برگزیده های پرشین تولز

انتقادات و پيشنهادات بخش مشاركت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
فقط در مورد یکسان سازی قیمت خوب اونوقت باید دوستانی که در پخش هساتند رو ملزم به استفاده از یک نوع DVD خام نماید یا حدالمقدور توی یه رنج خاص .

و اینکه در مورد شهرستانهای مختلف باز هم قیمت DVD خام یکسان نیست . که بشه یه قیمت واحد رو برای همه جا در نظر گرفت . در مورد تهران که فرق می کنه .

سعیمون اینه که با در نظر گرفتن تمام این موارد این کارو انجام بدیم
emoticon_exp_28.gif

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
یک مطلب دیگه ... شماها بسته پستی حباب دار متوسط و بزرگ رو چند میگیرید !؟ اینجا ( احتمالا آخر دنیا ) 250 و 300 هست !

و تاپیک فراخوان اشتراک موزیک رو به بخش بایگانی منتقل کنین تا برای اشتراک موزیک ، تاپیک جدیدی ایجاد بشه و کار پخش شروع بشه ممنون

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
در مورد يکسان سازی قيمت ها ، فاصله رو هم در نظر بگيريد ، مثلاً پست کردن از تهران به قزوين يه قيمت داره و به زاهدان يه قيمت ديگه داره

تصحيح : با توجه به صحبت های دوستان ظاهراً اين طور نيست !

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
در مورد يکسان سازی قيمت ها ، فاصله رو هم در نظر بگيريد ، مثلاً پست کردن از تهران به قزوين يه قيمت داره و به زاهدان يه قيمت ديگه داره

جدی ؟؟؟ فکر نکنم اینطوری باشه ... یکبار از مسئول باجه پرسیدم ! گفت که بستگی به وزن بسته داره نه مقصد :f34r: در ثانی من که پزشک دهکده رو پست میکنم اکثرا قیمتشون ثابته محمد جان ...

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از همه دوستان که توی بخش مشارکت همکاری می کنن واقعا ممنون بخصوص هادی عزیز .

فقط در مورد یکسان سازی قیمت خوب اونوقت باید دوستانی که در پخش هساتند رو ملزم به استفاده از یک نوع DVD خام نماید یا حدالمقدور توی یه رنج خاص .

و اینکه در مورد شهرستانهای مختلف باز هم قیمت DVD خام یکسان نیست . که بشه یه قیمت واحد رو برای همه جا در نظر گرفت . در مورد تهران که فرق می کنه .

بازم از همه ممنون

سلام برادر

منهم در مورد استفاده از چند نوع دی وی دی خام مشخص موافقم چون در این حالت راحت تر میشه قیمتها را کنترل کرد . مثلا الان در بازار مارکهای T gate و fastec و Tlc و datawrite تقریبا تو یک محدوده قیمت هستند . البته چند تای دیگه هم هست که الان یادم نمیاد اسمشون .

در مورد دی وی دی در شهرستان هم میشه دی وی دی ها را برای پخش کننده ها به تعداد از تهران خرید و ارسال کرد .

مثلا یک کارتن 600 تایی حدود 120 هزار تومان قیمت داره که با پول پستش در حدود 130 هزار تومان در میاد . تقسیم به 600 عدد که بشه تقریبا قیمت هر دی وی دی 220 تومان تمام میشه که تفاوت زیادی با قیمت تهرانش نداره . هر کس که خواست بگه من براش می خرم و پست می کنم .

جدی ؟؟؟ فکر نکنم اینطوری باشه ... یکبار از مسئول باجه پرسیدم ! گفت که بستگی به وزن بسته داره نه مقصد :f34r: در ثانی من که پزشک دهکده رو پست میکنم اکثرا قیمتشون ثابته محمد جان ...

سلام به دوستان عزیز

حرف افشین درسته که پست پیشتاز به طول مسیر هیچ ارتباطی نداره و تابعی از وزنه . برای اطمینان من جدولش را برای دوستان قرار میدم :

اوزان داخله نرخ به ريال

تا 20 گرم -------------------------------------------------------------------------------- 4200 ریال

از 21 تا 50 گرم--------------------------------------------------------------------------- 5300 ریال

نسبت به مازاد 50 گرم تا 100 گرم ( بعلاوه نرخ پايه )------------------------------------ 1050 ریال

هر 100 گرم بعدي تا يك كيلوگرم---------------------------------------------------------- 1600 ریال

از يك كيلوگرم به بالا تا 10 كيلوگرم و امانات غير قابل تفكيك بالاي 10 كيلوگرم به ازاي هر كيلوگرم و كسر كيلوگرم6300 ریال

كرايه پستي خارج از اندازه---------------------------------------------------------- 25%كرايه پستي

* درمحاسبه تعرفه مرسولات پيشتاز داخله كه وزنشان بالاي يك كيلوگرم ميباشد . ابتدا ميبايستي نرخ يك كيلوگرم پايه (20750 ريال) محاسبـه و سپس هزينـه ، ما به التفاوت وزن مرسوله به اساس نرخ هاي مندرج در جدول اخذ گردد[FONT=Yagut,Courier New].[/FONT]

لینک :

امیدوارم بتونیم با هم راهکاری را برای یکسان کردن قیمتها پیدا کنیم .

موفق باشین​

بدرود .​

frog

Registered User
لایک‌ها
36
یک مطلب دیگه ... شماها بسته پستی حباب دار متوسط و بزرگ رو چند میگیرید !؟ اینجا ( احتمالا آخر دنیا ) 250 و 300 هست !

اینو هم خدایش راست میگی ، من که زنجان بودم همه چی معقول بود ، اومدم یه بار بندرعباس هم با پیشتاز بفرستم چون عصرها میتونم و اینجا عصر پست مرکزی تعطیله ، توی اندازه A4 رو برام 500 تومن حساب کرد که با مسئول آزانس پستی دعوام هم شد . فرداش رفتم پست مرکزی دیدم همون 220 تومنی هست که زنجان بود .

کوچیکتر از A4 هم من گرفتم 150 تومن از پست مرکزی .

سلام برادر

منهم در مورد استفاده از چند نوع دی وی دی خام مشخص موافقم چون در این حالت راحت تر میشه قیمتها را کنترل کرد . مثلا الان در بازار مارکهای T gate و fastec و Tlc و datawrite تقریبا تو یک محدوده قیمت هستند . البته چند تای دیگه هم هست که الان یادم نمیاد اسمشون .

در مورد دی وی دی در شهرستان هم میشه دی وی دی ها را برای پخش کننده ها به تعداد از تهران خرید و ارسال کرد .

مثلا یک کارتن 600 تایی حدود 120 هزار تومان قیمت داره که با پول پستش در حدود 130 هزار تومان در میاد . تقسیم به 600 عدد که بشه تقریبا قیمت هر دی وی دی 220 تومان تمام میشه که تفاوت زیادی با قیمت تهرانش نداره . هر کس که خواست بگه من براش می خرم و پست می کنم .

بدرود .

ممنون ، آره اینطوری دیگه مشکلی هم پیش نمیاد . راستی به نظر من از T gate استفاده بشه خیلی بهتره ، چون واق,ا کیفیش عالیه و قیمتش عالیتر . Princo هم هرگز

راستی یه سوال هم داشتم میتونن گیر بدن که توی CD یا DVD چیه ؟ تا حالا برام پیش نیومده بود و چند روز پیش توی بندرعباس زنه که مسئول آژانس پستی بود پرسید و گیر داد، گفت باید ببینم ما هم دادیم ولی از اونجا که DVDROM نداشت و شعورش هم نمیرسید چی هست ، بهم میگفت که تو روی CD هات قفل گذاشتی که با CDROM من باز نمیشه ، آخر سر هم مجبور شدم رفتم یه باجه دیگه .

Masood_Heidarni

Registered User
لایک‌ها
13
تأييد ميشه ! اين رو هم با اجازه بنده اضافه ميکنم که :
بانک صادرات (حساب سپهر) هم دقيقاً همين ويژگی ها رو داره که ايشون گفتند مضاف بر اينکه ، بانکی فراگيرتر و پر شعبه تره و شايد به دليل عموميتر بودن نام و امکاناتش برای افراد نقاط مختلف ايران کار باهاش ساده تر باشه !
البته برای باز کردن حساب اينترنتی در اين بانک بايد مبلغ 20000 تومان هزينه کنيد (تا دستگاه رمزياب رو دريافت کنيد )

با سلام
مشکل اینه که یه دستگاه رمزياب را باید همراه داشته باشیم!!!!!!!!!!!!!!:blush::blush::blush::blush::blush:
اگه دستگاه رمزياب نمیخواست خیلی خوب بود چون از کارت صادرات میشه به هر کارت دیگه ای واریز کرد اما از سامان نمیشه.
با تشکر

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
با سلام
مشکل اینه که یه دستگاه رمزياب را باید همراه داشته باشیم!!!!!!!!!!!!!!:blush::blush::blush::blush::blush:
اگه دستگاه رمزياب نمیخواست خیلی خوب بود چون از کارت صادرات میشه به هر کارت دیگه ای واریز کرد اما از سامان نمیشه.
با تشکر

فکر کنم بشه يک شی 5 سانت در 10 سانت رو يه جايی جا داد و همراه آورد ديگه ! در عوض افرادی که به بحث امنيت در شبکه واقف هستند ميدونند که چه ارزشی داره

حالا این دستگاه رمزیاب چی هست؟

يک وسيلهٔ کوچک که بانک به شما ميده ، و اين وسيله بر اساس نام کاربری و اطلاعات شما ( و اگه خيلی پيشرفته باشه ، که نميدونم مال بانک صادرات اينجوريه ) بر حسب زمان کنونی يا خيلی فاکتور های ديگه يک رمز رو توليد ميکنه که به عنوان password در سايت بانک صادرات برای دسترسی به حساب از اون رمز استفاده ميکنيد که هر بار هم به خاطر فاکتور هايی که گفتم ، تغيير ميکنه !

اين دستگاه رو همونطور که دوستمون گفتند در اعياد ، بانک با 10000 تومان تخفيف عرضه ميکنه

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
می خواستم بگم بهتر نیست یه توجهی به غیبت جناب فرامرزی بکنید؟:f34r:

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
بدی سامان اینه که کم شعبه داره :(:(
آدم اگه بخواد خودش دستی پول بریزه به حساب پدرش در میاد .

اما سپهر صادرات خیلی خوبه . همه جا شعبه داره .

2x2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بدترین ضعف بانک صادرات خرابی دستگاه های ATM ش هست ضمنا حساب پول رو نگه میداره فکر کنم 3 هزار تومان !!!!

ولی مهمتارین ارزشش ترانسفر پول به کلیه حساب ها هست( به بانک سامان و پارسیان هم میشه ؟)
راستی با شماره حساب انجام میشه یا با شماره کارت؟ شماره حساب سامان انگار از نظر تعداد و چیدمان با بقیه بانک ها تفاوت داره ؟!

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
بدترین ضعف بانک صادرات خرابی دستگاه های ATM ش هست ضمنا حساب پول رو نگه میداره فکر کنم 3 هزار تومان !!!!

ولی مهمتارین ارزشش ترانسفر پول به کلیه حساب ها هست( به بانک سامان و پارسیان هم میشه ؟)
راستی با شماره حساب انجام میشه یا با شماره کارت؟ شماره حساب سامان انگار از نظر تعداد و چیدمان با بقیه بانک ها تفاوت داره ؟!

والا خرابی دستگاه که موردی است ! يعنی احتمالا منطقه اي که شما توش هستی دستگاهش خرابه معمولاً !
انتقال هم با شماره کارت انجام ميشه !

frog

Registered User
لایک‌ها
36

منظورت blacklife1 هست ، آره نیستش مثل اینکه موبایلشم جواب نمیده ، من چند جایی دیدم که ازش شاکی هم بودن ، دوستانی که باهاش در ارتباط هستند یه خبری ازش بدن ،

خدای نکرده مشکلی واسشون پیش نیومده باشه .

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31

منظورت blacklife1 هست ، آره نیستش مثل اینکه موبایلشم جواب نمیده ، من چند جایی دیدم که ازش شاکی هم بودن ، دوستانی که باهاش در ارتباط هستند یه خبری ازش بدن ،

خدای نکرده مشکلی واسشون پیش نیومده باشه .

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1358915&postcount=64

N&A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
من میخوام سریال دز فضایی رو بخرم (deje fazaee) اسم انگلیسی هم robotech هست آیا این سریال کارتونی اینجا به اشتراک گذاشته شد؟

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آیا سریال کارتونی دز فضایی به اشتراک گذاشته شد؟

سلام
من میخوام سریال دز فضایی رو بخرم (deje fazaee) اسم انگلیسی هم robotech هست آیا این سریال کارتونی اینجا به اشتراک گذاشته شد؟

سلام دوست عزیز

خوبین ؟؟ درخواستتون را باید در قسمت اشتراک بدون منفعت انیمیشن مطرح می کردین . اما فکر می کنم این سریال تهیه شده و تا اواخر هفته برای اشتراک ارایه بشه .

موفق باشین

بدرود .

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
دوستان سلام میخواستم بگم که متاسفانه مشارکت خوبه ولی همکاری اعضا کم هست کاش بیشتر گسترش میدادین
ممنون

blink.gif
blink.gif
blink.gif

دقیقا در چه زمینه ای مشارکت کمه و باید گسترش پیدا کنه؟!
blink.gif

دوست خوبم؛ افزایش پست تنها در صورتی که به شیوه صحیحش انجام بشه کاری است پسندیده!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا