گذشت و حجم زیادی هم نداشت ولی شما فکر کن مثلا سریال با حجم بالاتر بود چقدر زور داشت :()
موفق باشید

من نميدونم منظور شما از اين کوت ها اين بود که من دارم راست ميگم يا اينکه ، نه من اشتباه کردم و دانسته این کار رو کردم . به هر حال ممنون از لطفت !اما همونطور که گفتم متوجه نشدم که سريال رديف شده يا نشده ، و بعد از اين که نا خود آگاه به دستم رسيد اون رو واسه اشتراک گذاشتم
از جملاتی که کوت شده هم کاملا ميشه فهميد که جور شدن سريال ظاهراً بعد از اين بوده که بنده اون رو به اشتراک گذاشتم
در مورد به زحمت افتادن هادی عزيز هم که بنده بهشون ارادت خاص دارم ، معذرت خواهی کردم از ايشون

( حالا اين وسط مشکل چيه من نميدونم کاريست که شده ديگه ! الانم که تو پخش قرار گرفته ديگه ! )

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان

موضوع تموم شده حالا که پخشش شروع شده و همه ما هم همین را می خواستیم گر چه من روش دوستمون را نمی پسندم ولی آقای محمد هم احتمالا دوست داشته کمک کنه و سریال را زودتر بدست دوستان برسونه . من اگر می دونستم ایشون می خوان سریال را پخش کنند و دنبالش هستند می گفتم اون دوستمون با ایشون قرار بگذارند (( گرچه مطمینم منبع دریافت سریال هر دو نفر ما یکیه !! )) . متاسفانه ما همگی اینقدر وقت و هزینه نداریم که دوباره کاری کنیم و من از این موضوع ناراحت شدم . بارها پیش اومده که بعد از دانلود یک سریال یکی از دوستان گفته که : من این را که داشتم !! خوب همه می دونیم دانلود سی یا 40 گیگ کاره سریع و آسونی نیست اونهم الان که حداقل 20 تا سریال و 50 تا انیمه تو صفه دانلود و بجاش می تونستیم سریالهای جدید بگیریم .

ولی از همه اینها گذشته من دوست دارم به دوستان فعال این انجمن به چشم یک خانواده نگاه کنم گرچه بعضی وقتها خلاف این موضوع ثابت بشه .

شاد باشین

بدرود .

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
سلام دوستان

موضوع تموم شده حالا که پخشش شروع شده و همه ما هم همین را می خواستیم گر چه من روش دوستمون را نمی پسندم ولی آقای محمد هم احتمالا دوست داشته کمک کنه و سریال را زودتر بدست دوستان برسونه . .

آخه چه هدف ديگه اي ميتونستم داشته باشم ؟ کوته فکری نيست که مثل بعضی ها (موکدا تاکيد ميکنم ، منظور بنده هادی عزيز نيست ) فکر کنيم که هدف بنده اين بوده که نظر دوستان به امضای بنده جلب بشه و فروشم بره بالا !!!!!!!!

من اگر می دونستم ایشون می خوان سریال را پخش کنند و دنبالش هستند می گفتم اون دوستمون با ایشون قرار بگذارند (( گرچه مطمینم منبع دریافت سریال هر دو نفر ما یکیه !! )) .

منبع بنده فروشنده ای به نام آقای "شايق پور" (که از دوستان دوران دانشگاهی بنده هستند )ميباشند ، هادی جان شما هم از ايشون تهيه کرديد ؟

بارها پیش اومده که بعد از دانلود یک سریال یکی از دوستان گفته که : من این را که داشتم !! خوب همه می دونیم دانلود سی یا 40 گیگ کاره سریع و آسونی نیست اونهم الان که حداقل 20 تا سریال و 50 تا انیمه تو صفه دانلود و بجاش می تونستیم سریالهای جدید بگیریم .

ولی از همه اینها گذشته من دوست دارم به دوستان فعال این انجمن به چشم یک خانواده نگاه کنم گرچه بعضی وقتها خلاف این موضوع ثابت بشه .

شاد باشین

بدرود .

اين دوست بنده هم دان کرده و همونطور که گفتم به يکباره به من داد و بنده از قبل نميدونستم که بخوام بگم که دان نکنيد ( در تصديق حرف بنده همين بس که به اين موضوع توجه کنيد که چند روز پيش بنده پست هايی زده بودم که حاکی از اين بود که طالب اين سريال هستم ولی ندارمش )

alex10_m10

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
20
من نميدونم منظور شما از اين کوت ها اين بود که من دارم راست ميگم يا اينکه ، نه من اشتباه کردم و دانسته این کار رو کردم . به هر حال ممنون از لطفت !اما همونطور که گفتم متوجه نشدم که سريال رديف شده يا نشده ، و بعد از اين که نا خود آگاه به دستم رسيد اون رو واسه اشتراک گذاشتم
از جملاتی که کوت شده هم کاملا ميشه فهميد که جور شدن سريال ظاهراً بعد از اين بوده که بنده اون رو به اشتراک گذاشتم
در مورد به زحمت افتادن هادی عزيز هم که بنده بهشون ارادت خاص دارم ، معذرت خواهی کردم از ايشون

( حالا اين وسط مشکل چيه من نميدونم کاريست که شده ديگه ! الانم که تو پخش قرار گرفته ديگه ! )
سلام آقا محمد (فکر کنم اسمتون همین باشه :))
من همون اول گفتم قصد ریختن هیزم در آتش را ندارم
من مطمئنم که قصد و غرضی در کار نبوده و نیت شما خیر است (به اشتراک گذاشتن سریالی که خود من هفته پیش تاپیکی برای مشارکت در تهیه اش باز کردم و خوب خدا رو شکر روز به شب نرسیده معلوم شد که سریال داره دانلود میشه و کمتر از یک هفته به مرحله پخش رسیده حالا) آقا هادی خودش هم گفته موافق کار شما هست (اشتراک) ولی با روشتون مشکل داره (فقط کمی عجله شما باعث دلخوری پیش آمده شد - البته متوجه هستم که وقتی سریال به دست شما رسید خواستید هر چه زودتر به اشتراک بگذارید و بین دوستدارانش پخش کنید، ولی اگر کمی دقیق تر اون تاپیک مشارکتش رو مطالعه میکردید آقا هادی گفته بودن که تا یک هفته دیگه سریال رو برای اشتراک قرار خواهند داد و فقط از این دلخور بودن که میشد به جای اون چند گیگ، انیمه هاشونو دانلود کنن که از قرار خیلی هم حجمشون بالاست)
ایشالا دیگه از این دلخوری ها پیش نمیاد :rolleyes:
شما هم در زندگی و کارت موفق باشی

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
سلام آقا محمد (فکر کنم اسمتون همین باشه :))
من همون اول گفتم قصد ریختن هیزم در آتش را ندارم
من مطمئنم که قصد و غرضی در کار نبوده و نیت شما خیر است (به اشتراک گذاشتن سریالی که خود من هفته پیش تاپیکی برای مشارکت در تهیه اش باز کردم و خوب خدا رو شکر روز به شب نرسیده معلوم شد که سریال داره دانلود میشه و کمتر از یک هفته به مرحله پخش رسیده حالا) آقا هادی خودش هم گفته موافق کار شما هست (اشتراک) ولی با روشتون مشکل داره (فقط کمی عجله شما باعث دلخوری پیش آمده شد - البته متوجه هستم که وقتی سریال به دست شما رسید خواستید هر چه زودتر به اشتراک بگذارید و بین دوستدارانش پخش کنید، ولی اگر کمی دقیق تر اون تاپیک مشارکتش رو مطالعه میکردید آقا هادی گفته بودن که تا یک هفته دیگه سریال رو برای اشتراک قرار خواهند داد و فقط از این دلخور بودن که میشد به جای اون چند گیگ، انیمه هاشونو دانلود کنن که از قرار خیلی هم حجمشون بالاست)
ایشالا دیگه از این دلخوری ها پیش نمیاد :rolleyes:
شما هم در زندگی و کارت موفق باشی

خيلی ممنون دوست عزيز !

فقط من خدمتت عرض کنم که آقا هادی عزيز هم گفتند که اين سريال رو از دوستشون گرفتند پس به نوعی پهنای باند ايشون هم از بين نرفته و فقط زحمت گرفتنش اذيت شون کرده !
به هر حال من عجله کردم ، معذرت ميخوام از ايشون !

موفق باشيد و پيروز

osho

Registered User
لایک‌ها
1
درود

یه پیشنهاد دادم تو تاپیک مستند که از مدیران محترم ممنون می شم مطالعه کنن .

سپاس

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه دوستان عزیز

مدیرام محترم لطفا پاسخ بدن : قیمت اشتراک 2 ، 5 و 10 دی وی دی چقدر باید باشه ؟؟

و در صورت پاسخ به این سوال آیا نمیشه یک رویه واحد برای یکسان کردن قیمتها بوجود بیاد که قیمتها یکدفعه 20 درصد تفاوت نداشته باشه ؟؟ هیچ کس مشکلی با بیشتر اعلام کردن قیمتها نداره ولی البته در بازارچه !! اگر اینجا اشتراکه باید قوانینش هم اشتراکی باشه !! بهتره قیمتها یکبار و برای همیشه و تا وقتی که قیمت دی وی دی خام و پست تغییر نکرده در اینجا مشخص بشه تا کسی با هیچ بهانه ای نتونه ای از زیر بار اجراشون شونه خالی کنه .

متشکرم .

بدرود .

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
قیمت ها یه دست میشه به زودی. البته شرایط برای تهران و شهرستان متفاوته، ولی غیر از این مورد یه سری قیمت ها به زودی تغییر خواهند کرد.

frog

Registered User
لایک‌ها
36
قیمت ها یه دست میشه به زودی. البته شرایط برای تهران و شهرستان متفاوته، ولی غیر از این مورد یه سری قیمت ها به زودی تغییر خواهند کرد.

از همه دوستان که توی بخش مشارکت همکاری می کنن واقعا ممنون بخصوص هادی عزیز .

فقط در مورد یکسان سازی قیمت خوب اونوقت باید دوستانی که در پخش هساتند رو ملزم به استفاده از یک نوع DVD خام نماید یا حدالمقدور توی یه رنج خاص .

و اینکه در مورد شهرستانهای مختلف باز هم قیمت DVD خام یکسان نیست . که بشه یه قیمت واحد رو برای همه جا در نظر گرفت . در مورد تهران که فرق می کنه .

بازم از همه ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا