برگزیده های پرشین تولز

انتقادات و پيشنهادات بخش مشاركت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
چقدر خوب می شد بخش اشتراک موسیقی رو هم راه اندازی می کردیم و کالکشن های نایاب رو برای Share می ذاشتیم.
46.gif

من رسما همین جا اعلام می کنم که در صورت تصویب این طرح از سوی مجلس خبرگان مسئولیت ها رو به عهده بگیرم.
بخش موسیقی PT خیلی قوی و هدفمنده.به نظرم اگه Sharing موسیقی رو ایجاد کنیم گامی بسیار موثر در پیشبرد این بخش برداشته ایم(اید).

خواهر جان من صد در صد موافقم :happy: در ضمن داشتم يه كارايي هم ميكردم كه ميگم بهتون حتما . دوستان ديگه هم اگر موافق هستند اعلام كنند تا ببينيم چند نفريم :D

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
خواهر جان من صد در صد موافقم :happy: در ضمن داشتم يه كارايي هم ميكردم كه ميگم بهتون حتما . دوستان ديگه هم اگر موافق هستند اعلام كنند تا ببينيم چند نفريم :D

خب موسیقی چیز خوبیه. اگه مدیران باهاش موافق باشن منم موافقم. چون اونا بهتر می دونن که جای فعالیت داره یا نه. یا اصلا الان وقت مناسبی برای مطرح کردن قضیه می تونه باشه یا نه;)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
براي اينکه اين راه حل سوم تا حالا وجود نداشت. مطمئناً از اين به بعد همه رو به سمت شما هدايت ميکنيم.:happy:

و البته حق با افشين هست! صحبت از جای ديگه اي شروع شده بود.:rolleyes:

از بقيه هم خواهش ميکنم از زدن off topic خودداری کنن. ممنون :happy:

البته بیشتر از 1 ماهه که این جریانات برقراره به نظر من..

در کل من اصلا کاری به عقاید سایر دوستان نداشتم.. من حرفم در مورد اینکه اصل موضوع تاپیکم هیچ ربطی به مباحث نداشت بود..:D

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
وحيد جان ... شما چه اشتهاي عجيبي داري به ايجاد تشنج !!! توي صحفه اول همين تاپيك همه چيز معلومه ديگه ....

اول كه وارد شدم ديدم هادي عزيز يه تاپيك جديد با موضوع اشتراك انيميشن باز كرده و اومدم تو و ديدم يكي ازدوستان همچين حرفي زده !!! منم حرفهاي ايشون رو كوت كردم و قوانين اونجا رو گفتم ... تا قبل از اين هم شما نه پستي زده بودين نه اعلام آمادگي كرده بودين !! اگر با شخص من مشكلي داريد بهتره تاپيك رو منحرف نكنيم

اگر وقعا فكر ميكنين عامل تشنج من بودم ... از شخص شما - هادي عزيز و همه دوستاني كه به نحوي احساس ميكنند بهشون توهيني شده معذرت ميخوام

در ثاني ... هادي جان داشتيم !!؟ من كي شمارو ايگنور كردم !؟‌ جريان پي ام كه گفته بودين اين هست كه چند تا سريال رو يكجا سفارش دادم كه تعداد ديويدي هاش زياد شد از طرفي برام يك خرج ناخواسته پيش اومد ! و چون ترم تابستانه هم گرفتم وقت نكردم برم بانك ... گذاشتم هر وقت رفتم و پولمو از بانك گرفتم و ريختم به حسابتون پي ام بدم :) هيچ مساله قهر و دلخوري در بين نبوده .... و اگر هم بود ميذاشتم به حساب سوء تفاهم از طرف خودم . و حتما باهاتون تماس ميگرفتم و مساله رو براي خودم حل ميكردم

در كل كه بهش فكر كنيم واقعا خنده داره !! داريم با هم هم بحث ميكنيم كه چي ؟ كه يه آرشيو جمع كنيم و بندگان خدا رو به فيض برسونيم ... كار خيلي قشنگيه ولي ديگه داد و قال نداره كه :happy: اگر اينقدر مهربونيم كه پس چرا به همديگه چنگ و دندون نشون ميديم !!؟ :f34r:

افشین جان... شما هر چیز که بر اساس برداشت خودت از مسائل باشه رو ممکنه تصور خوبی یا بدی ازش داشته باشی..

من نه ته پیاز این جریانات هستم نه نوک پیاز..

یه بار فقط منطقی گفتم حالا که واقعا داره این کار دانلود انجام میشه حداقل بجای اینکه سیستم فعلی پی گرفته بشه یه لیست مشترک تهیه میشد نه سیخ بسوزه و نه کباب و هم دانلودهای حجیم اون بخش اینجا انجام بشه و هم تعداد کارتون مورد نیاز اینجا تامین بشه...

فایده اینکه الان 2 گروه برن 1 چیز رو دقیقا مشابه دانلود کنن واقعا چیه؟

پس اصلا ما بحثی نداریم اینجا که داریم سرش چونه میزنیم..

در ضمن شما یه پی ام به بنده بزن بنده برای شما دلایل بعضی حرفایی که البته مربوط به قضایای فعلی نیست و همه فکر میکنن بنده امدن از رو شمشیر بستم رو بدونید و بعد قضاوت کنید که تفکرات من شخصی و از روی غرض بوده یا مشگل از جای دیگه اب میخوره..;)

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
فقط من یه چیزی رو رک بگم , انتظاراتمون از همدیگه زیاده , اگه کسی بخواد یه چیزی بده , بدون اینکه
درخواست بشه میده , حالا اینکه بیایم دلخور بشیم چرا نمیده اشتباهه.
هرکسی برا خودش عقایدی داره , تجربه هم نشون داده نمیشه عقاید خودمون رو به دیگران تحمیل کنیم ,
هردو بخش مشارکت هست با قوانین متفاوت , پس هردو بخش داره مجانی پخش میکنه , حالا اینکه بیایم
چون قوانینش با اینجا یکی نیست متهم کنیم درست به نظر نمیاد , من با قوانین بخش انیمیشن موافقم .
خودم دانلود داشتم دیدم چجوریه , من خودم بخاطر دانلود چند تا انیمیشن پهنای باند زیاد مصرف کردم و 40 تومن
جریمه شدم :wacko: حالا بیام اینو بزارم برا مشارکت بعد فرداش ببینم یکی از ضررهایی که من کردم داره سود
میکنه ... , خوب اصلا دوست ندارم همچین اتفاقی بیفته , حالا چرا با وجود اینکه من نوعی دارم میزارم برا
مشارکت , باید بازخواست بشم که چرا محدودیت رو بر نمیداری؟؟!!! یه چیزی هم بدهکار باید بشم ؟!! .

فقط یه نکته : الان از یه فروشنده شما میخواید بخرید بعد مجانی اینجا برا پخش بزارید , اون فروشنده خوب ضرر
میکنه , کلی زحمت برا تهیشون کشیده , احتمالا کلی هم خرج کرده , بهش گفتید که اینجا برا پخش گذاشته خواهد
شد؟؟ چون تو قوانین اومده که سریال های اینجا برا فروش گذاشته نشه , در کنارش اومده که چیزهایی هم که از اینجا خریداری میشه , برا مشارکت گذاشته نمیشه , تا اون فروشنده هم ضرر نکنه. !!!

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خیلی ببخشیدا ولی منظور ایشون از فروشنده اونهایی نیستند که آرشیو فیلم و سریال داشته باشند و ما خریداری کنیم بلکه منظور دانلودر های محترم بازارچه هستند ووقتی شما هر Dvd چهار هزار تومان پول بابت دانلودش میدی
به هیچ کسی ربطی نداره که میخوای به اشتراک بگذاری ، بفروشی ، یا .....:hmm::hmm::hmm:

سلام برادر

ممنون از لطف و همراهی شما ولی لطفا تو این تاپیک پست نزن . می ترسم ناراحتی و کدورت ها به سمت یکی از شما رفقای خوب خودم جهت گیری بشه که در اینصورت من نمی تونم خودم را ببخشم .

دوستت دارم

بدرود .

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
سلام به همه بچه های گل.
flower4.gif

من یه تاپیک توی بخش سخت افزار زدم، و توی اون DVD خام های مختلف رو با هم با سند و مدرک با هم مقایسه کردم، و یک سری نکاتی رو هم در مورد شیوه صحیح رایت DVD ها نوشتم.
127fs3017718.gif

خیلی وقت بود می خواستم این تاپیک رو بزنم، ولی وقت نمی شد. خداییش هم خیلی وقت گرفت و روش خیلی کار کردم.
romansmile.gif

چون توی بخش مشارکت تعداد خیلی زیادی رایت انجام میشه، از تمام بچه ها دعوت می کنم اون تاپیک رو ببینند و اگه اطلاعاتش براشون مفید بود ازش استفاده کنند.
لینک تاپیک، اولین لینکی است که توی امضام گذاشتم.
ممنون. :happy:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
در مورد اسکریپت , من تقریبا آماده کردم , بیشتر شبیه یه فروشگاه هست !!!
تقریبا همه چی داره , فقط میمونه کجا نصبش کنیم
145fs78038.gif

سعی میکنم امروز فردا دموش رو بزارم
127fs4732997.gif
.

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
یکی از دوستان پیشنهاد دادن مثل بازارچه بالای ای دی دوستانی که پخش کننده هستند نوشته بشه پخش کننده

(در بازارچه مینویسن فروشنده)

البته من خودم خیلی موافق نیستم!
اما اگر نظر سایر دوستان مثبت هست بفرمایید تا اقدام کنیم براش!

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
یکی از دوستان پیشنهاد دادن مثل بازارچه بالای ای دی دوستانی که پخش کننده هستند نوشته بشه پخش کننده

چیز خوبیه. این طوری شناسایی آسون تره. البته این نظر شخصی منه
16.gif

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49

زورکی که نمیشه , شاید پخش کننده ها نمیخوان این عنوان رو داشته باشن ؟؟!!

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
زورکی که نمیشه , شاید پخش کننده ها نمیخوان این عنوان رو داشته باشن ؟؟!!

به خاطر همین دارم میپرسم دیگه عزیزم!
اگر موافق باشند انجام بدیم! ;)

در ضمن این پیشنهاد از طرف یکی از پخش کننده ها بود

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
به خاطر همین دارم میپرسم دیگه عزیزم!
اگر موافق باشند انجام بدیم! ;)

در ضمن این پیشنهاد از طرف یکی از پخش کننده ها بود

به نظر من هم بد نیست و هر کسی که دوست نداره میتونه مثلا بگه عنوانش عوض نشه !

علی یار

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

با اجازه اساتید
البته مطمئن نیستم ولی اگه در مورد پخش کننده در بخش اشتراک صحبت هست

باید بگم بار اول که از دنی سریال گرفتم از کلمه خرید استفاده کردم ودنیل جواب داد بهتره از کلمه اشتراک
استفاده کنی چون خریدو فروش نیست.وقتی به حرفش توجه کردم دیدم درست میگه.:happy:
فکر کنم کلمه اشتراک با توجه به نوع ارائه کار کاملا مصداق داره.:)

تا نظر دوستان چی باشه.:rolleyes:

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
با اجازه اساتید

باید بگم بار اول که از دنی سریال گرفتم از کلمه خرید استفاده کردم ودنیل جواب داد بهتره از کلمه اشتراک

اميدوارم منظور شما رو خوب فهميده باشم :blush:
اگه منظورتون اينه که واژهٔ "اشتراک" رو برای کاربر بزارند ! خوب اينجوری که مشخص نميشه چه کاره است :cool:

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
با اجازه اساتید

یکم گنگ هست پیشنهادتون میشه واضحتر بگید!؟

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

سلام به دوستان

با اجازه بزرگترها من موافق نیستم . البته به نظر من میشه برای دوستانی که خودشون علاقه به عنوان پخش کننده دارند، عنوان را اضافه کرد . اما بشخصه از عنوان کاربر فعال فرهنگ و هنر یا هنرهای نمایشی خیلی بیشتر خوشم میاد !!

شاد باشید

بدرود .

علی یار

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نوشته ای از prelude2love
اميدوارم منظور شما رو خوب فهميده باشم
اگه منظورتون اينه که واژهٔ "اشتراک" رو برای کاربر بزارند ! خوب اينجوری که مشخص نميشه چه کاره است
نه دوست عزیز خود کلمه منظورم نبود.

یکم گنگ هست پیشنهادتون میشه واضحتر بگید!؟

ممنون ازتوجهتون. :happy:
من هنوز نمیدونم با تمهیدات در نظر گرفته شده آیا منظور این هست که قسمت اشتراک حالت مستقل پیدا کنه؟!! در این صورت آیا استفاده از عنوان برای اشتراک گذارنده ضروریه یا انتخابی ؟فکر میکنم با توجه به پست ققنوس خان برای نظم کار بهتره یا برای همه انتخاب یا منتفی بشه.:)

اگه بنا به نظر مدیران عزیز این کار لازم بود - عنوانی که مفهوم اشتراک رو برسونه مناسب تر هست.
والا با توجه به اینکه برای دوستانی که کاربر فعال هستند طبعا این عنوان براشون بسیار خوشایندتره - فکر کنم استفاده از یه نماد کوچک - آیکن - ستاره یا ... در کنار نام دوستان اشتراک گذارنده با تعریفش در تاپیک قوانین مفیدتر و رضایت بخش تر باشه.:rolleyes:

بازم ممنون:happy:

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
نه دوست عزیز خود کلمه منظورم نبود.

ممنون ازتوجهتون. :happy:
من هنوز نمیدونم با تمهیدات در نظر گرفته شده آیا منظور این هست که قسمت اشتراک حالت مستقل پیدا کنه؟!! در این صورت آیا استفاده از عنوان برای اشتراک گذارنده ضروریه یا انتخابی ؟فکر میکنم با توجه به پست ققنوس خان برای نظم کار بهتره یا برای همه انتخاب یا منتفی بشه.:)

اگه بنا به نظر مدیران عزیز این کار لازم بود - عنوانی که مفهوم اشتراک رو برسونه مناسب تر هست.
والا با توجه به اینکه برای دوستانی که کاربر فعال هستند طبعا این عنوان براشون بسیار خوشایندتره - فکر کنم استفاده از یه نماد کوچک - آیکن - ستاره یا ... در کنار نام دوستان اشتراک گذارنده با تعریفش در تاپیک قوانین مفیدتر و رضایت بخش تر باشه.:rolleyes:

بازم ممنون:happy:

بله ، فکر کنم اگه بشه کاری کرد که طرف نمادی چيزی براش گذاشته بشه يا 2 تا عنوان داشته باشه بد نيست

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
با احترام به علي يار عزيز من موافق نيستم ! چون فروشنده ، كاملا مشخصه كه فروشنده هست ... يعني فيلم موزيك شو ديويدي هاي آموزشي و خلاصه هر چيزي كه بشه روي ديويدي رايت كرد ميفروشه :happy:
ولي پخش كننده ها نه ! بعضيا تو بخش انيميشن هستند بعضيا سريال ... و عنوان پخش كننده زياد گويا نيست . چندان خوشايند هم نيست:eek:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا